Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Nadam se da ne ocekujes da ti bilo ko sa foruma pruzi odgovor, jer zaista sumnjam da andrei ili crni imaju pristup finansijama KK-a.

Inace se slazem. Voleo bih i ja da vidim kako stojimo sa finansijama.

Iskreno, nisam ocekivao, ali interesovalo me je da bih mogao znati sta nas ocekuje u narednoj sezoni. Od tog dodatnog novca zavisi da li cemo napraviti korak više. Ako budemo zavisili samo od novca koji daje država, onda imamo garantovano drugo mesto. Jer nikad nećemo dobiti toliko da možemo ugroziti kurvu cigansku.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Pera je od profesionalnog dizaca pehara postao picka koja je DV zabola noz u ledja a ne covek sa mudima koji je preuzeo klub u najgorem mogucem trenutku.

Nisu to muda buraz, to je bio bezobrazluk. Da mi ponude da kao trener početnik vadim klub koji volim iz onakve bule, mene bi bilo sramota da prhvatim. Skandalozno je koliko je bio samouveren, završili smo u provaliji. Trunke odgovornosti bez.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
neko lepo reče ,mi smo sada na aparatima i čekamo kada će zapad pustiti pickoustog niz vodu.. po meni bi bilo lepše da se sa tih aparata skinemo sačuvanih obraza , ali ko šta mene pita ?

opet je neko lepo napisao u postu , pičkousti smrad će pasti ali šta posle ? govna ciganska su toliko pustila korenje da će nam trebati 5,6god da ih sve posečemo.

kako god ,ja očekujem titulu u Aba ligi ( kako god se ona tada zvala ) za jedno 3godine,znaci ne sledeća sezona niti ona posle nje , nego treća .. ko preživi do tada pričaće
 
Последња измена:
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN
Evo ja (posto sam bio na metar od toše i dzileta i dva metra od doticnog Je-Ne-A)

A mene je ovo bukvalno sokiralo i nateralo na u momentu uzmem duboke zalogaje vazduha da bi zaustavio peglu vecere po monitoru, kombinaciju przenice i sir/kajmak.
Dal je moguce da jedna ovakva osoba, tipican produkt medija u srbiji, beskicmenjak i forumski pajac, koji je direktno huskao i mesecima sektasio po internetu, i to po ko zna cijem nalogu, bude na klupi i u direktnom kontaktu sa klupskim rukovodstvom?! I on poziva na banove?! Beli medved partizan.neta?! Pa taj ce sutra da okrene ledja i ovima...

Ako je nesto neprirodno oko danasnjeg KKP, to su ovakve stvari. Mi moramo ocistiti svoje redove, a lako cemo za cigane. Oni ce sami da se vrate tamo gde pripadaju, ali dali i mi treba da ih pratimo, u taj sedmi krug pakla, da (iz)gubimo obraz, dostojanstvo i integritet neke jebene avangarde sa ovakvim likovima u klubu?!

Sad ce neko da se javi i kaze kako je on veliki grobar, kako je pomogao klubu, kako je ucestvovao u neznam cemu. Ako je ta pomoc u fazonu njegovog pisanja po forumu, jadan je taj klub kojem on pomaze... pljuc.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Ne znam samo ko je u toj upravi imao kredibiliteta da odlučuje o pruduženju ugovora Duleta Vujoševića :confused

I ako je neko imao, šta ga je to kvalifikovalo, obećanih 50 000 evra?

Koliko znam,a znam...Dule i PSD su imali dogovor da Dule ide po isteku ugovora tj proslo leto..
Vujosevic se u medjuvremenu popismanio,i bilo je to sto je bilo izmedju njega i Danilovica..
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Sad ce neko da se javi i kaze kako je on veliki grobar, kako je pomogao klubu, kako je ucestvovao u neznam cemu. Ako je ta pomoc u fazonu njegovog pisanja po forumu, jadan je taj klub kojem on pomaze... pljuc.

Mozes li da vodis normalnu konverzaciju bez vredjanja?
Lepo sam rekao ne poznajete ljude licno, da ih poznajete ne bi tako olako davali epitete. Covek nije sedeo na klupi nego je bio oko terena sto je u opisu njegovog posla.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Mislim da smo toliko slova potrošili u toj besmisleno dugoj raspravi oko Danilovića, Vujoševića i Pekovića da je prosto sve rečeno. Novim raspravama samo ulazite u nove dubioze, koje neće nikog ubediti da li je jedna strana u pravu ili druga, samo će ostaviti loš utisak.

