Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Izvinite na postu , ali jebem li vam sve , cuka ce da mi stane . :buhaha

Samo se gadjajte pojacanjima.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Govna su tri puta igrala El dekretom tu istu El, uz garancije pickoustog govneta i coravog otrovnog patuljka, a da je nisu na terenu zasluzila.
Nama je prvo nepravedno oduzeta licenca zbog mocnog Slaska, to jest popularizacije kosarke u jebenoj poljskoj, pa su nas onda odjebali zbog Zenita i ruskih para od kojih im se odjednom povraca, a na kraju nas je i korona sjebala u sezoni lazne nade, bolnijoj od svih.
Pa da mu jebem mater, po kojoj god metrici da se pravi presek, mi smo ti koji moramo biti medju elitnih 16 klubova, 18, 20 koliko god.
Jebena aristokratija, avangarda i primer koji drugi prate .
Sto se mene tice, nek se svi pogase i promene namenu , dok je barse i reala, panate i pirejskih cigana, jednog do dva turska kluba bez obzira po kojoj se cokoladi ili pivu zovu, kindera, milana i timsistema, nas i zalgirisa, cska i makabija, ostali nek se nose u tri lepe materine i nek igraju intergalakticke kupove sponzorisane od masona , rotsilda i ostalih sorosa i solaka.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.516
Reaction score
29.314
Локација
Novi Sad
Spamovanje i nakon opomene. Skupio poene za kratak ban.
Mario Hezonja je odlučio da ostane u Uniksu, iako su Rusi suspendovani iz Evrolige. To je potvrdio klub iz Kazanja.

– Trenutno se trenažni proces odvija potpuno normalno. Tim nastavlja sa pripremama za prvenstvene utakmice pod vođstvom stručnog štaba na čelu sa Velimirom Perasovićem. Pored ruskih košarkaša u timu ostaju Hezonja, Džekiri i Mejo. Ostatak inostranih igrača je napustio klub, a planirano je uključivanje vodećih igrača omladinskog tima u proces treninga i utakmica sa prvotimcima – stoji u saopštenju Uniksa.

:icon-rolleyes:
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Nesto razmisljam.. Mozda mi svi grijesimo cekajuci da se vrati Duletov Partizan a to se nece desiti.
Dolaze drugi ljudi, taktike se modernizuju, ambijent se mijenja, itd. Sa Zeljkom pocinje nova i nadam se jos uspjesnija era. Kao sto vidimo, pocetak je naravno tezak i trebace mnogo zivaca potrositi.

Ne znam kakav ce na kraju Partizan biti, ali meni je vazno da budem ponosan na igru i zalaganje igraca.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Nesto razmisljam.. Mozda mi svi grijesimo cekajuci da se vrati Duletov Partizan a to se nece desiti.
Dolaze drugi ljudi, taktike se modernizuju, ambijent se mijenja, itd. Sa Zeljkom pocinje nova i nadam se jos uspjesnija era. Kao sto vidimo, pocetak je naravno tezak i trebace mnogo zivaca potrositi.

Ne znam kakav ce na kraju Partizan biti, ali meni je vazno da budem ponosan na igru i zalaganje igraca.
Pa na zalaganje ne mozes sigurno biti ponosan, jer 90% tima igra preko one stvari. Ledej tu prednjaci.
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
I da ništa ne osvojimo ove sezone (u šta ne verujem), pa i sledeće i one tamo (u to tek ne verujem) itd... iz mojih usta nikad neće izaći "Željko odlazi". Samim dolazkom Željka na klupu mi smo već sve osvojili, osvojili smo nešto što drugi timovi mogu samo da sanjaju, i nikakvi porazi meni neće porušiti osećaj kad vidim ko NAMA sedi na klupi. NAMA, ne nekom Panatenaikosu, Realu, Barceloni, NAMA, PARTIZANU!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Mene iskreno briga da l' cemo osvojiti, sama pojava Zoca na klupi i ljubav koju gaji prema Partizanu je za mene trofej, trofej koji nijedan klub nece imati.

Zoc u Partizanu nema platu, vozi fiat 500, klub placa gorivo(mada sa cenama goriva sad :D )

Dule i Zoc su merne jedinice ljubavi prema Partizanu, jedina dvojica za koje ne mogu reci da volim Partizan vise od njih. Oni sto su dali Partizanu, ja necu moci ni za 10 zivota.

S' toga, svako dovodjenje trenerskog umeca doticnih ili poziv na ostavku, treba najstroze da bude sankcionisano.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.907
Reaction score
7.806
Ljudi, ovo je forum, a isti sluzi za razmenu konstruktivnih misljenja.

Niti jedan forumas ovde ne tera Zeljka, samo pustate mamac da bi se neko upecao.

Zeljko je najbolji i ja zelim da on bude dozivotno u KKP, ali trazim da ZELJKO menja igrace koje ne zasluzuju da nose dres najveceg kluba.

Pojedinci brukaju Partizan, sto igrom, sto odnosom prema dresu.

I da ne budemo kao limenke, mi imamo Bari bla bla, zajebi proslost, daj da ponovimo taj Istanbul, daj da mi budemo opet na krovu Evrope, imamo sve uslove za to, najboljeg trenera, najbolju publiku, jak UO, odlicne uslove za trening, veliku halu itd.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top