Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
dule treba da oprosti dug i tu je tacka, imao je on svoje izjave na konferencijama i znamo svi sta je znao da kaze o igracima koji se nisu poneli onako kako treba (i ako svakom treba da bude jasno da nije normalno da igrac oprasta nekakve dugove, njegov posao je da igra a za posao se dobija plata i tu je tacka)...

zar ne bi bilo u najmanju ruku ruzno da tuzi kkp za pare !!!!!

pustite te price o upravi, on ce podneti tuzbu protiv kkp zbog ne isplacenog novca, pa igraci koji su nas tuzili, sta su oni trebali da slusaju ali znate nas ova vlast ne voli, cekaj bre covece jel potpisan ugovor molim lepo daj mi moje... posle tolikih prica o kadinjacama, ljubavi i odanosti ti sad kad se razilazite (NE DAJ BOZE PU PU PU DALEKO BILO) eee daj mi moje pare !!!!!! da se razvlace po sudovima i nekim komisijama i prica sta je sve dao a sta su oni.... ma dajte molim vas, posle svega!

u ovakvoj situaciji traziti pare od kluba bez obzira na upravu je u najmanju ruku sramno i to od njega, da je bilo ko drugi ali on!!!

ja nisam ni za kakav sns i ostalu bagru, ja bi voleo da dule ostane vise nego ista!!! ma mora da ostane jer je svaki drugi potez idiotski al skroz na skroz ciganski jedan kroz jedan!!!!!!

al cekaj malo ako se ipak desi da ne cuje zlo, posle svega okrenes se i kazes: NE DUGUJETE MI NISTA (ili oprastam 90 posto ili dug je nebitan... ) HVALA NA SVEMU I SRECNO.
on onda nek sazove konf. za novinare nek kaze sta se desilo u klubu nek otvori dusu, isprica sve bez dlake na jeziku al bilo kakav vid osvete preko kkp NE DOLAZI U OBZIR po meni i tacka
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Kakve sve komentare nece covjek procitati ovdje. Pricali ste ovdje o spinu, opominjali kako ciganska javnost zeli da kreira odredjenu sliku, a sada su se neki ovdje upecali u mamac!

Prica je otisla predaleko. Vidjecemo sta ce biti! Ali ako ga otjeraju e ondi i treba da tuzi bagru, jer je jedino on stao u odbranu Partizanu, a i oni a i mu tako vracamo?! Neke na forumu ovdje treba da bude sramota! Mogu da kazem da mi ne zadluzujemo DV-a. Treba nam neki trenercic , sav povinovan i fin, pa da se ovaj proces obezglavljena svetinje i dovrsi.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.286
To onda nije vise nije taj KKP nego ruglo od kluba, koji isteruje svog najodanijeg vojnika koji je zdravlje ostavio pored tog terena da tom KLUBU bude bolje. Jadno da jadnije ne moze da bude...

U tom slucaju ,opet ponavljam, dace vodja sponzore pa nema razloga da DV ne uzme svaku paru koju mu KK duguje.

Iskreno se nadam da to takvog epiloga nece doci ali ako dodje do ,,rastanka" govna kojima danas ,,mazemo" babovica bice nista u poredjenju sa onim sto nasem predsedniku sleduje.

Danilovicu, jel hoces da te Grobari kunu i proklinju do kraja zivota kao najveceg izdajnika i sramotu KKP... kao coveka koji je zarad par sponzora oterao coveka koji je jedini branio klub svih ovih godina.

Sramotno, jadno, bedno, nedostojno coveka...
 
