Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Oko lakšeg plaćanja prilikom kupovine sezonskih karata.. ne piše ništa oko Intese ali ima Adiko pa se setih komentara @ens kad je neko spomenuo da može da se uzme na rate preko Intese...

Dobro nije adiko banka il kako god se zvalo govno u koje je romski marfin mutirao

E pa jeste ipak :D

DO KARATA I UZ BRZI KREDIT ADDIKO BANKE!

U saradnji sa Addiko Bankom, otvorena je mogućnost kupovine sezonskih karata uz pomoć brzog kredita koji banka odobrava u roku od 24 sata. Apliciranje za kredit, vrši se putem sajta www.ticketline.rs prilikom online kupovine.

Izvor: @partizanbc

SPECIJALNA PONUDA: Svi zainteresovani za kupovinu sezonskih ulaznica, od 23.08.2021. mogu na brz i jednostavan način aplicirati za kredit kod Addiko banke uz povoljne uslove na rok otplate do 12 mesečnih rata.


Za više informacije o kreditu kliknite na link https://www.addiko.rs/asistirana-prodaja/
Izvor: ticketline
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Nakon ovakvog skupa talenata u ekipi pravi je momentum gde bi najviše odjeknula bomba na poziciji jednog zlog debelog dukljanina, prvi centar je u tom slučaju totalno nebitan.

Nije više debeo a i dalje je dukljanin i dalje je mnogo zao. Mislim da je sada još gori. Da popunimo tu poziciju i da mu se dodeli nadzor nad petorkom Madar, Trifunović, Kuruc, Smailagić, Koprivica na jedno godinu i po dana - popodne i uveče rade sa Želimirom i igraju utakmice, a u šest ujutro na specijalnu obuku. Hrane se makrobiotički - samo živo meso i kad dogodine na F4 izađu na zagrevanje, prođu pored protivničke klupe, odmere ove i pitaju - Šta je bilo momci i devojke?
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Nisam se javljao ovih dana jer je u KK sve regularno, FK mi je jeo živce.
Iskreno se nadam da je s Mozlijem sve u redu pre svega sa zdravstvene strane jer je sjajan lik, a onda i s košarkaške. Mislim da bi njegovim odlaskom mnogo izgubili u reketu pri branjenju protivničkih centara i motor ekipe koji bi dizao publiku bacanjem za loptu, skokom, blokadom.
Što se tiče Koprivinog malog, dečko je talentovan, samo da ga zdravlje posluži i da malo poboljša brzinu. Verujem da može mnogo da napreduje a nadam se da će koristiti svoju visinu da bude ozbiljno sidro u reketu u odbrani, a i u napadu. Dosta sirov ali potencijala svakako ima.

