Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mi smo Partizan, valjda se podrazumeva da ćemo tako nešto da uradimo. Samo treba malo pročačkati po internetu i naći ćeš (sarkazam off) . Marketing :confused:banghead:pop

Nije tacno da licno to smatram, ne znam na osnovu cega si to zakljucio u mom pisanju. Samo su mi jako sumnjive neke stvari i najiskrenije bih voleo da nisam u pravu. Necu da napadam nikoga bez dokaza, ali mogu valjda da kazem kako u celoj situaciji ima puno nelogicnosti koje mi se nikako ne svidjaju i teraju me da sumnjam.

Poenta je samo da ne mozemo dve iste stvari drugacije da tumacimo. Ako je potez onih olosa iz uprave FKP za svaku osudu, onda ne vidim zasto bi isti takav potez uprave KKP, u ovom slucaju Todorica, bio amortizovan statistikom i brojem promasenih suteva. Uradili su apsolutno istu stvar.

Nisam mislio direktno na tebe nego generalno, sve koji ne vole upravu KKP i Todorića.

Drugo, i te kako možemo da ovo tumačimo na dva načina, jer situacija, klubovi, pa i ljudi koji vode te klubove nisu isti. Ne možeš ni pod razno da u isti lonac staviš Todorića, Vazuru i Vučelića, jer ovaj prvi je dokazani Partizanovac. Da je perfektan, nije, nema takvog čoveka, da greši, i to se desi, ali je Partizanovac i radi u interesu kolektiva. Ovi iz FK su najobičnija bagra koja SVE radi po zadatku.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Trener za rad sa visokim igracima :D
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.885
Локација
Beograd
Ah, da, promocija će, sudeći po prethodnim godinama, verovatno biti usred radne nedelje, usred radnog dana, usled usranog marketinga...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jebote koji je fazon za kalendar, šta treba da uradim da ga kupim?? Ne kontam uopšte fazon, ne mogu da završim kupovinu uopšte :banghead

Cena je stvarno smešna, ali poštarina jebotebog skuplja nego kalendar :banghead
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Izblamirali se i odmah odložili promociju.I treba da se stide...
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Dragan Todoric: http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:582347-Todoric-Verujemo-u-Bozica
- Nije idealno, ali najlakše je povući ishitren potez, a Partizan to nikada nije radio, bar ne koliko se ja sećam, a dugo sam u klubu. Božić ima puno poverenje kluba. Kada smo ga angažovali, bili smo svesni da je neiskusan, da će biti i grešaka, ali verovali smo i verujemo da ima potencijala. Jedna od uloga trenera je i da trpi pritisak. Tako je uvek u sportu. Ali, hajde da pogledamo malo smirenije, da vidimo kako je, primera radi Vanja Marinković šutirao je 1-9 za tri poena, od čega je sedam šuteva bilo otvoreno, ili Pera Aranitović 4-14 - konstatuje Todorić.

То што играч шутира 1-9 за три поена више говори о тренеру него о играчу.
Могао је играч да шутне и 1-19 па да стручни штаб каже "нисми ми криви што је промашио 18 пута".
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Imas u drugoj temi neki sken koji je poprilicno tiho prosao, pa vidi da javis Tosi, mozda bi covjek prokomentarisao da je upucen.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Kako ih bre nije sramota... I Tosu i Duleta... Licne sujete su im iznad Partizana... Zasto pobogu iznose prljav ves?! U pravu je Gazda, gori smo od cigana... Ovo ke za zaljenje, legende Partizana...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Bitno da je naglasio da mu je 150 hiljada uplaceno sa 20 dana zakasnjenja. Koliko sve ovo bljutavo postaje sto se desava sa KK-om ove godine. Valjda ce u 2016. makar malo stvari da se promene i da se svi dozovu pameti, posto je kompletna 2015. za zaborav.

A gde to njega neko naziva "Dulo" i jel ima neko te intervjue Todorica gde ga proziva za novac ili nesto drugo, nisam uspeo da nadjem?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Kako ih bre nije sramota... I Tosu i Duleta... Licne sujete su im iznad Partizana... Zasto pobogu iznose prljav ves?! U pravu je Gazda, gori smo od cigana... Ovo ke za zaljenje, legende Partizana...

Ja bih veoma voleo da izadje sav prljav ves u javnost. Mi smo svakako potrosili ovu sezonu, okrecemo se sledecoj, sad treba sve reci. A ne kriti i zataskavati. Treba sad Todoric da izadje i kaze sve sto zna. Vujosevicu posle izjave da uopste nije bolestan ne verujem i da kaze da je za koji dan Nova godina. Kao sto sam vec pricao, sujeta pojela coveka.
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Sujetan, los covek, lopov, Dulo, Crnogorac, u svadji sa svima, polomio pola igraca.

Jeste, sve je to, ali je to NAS GOSPODIN DUSKO VUJOSEVIC koji je nama Partizanovcima doneo najvecu srecu u poslednjih 20 godina. Covek koji je uspeo da napravi igraca od polusposobnog Slavka Vranesa, kosarkase od divljaka Stepa i Hausa, majstora od na klupi zaboravljenog Bogdana. I jos 1000000000 drugih pozitivnih stvari. Covek kome su cigani i vlasti podmetali klinove u tockove gde god su stigli i koji je skoro sve te njihove klinove smrvio i skoro sve planove pretvorio u prah i pepeo.

Videli smo ove godine kako je to kad se Todoric za SVE pita. Imamo najgori skor u poslednjih XY godina, unistene talente, bacanje para na strance koji imaju kvalitet, ali nam nisu potrebni da bismo izborili opstanak. Imamo stanje ocaja u klubu, al bitno da je za sve kriv Dule. Jer je ludi secerni bolesnik opterecen drzavom.

Ako nista bar smo imali moralnu satisfakciju kad im verbalno opsti sa najuzom familijom, jer Dule kaze ono sto svi mislimo. Sad imamo grupu ulizica i nesposobnjakovica kojima se "spaja radni staz"... Nabijem ja takvu upravu i takve ljude zna se gde.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ako ja imam ortaka koji je bio do jaja ceo zivot sa mnom pa me onda izjebao najstrasnije i napusio, ja ne mogu da budem dobro sa njim zbog stvari koje je nekad radio.
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Ako je on iskren u tome sto ti je rekao, a narocito ako je to ucinio tebi u lice, a tebe te reci vredjaju, onda nije problem u njemu nego u tebi!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Razumem Sensa da treba otvoriti pitanja pa kud puklo,DV bi tu loše prosao itekako,ali mislim da treba oćutati.DV svakih par dana opljune po upravi jer je najsujetniji čovek na svetu,ali neka.Njega treba ignorisati.
Kakav tajming ima da opljune,svaka čast.
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Dobro je da je potvrdio da se za sve pitao u klubu kad kaze da je on drzao sportskog direktora. Nije mi jasno sto se nije onda javio i u vezi duga od 6,5 miliona i preuzeo deo odgovornosti, nego pominje kako mu je kasnila rata za 20 dana...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ako je on iskren u tome sto ti je rekao, a narocito ako je to ucinio tebi u lice, a tebe te reci vredjaju, onda nije problem u njemu nego u tebi!

Naravno, ali ima jedan mali problem, njegovo napusavanje Todorica nema nikakvu osnovu. Pricam o napusavanju pre odlaska DV sa mesta trenera, odnosno kako je sve pocelo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top