Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Važno da je podnet finansijski izveštaj, kad je bilo reči o dugu prethodne garniture, tad smo bili bitni, pa nam se moglo reći, da li je dug 5,6 ili 7 miliona. I koliko je procenata otišlo na kumovske veze i slike Van Goga...

Kad se finansije odnose na prethodnike onda je sve transparentno, i do detalja se ide, a sad se broje novcana zrnca.
 
Последња измена:

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Да не буде само да кудимо

Todorić za MOZZART Sport: Džikić radi fenomenalno! Napravićemo jači tim za Evropu

“Kada je u pitanju Superliga, osvojili smo prvo mesto u grupi, stigli do finala i odmerili snage sa Crvenom zvezdom koja je prema rečima ljudi iz tog kluba igrala možda i najbolju sezonu u istoriji. Osim prve, sve utakmice su bile na jednu loptu, a drugom meču smatram da smo drastično oštećeni. Kad se sve sabere, nema čoveka u klubu koji nije zadovoljan. Naravno, navijači Partizana uvek očekuju trofeje, ali na početku godine smo kao primarni cilj postavili opstanak u ABA ligi i da preko Superlige izborimo mesto na Jadranu i za sledeću sezonu. Ovo je možda i više nego što smo planirali, jer se radilo o sezoni tranzicije“, zaključio je Todorić.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.946
Локација
Žrnov
e, hvala bogu da još uvek imamo jezik... i da smemo da ga pustimo po koji put.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Gazda, neka klub uvede svojevrsno članstvo za navijače, ili neka to urade Pučisti... Kako bi to išlo evo predloga, ovo je sad samo onako nabacano iz glave...

1. krug članstva i najskuplji - pravo prvenstva pri kupovini karata, neki sitan kancelarijski materijal, tipa rokovnik i mala zastavica KK Partizan ili majica ili tako već nešto, popust u sopu, pristup nekim eksluzivnim online materijalima, fan days druzenje sa igracima, članska kartica...

2. krug članstva - nešto jeftiniji, kancelarijski materijal ili majica, popust u sopu, online pristup, članska kartica

3. krug članstva - još jeftiniji, kancelarijski materijal ili majica, online pristup, članska kartica

4. krug članstva - za naše u inostranstvu, kancelarijski materijal ili majica, online pristup, članska kartica, popust pri kupovini online iz sopa, digitalni program za svaku utakmicu Partizana...

Ako ovo nije dovoljno, ja sam spreman da porazgovaram sa kim god da treba, da vidim kako još mogu da pomognem, jer imam određena IT znanja, da ne bude da se samo kritikuje...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Izvini burazeru, a ko si ti da tebi neko podnosi bilo kakav izveštaj, pogotovo finansijski!

Jesi li možda doveo nekog sponzora od milion plus u klub. Da li si sam bio sponzor od sto hiljada Evra! Da nisi možda bar uplatio hiljadu Evra kad klub nije imao ni da ode na gostovanje. Ajde, možda si čak uplatio sto Evra u "Klub prijatelja".

Čak ni većina ljudi koji su ovo uradili ne traže "finansijski izveštaj" ali eto ti i tebi slični sa ovog foruma ga traže.

Auuuuuu... :eek:
Povlačim sve postove u kojima sam tražio od FK uprave da kaže gde su pare od transfera, odakle onoliki minus, pošto nisam dao dinara fudbalskoj sekciji!

Pošto ne mogu da tražim svoju donaciju nazad i donaciju ljudi koje sam animirao da pomognu KK Partizan, javno kažem da se kajem što sam dao i dinara i da nikada više neću dati ni cvonjka bilo kojoj sekciji našeg Sportskog Društva!!! Već sam se kidao u sebi što nemam pojma gde su pare koje je pošten navijač dao, što oni poklanjaju karte da se tapkaju a pošten i dobar navijač daje deo plate, mukom zaradjen novac u vidu pomoći, ali posle ovog citiranog posta kod mene više nema dileme!
Ne znam, možda je mojim novcem plaćen ručak Čoviću!

Au koliko sam besan! :evil:
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
@ Gazda, da li je neko ko je platio sezonsku kartu u punom iznosu, a ima platu od 200-300 evra manje pomogao klubu od nekog ko je uplatio npr. tih 100 evra, a ima platu od 3000 evra u Luksemburgu ili Danskoj?

Niko ovde ne traži pun finansijski izveštaj, već da se vidi kakva je situacija sa klubom trenutno i u suštini da li se dug smanjuje, gde su otišle pare od tih donacija i slično.