Последња измена:

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
Сведоци смо да разне "велике главе", назови "интелектуалци", познати "новинари", "књижевници" ћуте и погнуте главе прате шта се дешава у земљи напредној Србији, то велики пичкоусти вођа и његови полтрони неће дочекати никад од Дулета, какав год да је, он, као и свако од нас правих Гробара неће никад клекнути пред пичкоусту наказу.
To je promasena prica, niko od nas nece kleknuti pred nakazu, al nema ono ni godinu dve kada je isti taj Dule govorio za nakazu da je veliki drzavnik i isao na slet u Arenu na ustolicenje, tad se klecalo, sad kad je on u pitanju vise se nece klecati. Pusti to, ovde je u pitanju otvorena pretnja trenera upravi kluba dugom, govorio je neko je Bertans neko Lovernj, a sad govori o klubu u trecem licu, "moraju da imaju u vidu neki program duga prema meni." Kako to komentarises?

A tek ta prica, Dule je poslednja odbrana od sns-a :buhaha Kao da nas nisu jahale sve partije od trenutka osnivanja, kao da potpredsednik kluba Mladenovic sa svojom frakcijom dss vec nije presao u sns, kao da onaj sto je mirio Duleta i Danilovica prosle godine nije isti covek sns-a koji je pravio spisak za skupstinu FK-a a sedeo tik do Duleta na proslavi titule u restoranu, kao da ta sns uprava FK-a nije davala pare KK-u, oni su tu sve vreme. On je bio "odbrana" KKP dok je na terenu radio najbolje sto zna, ovo sto sad radi ne lici ni na sta, skauting katastrofa, igra tima katastrofa, reakcije na terenu katastrofa. Rezultatski je izgubio dobijene utakmice za Evroligu i sad jos preti klubu dugom. Po meni, sa takvim odnosom nema sta vise da trazi u Partizanu. Dzile za trenera, Dziletova keva za pomocnika, od Gasica bi sigurno bolje radila.

Da bi videli koliko ti poznajes kosarku,mozemo procitati tvoje postove o Milutinovu koje si pisao na pocetku sezone,i o Duletovom radu sa njim.
Samo da te podsetim da je Milutinov izabran u prvom krugu drafta,a da je KKP ucestvovao na 4 F4.
Cestitke Milutinovu, mozemo i o njemu konkretnije na drugoj temi, nego da ti nisi onaj Mare grobar sto se kladio sa mnom na pocetku sezone ovde javno da ce nas Dule odvesti u Euroligu? I to u godinu dana cutanja na forumu. E moj Mare, doslednost kao i u idola.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
?

dule treba da oprosti dug i tu je tacka, imao je on svoje izjave na konferencijama i znamo svi sta je znao da kaze o igracima koji se nisu poneli onako kako treba (i ako svakom treba da bude jasno da nije normalno da igrac oprasta nekakve dugove, njegov posao je da igra a za posao se dobija plata i tu je tacka)...

zar ne bi bilo u najmanju ruku ruzno da tuzi kkp za pare !!!!!

pustite te price o upravi, on ce podneti tuzbu protiv kkp zbog ne isplacenog novca, pa igraci koji su nas tuzili, sta su oni trebali da slusaju ali znate nas ova vlast ne voli, cekaj bre covece jel potpisan ugovor molim lepo daj mi moje... posle tolikih prica o kadinjacama, ljubavi i odanosti ti sad kad se razilazite (NE DAJ BOZE PU PU PU DALEKO BILO) eee daj mi moje pare !!!!!! da se razvlace po sudovima i nekim komisijama i prica sta je sve dao a sta su oni.... ma dajte molim vas, posle svega!

u ovakvoj situaciji traziti pare od kluba bez obzira na upravu je u najmanju ruku sramno i to od njega, da je bilo ko drugi ali on!!!

ja nisam ni za kakav sns i ostalu bagru, ja bi voleo da dule ostane vise nego ista!!! ma mora da ostane jer je svaki drugi potez idiotski al skroz na skroz ciganski jedan kroz jedan!!!!!!

