Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ako ne pomognu jel to znači da će biti izdajnici i sns-botovi?
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
A hoce li igraci dobiti kifle i jogurt ako Pobesneli Dux ode?
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Колико се ође врти прича у круг, то је страшно...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Neće jer treba pobesnelom duxu da se isplati 500.000eur obeštećenja
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
i treba da mu isplate.. ako treba i ceo milion sto se mene tice
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Samo toliko koliko ja znam. Hoćemo mi sa foruma da se skupimo pa da prikupimo taj sitniš.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Što bi mi skupljali, ako već dolaze finansijski maheri, sposobni da obezbede uslove i sponzore, nek isplate debelog Dukljanina, pa da pravimo evropski Partizan.

Eto, ne moraju odmah praviti šampionski tim, te pare nek usmere na debelog, da više ne urušava Partizan i međuljudske odnose u Partizanu, a i u zemlji. Ja ću im oprostiti prvu sezonu bez trofeja, pa ni debeli ove nije ništa osvojio...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Pa sta je onda na kraju pravo resenje?
Da se tera Dux ili ne?

Dule treba da ide jer ga je Moskva promenila/izlapeo/oboleo, ali ne moze da ide jer mu se duguju pare. A ko mu je ponudio taj ugovor? I ko treba da odgovara za taj ugovor?

Zasto Dule ucenjuje klub? A zasto klub ucenjuje Duleta? Nije valjda da se Partizanu zaista ne daju sponzorstva zbog pobesnelog Duxa?
Kako da ne.

Sta znaci ovaj Kecmanov uvod kako se nema para ni za alpsku salamu, da bi poentirao sa nepodnosljivoscu pobesnelog Duxa? Znaci najveci problem Partizana je Dule i on je jedini odgovoran za celokupnu ocajnu situaciju u kojoj se klub nalazi... I sve ce procvetati kad pobesneli Dux ode, kao sto je cvetalo u one dve godine kad nije bio u klubu.

Sibaju se kojekakve etikete ovde samo tako, niko nizasta ne odgovara ni u klubu ni na forumu. A jedna te ista prica se vrti kako treba da se menja ovaj onaj, i sve, dok se cita, deluje resivo i imam utisak kao da vec postoje ljudi sa idejom kako i sta. I sve ostane na utisku, jer se nista konkretno ni ne kaze. Sve pocinje i zavrsava se sa pobesnelim Duxom.
Sjajno.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
možda opet pomognu dugogodišnji prijatelji iz MK...

@Lazare brate znas i Ti a i svi ovde na forumu koliko je situacija u KK zajebata,ali ni u bunilu nemoj da sumnjas da ce da se pomogne mozda i vise nego li proteklog perioda ma kako izgledao klub u buducnosti.Meni je za sada ova tema pod kljucem Sam sam to izabrao(preventivno) do ....

Jedan domaci(balkanski)zadatak za sve "ljubitelje"lika i dela VELIKE TROJKE:

PICKICE kosarkarske svih boja i mirisa deder da vas vidim 13 u nizu 6 za 8na jadranu(nek me koriguje ako gresim statistika mi nije jaca strana) pa se onda sprdajte i sitite INSTITUCIJI,a do tada mukla.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Jedino sto ti ja zameram je sto si potpuno amnestirao nasu upravu. Uvek ali uvek sam za to da mi uradimo sve kako treba, pronadjemo odgovornost u nasoj kuci, jer je ipak odgovornost temelj svake uspesne porodice pa i kluba, drzave itd pa tek onda da se obracunavamo sa spoljasnjim neprijateljima
Nisam ja nikoga amnestirao, nego sam se s godinama naučio i navikao da neke ljude moraš da prihvatiš takve kakvi su i da ih ne možeš promeniti.
S početkom ove zadnje epohe imali smo dve verzije u našoj zemlji koje su obitavale. Jedna sa doteranim menadžerima, finansijskim stručnjacima, najsavremenijom organizacijom, koji su crtali na tabli evropske vrednosti, pravili srpski Makabi, a sa druge strane dva tvrdoglava ovna, Crnogorac i Hercegovac, bez nekog marketinškog šlifa i osećaja za javnost, ali sa pravim vrednostima koje su nam donele toliko trofeja i radosti, a njihova naprfemisani i zalizani likovi su se izduvali kao baloni posle nove godine, postali su predmeti za sprdnju.
Glupo je idealizovati ih, ali ono što su oni osmislili u tom periodu se i ostvarilo više nego uspešno. Postizali smo odlične rezultate, igrali najjaču ligu, proizvodili vrhunske igrače kao niko u Evropi. E sada da neko tako uspešnim likovima ukaže na njihove mane i propuste je ravno utopiji i odavno sam shvatio da oni samo ovakvi kakvi su mogu da funkcionišu, sve ostalo bi bilo raspad sistema. Duletu niko ne bi dao toliku slobodu, niko mu ne bi dopustio da onako napušava nekada delove vlasti, a sada kompletnu vlast koja direktno učestvuje u urušavanju kluba, zna se koliko to njemu pričinjava zadovoljstvo, zato što mu niko ne može zabraniti da kaže istinu.
Dakle, ne postoje vrhunski i bezgrešni ljudi u sportu, samo oni koji su sposobni da naprave rezultat i oni koji to nisu i tu su činjenice sasavim jasne i postoje empirijski dokazi sa propadanjem niza velikana kao pokazatelj da ovde nije realno opstati na vrhunskom nivou bez jake finansijske potpore,koja zaobilazi u punom luku košarku kao interesnu zonu, jer novac tu ne može da se obrne, odnosno oplodi i uveća.

