Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Izvini ali ja nikog nisam vredjao ua razliku od drugih.Ovde vlada jebeno jednoumlje i sada ja teeba da se povucem kako bi podilazio vecini.JA NEĆU DA PODILAZIM VEĆINI IIZ PROSTOG RAZLOGA ZATO STO ZNAM CINJENICE
GDE JE OVDE VREDJANJE
1.dv laže i manipulise i uspeva da podeli grobare ovom svojom izjavom
2.dv ce da tuzi partizan sutra ako ga neiskesiraju.Bas je našao tajming
3.Laže kao i slučaju Milutinov bez blama.Pekovic je sa njim pricao u petak jer je hteo svojim usima da cuje da li dv moze da obavlja valjano posao i trazio je savet o pojacanjima,ali je dv samo i iskljucivo pricao o dugovanju.Danas mu je pekmen rekao da je njegov izbor PerA .Kakav Miško,možda je pricao sa miškom,ali znam da je pre toga pricao sa NP.
Sta je u tom mom postu za ban?
mada banuj me ,ucinices mi uslugu,a vi ćete moći da živite u jednoumlju
Kome ono dugujem ban?

Ja sam mislio da ne pisem vise nikako ali evo moram ipak da pitam "uvazenog" clana koji zna kako stoje stvari i nikad ne laze sta sad posle izjave Duleta da nikad ne bi tuzio Partizan?

Sere mi se od mnogih stvari koje ovde citam a ujedno me i sramota, pa za Duleta se ovako na ciganskom forumu ne bi pisalo!
Ja sam ubijedjen da je i Todoric izigran i da ce da frkne i on vrlo brzo, imam takav osjecaj (nije insajderska info :D) a onda me bas zanima sta ce imati da kazu ovi sto su bili za da se Dule otjera.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
I ja se udaljavam sa ovog dela foruma jer je zaista postalo nepodnosljivo.Zao mi je sto neki prosli moderatori nisu vise aktivni. Ne verujem da bi se dopustilo ovo pišanje i pljuvanje.

Пази, ако си већ инсистирао да на љуту рану, стављаш љуту траву, онда не би требало ништа да те чуди. Што се заштите тиче, дозволићу себи да констатујем да си се и сам сасвим учинковито бранио.
Не сумњам уопште да би се неки стари модератори боље снашли у овој ситуацији, од мене свакако, али ко зна можда би неки од њих када би га назвао Дон Кихотом можда пре акценат ставио на то да се тај Витез од Тужног Лика држи за лудог и инфантилног, него што се рачуна да је интелигентан, добронамеран, идеалиста и слободног духа. Ја сам ето поверовао у то што кажеш да никога не вређаш. Претпостављам да и Санчо Панса једнако мисли.

A mogao bi i Profesor da zastiti Grobarski pokret kao sto ga je stitio od mene :banghead.

Хајде молим те буди мало експлицитнији, да видим да ли могу некако да ти помогнем или само да те казним због провоцирања уредника?
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
A da li je "kul" što vi pljujete Pekovića, Berića i Tošu? Sledeće je da i Božiću jebete majku i sve po spisku!!!

Sasvim se slažem. Ukoliko ne vidimo napredak u klubu naravno da će uprava snositi krivicu i biti kritikovana. ALI pobogu, dajmo im bar malo vremena da vidimo šta mogu. Ipak ovo nije FKP, gde je Zeka doveo SNS bagru, mada kakvi su da su, tri svetlosne godine su ispred Đurićeve bande. Osim ako mislite, a vidim da većina misli, da su Peković, Berić i Toša SNS botovi.
...
Ma daj bre, pa svi ti navedeni su u stvari SNS đubrad, koji su došli, ili su već bili tu po naređenju psihopate. Ja bih njih sve izjurio, vratio Duleta, pa da časno izginemo (sarkazam of).
...
...
Tačno sam znao šta će se desiti kada je objavljeno da je Peković novi predsednik. Kakva euforija.... Grobarčina, spasitelj, veliki Partizanovac.... samo tri dana kasnije postao je gnjida, rušitelj kluba i SNS bot.

