Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN
Neznam za vas all meni na vr' kurca ide ovo sektasenje, grobarska autodestrukcija i petokolonastvo iz dana u dan. Ajd da to nekog zanima pa da ima smisla za citanje, vec sve nebuloza na nebulozi, puko sviranje - pardon, htedoh reci dirigovanje kurcu. Bas nas ima dokonih. Ubedjivanje preko interneta, voimjaoca.
Napraviste boljevce od jebenog topika. Jebo vas sns po cijem modelu ovo sve radite.
 

Psycho

Početnik
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
25
Reaction score
10
Ne dirajte Sulju, jebem vas u bulju!
(svaka slicnost sa stvarnim ljudima i dogadjajima je namerna)
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
@kvisko

Kod mene je druga filozofija, cilj ne bira sredstvo. Sta jel treba sam sebi skakati u stomak i uzivati u tome, vrsiti samodestrukciju.

Generalno mzoemo da budemo srecni ako zapocnemo sezonu. Niz odlazaka nije jos zavrsen, bice ih jos.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Гледам ове циганске трансфере, кроз призму нашег клуба. Овог Бобана Марјановића смо могли узети пре три године, али нисмо. Одлучили смо се за Муслија, Милутинова и Гагића. Образложење је било да "Бобан има слаба колена".
Годину касније, нуђен нам је Најки Калинић. Нисмо били заинтересовани, јер је он "дрво обично". После сезоне у Крагујевцу и сезоне код Цигана, узеше Цигани милион за њега. Ми смо се тада уместо Калинића одлучили за Безбрадицу.
Поглед са Кадињаче изгледа зна да буде замућен. Јаке су магле на Кадињачи.
Све ово пишем због финансијских последица оваквих одлука. Не говорим о резултатско-спортском аспекту.
 
Последња измена:

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Marjanovic jeste fejl ako se uzme njegov napredak kroz sezone ali najk po meni nije propust iz prostog razloga sto je bio na probi kod nas (nakon povrede ligamenata) i nije nista pokazao. Odlazi nakon toga kod mute koji ga je unaprijedio.
U radnickom je igrao fino to niko ne spori ali isto tako fino je igrao i cakarevic(dosao cak do reprezentacije) koji je po nas ispao totalni promasaj.
E sad nakon drugog mjesta na s.p. nije ni bilo realno da ga uzmemo...
A ako on vrijedi 1m kosarka je otisla u krivi q... vjerovatno je neko muljanje sa menadzerima jer ne vidim nacin da on izvuce te pare,tj kojim igrama ih je zasluzio???
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ја само кажем, прошло је две године од наше одлуке да узмемо Безбру. Вероватно играчи долазе на пробу да би ми проценили кога од њих да узмемо, ко може колико напредовати и од кога клуб може имати колико користи. Безбра је узет тада, из неког разлога. Очигледно је неко проценио да ће он напредовати и да ћемо од њега имати користи. Који други разлог би могли имати за одлуку да потпишемо уговор с Безбрадицом? Негде у исто време смо проценили да је Најки дрво обично.
Ок, све је релативно. Ипак мени је ово прилично дискутабилна процена, после две године.
Плус што је Немања током те две године имао најбољи могући тренинг(увек говоримо да се код нас најбоље тренира)а Најки је радио са "пијаним Мутом и дудуком Радоњом."
 
Последња измена:

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Ja sam cuo pre par meseci da je Bezbradica tj njegovi, prodao sve sto je imao da bi platio za minute u Partizanu... Naravno da ne mora da znaci da je tacno (cak i mislim da nije) ali u tom trenutku sam pomislio da mi nista drugo ne bi zvucalo logicno :)
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Sto se tice mute nikada nisam rekao da je los trener,nije trener za najvece domete ali sto se tice razvijanja igraca tu mu skidam kapu radi kvalitetan posao.
Nase cuvene probe su uglavnom prolazili kosarkaski diletanti,ljudi koji nemaju nikakvog talenta(dalo primjer) e sad necu da nikoga optuzujem ali je ocigledno da su to bili dilovi,da li sa njihovim menadzerima ili sa kim to ne znam i ne ulazim u to.
Recimo gutijerez(nesto kratko u netsima bio,tamo prosao probu)nije prosao probu...
ako nam se i ove god. dese fejlovi na probi crno nam se pise, takodje ove god. ako ne pogodimo strance necemo biti ni u 4 to je realnost.

Da bacim kratki osvrt na u18 sto se igrao, svaki nas (srb) klinac koji lici na nesto je u fmpeu sto je stvarno porazna cinjenica za klub kakav je kkp.
ne znam da li se moze uzeti atic iz sparsa jer bi se mogao fino nadograditi kod nas.
ali ako se uzme u obzir avantura sa salicem pitanje mozemo li uopste dobiti ikoga od tamo.

