Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Taj nalog samo prenosi ono sto se procita na forumu, pa za Mura i Pejdza je Zeljko rekao jos u ponedeljak, ali cudi me i to da ne mogu 5 dana da uhvate let.
 

popac86

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
11
Reaction score
18
Локација
Kladovo
Ma da nema Mozli koronu? Nisu hteli o tome da ne bi morali svi u karantin koji su bili u kontaktu sa njim, posrednom ili neposrednom. Meni se sve tako nesto cini...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ne gubim ideju da bi mogao /ipak/ da završi kod nas jer je naslov čista "navlakuša".

"Delovalo je da bi zbog Željka Obradovića mogao da pojača crno-bele, ali izvesno je da bi CSKA jedina nada u njegovu evropsku budućnost".

Dakle, "njegova nada" za evropsku budućnost jer ga Partizan više "NEĆE", što su zaključili potpisom Mura /dakle, oni misle da on neće u Partizan ne zato što ima ponudu CSKA koja je jača /puno jača/, već eto zato što smo mi potpisali Mura, pa je Pengos jadan izgubio nadu da može igrati u Partizanu!

Znači, čisto zajebavanje svih nas koji još uvek čekamo, ali i ispipavanje eventualne reakcije iz kluba koju neće dočekati pored Žoca živog...
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Ne gubim ideju da bi mogao /ipak/ da završi kod nas jer je naslov čista "navlakuša".

"Delovalo je da bi zbog Željka Obradovića mogao da pojača crno-bele, ali izvesno je da bi CSKA jedina nada u njegovu evropsku budućnost".

Dakle, "njegova nada" za evropsku budućnost jer ga Partizan više "NEĆE", što su zaključili potpisom Mura /dakle, oni misle da on neće u Partizan ne zato što ima ponudu CSKA koja je jača /puno jača/, već eto zato što smo mi potpisali Mura, pa je Pengos jadan izgubio nadu da može igrati u Partizanu!

Znači, čisto zajebavanje svih nas koji još uvek čekamo, ali i ispipavanje eventualne reakcije iz kluba koju neće dočekati pored Žoca živog...

Slazem se za navlakusu, pa koje novine su nesto i pogodile. Pre mislim da uopste nismo kontaktirali Pangosa, nego u ovo sto oni pisu. Nego eto cisto da vidimo kako drugi vide tu situaciju, a tekst izlazi par sati nakon sto Pangos postavlja Paerkinsa na story. :D Nadam se da mu je Perkins preneo samo lepe stvari o nama.
Mada iz njegovog perioda nije bilo puno lepih.
 

Alejandroo

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
39
Reaction score
129
Локација
Novi Sad
mislim da je zbog Gonzage, zajedno su nastupali tamo, pa se znaju...valjda...
takodje je istu vest podelio NWGoss
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Meni samo nije jasno, za koji kurac Pengos na svoj instagram story stavlja kompilaciju slobodnih bacanja i driblinga jebenog Josh Perkins u nasem dresu?????

E ovo je pitanje od milion dolara /najmanje/... Ovo kada bi mi neko pouzdano odgovorio usr'o bih se od sreće! :buhaha Čak mi se učinilo da sam negde pročitao da je istu stvar uradio i Gos /možda je i ovde neko pisao a možda sam i sanjao :D

Čak za Gosa nisam siguran da li je okačio Perkinsa u dresu Partizana ili je okačio Pengosa... Ostalo mi nejasno ko je koga tu kačio i zašto. Sad baš da nam dođu i Pengos i Gos bilo bi puno čak i meni ovako napaljenom ali bi valjalo ispitati vezu Perkins, Gos, Pengos... Možda je to njihova interna fora i nema nikakve veze sa Partizanom a opet iskustvo mi govori da tu ima previše slučajnosti.

Na meni je da verujem, pa kako bude....
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Na stranu što ovaj članak izgleda kao nelektorisani google translate...
 

rodney

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
7
Reaction score
12
Локација
Beograd
Пенгос и НВГ су били Перкинсови саиграчи на Гонзаги, то је веза.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
E ovo je pitanje od milion dolara /najmanje/... Ovo kada bi mi neko pouzdano odgovorio usr'o bih se od sreće! :buhaha Čak mi se učinilo da sam negde pročitao da je istu stvar uradio i Gos /možda je i ovde neko pisao a možda sam i sanjao :D

Čak za Gosa nisam siguran da li je okačio Perkinsa u dresu Partizana ili je okačio Pengosa... Ostalo mi nejasno ko je koga tu kačio i zašto. Sad baš da nam dođu i Pengos i Gos bilo bi puno čak i meni ovako napaljenom ali bi valjalo ispitati vezu Perkins, Gos, Pengos... Možda je to njihova interna fora i nema nikakve veze sa Partizanom a opet iskustvo mi govori da tu ima previše slučajnosti.

Na meni je da verujem, pa kako bude....
Сва тројица су заједно играла на универзитету Гонзага. Познају се и пријатељи су тако да нема сублиминарних порука и гробарска Пенгосоманија може да престане, ако већ није :D
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Ne gubim ideju da bi mogao /ipak/ da završi kod nas jer je naslov čista "navlakuša".

"Delovalo je da bi zbog Željka Obradovića mogao da pojača crno-bele, ali izvesno je da bi CSKA jedina nada u njegovu evropsku budućnost".

Dakle, "njegova nada" za evropsku budućnost jer ga Partizan više "NEĆE", što su zaključili potpisom Mura /dakle, oni misle da on neće u Partizan ne zato što ima ponudu CSKA koja je jača /puno jača/, već eto zato što smo mi potpisali Mura, pa je Pengos jadan izgubio nadu da može igrati u Partizanu!

Znači, čisto zajebavanje svih nas koji još uvek čekamo, ali i ispipavanje eventualne reakcije iz kluba koju neće dočekati pored Žoca živog...
Ma ja pratim situaciju oko Pangosa od prvog dana kada se Željko vratio... Znači, u evropi nema ekipe koja može da mu ponudi milion ipo da bi bio back up plej... Sve ekipe imaju prve plejeve... O Cska se priča, jer su oni bili favoriti za njegov potpis dok nije došao Šved... Zamislite situaciju da ego Pangos manijak, ode u tim i uzima minute i ulogu ego mega giga manijaku Švedu?!?!? Kad bi to bilo??? A Itudis kadar nevera... I na takvu situaciju, back up Šveda, jedan vrhunski, evroligaški plej, Haket, bude skrajnut u ćošak kao magarence neko, kao u fazonu, sedi brate Hakete, za tebe od sada garbidž tajm, i pomalo VTB liga... Ma da, svakako, a onda je mrmot zamotao čokoladu u foliju... Mi smo ovog momka platili jeftino, a on odličan... A parica sigurno ostalo za prvog pleja, ako kojim slučajem ne krene po planu sa osovinom Madar-Mur
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ne znam za druge ali mene Pangosmanija neće prestati sve dok lik ne potpiše za nekog drugog... Prosto, takav sam jbg :buhaha :ziveli

Sada kada si ovo pojasnio, verujem da je neka njihova interna fora ili nam sva trojica vade mast :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top