Zato sam ja odavno prestao da se bavim traženjem njihovih mana, koje možeš uvek da im nađeš i kada jesi i kada nisi dobronameran, samo se prepustio u onome što mnogi nisu ni bili svesni kakav je to uspeh, verujući da je to sasvim uobičajno i normalno da mi konstantno postižemo takve vrhunske i u Evropi daleko iznad realnog rezultate.

Onda se taj otpor prema uspešnom KKP proširio sa dela na celu vlast i po prirodi stvari smo ušli u rovovsku bitku, gde smo na naš suvi kvalitet dobili nekoliko bitaka, kao i naša vojska 1914 iako se tada znalo da je protivnik daleko nadmoćniji. Zato se sada treba povući i sačekati pravu priliku kada pičkoustom prođe rok trajanja i napasti i osloboditi se takvih štetočina, s tim da se DUletu onda mora objasniti da nikakva Jugoslavija ne dolazi u obzir.:D Neke greške se ne smeju ponavljati.:D

Previše se poturaju razne poluinformacije, za čim nema potrebe jer će se vrlo brzo znati kakav nas rasplet u klubu čeka, a onda treba razdrobiti celu priču kako, šta i zašto.

@Kecman
Neko reče da je pre neki dan u prostorijama kluba video Tošu opuštenog i nasmejanog, nema potrebe da se više od njega sekiraš.:D
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Дакле, не очекујем филозофске одговоре, не очекујем лаконске одговоре, него конкретна решења. Ево, другог октобра играмо утакмицу у Ваљеву, ко ће да плати аутобус и клопу Дулету и играчима у Таверни? @Пекарски, Лазар, Профа, Асторе итд...
Конкретно? Како? Ко даје сто евра?