al cekaj malo ako se ipak desi da ne cuje zlo, posle svega okrenes se i kazes: NE DUGUJETE MI NISTA (ili oprastam 90 posto ili dug je nebitan... ) HVALA NA SVEMU I SRECNO.
on onda nek sazove konf. za novinare nek kaze sta se desilo u klubu nek otvori dusu, isprica sve bez dlake na jeziku al bilo kakav vid osvete preko kkp NE DOLAZI U OBZIR po meni i tacka
A ,ti si njegov drugar i znaš da on neće da oprosti dug ?!
Ima i Dule svoje adute i ja sam za to da ih koristi .
Ako ga Danilović šutne zbog nekih eventualnih para ,onda neka svaki taj dinar ili evro ode Duletu .
Nije poenta u tome da li je Dule dobar ili ne ,bitno je da su on i Danilović godinama zajedno jeli govna ,e sad ima zajedno i da ginu ako treba , a ne da Danilović nudi njegovu glavu zarad šake dolara .
E to mu neće proći ili možda i hoće ,al će onda biti predsednik nekog tamo jadnog i bednog KK-a ,a ostaće upamćen kao najveće govno izdajničko.

Da se razumemo , sve to ,kažem , ako...., ako...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ugovor bih mu sada ponudio samo ako prvo pismeno prihvati otpis 70% duga, a kao drugo rezultatski uslov od minimum jednog trofeja i plasmana u Evroligu.
Živo me interesuje kome bi ti ponudio ugovor. Nikako konkretno da kažeš imena, samo bi da bušiš, a nudiš ništa.
dule treba da oprosti dug i tu je tacka, imao je on svoje izjave na konferencijama i znamo svi sta je znao da kaze o igracima koji se nisu poneli onako kako treba (i ako svakom treba da bude jasno da nije normalno da igrac oprasta nekakve dugove, njegov posao je da igra a za posao se dobija plata i tu je tacka)...
To su dve potpuno različite pozicije i nisu nikako za usporedbu. Velika većina igrača koji opraštaju dug klubu, rade upravo zbog Duleta, zato što su svesni da su najviše zahvaljujući njemu posle Partizana napravili unosne ugovore. Dakle, cena koju dobijaju igrači i sam klub je najvećim delom delo Vujoševića, ono što je Teleoptik za fudbaski klub, to je Vujošević za KKP. Da nema njega u ovim finanasijsko turbolentnim vremenima mi bi odavno bil zamrznuti kao komšinica, ili marginalizovani kao Bosna ili Split.

Čovek sa potpunim moralnim pravom treba i mora da brani svoj kredilibitet, jer ako on ne ceni svoj rad, neće ga ni drugi ceniti. I ne dramite, neće Dule da tuži Partizan, samo glasno napominje u kakvoj je situaciji i koristi trenunto jedinu mogućnost koju ima da spreči nadolazak naprednjačke bagre. Ne postoji čovek koji je svoje zdravlje dao za Partizan, kao što je to Dule uradio.
Sutra, ako se pojavi neko ko je bolji od Duleta, bez problema ga treba podržati, samo da neko ukaže ko je taj?
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Dimitry, Vlada Jovanović je samo nastavio tamo gde je Dule stao. Nisam za idole, ali Dule Vujošević je otkočio oroz...
На страну ова расправа око Вујошевића која иде из крајности у крајност, а истина је, као и увек негде између; ја бих ипак издвојио само овај цитирани део
Лично ми смета ово мењање теза
Није Јовановић сам себе довео, нити је сам себи одређивао буџет за довођење играча, будимо реални
Ко је одговоран - не занима ме, али човек је бар, резултатски посматрано, испунио циљеве
То што се до тих циљева дошло са много већим буџетом, него што би Вујошевићу било довољно за исте циљеве, је најмање Владина кривица

А ово што је Вујошевић изјавио око дуга јесте мало непоштено са његове стране, нарочито након оних његових лекција појединим играчима