Vujošević je nama doneo toliko radosti, trofeja, sreće, da bukvalno svako njegovo pominjanje u bilo kom kontekstu treba početi sa "Hvala ti". Samo, ja sam imao utisak pretposlednje njegove sezone na klupi, a pogotovo poslednje da je Partizanu potreban trener koji će se malo više baviti košarkom a malo manje politikom.

I stvarno Džikić i jeste taj.

Hajde da se okrenemo novoj sezoni, da vidimo ko će nam stići u klub, ko otići... Žao mi je ako je uprava proklamovala kao jedan od ciljeva smanjenje duga u obavezi su da izađu i kažu šta su uradili povodom toga.

Ukoliko se i pored svih govana koje smo pojeli ove sezone ispostavi da smo u istom ili finansijski gorem stanju, ocenio bih njihov rad kao jako neuspešan.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Ovo nije onaj moj, nekadašnji Partizan.
"Pružili smo im otpor na terenu", treba nešto da bude čime se zadovoljavamo!?
Neizraziti bunt, ćutati? To je po meni krajnje bedno i kukavički! Trpeti Čovićevu i Vučićevu spermu na licu? Jok, nikako!
Šta je trebao Car Lazar 1389 da uradi? Da se bez borbe preda, da ih trpi, povije uši i ćuti? Imamo Gavrila Principa! Digao je bunt protiv tiranje! Mučenički je umro u zatvoru!
Ali je zato njegov mit zvezda vodilja srpskoj omladini u borbi protiv zla, i dan danas! Bolje časno poginuti nego dozvoliti da živiš pod okupacijom, tiranijom, da se neko iživljava nad tobom!
Srećniji bi Grobar, Partizanovac bio da smo završili u beton ligi! Bili bi moralni i časni! Tavorili bi tako dve - tri - pet - sdam godina. Pa kad dođu lepši dani, kad prođe ovo zlo, vratili bi se na velika! Ne bi na taj način dali ciganima legitimitet za sve ovo što rade!
U vremenima smo kada nas teraju da živimo po tamo nekim, nenormalnim, neljudskim, nemoralnim zakonima! Po svakakvim, samo ne Božijim!

@Sensei

Samo jedno pitanje. Da li je stav koji zastupaš tvoj lični?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Srećniji bi Grobar, Partizanovac bio da smo završili u beton ligi! Bili bi moralni i časni! Tavorili bi tako dve - tri - pet - sdam godina. Pa kad dođu lepši dani, kad prođe ovo zlo, vratili bi se na velika! Ne bi na taj način dali ciganima legitimitet za sve ovo što rade!


ma odakle tebi, meni, ili bilo kome pravo da gasi i zamrzava u beton ligu nesto staro 70 god sto su generacije podigle na najvece visine? zbog neke fiks ideje koju je neko prodao da je tako casnije...pa moze da se gleda i da je tako pickastije, da bezis bez borbe...doduse ovi sad iz uprave se nisu nesto preterano istakli u borbi :D

da, zivimo u zemlji gde su cigani osnova ovoga drustva, gde mogu da rade sta hoce, i da bas bi to islo tako lagano da se vratimo na vrh da smo hipoteticki zamrznuti u betonu jedno 5 god


Sampionski karakter i duh se grade tesko ali se lako gube. U ovom finalu smo videli da to kod nas polako jenjava ali smo jos tu, a oni iako je tolika razlika jos nisu tu. A za tih zamrznutih 5 god ne smem da zamislim sta bi bilo...jer ovde je poznato da oce to da njih drzava gasi pa ce vodenica da se okrene n nasu stranu...jbte u periodima nase dominacije oni su u kosarci imali sve Pauke, Vesice, Petrovice, Kokte i Jubake, u fudbalu malo zapevaju spasi Srbiju i ubij se, i cap eto ga Gasprom da daje 10mil.


Sto se mene tice Pek, Mica od pocetka imaju podrsku, kao sto je imao i PSD, ali kao sto sam svasta zamerao prethodnima, tako nemam problema ni sad da kazem da su fejlovali kod onog indcidenta, i generalno neoglasavanja na neke stvari.
Dosli su u septembru, pred start sezone, tako da ce tek sad ovo leto da da neke odgovore i generalnu ocenu.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
@Sensei

Samo jedno pitanje. Da li je stav koji zastupaš tvoj lični?