Ogromna vecina ljudi koji su ovde osporavali odluku da se sa Duletom ne produzi saradnja ima ogromno postovanje prema ljudima koji su tu odluku donijeli. To sto smatramo da su Dule i Dzile bolje rjesenje od Pere, nikako ne znaci da uprava i Pera, kad je vec tu, nece imati nasu potpunu podrsku.
Jednostavno, smatramo da je ta odluka pogresna, da je to davanje kraljice prije pocetka partije, pucanj u zdravu nogu na kojoj se klub teturao sve ove godine... Ima par ljudi koji su najavili neki bojkot, ali oni su manjina, a i vecina njih ce vjerovatno promjeniti misljenje kad se strasti smire.

Ono sto je produzilo i zakomplikovalo ovu raspravu su insajderske informacije. Mnoge od tih informacija su nelogicne, mnoge su medjusobno protivrjecne itd. Davno bi se ova rasprava zavrsila da nam pojedinci, na krajnje diskutabilan nacin, ne pokusavaju 'otvoriti oci'.

Prvo, nije njemu ponuđeno samo to, nego i neke druge funkcije. Zašto, upravo iz poštenja prema njemu i zato što znaju da ga navijači vole. Bio bi deo Partizana, ali ne u centru pažnje. I vuk sit i ovce na broju, ali to njemu nije odgovaralo.

Kad vec citiras, citiraj citavo pitanje.
Dakle, Dule je otjeran jer je postao nenormalan, niko u klubu vise nije mogao saradjivati sa njim i rastjerivao je sponzore. Ok, to smo rascistili.
E, ajd sad neko da mi kaze po kojoj logici mu je onda ponudjena nova funkcija?
Smijenis trenera sa kojim niko ne moze da saradjuje i stavis ga na mjesto potpredsednika ili sta vec i onda svi mogu da saradjuju sa njim?
Tjera sponzore, a onda mu predlozis da bude clan uprave i sponzori navale?

Ne razumijem sta bi se po pitanju saradnje sa ljudima u klubu, dolaska sponzora i sl. promjenilio tom novom radnom sistematizacijom? Koliko ja vidim, izgubili bi odlicnog trenera i dobili, u najbolju ruku, solidnog funkcionera koji bi i dalje pickarao nesposobnjakovice u klubu (sto bi mu sad bilo u opisu posla) i prozivao drzavu (opet opravdano, jer to uprava i treba da radi). Genijalna ideja.

Ja i dalje ne razumijem logiku da Dule u klubu bude bilo sta drugo osim trener. Vuk bi mozda i bio sit,ako bi nova sistematizacija podrazumjevala da ovcar postane pudlica, ali ne vidim kako bi ga ovce prihvatili na novoj funkciji kad vec godinama ne pricaju sa njim... Takodje, ne razumijem zbog cega se na 10 strana spominje misteriozna funkcije? Jel toliki problem da se napise sta mu je ponudjeno?
I onda se cudite sto se ljudi prepiru vec mjesec dana...
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Gde je napisano da je Pekovic sns gnjida?

Gde je popljuvan Pera Bozic?

Ako moze konkretan post?

Koliko puta je napisano da ce DV sigurno tuziti klub?

Ovaj majmun koji ga je nazivao debelim dukljaninom,malopre je na temi DV napisao doktorsku disertaciju na temu odbrana sns-a,i izvredjao vecinu navijaca koja je dolazila u Pionir.

To je sve ok ,zar ne?
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.500
Reaction score
13.629
Локација
tamo daleko...
Nije on slagao, to je igra reci. Da je napisao "ne iskesiraju", onda bi znacilo da je lagao. Ovako, gde je napisano "neiskesiraju", moze da se brani kako napisano nema znacenje.
WG, ne vidim gde se pricalo lose o Pekmenu i Peri. Mozda je bilo svega par postova, verovatno iz revolta, sto nikako ne moze da se poredi sa GNUSNIM LAZIMA koje su pojedini clanovi nedeljama prosipali o Dusku Vujosevicu iz ocigledno licne netrpeljivosti. Verujem da nisi video post gde se likuje sa usklikom "dovidjenja Dule", jer ga je Sens brzo obrisao, ali za mene takve reakcije nisu normalne od bilo koga kome je Partizan ispred svega, a pogotovo ispred licne sujete i dokazivanja ko je u pravu. Taj usklik, za mene predstavlja odraz gluposti, nezahvalnosti i pokvarenjastva. Nikako taj usklik ne sme da bude ispred emocija i razmisljanja 99% navijaca Partizana.