То опет не значи да треба ићи у крајност и добар део фрустрација (које сви осећамо) каналисати ка Вујошевићу
С друге стране, не треба заборавити да је он уз Даниловића створио од ККП-а културну институцију и ни стотину "упућених" и "инсајдера" ме не могу убедити да држање стране Вујошевићу аутоматски значи бити против Даниловића

Где има дима... Вероватно да постоје нека неслагања између њиџ двојице, али нису то две фракције које се боре за превласт у клубу
Ближи сам томе да верујем да се по неким питањима разликују мишљења два невероватно тврдоглава човека и то је све
Али да Даниловић руши клуб је стварно незахвално истицати и не знам зашто имам осећај да Даниловића критикују највише они који апсолутно ништа не знају о ситуацији у клубу

Још нешто што ми смета је изношење прљавог веша у јавност у не баш најбољим тренуцима, најблаже речено, а под фирмом да јавност има право да зна шта се дешава
Не треба остати нем ако "има нечега" и окретати главу, али с друге стране, сачекај бар да се покуша нешто урадити, а не таквим изјавама још више отежавати ситуацију

Све у свему - Вујошевић на клупи, управа да почне да ради, да се у клубу јасно разграничи ко шта ради и ко је за шта одговоран, да се среди мало сопствено двориште, покушати се одбранити од насртаја Господара, стрпити се мало са резултатима али сачувати идентитет, а онда за пар година бити конкурентнији и резултатски и финансијски и организационо овом државном пројекту

Смрт фашизму!

ЕДИТ: Иако нисам планирао да напишем реч о Вујошевићу, не могу, вуче...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
A tek ta prica, Dule je poslednja odbrana od sns-a :buhaha Kao da nas nisu jahale sve partije od trenutka osnivanja, kao da potpredsednik kluba Mladenovic sa svojom frakcijom dss vec nije presao u sns,
Morao si ovo štivo malo bolje da savladaš, a ne kao sa tvojim prethodnim fejlovima.
Do petog oktobra KKP je jednim delom imao političku upravu, sa Borislavom Vukovićem i sada aktuelnim prascem Daćićem. Prascu za sve što je učinio za Partizan do tog moenta kapa dole, prvenstveno što je ključeve od kluba predao Divcu i Daniloviću, a ne nekom dosovom kriznom štabu i tako ga sačuvao od propasti. Pre petog oktobra imao je KKP dosta i uglavnom državnih sponzora, ali osim ovih napomenutih klubom nisu upravljali političari, nego uglavnom njegovi bivši igrači, kao što su pokojni Siske Čolović, Kića, Miketa Đurić... Ono što je suštinski oko para koja su ulazila u klub nisu se političari pitali gde će da se troši.

Posle petog oktobra nijedan političar nije imao uticaj na rukovođenje klubom, tako je došlo do Dinkićeve pretnje KKP, što na nekim izborima nismo hteli da podržimo njihovog kandidata Labusa za presednika Srbije, gde je klub uceljivan da neće biti finansiran ako se tu ne angažujemo, što su naši ljudi iz kluba glat odbili.
Kada već spominješ one fikuse u upravi, kako to da onaj Andrija Mladenović ostaje u klubu i posle pada dss-a sa vlasti? To jasno pokazuje kolika je njegova uloga u rukovođenju klubu, on se bukvalno tu ni za šta ne pita.

Dobro ti je ovo za Džikića, osvedočenog Grobara, simpatičnog svim navijačima Partizana, samo logično pitanje se nameće, po čemu je Džikić bolji od Duleta?
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
@Dirigente
Oko dela o zaostalim platama, tj. dugovanjima bi se eventualno I dalo polemisati. Pre svega jer ljudi razlicito dozivljavaju Duletove nastupe, konferencije, a I u krajnjem slucaju ne bi bilo lose sacekati I videti sta ce se zaista izdesavati pre nego avansno krenemo da fekalisemo po bilo kome.

