Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.225
Reaction score
4.036
Локација
Uvek uz Partizan

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Dve kajsije sam sad popio morao sam nazdraviti, vrhunske, iskreno meni je kajsija bolja od Dunje, ja ti kažem iskreno :ziveli
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Andra, Tristan ima više ozbiljnih utakmica od svih naših klinaca zajedno, a mlađi je od njih.

Dobrodošao!

Iskreno mislim da bas i nije realno ocekivati da moze da bude ispred u rotaciji u odnosu na Lesora/Ledeja/Smajlija/Balsu, ali ako uspe u tome svaka mu cast. Jedino ako je u planu da igra na 3, tu mu je konkurencija dosta slabija, ali pitanje je kako ce se pokazati u toj ulozi. Ako se snadje na 3, doprinece i sad, ali je poenta da se ne posipa drvlje i kamenje po decku ako ne moze sa 18 godina da doprinese ekipi u prvoj sezoni, samo jer su pred njega postavljena nerealna ocekivanja. Ovo je ipak pre svega pojacanje za neke naredne sezone.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ne znam ni ja kako smo uspeli ovo. Jasno je da je decko u Realu ispao iz konkurencije jer su se ozbiljno pojacali, pa bi i mnogo veca imena od njega imala istu sudbinu.
Sigurno je imao prostora da ceka sansu jer mu se nigde ne zuri, izuzetno je mlad. Imao je i tamo strasnog trenera, iako je sigurno Zeljkovo ime mnogo uticalo...

Decko je jos mlad i moze tu da se nadje problema u njegovoj igri, ali je za svoje godine apsolutno zverina, ima bas sve sto mu je potrebno da izraste u NBA igraca, nema tu nista posebno da fali sem iskustva i mozda malo misicne mase i ocekujem da ima minutazu u Partizanu.

Mali je najveci potpis Partizana ove sezone. Kad se uzme ko je sve dosao, to je neverovatna stvar.
Valja pohvaliti ovakav potez i licno ne bih verovao da mi je neko juce pricao da je visegodisnji ugovor.
Svaka cast!
Vukcevicu puno srece u Partizanu, zna gde je dosao i sigurno je spreman da radi.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Koliko god bili prenatrpani ovakav prospekt se ne propusta.Ukoliko budemo imali obezbedjen budzet naredne dve-tri sezone i sacuvamo glavne igrace bicemo bas zajebani.Oprez nije na odmet,znate gde zivimo i ko je na vlasti...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Potpisao je na 4 godine.
Petorka Madar, Glas, Smailagic, Vukcevic i Koprivica je petorka za buduceg sampiona Evrope. Sve sto treba je da skinemo ovo govno sa vlasti i da vratimo Dula kao savetnika, jedino tako mozemo skinuti prokletstvo.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Kad mnogo zelis centra, mesecima, pa dobijes dva! Ja se ne razumem mnogo, pa bih da pitam upucenije, ciji minuti ce biti najvise redukovani da bi momak igrao? Deluje da je sad vec mala guzva na tim pozicijama.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Odgovor je prost. Ko se bude bolje snašao više će da igra, a da li je to Smajli, Ledej, Koprivica,Lessor ili sam Tristan, ne može da se zna. Odličan sistem se uspostavlja u kk. U šta nisam ni sumnjao. Samo što se nadzire budućnost kluba. A to su najveći mogući ciljevi sa strašnim igračima. Isto kao kod Duleta samo će ostajati duže, i veće pare za obestecenja.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.676
Када сам прочитао вест, истог момента сам се насмејао на претходна два пораза. Велики тимови се не стварају преко ноћи! Тристане добродошао у институцију!
Bas tako. Ne kazem da mi je svejedno sto gubimo dvije u nizu, bio sam ljut poslije obe utakmice, ali ne razocaran.

Imamo potencijal da oduvamo ovaj EK. A jos smo i pojacani sa Tristanom. Svako pametan uplasio bi se nas.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.399
Reaction score
4.619
Локација
Zemun

Da li ovo vazi iako ga npr. neko od evropskih klubova bude hteo?
Već vidim kako ga Fener kupuje za par godina, cisto da premostimo:)
Salim se, naravno, pojma nemam o detaljima ugovora.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top