E to je jedina sramota, sto nismo pokazali dostojanstvo u situaciji kada je DV prestao da bude trener Partizana. A nismo ga pokazali zbog silovanja mozga, spina i lazi koje smo ovde nedeljama citali od strane par ljudi.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Zao mi je sto neki prosli moderatori nisu vise aktivni. Ne verujem da bi se dopustilo ovo pišanje i pljuvanje.
QUOTE]

Po Vujoševiću ili...?

Kaži samo koliko vas ima u prostoriji kad kucaš poruke? Jel bude zabavno kad digneš pritisak ljudima ovde na forumu? Kontam da se dobro provodite... Ako sam uživaš u ovome što radiš, svaka ti čast!

Prvo, nije njemu ponuđeno samo to, nego i neke druge funkcije. Zašto, upravo iz poštenja prema njemu i zato što znaju da ga navijači vole. Bio bi deo Partizana, ali ne u centru pažnje. I vuk sit i ovce na broju, ali to njemu nije odgovaralo.

Pretpostavljam da bi najbolje rešenje bilo da ga drže u podrumu na nekoj poziciji, ali vezanog lancima. U klubu je ali ćuti! Obilazili bi ga redovno i davali bi mu da jede. Posle godinu dana bi mu dali jedan euro koji je tražio. Taman bi tu lepo bio hospitalizovan, možda bi se ponovo ugojio jer se ne bi trošio pa bi bio opet svinja debela!

UZMI DULE ŠAKU LEKOVA!

Kud bolesnika ne skloniše ranije, koliko li je samo omladine iskvareno samo zbog njega!? I RTS pretplatu ne treba plaćati jer su emitovali Vujoševića bar jednom godišnje! Mnogi sa marihuane su prešli na heroin samo zbog njega!
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Nisam nikada nikoga imenovao koga bi popiskio nego samo one koji su otjerali Duleta kao zadnje djubre.Svi mi vrlo dobro znamo kada i od koga je krenulo da se Dule treba odstraniti iz sporta.To mi smeta sto su neki nasi poslusali lopova coravog i prvu usnu Srbije.
Moje postovanje prema Peri novom treneru i sigurno ce imati podrsku svih grobara. Jos samo nesto ,nisam nesto primjetio da ovde ljudi pljuju Peru,Pekovica i Berica.Ako sam nekada nekog uvrijedio ko nije zasluzio IZVINJAVAM SE.

Voliti Partizan mozete koliko i ja, nikada vise od mene!
 

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
Ove sezone se trkamo sa Ferarijem koji vozi Sumaher. Mogli smo da biramo da li cemo da vozimo Viliams sa Montojom (Vilijams koji jeste slabiji ali Montoja ludak moze da bljesne i ispisa se na Sumahera odnosno mutiranu drolju) ili neki Lotus sa Perom kao kormilarom koji ce uvek biti pri vrhu ali drzavni ferari moze da pobedi samo u snu.

Ovo je klasican primer neprepoznavanja ozbiljnosti situacije u kojoj se nasao klub i onda naravno posledice ni ne mogu da se razumeju, nego se vrte jedne te iste parole i vredjanja. Kakav Villiams druze, sanjao si Moncu, mi smo raskantani fica koji se pritom i zapalio a trka nije ni pocela, a vatra preti svake sekunde da dodje do goriva i raznese sve u kurac. Eto ti karikiranje ako ti je do karikiranja. To me podsetilo na onu pricu nekolicine ovde pred finale KLS-a, sad ce Dule da izvadi specijale...:pop Totalno odsustvo bilo kakve percepcije kuda klub ide i na terenu i van terena i kako ce se stvari zavrsiti.

Hvala Duletu za sve ono pozitivno sto je doneo Partizanu. Zavrsio se sa njim jedan veliki period, mozda i najbolji period zivota kosarkaskog kluba, doneo je sa Danilom, Tosom, igracima, toliko trofeja i radosti da ce uz njegovo ime verujem zauvek ostati rec legenda.