Interesantniji deo mi je hipoteticko nudjenje ugovora uz obavezu uzimanja bar 1 trofeja, + osiguranje ucesca EL. Sve ok, moze.....ali u mom svetu, pre bilo kakvog ultimatuma mora postojati bar minimalno obezbedjenje uslova....ili ocekujes da taj trofej, plus krljanje u polufinalu donesu Andric, Vanja, Boza, plus preostalih devet igraca koje nismo ni potpisali, a kako stvari stoje bice nesto losijeg kvaliteta od gore pomenute trojice.
Mogu da razumem da ga volis ili ne volis, ali daj bar da ne pisamo po coveku sa takvim glupostima tipa...daj. Ako neko hoce da udje u trku to je on, ali traziti da je osvoji sa vezanim rukama I nogama granici se sa neukusom.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
А ово што је Вујошевић изјавио око дуга јесте мало непоштено са његове стране, нарочито након оних његових лекција појединим играчима

Izvini Paki, al ajd mi nadji izjavu Vujosevica gdje on od igraca trazi da se odreknu zaradjenih primanja ili kritikuje one koji to nisu uradili.
Mozete da nadje te izjave u kojima DV hvali one koji su oprostili dugovanja ili izjave u kojima kritikuje one koji nisu htjeli da sacekaju, vec su pare trazili u nezgodno vrijeme.
Sumnjam da postoji izjava u kojoj DV kaze da bi igraci trebali da se odreknu svojih zarada, al ajd bas da vidim i to posto se ta prica provlaci u par postova.


PS.
Koja je svrha clana koji od kad se uclanio nije napisao ni jedan post koji nije iznervirao bar 90% foruma? :confused
Ovaj forum je, sa potpunim pravom, otstranjivao maligne djurine sledbenike, pa ne vidim zasto bi bilo drugacije sa botovima ovih koji otvoreno zele da nam ubniste klub.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@Диригенте је покренуо полемику и то је добро. Из којих разлога је то учинио, мање је битно. Мени лично је ова Дулетова изјава око новца спорна. Да изјављујеш да је "неко Бертанс а неко Ловерњ", да причаш о Кадињачи и да затим помињеш новац, мени је то лицемерно. И то баш у овом моменту, када је најгоре што можеш да учиниш клубу управо тражење новца. Па чекај, позиваш ме на "гробари за нас", ја пређем 150 km и онда после три месеца он тражи "свој новац".
С друге стране, видим доста идеалистичких и сањарских постова који се не ослањају на реалност. Ако Дуле остане, које је финансијско решење за клуб?
Опет, и да Саша склони Дулета, сигурно је да озбиљан новац нећемо добити.
Сигурно је да ни Саши и Тоши није лако да донесу одлуку. Људи се мењају, ни Саша ни Дуле нису исти људи као од пре пар сезона.
Не бих волео да мој пост буде схваћен као напад на Дулета, само покушавам да ствари гледам шире и реалније.
Даље, што се тиче резултата, хајде да и ту будемо отворени. @Стојанче је недавно отворио Пандорину кутију, помињући наш стручни штаб. Ја бих то још проширио и не бих никога поштедео, избрисао бих део "осим Дулета". Дуле бира стручни штаб. Ја примећујем да све мање обраћамо пажњу на детаље и то замерам стручном штабу.
Даље, ајмо фронтално, шта смо ми остварили резултатски у претходне три сезоне? Две титуле, једна аба лига, нула купова. Два испадања у првој фази еврокупова, један топ 16 . Добро је, ал није сјајно. Увек су били тешки услови, али и добри играчи. Прошле сезоне Саша, Гаги, Маки, Тепа, Едо, Милутинов. Добар је то ростер.
Немам став о одласку или останку Дулета, мада мислим да он неће бити више наш тренер. Само желим да погледамо другу страну медаље и све углове.
На крају, навијаћу за клуб ма ко био тренер. Овај пост сам написао под утиском крајње некоректног Дулетовог интервјуа. Дуле се преставља навијачима као жртва управе клуба. Дуле је по две ствари јединствен пример:
1. добио је награду А. Гомељски а да није освојио евро титулу те сезоне
2. активно учествује на седницама УО клуба.
Дуле се преставља као жртва управе, а фактички је најфреквентнији део те управе.
Бојим се да на крају не завршимо на суду, па да Дуле превазиђе Издајника Гагића и стане крај Клобучара и Муслија.
Форум и служи за дискусију, па је добро да је ова тема доживеле акцелерацију.
 