Pa naravno, ciji bih zastupao?
Nisam ja zaposlen u klubu niti na necijem platnom spisku pa da branim iz interesa.
Moj stav je kreiran na osnovu informacija koje imam, na osnovu zdravog razuma i povrh svega iz ugla nekog ko nije zaslepljen odnosu prema DV.
Ja uvek polazim od stava da nijedan covek nije iznad Partizana, pa bio on Moca, Sale, DV itd.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Da je Dule malo pogubio konce zadnju sezonu to je istina. Sa obzirom na to koliko Dule voli Partizan a isto tako i na to kakav je covjek po prirodi, za njega je taj period bio pretezak. To je bila 3 godina za redom u veoma teskoj situaciji a bili su nam potrebni vrhunski rezultati. Nije on bio u stanju da gleda kako se klub raspada to jest kako ga unistavaju i kako se radja novi fmp suprotan svim stavovima i idealima koje on podrzava. Nije on mogao da suti na ono sto se odigravalo van terena. Bez obzira na sve Dule nije zasluzio nijednu ruznu rijec i nijednu zlonamjernu kritiku i olajavanje od nas navijaca. Isto tako Todoric nije zasluzio nesto tako. Sad vam je cigan a sta vam je bio kada smo prasili gancije pre dvije godine i godinama unazad. Todoricevo i Duletovo medjusobno neslaganje me ne zanima i ja drzim stranu jedino Partizanu. Dzikic moze da suti jer nije bio ovdje kada su se mnogo stvari desavale i jednostavno je drugi tip covjeka.

Ako neko misli da bi mi ovu seriju dobili da je bilo saopstenja sa nase strane. Da smo na konferencijama jebali porodicno stablo sudijama i slicno, samog sebe pravi idiotom. Kakav samo pruzili otpor vidjelo se na terenu i taj otpor me najvise zanima. Jedino sto imam da zamjerim je broj cigana u hali kada smo bili domacini. Ko je to dozvolio ili ko je tako naredio?
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Naravno da niko ne ocekuje od ljudi sa foruma da imaju finansijske izvestaj, i da nam ga daju, ali ja to ocekujem od uprave kluba barem u grubim crtama.

Sve ostalo je zamazivanje ociju, pozivanje na partizanstinu, i slicno.

Potrebno nam je (svim navijacima KK Partizan) da znamo da se klub krece u pravom smeru, ali nije dovoljno da se neko pojavi i kaze krecemo se u dobrom smeru. Zelimo da nas uvere u to. Pa da idemo dalje... Mislim da je to vrlo prosto
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Jbt, par ljudi na ovom forumu, na razlicitim temama, daju novu dimenziju pojmu "narcisoidan" i onoj narodnoj "ko nije za sebe, nije ni za druge", postavljaju nove standarde, nove granice...ma kakve granice, nebo je granica. Brat @monSi je grobarcina, neznam coveka licno, ali se iz njegovih upisa to jasno vidi. Njemu prisiti da mu je u upisu jos falilo da napise zgadija, smrdija i sta jos, je takva uvreda, da nema dalje.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.870
Reaction score
10.924
У једначину треба убацити и једну познату. Иако је вучић болестан, психопата, искомплексиран и још много што шта, а то се огледа и у његовом односу и мешању у спорт (читај: бескрупулозно форсирање курве и уништавање ЈСД Партизан), треба имати на уму да ће каланфери увек бити у повлашћеном положају.

Цигани су и у старој Југославији и 90их (уз кратку паузу), и за време мафијашког премијера Ђинђића, и Коштуњавог и Тадића и све са дашњим даном били у много бољој позицији и много више пара је упумпано у њих док су нама остајале мрвице. Само захваљујући њиховој непособности (фудбал, кошарка) и нашој способности (кошарка, ватерполо, донекле фудбал-спортски део) ми смо од почетка века успели да будемо испред њих. Најгора времена и за земљу и за нормалног човека и за наше ЈСД су ове године под Пичкоустим. Али немојте да гајите наду да ће, након што запад и овог свог пиона пусти низ воду, бити нешто много боље по нас.