Shvatite to kako hocete ali mislim da je njegovim odlaskom spasen i on i KK Partizan. Dule je spasen jer reciklirani, mafijaska pudlica, prva usna i ostala zaledjena govna nece svoje frustracije vracati njemu u ovoj sezoni i na kraju nas sve zajedno ugasiti. Nesto o tome je Dule i govorio, kada je pre skupstine pricao o licnoj reputaciji.A klub je spasen jer ne bi docekali kraj sezone, to ne vidi samo onaj koji ne zeli da vidi.

Da, mogao je da mu bude ponudjen novi ugovor, ali je procenjeno da je u ovom trenutku bolje krenuti i sa drugim trenerom (Duletovim dugogodisnjim asistentom), upravo zbog unutrasnje atmosfere i odnosa ali i zbog spoljasnjih odnosa. Ne trebaju nam lazna jedinstva, ali Pera dolazi u najtezem mogucem trenutku i najmanje je potrebno da se sada omalovazava, iako ni on ne treba da bude aboliran od kritike u buducnosti.

Puna podrska dokazanim grobarima, Peri Bozicu, Pekovicu i Bericu, vreme je da se vratimo tamo gde nam je mesto i da imperija uzvrati udarac!

:partizan_fan:
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Sustinsko pitanje je po mom misljenju postavio Aco iz Berana, pa su ponovili jos neki, ali kao i uvek kad se ubode u centar, ta pitanja se nekako preskacu, jer nisu valjda laka za odgovoriti ili sta vec.

Znaci, ko je postavio ovaj Upravni odbor?

Po dolasku Pekovica bio sam jako oprezan i ne toliko euforican, u smislu da smo se popisali po ciganima, da je on ta treca opcija, u odnosu na propadanje i SNS klub. I zbog toga mi je bilo jako vazno da vidim kakav ce UO biti.

Iskren da budem ocekivao sam ravnopravnu raspodelu u okviru UO- 3 mesta za Bjelopoljce , 3 za Pljevljake, 3 za Timbervulfse i 3 za bivse igrace Partizana, jer su to ljudi koji su do sada bili prirodno Pekovicevo okruzenje. S tim sto sam pod obavezno ocekivao u okviru 3 Pljevljaka ulazak u UO i Duska Sarica, kako bi limenkama isparirali to sto im klub vodi okoreli coravi kriminalac. I to je sustinski bilo ono sto sam ocekivao kao trecu opciju, naravno sa Debelim Dukljaninom na mestu komandanta na parketu.

Ovako se postavlja pitanje, kako je Nikola Pekovic za ovih par dana, fizicki uspeo ne da odrzi sastanke, vec da se susretne i upozna sa svim clanovima UO, koje je predlozio. Meni iskreno, bez lazovskih, ovaj insajderskih informacija ne deluje da je to bilo moguce, vec da je opet radilo ceduljce. I to ceduljce slicno onom koje se pojavilo pre izbora, izborne skupstine FK Partizan zimus, iza koje su necije duge usi itekako virile.

Meni je postenije da se kaze da je kao i u fudbalu SNS preuzeo klub i da je to uradjeno po cenu sramote i teranja prvog medju nama kako bi klub uspeo da prezivi bez menjanja PIB-a, adrese, istorije itd. To je posteno, iako se sa tim ne slazem,. Ne, ovde kod nekih postoji potreba da se pojedena govna mazu medom , da se iskrivljuju stvari i sve to obrazlaze nekim abnormalnim razlozima.

Sto se tice samog UO, siroj javnosti nepoznata imena, kojima je ocito zadatak da preskacu iz jednog UO-a u drugi. Daj boze da svako od njih namakne po tih 50.000 klubu, bice mi vece cudo nego da je ona Djurina ekipa namicala obecanih 500.000 po clanu. Bojim se da se neki od tih ne namire od Pekovicevih para i da ne izadju tezi nego sto su usli.

Jos bih dodao da ono sto je clan foruma napisao za Duletove rezultate u prethodne 2 sezone je nesto najsramnije sto sam ovde ikada procitao i da to ni Covic ne bi napisao.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
ANDREI RUBLEV је написао(ла):
-Dovedes americki kapital koji pussylips ne sme da dirne

Ako moze nesto detaljnije o ovome (ako se pod americkim kapitalom ne podrazumeva onih 600k koje Pekovic navodno unosi u klub)
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ja cu se usuditi da razmisljam svojom glavom i da kazem da smo klub spasili od sigurne propasti kada vidim rezultate tog spasavanja.