Последња измена:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Budi obazriv, hodas po tankoj liniji...Mislim da si ovim postom sebe svrstao u trenutno aktuelnu grupu: objektivni grobari! Ranije je bilo cigan pa je evoluiralo u panter, potom je bilo sns bot da bi na kraju aktivno postalo ovo objektivni grobar! Znacenje ovog pojma je: mrzitelj Partizana, najgori sljam ljudski, nezahvalni simpatizer, kratko i jasno neko kome su ciganski mediji i uticaj isprali mozak i ko je u stvari po Partizan gori i od samih cigana!
U tu te grupu forumaski psiholozi svrstaju i odatle ti nema povratka!

Kad se pricalo o odgovornosti VJ i uprave bilo je ma kakvi, nema to veze sa zivotom. Da bi se sada ispostavilo da mozda i ima malo ili ipak mnogo!
Kada se islo na sudove zbog stetnih ugovora ista stvar, nije istina, gluposti da bi se kasnije sve odmotalo i saznalo za veoma stetne i lose ugovore!
Kad se pise o ogromnom broju povreda i nemogucnosti da je sve slucajno dobijali se odgovori kako imas sjajan strucni stab, pomocnike, lekare... a sad smo evo dosli dotle da i neki drugi klubovi sumnjaju u strucnost na tom planu i salju igrace kod drugih!

Sad sve moze da se poteze uz ipak konstantne odgovore: nemoj sad da pisemo o tome, nije vreme! Nije vreme sad bas pred pocetak nove sezone, nije vreme sad pred kup, nije vreme pred pocetak plej ofa, nije vreme sad kad jos ne znamo nista o budzetu.... I tako u nedogled, bolje nabijati glavu u pesak i praviti se da je sve super dok trener kluba izlazi u javnost da zigose pogodne i nepogodne igrace. Kako stvari stoje ubrzo ce i Milutinov biti nezahvalan kao Bogdan i Bertans...
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Али увек ме насмеје оно - "није сад време, зашто се сад отварају таква питања, индикативно је баш сад покретати такве теме"... и томе слично, као да ће пискарање на неком форуму угрозити стабилност клуба
Јадан би био такав клуб
Подржавам сваку расправу, која је у оквиру нормале и не прелази границе доброг укуса

IN10, одговорио ти је већ Кецман, није тако давно била она подела на захвалну и незахвалну децу, али добро...
Знам да ћу овим подсећањем бити сврстан у Диригентеов фронт ботова и поред тога што сам против терања Вујошевића из клуба, ако уопште и има таквих намера од стране управе
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
@Dirigente

Da, bila je opklada
Kada sam te podsetio na nju u periodu kada je izgledalo da ce mo na Cedevitu u polufinalu,ti si odgovorio kako tebi niko ne moze da zabrani da pises na ovom forumu,i kako te ne interesuje ta opklada.

Toliko o doslednosti,a to se lako moze proveriti.

A o tvom poganom jeziku bi se moglo svasta napisati.
Odakle ti pravo da mi kazes da mi je Dule idol?
Da li si svestan da postoji i realan svet i da se mozda nekada slucajno sretnemo?

Razumem da je kriza,i da se za sendvic treba izboriti,ali mi se stvarno ne svidja taj botovski nacin.

Najjaci su ovi koji uporedjuju Bertransa i Duleta.
Lagano stave znak jednakosti izmedju te dve osobe.
Da li to uopste treba komentarisati?