Едит: Ма брате кењаш и ти као и ми сви остали овде, али нико од кењања не прави науку као ти. Спусти лопту мало.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Student nije zapalio zito!
Studenti su u pravu!

Da li je rasprava besmislena ako se na pitanje "Zasto promocija sa ciganskim grbom na sredini parketa", dobije odgovor "Vi ste zaslepljeni sa DV?

Da li je rasprava besmislena ako se na pitanje "Jel bas morao taj rucak sa coravom pudlicom?" dobije odgovor "Vi ste zaslepljeni sa DV"?

Da li je rasprava besmislena ako se na pitanje"Jel bas morala prijateljska sa timom iz sistema"? dobije odgovor "Vi ste zaslepljeni sa DV"?

Da li je rasprava besmislena,ako se na pitanje "Zasto se klub nije oglasio na brutalan napad ciganske narko bande,na ljude sa decom,koji su uzgred budi receno navijaci KKP-A,dobije odgovor "Vi ste zaslepljeni sa DV?

Itd,itd...

Sta bi sa pricom "stranci iskljucivo na visegodisnje ugovore"?
Nasi mladi igraci,kao projekti za buducnost?

Zar to nije dobronamerna kitika uprave kluba za koji navijamo?
Traze se predlozi kako poboljsati finansije,kolega Stefanstanko je dao po meni odlican predlog da se proba za pocetak sa dijasporom i avio kompanijom.
Sta je lose u tom predlogu?
Jel ima ko to da organizuje?
Jel moze Mladja da se angazuje za nesto drugo osim za sopstveni radni staz?

A sto se tice cergara u hali,tu je idiotski kriviti upravu,jer se zna kako se zavrsavaju karte,razmenom sa svojom bracom sa Juga,ili prodajom besplatnih karata koje dobiju nasi navijaci.
Ili jednostavno dodje murija i kaze pustaj koliko mi kazemo.

Sto se tice prigovora na sudjenje,takodje nista ne bi dobili,ali smo mozda mogli ironicno na kraju serije da se zahvalimo na objektivnom sudjenju,a da se sa druge strane napravi klip svih sudijskih kradja,i plasira na drustvene mreze,iza kojeg bi stajao pojedinac,a ne klub,da ne bi posle klub imao problema zna se vec sa kime.(Bogojevic:D)
Mogli su da plate i jos jednu kameru,nevezano za arenu,da snimi sve utakmice,da bi se kasnije lakse napravio klip sa sudijskim kradjama.
Pa onda mi navijaci lepo objavimo po svim drustvenim mrezama imena sudija,njihove adrese, automobile koje voze i slicno.

Sve je to sada proslost,i stavljeno je ad acta,za ubuduce moramo biti pametniji i organizovaniji i mi kao navijaci,kao i uprava sto je mnogo bitnije.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Moje nekovidjenje situacije je da je uprava krenula katastrofalno. Potezi kao sto su dovodjenje Pere, promocija na ciganskom grbu i umalo ispadanje iz lige su SRAMOTNI i po.mom misljenju ne zasluzuju nista osim osude, gnusanja i prezira.
Kada su videli da je vrag odneo salu uozbiljili su se doveli Dzileta i par igraca pa smo poceli da licimo na klub. Kako je to sve izgledalo na kraju ja sam zadovoljan.

Sad smo opet ne prekretnici ako nastavimo ovim putem sa Dziletom na celu i kazu koliko smo smanjili dug ove godine imaju moju podrsku. Ako se vrate na one ciganske i jadne poteze sa pocetka sezone nek idu u tri lepe picke materine.

P.s niko ne trazi sapstenja i sapunicu svaki dan ali neki minimum samopostovanja mora postojati. Klub je morao da se oglasi minimum jednom tokom ovog pla ofa. Ne zato sto bi to nesto promenilo u krajnjem ishodu nego zbog nas samih.:pfc:
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Napisano je toliko toga,da je nemoguce sve citirati,pokusacu da sazmem i jednu i drugu stranu,te objasnim sta je mudro politicko bitisanje.

Ekipa koja brani upravu:

1.Vremena su teska,moramo se povijati i cutati da prezivimo.
2.Kriticari uprave bi glavom kroz zid u totalni rat.

