Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Da ,def smo svuda popunjeni ,ali ako ne racunaju na Mozlija bice cupavo pod kosem.Ipak Zoc i Savic znaju sta rade
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Jeeeeebote kraj avgusta mi centra nemamo.
A nekad se znalo. Prvo Đoko Šalić i Sns Gagatar pa ostali kako im volja.

Al' dobro zna Željko. Ko sam ja da kenjam. Ali...
Ili ipak ne zna? Pregazilo ga vreme. Nikad manji budžet. Nja nja.
Namešta Mozliju raskid ugovora.

Jebote dovedu ljudi 10 novih igrača, ali nekome uvek fali nešto. Kao da za vikend kreće sezona.
Ajde da krene sezona, pa secirajte prelazni rok. Pa nam otvorite oči gde smo tanki. Sta je moglo bolje. Jer ako ne dođe Embid lično dzaba smo krečili.

Jebo me otac kad i otvaram forum svaki dan.

Bićemo JAKI kao crna zemlja! Makar Miletić bio prvi centar!
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Kako je Madar stigao iz USA, a Mare i Mur nisu?
Nista mi tu nije jasno.
Zavisi od toga odakle lete i zavisi kojom kompanijom lete
Pitao sam ex kolegu sa faksa koji je inace iz Rozaja, a radi u San Diegu, kaze da je American Airlines imao problema jer su bili prebukirani zbog toga sto su malo labavije mere zbog korone i ljudi masovno putuju na odmor, a onda je delove SAD pogodila letnja oluja koja je otkazala mnogo letova.
Zbog manjka osoblja usled otpustanja zbog korone i zbog prebukiranosti, pretesko je naci novi datum za one kojima su letovi otkazani.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Ja se nadam da ce Koprivica doci. Malo je potcjenjen zbog toga sto se vecina ljudi nadala Petrusevu. Petrusev je trenutno bolji ofanzivni igrac, ali to ne znaci da je bolji igrac za ovakav Partizan.

Koprivica je veliki potencijal I mislim da bi se sjajno uklopio u Zeljkov sistem. Ono sto je meni najvise zapalo za oko je sto se odlicno krece po terenu I vrlo je agresivan. Takodje, ima odlican osjecaj za igru I jako dobro otvaranje iz pika. Zavrsava na obrucu obicno kucanjima bez puno razmisljanja. Odbrana mu je solidna. Moze ispratiti na preuzimanjima. Cak I ako ispadne na preuzimanju, ima visinu da moze otezati protivnickom igracu sut/polaganje. Ima naravno I dosta nedostataka, ali sam siguran da bi mogao dati kvalitetne minute cak i ove sezone. Da ne pricam o buducnosti sa obzirom da bi on bio visesezonski projekat.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Sto se tice Moorea i Pagea ,pade mi napamet ona stara pesma od Belog dugmeta gde refren ide

Miris Istanbula, sa tvojih usana
Miris Istanbula, u vrijeme otkazanih letova
Ovo Istanbul ima neke simbolike :D