P.s.prastajte greske pisem sa telefona.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Значи нема друге него Муту на клупу. Радоња би био још бољи, аи сумњам да њега можемо да добијемо.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Odmah da kazem da nisam za mutu, iz prostog razloga sto njegova filozofija ne ide uz kkp,mi igramo cvrsto na centra godinama a on rng ili u narodu poznatu kao kaubojstina.
Za duleta sam iz prostog razloga sto im vadi zivce i uz neki mizeran budzet moze da pokvari racune jacima.
Ne ulazim u to da li je "propao" kao trener jer nisam objektivan kad je on u pitanju.
A o "radonji"ne.bi trosio rijeci jednu sam konferenciju pogledao prvo sam mislio da se sprda ali sam skontao da je ipak retardiran.
Sa m.w. i marjanovicem trener i ne treba,a da ne spominjem ostale igrace.

Rat sa menadzerima(glavnim)i nepostojanje svoje skole dovelo nas je u situaciju govna do vrata, da li cemo ta govna pojesti i preci preko svega zarad igraca(u sta sumnjam) ili bataliti kls i dovesti niskobudzetne strance pri popunjavanju rostera ostaje da se vidi.

A postoji i opcija da dodje nova garnitura ljudi koja se nije zamjerila menadzerima(ni menadzeri njima) gdje bi mogli da dobijemo opet neke domace(exyu) talente i kvalitetnije strance i diskutabilnog trenera...

Sve u svemu jedva cekam skupstinu da vidim zaplet i rasplet koji je mvp najavio.
 
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN
Значи нема друге него Муту на клупу. Радоња би био још бољи, аи сумњам да њега можемо да добијемо.

Ih Profesore pa tu je more kandidata - kecman, dirigente, rublev, sve strucnjak do strucnjaka kako na biznis tako i na sportsko-strucnom planu. Otvorise nam sirom oci ovde na forumu Verujem da bi cuda radili u sns Partizan a nebo bi nam bilo granica, u najmanjem slucaju bi se otvorilo ko onomad u italiji.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Значи нема друге него Муту на клупу. Радоња би био још бољи, аи сумњам да њега можемо да добијемо.
Ма не мора Мута, може Дуле Вујошевић.
Само ћаскамо, необавезно. Недеља је поподне, па шта би друго радили?
Кажем, изабрасмо Немању Безбрадицу, две године квалитетног тренинга и то је то.
Опет Мута узе наш шкарт, и за две године направи девојку од милион долара, уз Мрчову помоћ. Додуше, њих су двојица(Мута и Мрчо)а Дуле и Гашић сами.
Обична цртица из кошаркашког живота, недеља је поподне, форум и пивце.
Далеко од тога да поредим Дулета и Муту, Дуле је прочитао много више, неупоредиво више књига.
 
Последња измена:

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Tačno da čovek povrati nedeljni ručak. Kako li bi se tek pisalo da pojedini ne vole Duleta?
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Kecmane, jasno je ko dan da je Kalinic dio menadzerskog dila, kao sto je Bogi bio prosle godine ( s tim sto je Bogi za krivoustog tata). Kalinic nema neki kvalitet i tacka... odigrao je dobro proslu sezonu, ali ne moze bolje od ovog... kada ga u odbrani shvate malo ozbiljnije, statistika ce mu biti slicna onoj kod Bezbradice...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.229
Локација
ante portas
Muta i njegov ran end gan u KKP, ne hvala. Partizan je ozbiljan klub. Nije poligon na kojem će ludaci isprobavati svoje košarkaške zamisli.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Kako moze ozbiljan klub da se dovede do ovakve situacije. Sta fali run and gun sistem, samo za takvu vrstu igre ti trebaju igraci koji su dobri suteri, tipa Bogdanovica. Sa postojecim kadrom je ne moguce igrati takav sistem , msm ne znam kakav je moguce uopste igrati sad.

50% NBA timova su u sistemu run and gun.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.229
Локација
ante portas
Partizan nikada neće imati dovoljno para da bi imao/sklopio tim koji bi mogao da iznese tu vrstu košarke,i da ona donosi rezultate na vrhunskom nivou.Muta je u Radnickom igrao neobaveznu košarku pa je mogao da eksperimentise do mile volje.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ih Profesore pa tu je more kandidata - kecman, dirigente, rublev, sve strucnjak do strucnjaka kako na biznis tako i na sportsko-strucnom planu. Otvorise nam sirom oci ovde na forumu Verujem da bi cuda radili u sns Partizan a nebo bi nam bilo granica, u najmanjem slucaju bi se otvorilo ko onomad u italiji.
Ja sam vezan ugovorom sa ćokijem ,verujem i kecman dok dirigente u sukobu interesa jer radi za Vučka,tako da pokušaj sa nekim iz tvoje avlije ili distrikta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top