Realnost?Realnost je da uprava kleci,klub kleci i blamira se i legalizuje kradju i bahatost na sve strane.
Teranje trenera po nalogu olosa,ruckovi sa olosom,promocije sa oloskim grbom,prijateljske sa oloskom filijalom,pomeranje meceva zbog olosa,zahvaljivanje olosu,izvinjenje i odbacivanje Berica zbog olosa,prihvatanje igranja KLS pod skandaloznim necuvenim uslovima koje je tako odredio olos,cutanje na kradje olosa,baneri olosa,ne oglasavanje zbog napada ispred hale do strane olosa....

Epilog je legalizacija svega gore navedenog,njihove titule su sada legalizovane,jer se nismo bunili.Partizanu nije bolje,nijedan parametar ne deluje dobro.

Sta je mudro politicko bitisanje i cenkanje?Sledece.

Konstatujemo da smo u govnima i da ne mozemo ocekivati bog zna sta u ovakvom rezimu ali Partizan mora biti elementarno postovan i tretiran.

Politicarima je jedino bitno da se javno ne prica lose o njima.Diktatori se plase bilo kakve opozicije,pa cak i jednog coveka,kako vreme odmice sve vise.Ne zele talasanje a pogotovo ovaj nas koji je poludeo skroz i koji je u velikom strahu.

Stoga se preduzmu sledece mere.

1.Partizan javno ne napada Vucica,cak cemo i da ga tapsemo po ramenu,da se smeskamo,ponekad pohvalimo.
2.Partizan iza zavese otvoreno napada,busdi,rovari Vucica i to na taj nacin da on zna da to radimo.

Onda sednemo za sto smeskajuci se i stavimo mu do znanja da ce ovo pod tackom 2 da se prelije u javnost ako Partizan ne dobije elementarnu podrsku drzave a to znaci 2 miliona evra sponzorstva.

Ako odbije idemo u ,,OTVORENI RAT'' protiv nejga svim sredstvima!

Diktator ma koliko bio jaci u tom ratu,ipak moze da dozivi veliek gubitke jer je u otvorenom ratu sve dozvoljeno a njemu to nikako ne treba.Ne treba mu da se skandira Vucicu pederu svake sedmice u prenosu,da se sara Bg itd...

Refleksno ce odreaogovati i bice mu bolje da da 2 milionceta,koja svako nisu njegova i mirna Backa,cak ce u javnosti imati nasu naklonost.

Pritom klub stavlja do znanja da ce reagovati na svinjarije tipa napad na navijace pred mec i cirkus organizaciju KLS,ne napadajuci njega ali Covketa da.

Dakle stavljamo do znanja da imamo crvene linije,da imamo stav ali i da smo spremni na dogovor.

Ma koliko si slabiji MORAS DA POKAZES STAV I MUDA inace ce te pregaziti.Jaci ce iako je jaci kad vidi da je druga strana kocopernija,da se nece lako sageti ipak izabrati kompromis,dace nesto slabijem ali da se slabiji skloni sa puta nego da se ''tuce'' sa njim bespotrebno jer tiem moze samo izgubiti.

Tako je Milos sa Turcima vodio politiku,politiku gde je DOBIJAO malo po malo a ne politiku povlacenja i gubljenja malo po malo.

Nemojte mi samo reci da je sad gore nego pod Turcima.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ovo nije onaj moj, nekadašnji Partizan.
"Pružili smo im otpor na terenu", treba nešto da bude čime se zadovoljavamo!?
Neizraziti bunt, ćutati? To je po meni krajnje bedno i kukavički! Trpeti Čovićevu i Vučićevu spermu na licu? Jok, nikako!
Šta je trebao Car Lazar 1389 da uradi? Da se bez borbe preda, da ih trpi, povije uši i ćuti? Imamo Gavrila Principa! Digao je bunt protiv tiranje! Mučenički je umro u zatvoru!
Ali je zato njegov mit zvezda vodilja srpskoj omladini u borbi protiv zla, i dan danas! Bolje časno poginuti nego dozvoliti da živiš pod okupacijom, tiranijom, da se neko iživljava nad tobom!
Srećniji bi Grobar, Partizanovac bio da smo završili u beton ligi! Bili bi moralni i časni! Tavorili bi tako dve - tri - pet - sdam godina. Pa kad dođu lepši dani, kad prođe ovo zlo, vratili bi se na velika! Ne bi na taj način dali ciganima legitimitet za sve ovo što rade!
U vremenima smo kada nas teraju da živimo po tamo nekim, nenormalnim, neljudskim, nemoralnim zakonima! Po svakakvim, samo ne Božijim!