 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Ja se nadam da ce Koprivica doci. Malo je potcjenjen zbog toga sto se vecina ljudi nadala Petrusevu. Petrusev je trenutno bolji ofanzivni igrac, ali to ne znaci da je bolji igrac za ovakav Partizan.
Ovo je poenta svega.
Prvo da kažem, pišem o igraču koji još nije ni došao niti se zna dal je on uopšte ali se uklapaju kockice pa da pretpostavimo.
E sad. Ona eforija pa razočarenje sa Petruševim je možda stvorila unapred rezervisanost prema budućim imenima. Ali stvarno, bez onog sladak limun, kiselo grožđe, mislim da bi Koprivica bio bolje rešenje. Generalno su i različiti tipovi igrača. Koprivica sa 216 cm, 120 kg, odlična kretnja, dominatniji na obruču i u reketu, možda mu fali malo samostalne kreacije ali to ako ga Željko i Matović ne nauče ne znam ko onda hoće. Defanzivo daleko bolji. Štiti obruč, gura, bije, blokira. Iskreno se nadam da je on u pitanju. Ostaje da se vidi i to i dal će biti jedini dodatak na 5. Naročito da se vidi šta je sa bratom Mozlijem.
Edit: Ako se sećam Balša je imao neke probleme na koledzu i neke kazne jer je valjda reklamirao neki brend ili tako nešto. Bio je veliki hajp oko njega i dobrih igara i hteli su odmah da ga uhvate na ugovor za reklamu. To mu je donelo dosta problema i verovatno rezervisanost timova da se petljaju sa njim.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Mislim da bi Balsa u 90% slucajeva igrao nba da je dobio drugu ekipu na draftu. Bas nije imao srece. Koliko je bitna ekipa koja te izabere posmatram kroz primer drveta Zubca, kog su lejkersi svojevremeno uzeli i od njega napravili igraca, iako onakav kakav je bio ni u Megi ne bi imao sigurnu minutazu.

Ne treba zaboraviti da Detroit ima neprijatno iskustvo sa Milicicem :D kao i da su svojevremeno potpisali Marjanovica na 3×7 miliona i drzali ga skoro godinu dana van protokola. Definitivno nemaju povjerenje u Srbe, a uz ro se i ne pitaju sa glavom.

Prelistao sam malo njihove forome i izjave ljudi bliskih klubu povodom izbora Koprivice i mislim da ne postoji toksicnija sredina od Detroita. Tvrde da je Korpivica promasaj, da ne moze da pogodi nista van reketa, da je fizicki slab, da je visok ali da je los skakac i sl.

Definitivno je da on tamo nece naci srecu, a ja se nadam da ce ih razuvjeriti partijama u Evropi i da ce kroz trejd otici u neku normalnu nba ekipu, naravno kad ostavi trag u Partizanu.

Srećno!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Dakle kako sad stvari stoje ukoliko Mozli stvarno otpadne:

1. Madar, Mur, Avramovic
2. Panter, Trifunovic, Pejdz
3. Kuruc, Dangubic, Zagorac
4. Lidej, Smajlagic, Stepanovic
5. Novi centar, Koprivica, Miletic
+ klinci

Vecina bitnijih igraca polivalentni, mladi, fizicki dominantni, brzi, skocni, defanzivno dobri, odlicni suteri.
Ozbiljna ekipa.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Dakle kako sad stvari stoje ukoliko Mozli stvarno otpadne:

1. Madar, Mur, Avramovic
2. Panter, Trifunovic, Pejdz
3. Kuruc, Dangubic, Zagorac
4. Lidej, Smajlagic, Stepanovic
5. Novi centar, Koprivica, Miletic
+ klinci

Vecina bitnijih igraca polivalentni, mladi, fizicki dominantni, brzi, skocni, defanzivno dobri, odlicni suteri.
Ozbiljna ekipa.
Jebote pa mi imamo samo cetri stranca:D
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
To su stvari koje bole .
Ali ne nas nego sekundarce. Za pare ces uvek kupiti skupo igraca, i plasirati se lagano u top 17.
Ali da preko noci skupis petorku prospekata koja planiras da drzis na parketu a ne samo na klupi...
Za to ti treba par stvari koje se ne kupuj jbg.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Pa ljudi ko ne vidi da je sa ovim na nekim nacin tj na jedini nacin moguce klub i finansijski oporaviti ima problem.

Svi mi volimo Partizan, ali budimo realni da su svi ovi mladi igraci dosli da bi ih zeljko trenirao, i kroz neke vreme klub moze da zaradi na njima…
Ovo je bio jedini moguci i ispravni put…

svi ovi igraci Boze srece i zdravlja vredece mnogo vise za 2 god… a do tada ce se pojaviti jos mladih koji bi da ih zeljko trenira…

ja sam apsolutno miran…
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top