Ovo je skroz legitimno misljenje. Naravno da su rezultati merilo, ali je merilo i to sto klub nastavlja da postoji.
Koliko sam upoznat sa mladim talentima bice potpisivani visegodisnji ugovori, i uz neke iskusnije igrace treba postaviti temelj buduceg Partizana. Ove sezone cilj je borba za polufinale.
 
Последња измена:

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
U nenormalnoj situaciji nova Uprava je povukla nenormalan potez. Logicno. Dali i racionalno?
U situaciji na rubu bankrota, odstranjen je trener koji je jedini realno unosio sredstva u klub, posredno, stvarajuci od talenata i netalenata igrace koje smo dobro unovcili odlaskom u inostranstvo.
Postavljanjem Bozica za trenera nastvljena je tradicija afirmisanja mladih trenera. Zeljko je na svom pocetku imao najbolji mladi bekovski par Evrope (Djordjevic – Danilovic), Dule je imao potencijalnu NBA petorku (Divac, Paspalj…), sta ima Bozic u igrackom potencijalu. Imace bugjet od 600.000, tacno toliko je imao MZT prosle sezone. Vidite lanjski igracki kadar Skopljanaca i mesto na tabeli regionalne lige. Mi se nadamo borbi za plej-off. Ime Partizana svakako garantuje to, dali i sve ostalo. Srecno Peri i pulena mu.
Djikic nije bio razmatran jer je tezak covek, voli da nadugacko raspreda na presovima, previse lici na Duleta i mentalno i fizicki kad je Dule pocinjao. Lepo neko ovde rece, dajte onda Milinkovica, druze ta ti je zlatna. Naravno, ne pada mi na pamet da Peru uporedjujem sa Zoranom.
Debelo smo zakasnili sa resetom, koliko smo zakasnili toliko cemo cekati da se dovedemo u red. Red sampionski. Dule bi svakako jednog dana otisao, ali on je rodjeni osvajac, kosarkaski Napoleon, nismo smeli dozvoliti da zavrsi na Sv. Eleni. Jer njegova najveca ljubav nije Zozefina, nego Partizan.
Drugu Rubljevu najiskrenije zelim da u zivotu zaradi toliko para da moze sebi priustiti Pikasovu Gerniku, da natenane proucava kako se Franko ophodio sa partizanima.
O Karamazovim i oceubistvu smo vecina ovde vec citali.
Da mi slagalica ne ostane neposlozena, neophodno mi je da procitam stav Mister MVP-a.
Javi se druze, molim te! Ili i tebi nisu ponudili nastavak saradnje:D
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Partizan je preživeo,i može se reći da sam jako srećan zbog toga.
Ali nisam ni glup ni naivan,a pre svega sa sasvim dobro obavešten i ako nemam ni jednu informaciju iz bliskog okruženja KK Partizan.
Koliko vidim crni dani su došli i biće sve crnji i crnji.Tužan da za KK Partizan jer je Vučić preuzeo rukovođenje klubom.

Pitanja ću postaviti boldovano,pa će pojedinci moći da odgovore,ako to nije previše otkrivanje informacija.
Odakle početi.
Pa da krenemo od @Web Gazde.
Postojale su opcije 1 i 2 a mi smo dobili treću.
Gazda zašto lepo ne priznaš svima ovde da je ovo druga opcija?
Tiho umiranje.