Divno je videti ekipu na pripremama, Željka nasmejanog, a Radetu naravno da čestitam na rođenju deteta.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Nije njemu brzina problem, cak za svoju visinu i tezinu moze da se ubroji u brze igrace.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.314
Reaction score
10.874
Локација
underground
Koprivica koliko ja znam je planiran da dodje nezavisno od Petruseva i da bude druga opcija . Nedolaskom Petruseva , verovatno ce se ici na opciju iskusnog stranca kao prve opcije . Zao mi je Mozlija , ali ako je istina to sto se pise verovatno ce Miletic biti treca opcija za pocetak sezone , a prelazni rok u kosarci znamo da traje beskonacno.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Mur je na svom mestu brate... :D Fali nam treći plej :D Ne znaš ti koliko sam ja lud i na šta ciljam :D Madar, Mur... iiiii BUUUUUUM! :buhaha :buhaha :buhahaMada bih voleo da Pejdž ipak ostaje, novinarima ne verujem ništa... Samo Tulja da se javi... Al boli njega, on se dohvatio odmora dok traje obnova! :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.917
Reaction score
7.838
Pejdz je pismeniji i skolovaniji igrac od Mura.
Za sada je sve ovo pretanko, mora na 1 i 5 brutalna pojacanja.
Ledej i Panter su kapitalci i nosioci, ali mora jos instant kvaliteta da nabacimo, kako bi se posibali sa Segafredom i Valensijom pre svega.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.941
Reaction score
26.886
Bitno je ko je na klupi.
To smo imali prilike da vidimo kad nas je vodio Trinkijeri.
Sad imamo Željka, i tu se svaka priča o "tankim" mestima u ekipi završava.
Ono što Partizan ima na klupi, nema niko u evropi.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Pa ja pišem dva dana, Tulja me nije demantovao /nije doduše ni potvrdio/, nagađam samo i podvlačim da nemam pojma. Bavim se samo analitikom javno dostupnih informacija i pratim ponašanje onih koji su do sada bili pouzdani. Tako je ćorava koka Spalding ubola za Žoca isto čistom analizom njegovih izjava :D E sad, videćemo ako dođe onaj kome se nadam imaću 2/3. Petrušev me zajebao al sam najvažnijeg uspeo prvi da provalim. Još ovog drugog da ubodem pa da pitamo koliko plaćaju da uzmemo učešće u EL sledeće godine :D
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Ako ode Pejdz, nama fali taj jedan igrac svakako.
1. Pojacanje, Moor, Madar
2. Punter, Avramovic, Trifunovic
Bilo bi tu mesta za sve, posebno sto napadamo sve trofeje, ne bi nikako bilo prenatrpane pozicije kao sto neki kazu. Madar bi imao prostora u ABA ligi svakako, a za EC ipak treba malo iskustva.
 

Ludovan

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
4
Reaction score
17
Локација
Nova Varos
Ako ode Pejdz, nama fali taj jedan igrac svakako.
1. Pojacanje, Moor, Madar
2. Punter, Avramovic, Trifunovic
Bilo bi tu mesta za sve, posebno sto napadamo sve trofeje, ne bi nikako bilo prenatrpane pozicije kao sto neki kazu. Madar bi imao prostora u ABA ligi svakako, a za EC ipak treba malo iskustva.

Nismo doveli Madara da bude treci plej, mnogo smo nezahvalni sad
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Sa dva igrača na pet, prvim centrom i Koprivicom ovo je fino izbalansirana ekipa, koja će napasti sve.

Ako dodje zaista još jedan plej, mada ne verujem, imaćemo brutalnu ekipu. Madar treba da bude projekat, ali u drugoj sezoni. Tri godine je tu. Ako i ne dođe, gurnuti malog u vatru, i da se nadamo najboljem.
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Koliko potcenjujete Madara samo zbog godina... pritom nema 17 nego 21 ove godine. Zaboravljate koliko je Bogdan imao kad je otisao (nije napunio 22). I u njega i u Smajlija cete vec u ovoj sezoni da se kunete - i da zaboravite sve druge pored njih dvojice. Dva najbolja 2000.god. igraca u Evropi trenutno.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.106
Reaction score
5.109
Локација
vezenemam
Obradoviću i Saviću, za razliku od eksperata iz naše fudbalske sekcije, potrebna je sva moguća pomoć i saveti u vezi sa potencijalnim pojačanjima i generalno sastavom tima. Svi ovi javni saveti i analize u tom smislu puno znače, i sigurno će pomenuti dvojac učiniti sve da ih implementira što uspešnije, i na taj način prilagodi i unapredi nespretno sklopljenu koncepciju ekipe.

Imamo sve što nam treba (ne...fali...niko) i napadamo sve, ende.

p.s.
Čestitke Zagoru, da se uozbilji, i da počne da grize i na terenu!:D
 
  • Like
Reactions: ZM

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Taman posla da potcenjujem, ali nikada nije visak dobrih igraca u rotaciji.
Iskreno, nije da nisam zadovoljan, ali patim za nekm bomba plejom, koji je vec ono iskusan do bola. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top