Dule je budala sto ne ode sam,i ostavi nas da budemo ikebana Ivo Loli Ribaru
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
@ Fidel

Nije tako lako svrstati se u Dirgenteov klub.

I Nije mi kecman odgovorio. Neko je Bertans ne zato sto nije oprostio sretstva, vec zato sto je iskoristio situaciju i otisao bez obestecenja. Mislis da Dule nije imao ponude da u sred sezone ode u u neki veliki evropski klub? Tako da u neku ruku ima legitimitet da igrace dijeli na Bertansa i Lovernja, mada je i po meni ta izjava bila potpuno nepotrebna.

Opet kazem, DV nikada nije zahtjevao od igraca da oproste dugove, niti je rekao nesto lose protiv onih koji to nisu uradili (a i zasto bi?). Barem se ja ne sjecam, a ti me ispravi ako grijesim.
Problem su bili bivsi igraci koji su blokirali klub u najtezim situacijama, a imaju sasvim dovoljno novca da sacekaju. Dakle, isplata dugova igracima nikad nije bila sporna, DV je samo ukazivao na to da bi bivsi igraci koji su napravili solidne karijere vani trebalo da pricekaju da im se ta sredstva isplate.

Isti airsini vaze i za DV-a. Ja cu prvi reci da je licemjerno ako bude trazio da mu se sredstva isplate u nekom nerealnom roku, ali da se pise da bi trebao oprostiti sredstva (i to jebenih 70% :banghead), to stvarno nema dodira sa zdravom pamecu.
Traziti od covjeka koji 10 godina radi u Partizanu daleko ispod realne cijene i koji je Partizanu donio vise novca nego citava uprava da jos nesto oprasta je krajnje degutantno.

Pogotovo u svjetlu saznanja da ljudi iz uprave sastavljaju stetne ugovore koji su razliciti od dogovorenih, vjerovatno ne bez licne koristi. Dok se oni koji ga tjeraju tale sa kojekakvim menadzerima (ovo sto se desava sa Bogdanovim i Nikolinim ugovorom tesko da moze da bude nesto drugo), DV bi trebao da oprosti jebenih 70% krvavo zaradjenih sredstava...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Јадан фронт ако га Дегенеријенте предводи. Ником овде није забрањено да износи своје мишљење, али као што знамо мишљење је као дупе и свако га има, тако да може да буде подложно и одобравању и анализи и критици и подсмеху.

Тако се управо подсмеху и критици може и треба изложити коментар форумаша који је написан у тренутку бесомучне демонстрације државне силе и бахатости на стадиону у Господара Вучића. Као прави Весићев спин мајстор, навукао је и мене будалу, преусмерио је енергију са циганско-државне крађе на Дулета који гле чуда није ништа конкретно (још увек) није урадио. А поготово узевши у обзир претходне коментаре у којима човек месецима лупа као Максим по дивизији.

Подсмех се пре свега односи на клаузулу у уговору око обавезног трофеја и уласка у Евролигу.

А око дуговања је Пекарски лепо објаснио, потпуно је сулудо у исти кош стављати играче и човека који је направио тог Бертанса, Ловерња, Милутинова и остале, а којима управа (читај: држава) није обезбедила плате. Уосталом сви смо ми овде писали како је нормално да сви приме плате које заслужују а да су потези нпр Ловерња и Мачвана нешто неочекивано, ненормално и племенито.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
IN 10, oко тих дуговања играчима и свега тога, већ је икс пута покретано питање, а мислим и апсолвирано, али изнећу свој став
Problem su bili bivsi igraci koji su blokirali klub u najtezim situacijama, a imaju sasvim dovoljno novca da sacekaju.
Мислим да се сви овде слажемо да сваком играчу треба исплатити оно што је зарадио, без обзира на допринос на паркету, његову корист од Партизана у смислу наставка каријере и томе слично
Папир је папир