Savršeno odrađena operacija službe pod kontrolom Vučića.U stilu svojih gazdi Amerikanaca,kao operacija Milošević-Koštunica.Ko je ovde neobavešten?
Dugogodišnja medijska priprema,slamanje kluba,dovođenje ljudi na ivici egzistencije,a onda za platicu sve.
Naravno da nisu mogli postaviti za presednika Andriju Mladenovića ili nekog sns-ovca još goreg,mada jako bi teško našli nekog poznatag a da navija za Partizan.Ovih objektivnih Grobara-sns-ovaca ima dosta ali su nepoznati.Osim toga jezgro navijača u Pioniru je malo jače od FK-a i tu šipka pod kontrolom Vučića ne bi mogla da odradi kvalitetan posao.
I onda Nikola Peković,Partizanovac,ima i para,može lepo da izigrava presednika.
Nikolu Pekovića poštujem i naravno da ne mislim da želi da uništi Partizan ili da je sns-ovac (da se ne bi ponavljao to važi i za Tošu,Berića,Peru i Kecmana) ali njegovi prijatelji jesu sns.
Ljudi sa kojima se druži kad je u Srbiji i Crnoj Gori i sa kojima poslovno sarađuje su Služba,Služba pod kontrolom Vučića.
To znam jer poznajem njihov put od detinjstva.
Koliko prijatelji mogu imati uticaj na njegovo mišljenje je svakom normalnom i mpametnom jasno,verovatno ga mogu ubediti da je Vučić najveći rodoljub i da želi dobro Partizanu,a svi mi znamo da to tako nije.
Da li su mu prišli preko njih ili sa dve strane i preko Miška ne znam,ali sigurno su mu rekli dođi da spasiš Partizan,bićeš presednik,ništa ne brini napravićemo upravni odbor,oni će dati pare,ti samo budi presednik,možeš dati svojih 50.000-100.000 ako želiš i to je to.Da ne širim,na to je već navikao.
Da je moja percepcija blizu istini pokazuje i konferencija njega i Berića,gde se okreće i pita Sonju da li je sastavljen UO.On ne zna ni da li je sastavljen UO,ni kad će biti sastavljen,a kamo li ko su ti ljudi.
Koliko su on i Berić gurnuti u priču pokazuje i to da su izrekli veliku neistinu bar po izjavama u novinama,da su oni sastavili UO od svojih prijatelja.
Ne budite naivni.Ako vam snimak nije dovoljan,pomoći nema.

Ja ne sumnjam da oni vole Partizan,ali razmislite nije to baš tako jednostavno.Nije dovoljno samo voleti.
Evo ja volim Partizan,smatram čak da ga volim više od Pekovića i Berića ili barem isto.I šta sad ja sam postavljen,glumim podpresednika,Peković u Americi,ja pitam ljude iz UO kad će pare,oni kažu biće,opušteno.Ja čekam ništa se ne dešava,stručni štab i igrači u problemima,stvara se tenzija.
Još gori rezultati od onih kojih sa sromnim timom možeš postići.
Dugovi rastu neisplaćenim platama,plus 5 miliona sa kamatama raste još više i sledi propast.
I šta sad će Berić nešto da promeni osim da da ostavku.

Jedino Toša donosi neki kontinuitet.
Mada realno uz svo njegovu ljubav prema Partizanu,možda je kod njega prevagnuo stav,SASVIM IMA PRAVO NA TO,možda je to jedino rešenje, i drugih u klubu,važno je da Partizan postoji,imaćemo platice od kojih nam život zavisi,igraće se košarka i biće sve O.K.
Ali možda je onaj ko im je to obećao planirao nešto drugo.
Obećao im je platice.Oni su trpeli jako dugo sa ogromnim zakašnjenima a sad je izgledalo da je došao kraj i takvom žrtvovanju.Dovoljno je bilo da se obeća da će biti u istom ritmu platica a ako je obećano i redovnije ih,a samo treba oterati Duleta koji ima mnogo više od njih i nije egzistencijalno ugrožen.Pa kako u takvim uslovima donositi odluke.

Svima njima počevši od Pekovića i Berića,do svih u klubu je rečeno Dule mora da ode zbog Vučića i preživećete.I pristali su.
A šta sad sledi,pod upravom Vučića videćemo i mi i oni.

Da li postoji neki plan?
Može za @Rubljeva.
Plan nepostoji.Bar ga nije niko izgovorio i ne samo to,nije ga ni najavio.
Samo biće teško.

