Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
The Žoc effect. Mi Evroligu ne bi videli bez njega... Hvala ti Želimire, i ako uđemo, da nas vodiš u istoj bar još jedno deset godina, a posle kako ti volja...

Ušli u EL ili ne, mi uopšte nismo svesni kakvi smo mi ustvari srećnici da najveći mag ove igre na starom kontinentu voli Partizan isto koliko i mi...
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
The Žoc effect. Mi Evroligu ne bi videli bez njega... Hvala ti Želimire, i ako uđemo, da nas vodiš u istoj bar još jedno deset godina, a posle kako ti volja...

Ušli u EL ili ne, mi uopšte nismo svesni kakvi smo mi ustvari srećnici da najveći mag ove igre na starom kontinentu voli Partizan isto koliko i mi...
Svaka ti cast brate na ovome sto si napisao :respect kapa dole brate, zivio:ziveli
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
A zašto bi Valensija pre nas dobila wild kartu? Po kom osnovu? Imaju već tri tima a nisu nešto bolji od nas toliko na kontu reprezentacije.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Cele sezone nekako stidljivo pokušavam da vam kažem da se EL igra bez obzira na rezultate. Preko svojih nekih izvora sam dobio tu informaciju još tamo negde krajem oktobra, početkom novembra - konkretno nakon utakmice protiv Huventuda kući.

Veliki Želimir Obradović, košarkaška legenda Partizana, Evrope i sveta!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
I ja bih sacekao jos sa slavljem, do konacne objave(ako je bude) pa i toga da vidimo da li ce se situacija smiriti u Ukrajini do pocetka EL u Oktobru.

Nije iskljuceno ni malo da ta ista EL po smirivanju situacije (ako je bude) dozvoli Ruskim klubovima da igraju i samim tim klubove ili jedan od njih (jer CSKA kao suvlasnik sigurno upada) sa pozivnicom automatski prebaci u EK.

Nadam se pozitivnom ishodu za par dana a onda opet strepnja do Oktobra.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.102
Локација
ante portas
Nama treba da bude prioritet dugogodišnja licenca.
Dal je to objektivno iskren da budem ne znam. Nisam siguran dal imamo logistiku za to.
Ali sigurno znam da cigani rade za to svom snagom.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Cigani nista drugo i ne rade sve ove godine, ali im ne ide.
Pod uslovom da stvarno igramo El, prioritet je da budemo oznad njih u toj el, kao i u aba. Cim ne budu preko aba otisli u el, oni ce je napustiti i osnovati novo takmicenje.
Ako Zeljko odradi jednu uspesnu sezonu u el, nj ozbiljni sponzori nece bezati od nas kao od kuge.
Kad u pricu udju ozbiljni igraci onda pacovi polako motaju kablove i traze drugu rupu da se sakriju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top