Пре свега, свиђа ми се овај упис и мада остајемо и даље на потпуно супротним гледиштима, изгледало је сасвим разложно.
Што се тиче карти за Ваљево и шта ће да се руча, могу да кажем следеће:
1. Ако не можемо без једног ручка, онда нисмо Партизани кадри бити.
2. Чим будем изабран за председника КК Партизан, решићу проблем превоза за Ваљево и ручка за тај дан.
3. То што верујем да протеривање Вујошевића из Партизана не доноси добро клубу и никако не може наше душмане претворити у наше добротворе, не значи да ме такав став обавезује да обезбеђујем буџет за ову сезону док сам у позицији навијача и заинтересованог пискарала на овом часном форуму.
Претпостављам да сада следи поентирање како причам неке приче о том Вујошевићу, а од тога не може да се живи и претпостављам да новац већ чека спреман к'о запета пушка и чим њему видимо леђа, паре ће просто покуљати у Хумску.
Ако је то тако некако, хајде да се запитамо неколико ствари.
Ти што би дали/створили потребне паре, до сада нису хтели да се маше за новчаник зато што је Вујошевић свађалица или зато што новац у Партизан свакако није смео да доспе?
Ако је ово прво, а у питању су неки велики, доказани партизановци, како то да гледају шта се дешава са клубом, а не пада им на памет да помогну јер је ваљда та велика љубав већа и јача од анимозитета према брбљивцу и свађалици, а сумњам да верују како постоји знак једнакости између њега и клуба, без обзира колико се он трудио да створи другачији утисак.
А ако је не дај Боже оно друго - да новац у Партизан свакако није смео да доспе, како онда тим истим веровати да се за неких тридесетак сребрњака може купити нов и добар коњ?
Или хајде да направимо овакав експеримент, пошто би прогон Вујошевића био тако благотворан за Партизан, хајде да питамо наше највеће мрзитеље да ли да га терамо или да га остављамо.
Рећи ће да га свакако оставимо како би нам напакостили?
Не, рећи ће - ђаво нека га носи, терајте тог смутљивца и доведите крштеног тренера који зна посао јер без великог Партизана нема ни великог Иве Лоле Рибара?
Има ли у том Клубу још кога сем насртљивог и неуког Вујошевића? Хоћемо ли терати само њега или још кога? Ако само њега, на основу чега су ови који остају доказали свој квалитет и способност па остају? Ако треба да лети још неко, ко је то и зашто и како ако је већ Вујошевић узурпирао све у клубу и понаша се као да је његов? Можда баш зато треба и да лете јер су свој посао радили добро, а били слаби према њему и дозволили му такво понашање?
Хммм, а која је то репутација тих потенцијалних избавитеља, како знамо да неће бити још гори, ко нам обезбеђује да има уопште смисла да идемо у Ваљево, ако ја нисам у стању да обезбедим карте и ручак?
Шта их спречава да колико јуче удовоље својој (гробарској) љубави и Дукљаниновим уценама, изброје те новце и моментално крену са васколиким препородом. Ако Иво Лола Рибар може да звекне толике паре за неког дебелог црнца или НБА плеја да би били јачи, што и ми да не купимо своју слободу и напредак за пишљивих 500 тисућа?
Ако је само Вујошевић између нас и неба, ко је онда луд да повери мени да набављам карте за Ваљево?
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Neće jer treba pobesnelom duxu da se isplati 500.000eur obeštećenja

Ako dođe do toga da prema bivšem treneru Vujoševiću ostane dug u vidu neisplaćenih zarada, nadam se da će od nove uprave naplatiti ceo dug sa pripadajućim kamatama, penalima zbog kašnjenja kao i sve sudske troškove. Došli smo do toga da od nekoga ko je tim istim igračim davao hleb u ruke i od običnih fizičkih radnika pravio košarkaške, da pravim nekoga ko im sada izbija taj hleb iz ruku. I posle svega toga mi raspravljamo zbog čega smo propali...

P.S Osatavim vas godinu dana vi izgubite sve titule, rasturite tim, sjebete upravu :D
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
Kad procitam predhodne strane zapitam se na kom sam forumu. Sve vise se ukljucuje History sindrom u pricu sa 13 uzastopnih titula. Jesmo mi cigani pa da pricamo stalno o Bariju 91 kako smo bili na krovu Evrope. Boli me bre uvo za cigane ko su i sta su trenutno, da li su to oni ili ne, samo me PARTIZAN zanima.

Bilo ljudi i proslo, zivi se u sadasnjosti a sadasnjost je takva da se ne zna NISTA. Avgust 2015 mi nemamo 5 igraca pod ugovorom sto neko rece.

Za sve sto nam se trenutno desava smo sami krivi. Svake godine se bre tim pravi u minut do 12, ja se ne secam jedne godine u poslednjih 10 da smo na pocetku sezone imali tim koji je igrao na kraju zajedno playoff.

Igrali smo 13 godina evroligu, nismo mogli da napravimo stabilan finansijski klub i to je to. Cim se promenila vlast i cim vlast vise ne cine partizanovci koliko god ih mi ne voleli to je to. Sta je Dule mislio? da ce Vucic jedna osvedocena ciganstura da daje drzavne pare i za Partizan?! njegov problem je sto on misli da treba samo da trenira igrace a da drzava treba da finansira klub. Pa komunizam je odavno iza nas.

Pomirimo se sa cinjenicom da imamo nesposobnog predsednika koji ne moze da nadje bilo kakvog sponzora a i da nadje verovatno bi deo para potrosio u kafani pre nego sto se izbode sa kumom.

Silobad?! sta reci tek za njega....