Evo vam moj plan.Plan koji ovde niko neće podržati i skoro niko nije spreman na to.Pogotovo ovi koji su za Duleta a i ovi koji podržavaju novu upravu sa Vučićem na čelu.
Prvo koliko treba novca.Znam pojedince koji igraju po raznim klubovima Makedonije i Rumunije,mali klubovi,primaju 3.000 eura mesečno.Za 10 meseci 30.000 eura.
Za KK Partizan koji igra u Aba ligi treba verovatno malo više.
Znači treba nam barem 14 igrača.Ako su 10 mladi i da popunjavaju broj,to je recimo 10 x 50.000 = 500.000.
I trebaju nam barem 4 iskusnija igrača.Kažu da Murić ima 170.000,da je Tepić imao 150.000.Recimo ostaje Murić i 3 x 150.000.To je 620.000.
Znači ukupno 1.120.000 eura.Uz stručni štab,platice,putovanje,ostale troškove do 1.500.000.
To je tim za donji deo tabele Aba lige,borba za opstanak,uz sreću,kvalitet trenera,ostalim pogodnostima sredina ili gornji deo eventualno.
E sad moj plan zahteva da UO nabavi 2,5 milona eura godišnje.
Znači 5 godina ne da budemo ikebana,nego ikebanica,donji deo tabele jadranske,bez ikakve nade a ne pokušaja za f4,titulu ili kup.
Znači apsolutno ništa.Svake godine sve izmireno i vraćanje dugova,milion godišnje.I posle 5 godina samo postojanja,Klub nema nikakvih dugova može da se krene polako ka napredovanju i borbi za nešto više.
Ja sam spreman i za to.
Za takav Partizan ću da dolazim stalno da kupim godišnju.

A za ovo.
Bilo je ovde velikih optimista i za FK,da spomenem i da je Je-Ne-A predvodio optimiste i branio nove.I stigli smo do toga da Kokeza pod Vučićevom komandom radi šta hoće.Mi nemo posmatramo i ako u fudbalu imamo jače adute,zbog mogućnosti zarađivanja novca van države.
U košarci nemamo tu privilegiju,i ovde ćemo biti još većii nemi posmatrači,ali sa jasnom linijom na dole još ubrzanijeg propadanja.
U Železnik ide 7-8 miliona eura.
Hoće li nama UO obezbediti 2,5 za moj plan?
Hoće li nam obezbediti 1,5?
Hoće li nam obezbediti 1,2?
Hoće li nam obezbediti 600.000?

Čisto sumnjam.Verovatno će nam dati nešto malo.Neće nam dati ni za redovno održavanja plata,već namerna destrukcija da Pera na klupi ima još teži zadatak.Da mora da smiruje tenzije među igračima,da neki stranci budu redovnije plaćeni,da mu bude još teže izigravanje ikebanice.
Znači rast duga po minimalnim platama,plus dug od 5 milona raste,i direktno u propast.
Ili po Rubljevim najavama dovođenje i jače plaćenih igrača za pokušaj f4 Aba,pa tako još većim zaduženjima i brže ka propasti.
Naravno ne sumnjam da će propast neće ići brzo,trebamo mi Vučiću malo duže da se koprcamo,da se iživljava nad nama ali put je siguran.
I naravno da ovi Partizanovci koji su u klubu nemaju snagu da spreče plan pičkoustog.Rešili su da prihvate njegova naređenja,da popuste i slede samo nova popuštanja.
Sad imamo Vučićevce u klubu,Vučićevce na šipki,Vučićevce pored parketa i na tribinama,da vidimo koliko će još ljudi privući da ih podržavaju.
Koliko dugo će ih zavaravati.
Da kupim godišnju,da me UO vodi u propast,ne hvala.

@Profesor im je poručio da će sad morati da vode mnogo više računa o svakom koraku.Pa nek vide kako će.Biće im mnogo teško da dokažu da rade za boljitak Partizana.Jer sve će biti pod sumnjom.
Ako budu pravili izuzetno jeftin tim,sa surovu borbu za opstanak,slabiji od mog plana biće sumnjivi,i moraće da dokažu da barem dug od 5 smanjuju.
Ako budu dovodili skuplji tim od donjeg dela tabele,biće sumnjivi da nas još više guraju u propast.
Pravim Partizanovcima,malom broju,nek je Bog u pomoć.
Ja ću doći da podržim Peru i igrače.Meni Dule nije jedini i mogu da razumem smenu pod Vučićevim pritiskom,ali sa daljim koracima ka oporavku Partizana.
Sa celom ovom pričom i načinom kako su krenuli apsolutno nemam poverenje da rade za Partizan.
Za 20 dana počinje Aba,mi nemamo zvanično ni trenera,ni stručni štab,ni tim sa barem 10 igrača.

I za kraj,znam da je najduži post u istoriji foruma,ali razumite me dosta sam gledao sa strane i nisam bio siguran da li sve ovo i da napišem,pa sam skucao sve zajedno.