Наравно да ће играчи попут Мачвана бити увек лепо дочекани у Пиониру од стране навијача, али такав начин понашања не треба посматрати као стандард, већ као екстремно леп гест према клубу који одражава огромну љубав и захвалност. Сходно томе, такви људи ће увек остати у лепом сећању свима нама. И то је то

То не значи да они који туже клуб су незахвални и томе слично, а и ако можда јесу, не треба их бар јавно частити таквим епитетима
Сељачки је, цигански...
Многи који су провели по 20-30 година у фирмама које су после пропале, вероватно су на неки начин заволели те фирме
Али нисам сигуран колико су спремни били да после пропасти истих фирми, опросте дуговања у заосталим зарадама "због љубави", "захвалности"...

Многи помињу "није прави моменат" за тужбе.
Ствар је у томе што у нашем случају никад неће бити прави моменат јер је клуб у континуитету у проблемима, који су, како време одмиче, све већи
А кад се већ помиње прави моменат, мислим да је овај моменат најгори могући да Вујошевић иступа са изјавом о заосталим дуговањима према њему, без обзира на његову намеру коју је хтео да искаже том изјавом
Само помињање неисплаћених зарада је неукусно од стране истог човека који годинама уназад на посредан начин "апелује" на бивше играче да се стрпе
Зар то нису двоструки аршини?

Можда су неки играчи, који су тужили клуб, материјално били обезбеђени, између осталог и захваљујући Партизану, па су због тога били, ако не директно, оно бар индиректно на тапету.
И нема проблема, можда би то могло бити разумљиво донекле, чисто људски посматрано
Али и зар Вујошевић није материјално обезбеђен, између осталог, и захваљујући Партизану?
Дао је он много Партизану, немерљиво много.
Али да се не лажемо, дао је њему и Партизан доста
Чисто сумњам да би било која друга управа или тим у Европи, дуго трпели његов карактер и иступе ван терена, колико је то био случај овде

Опет може се поставити питање да ли су ти иступи ван терена последица нерада у клубу, или нерад и опуштање у клубу проистиче из управо таквог карактера Вујошевића који има "капацитет" и за то да држи све конце у рукама, и ван терена
Биће да има и једног и другог и да није то тако лако разграничити

Па један Кецман је на овом истом форуму након тужбе за дуг, чашћен са епитетима који би се слободно могли свести на "папучар", јер је дозволио да му "жена и породица утичу" на став и однос према дуговањима
Страшно стварно да човек породицу и њене потребе ставља изнад Партизана...

А ово око ових астрономских процената се слажем са тобом. То Диригенте нека објасни, мада мислим да је то више написао у афекту, него што то заиста мисли

батакпудла, не верујем да ико овде има намеру, а нарочито не капацитет, да преусмерава енергију са фудбалске отимачине на проблеме у ККП-у
Ово је форум, који посећује пар стотина људи, не портал који посећују стотине хиљада људи и који има капацитет да утиче на јавно мњење
Различите су теме, пише се оно што је одговарајуће за одређену тему, и то је то
Опет се враћам на оно што сам већ написао у ранијем посту
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Paki, ti opet isto, kao da nisi ni citao moj post.

Многи који су провели по 20-30 година у фирмама које су после пропале, вероватно су на неки начин заволели те фирме
Али нисам сигуран колико су спремни били да после пропасти истих фирми, опросте дуговања у заосталим зарадама "због љубави", "захвалности"...

Ne treba da oproste.
Dusko Vujosevic nikada nije ni rekao da bi neki igrac trebalo da oprosti novac, pa zato nije ni licemjerno da ga on ne oprosti.
Dusko Vujosevic je vise puta apelovao na igrace da ne blokiraju klub i da sacekaju novac i zato bi bilo licemjerno ako on ne bude htio sacekati.
Prosto ko pasulj.


Nego da se manemo ove glupe teme, nije joj sad vrijeme. A nadam se da nikad nece ni biti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top