Marketing?! pa mi kao navijaci i grupacija "GROBARI ZA NAS" je vise para donela Partizanu od marketinga nego ljudi koji su zaduzeni za to u poslednjih x godina. Najlakse je reci, "ma ne moze to kod nas" i " Kosarka je neprofitabilan sport".

Isti taj trener koji nas poziva da kupujemo karte i pomazemo klubu da svojim pulenima karte za najbitnije meceve , oni to naravno "bratski" prodaju , sta mislite da je Partizan video diinara od toga. Ista prica je i za sezonske ulaznice godinama u nazad. Malo li je 50,000e da se slije u budzet kluba svake godine od na primer sezonskih...Nego se da za pola cene pa sve ide u licne dzepove.

Sta mislite da do sada nije bilo ugradjivanja na prodaji igraca. Gde su te silne pare od igraca u zadnjih 13 godina. Znam ja da su to mnogo manje pare u odnosu na fudbal ali gde su? zasto se nijednom u poslenjih 15 godina nije izaslo sa papirom toliki nam je prihod i toliki nam je rashod. Od prodaje igraca imamo toliko, od karata toliko, za plate dajemo toliko... Zasto nema transparentnosti?! svi znate odgovor, ne treba da se crta. Da je sve posteno sto bi nekome bio problem da pokaze smrdljivi papir.

Zivo me zanima i prica oko ovog novog butika, siguran sam da se i tu neko ugradjuje kao sto je u pitanju bila prica sa Izaberi Partizan, Crno belim butikom i mnogim drugim stvarima. Jednostavno mi smo takvi ljudi i to je to, oni koji nisu takvi i ko misli svojom glavom ne dolaze na utakmice pa ih zato na jna ima kad se spoje sve tribine 1500. Tako ce nazalost biti i sa KKP. Posle se svi cude pa gde su ti grobari?! je*ite se evro navijaci itd..

Najlakse je reci "Ko hoce nadje nacin ko nece ima samo izgovore"...

ako je Partizan IZNAD svih nas, ajde jednom u zivotu da oteramo svu bagru koja je osetila finansijsku korist od Partizana. ( koja utopija:šal )

Naravno nista od toga se nece desiti, mi cemo sam o ovde pisati raznorazna s... i to je to.... Nek nam je Bog u pomoci ove godine, da se ne izivljavaju nad nama.


Ne trebaju nama ni Vucic ni cigani ni Covic. Sami smo sebi najveci neprijatelji.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Za sve sto nam se trenutno desava smo sami krivi. Svake godine se bre tim pravi u minut do 12, ja se ne secam jedne godine u poslednjih 10 da smo na pocetku sezone imali tim koji je igrao na kraju zajedno playoff.

Igrali smo 13 godina evroligu, nismo mogli da napravimo stabilan finansijski klub i to je to. Cim se promenila vlast i cim vlast vise ne cine partizanovci koliko god ih mi ne voleli to je to. Sta je Dule mislio? da ce Vucic jedna osvedocena ciganstura da daje drzavne pare i za Partizan?! njegov problem je sto on misli da treba samo da trenira igrace a da drzava treba da finansira klub. Pa komunizam je odavno iza nas.
Da ne lomimo više tastature, bili smo 13 godina prvaci zato što je bila Grobarska vlast i posle kažu cigani nam najveći neprijatelji i ne žele nam dobro, kada to isto primećuju, a mi slepi pred očima.

Pobednička je ova da pored toga što smo imali vlast uz sebe, nikada nismo upevali na vreme da napravimo tiim.
Postiđen sam svime što sam napisao ovde, živeo sam u zabludi sve ove godine.
 

Dusko84

Početnik
Учлањен(а)
31.12.2008
Порука
46
Reaction score
5
Локација
Japan,kanazawa
Jedna stvar je još jasnija, ukoliko smene Vujoševića najviše će slaviti cigani, možda naprave masovni skup na Kalemegdanu uz vatromet i bakljadu...
A možda i snime film "Kako smo srušili Svinjoševića" :puke
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Neće jer treba pobesnelom duxu da se isplati 500.000eur obeštećenja


Дуле тврди да није примио плату од фебруара 2013. Ако се тај податак споји са наведеном тврдњом о износу дуга према њему, испада да је радио за годишњу плату од 200 000 евра. Наравно, под условом да је до фебруара 2013. редовно примао плату. Је ли тако?

Где ћемо да нађемо бољег тренера за 200 000 евра годишње и истовремено га не плаћамо две и по године?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top