@Sensei

Samo jedno pitanje. Da li je stav koji zastupaš tvoj lični?

Opet "bolje grob nego rob". Gde li sam samo to prvi put čuo.

Pričaš o tavorenju 5-7 godina u nekoj beton ligi!!!! Pa ti bi verovatno među prvima digao sidro posle šest meseci, jer eto "nemamo šampionske ambicije", ako ne bi, onda imaš moje izvinjenje!

Ej bre, sedam godina.... da se to desi 99,9% navijača bi diglo ruke od kluba. Ostali bi samo oni koji su i sada uz njega!


...
Da li i kada mozemo ocekivati detaljan finansijski izvjestaj?

Izvini burazeru, a ko si ti da tebi neko podnosi bilo kakav izveštaj, pogotovo finansijski!

Jesi li možda doveo nekog sponzora od milion plus u klub. Da li si sam bio sponzor od sto hiljada Evra! Da nisi možda bar uplatio hiljadu Evra kad klub nije imao ni da ode na gostovanje. Ajde, možda si čak uplatio sto Evra u "Klub prijatelja".

Čak ni većina ljudi koji su ovo uradili ne traže "finansijski izveštaj" ali eto ti i tebi slični sa ovog foruma ga traže.

Uradite nešto za klub. Uključite se u ovu neravnopravnu borbu, pa ćete i sami videti kroz koje probleme prolazi klub, a pogotovo da mnoge stvari zaista nisu za javnost.

Student nije zapalio zito!
Studenti su u pravu!

Da li je rasprava besmislena ako se na pitanje "Zasto promocija sa ciganskim grbom na sredini parketa", dobije odgovor "Vi ste zaslepljeni sa DV?

Da li je rasprava besmislena ako se na pitanje "Jel bas morao taj rucak sa coravom pudlicom?" dobije odgovor "Vi ste zaslepljeni sa DV"?

Da li je rasprava besmislena ako se na pitanje"Jel bas morala prijateljska sa timom iz sistema"? dobije odgovor "Vi ste zaslepljeni sa DV"?

Da je ova uprava napravila gomilu grešaka, tu nema diskusije. Ono sa grbom je možda i najveći blam u istoriji kluba. To jednostavno nije smelo da se desi kao i mnoge druge stvari.

Da je dosta navijača zaslepljeno likom i delom DV i tu nema diskusije! Čak da uprava dovede Lebrona i obezbede budžet od 50 miliona mnogi bi im našli falinku, jer eto nema generala da nauči Lebrona šta je to "Partizan"!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Jebes mi mater ako si ti kurcem mrdnuo da ovoj zemlji bude bolje.

I bolje ako nije...

Da li je jedini razlog, zbog kog se vi ponasate prema meni, kao prema nekom idiotu, taj sto imam relativno mlade godine?

Svakako da nije. Ne verujem da si puno mlađi od mene, ako uopšte i jesi, a meni je barem poznato šta znači ulaziti u konflikte, i da nikada nisam bio diskriminisan zbog godina.

Ako izbaciš iz vokabulara izraze poput kenjate/serete i slično, kao i fraze "internet revolucionari", "kurcem niste mrdnuli protiv ovih,onih", onda ćeš zaslužiti veće poštovanje od svih. Iako sam mlad, imam dosta iskustva na forumima, ovde sam već 7 godina, i apsolutno mi je jasno da kada neko počne da spušta raspravu na lični nivo, upoređuje se sa drugima ko je veći Partizanovac i ko je šta kome ili protiv koga uradio, taj prvi nema nijedan argument za tu raspravu. Ali ne želi da se povuče...
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ej bre, sedam godina.... da se to desi 99,9% navijača bi diglo ruke od kluba. Ostali bi samo oni koji su i sada uz njega!

Voleo bi da ovo malo pojasniš:confused ,kažeš posle 7 godina beton lige otišlo bi 99.9% a ostali bi samo oni koji su i sada uz njega:confused
Ko su ti 99,9% gde su sad,kako da mogu da odu ako ih i sad nema:D
I ko spada u taj 1% nabroj mi barem neke:ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top