Sramota je kako se spinovanje dozvoljava kolegi @Rubljevu.
Zamisli molim te Dule je pomenu dug prema njemu.
Priča samo o parama.
I ako svi znamo da je Duletova smena bila uslov za opstanak kluba i ulazak u isti.I sad ide razgovor
PEK: Dule,šta misliš sa kim da se pojačamo?
Dule: Kad će mi biti isplaćen dug?
PEK: Ali Dule pojačanja!!!!!!!
Dule: Ma moje pare,kad će te mi ih isplatiti?

Jel ovako išao razgovor.Sramota.
Ako su razgovarali,razgovarali su o svemu,i naravno da je Dule u toku razgovora pomenu svoje pare koje mu se duguju to je sasvim normalno.

A pošto znaju sve šta se pričalo,i da Duleta ništa nije zanimalo samo pare i odgovor na to,što nam ne rekoste i šta je Pek odgovorio.
Jel rekao dobićeš ih nikad,dobićeš ih k...c,dobićeš ih jednog dana,strpi se isplatićemo te,videćemo da to rešimo u nekom realnom vremenu.

Sramotno spinovanje @Rubljeva.
@Sensei, ja sam te apsolutno razumeo,hteo si da potvrdiš da je Dule tražio pare.To je o.k,po meni je to normalno tokom razgovora, ali @Rubljev je hteo da prestavi da je to izgledalo kako sam ja to gore karikirao,takvu je percepciju hteo da stvori,a ti si se praktično uključio da braniš njegov stav,tako da su mnogi to tako shvatili.

Onima koji stignu do kraja se izvinjavam još jednom na dužini.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Rublev je neko mudo sa picoustim.

Ne moze se biti nacista i jevrejin, Tutsi i Hutu, grobar i naprednjak. kako to ne kapirate.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Mene zanima, ako neko zna odgovor, kako cemo se mi kao klub postaviti prema drzavi, ako eventualno ostane isti odnos prema nama? Ko je taj junak koji ce da istupi u ime kluba, kad vise nema zlog Duleta "koji vodi licne ratove" i da li ce iko uopste to uraditi ili cemo da cutimo kao pickice, tj. da nastupimo "diplomatski"?
Naravno da sam pun sarkazma, kad sam doziveo na ovom forumu da mu se i tako nesto zamera, a nema ko od nas nije mislio kao i on. Sad se odjednom spominje neka diplomatija, pa me zanima kako to u praksi izgleda?
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Koliko sam upoznat sa mladim talentima bice potpisivani visegodisnji ugovori, i uz neke iskusnije igrace treba postaviti temelj buduceg Partizana. Ove sezone cilj je borba za polufinale.

Da nije malo mnogo borba za polufinale.
Za to treba barem 2 milona,bez vraćanja dugova.

I koji mladi talenti,kad je Srbska košarka na izdisaju.
Od mlađih a tu smatram 95 i mlađe,znam za prave talente Jokića(Denver),Zagorca,Aranitovića(Mega).
Ili mislimo na 2000 godište i mlađe.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Za KK Partizan koji igra u Aba ligi treba verovatno malo više.
Znači treba nam barem 14 igrača.Ako su 10 mladi i da popunjavaju broj,to je recimo 10 x 50.000 = 500.000.
I trebaju nam barem 4 iskusnija igrača.Kažu da Murić ima 170.000,da je Tepić imao 150.000.Recimo ostaje Murić i 3 x 150.000.To je 620.000.
Znači ukupno 1.120.000 eura.Uz stručni štab,platice,putovanje,ostale troškove do 1.500.000.
To je tim za donji deo tabele Aba lige,borba za opstanak,uz sreću,kvalitet trenera,ostalim pogodnostima sredina ili gornji deo eventualno.

Na taj budzet za igrace koji si naveo bi ti trebalo jos duplo toliko za ceo budzet kluba. Tako da taj 1,1 milion za plate igraca uopste nije realan. Sa tim budzetom mi bi bili sigurni ucesnici F4 posto bi to bio treci najveci budzet u ABA ligi ove godine. A inace nas budzet za plate igrace dok smo bili ucesnici EL je bio nesto jaci od toga, oko 1,5M, u najsrecnija vremena i to naravno neobezbedjen.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top