Dogovorite se samo da da li važi:

opcija a) Idite u klub i tražite izveštaje
opcija b) Ko ste vi da vam klub polaže račun
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.946
Локација
Žrnov
Ja sam gradjanka ove zemlje koja uredno placa porez iz koga se finansiraju budzetski i korisnici na drzavnim jaslama tako da imam puno pravo da znam njihovo finansijsko stanje.

Po drugom osnovu, deonicar sam Telekoma i NISa i takodje imam pravo da znam kome su i koliko sredstava dali.

Sta ti tu nije jasno?
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Grobari, morate da menjate svest,navike....kao sto srbadiji rece onomad ceda vaterpolista i linijski sudija :D
Morate kao cigani da padnete u trans i da verujete kada terza objavi da je dug pao za 18 miliona ili kada coki kaze da je vratio 16 miliona.Tako ce i Pekovic na pocetku sezone da kaze da je dug 500 k .
------------------
A kakav bi bio finansijski izvestaj,nijednog igraca nemamo za prodaju a da je odradio u KKP svoje na terenu,nismo igrali evropu,nema ni od bar tih karata prinosa,nisu pohrlili sponzori u klub kada je DV otisao,clanovi uprave nisu dali po 50k,...to sto smo dobili od drzave smo potrosili na plate i tekuce racune.
Najveca greska bi bila juriti cergare,bolje pare za nove strance iskoristiti za trenaznu halu.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Nisam siguran da li je ovo prava tema za ovaj post, ili je to tema "NISMO ISTI".
Zaista nismo isti, zna se i u odnosu na koga. Mi smo, ipak, pismeniji i mnogo rečitiji. Umesto prostačkog odgovora "ZATO" , naši web magovi nam ukazuju mnogo više poštovanja :

Izvini burazeru, a ko si ti da tebi neko podnosi bilo kakav izveštaj, pogotovo finansijski!

Pogotovo prvim delom posta koji odiše familijarnom atmosferom.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jel imamo duga prema igracima? Koliki nam je ukupni dug kluba? Dva pitanja, mislim da nije puno.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Лично могу да живим без да ми буде реферисано како ствари тоје са финансијама у клубу. Нисам то тражио од ПСД-а и Дулета, па нећу ни од ових. Друга ствар је то што су на почетку рекламирали ангажовање ревизора и снимање ситуације коју су оставили претходници, па то некако имплицира да је такво становиште тренд и да ће ситуација да се снима и реферише и у наредном периоду.
Генерално то је важно питање и може доста да говори о стању ствари и пројекцијама куда смо се запутили, али опет дозвољавам, имајући на уму све околности, да постоје и неки "неконвеционални" извори финансирања, па сходно томе и тај финансијски извештај опет не би показивао право стање, а свакако може да представља основ за разне анализе и самим тим и критике.
Најзад, постоје и неке универзалне ствари, во се веже за рогове, а човек за реч, па тако знамо шта је ко и када причао, а биће неки тренутак, када ће се ствари већ саме показати, па ћемо упоредити и измерити и ту неће вредети никаква празна прича.
Оно што мене више интересује од ове наше дискусије, а мислим да је дискусија добра, много отворенија и слободнија него почетком сезоне, дакле, више ме занима шта ће се дешавати у предстојећем периоду.
Оно што је у том смислу мени посебно, па и једино битно, јесте шта ће се дешавати са такмичарским потенцијалом тима, колико ће у којем такмичењу бити конкурентан и како ћемо се постављати спрам разних изазова који ће се сасвим сигурно јављати и стављати пред нас.
Апсолутно је недопустиво размишљање о неком вишегодишњем опоравку и у том светлу вишегодишњем путу ка освајању трофеја. Резон је једноставан, ако већ кажемо да смо пружили добре партије и добар отпор у финалној серији, овакви какви смо и какви су они, тада нема шта да се чека да се оде корак даље.
Не долази у обзир неко подизање на виши ниво који би имао за крајњи домет да учини наше сусрете са приградским клубом занимљивијим и до одређене мере неизвеснијим, већ једино може бити речи о томе да будемо способни у сваком смислу, да будемо конкурентни у борби за трофеје и да их на крају и освајамо.
Ту нема шта да се чека и обавеза је оних који воде клуб да створе услове да се до таквог циља стигне.
Ако нема довољно пара, морају их наћи како знају и умеју, ако се не може наћи довољно средстава, онда тражити друге начине којима се то може некако заменити, као што је рецимо Џилетова стручност и квалитет надоместила објективне недостатке тима, или као што су Дулетове способности могле да погурају тим против објективно јачих противника.
Следеће што је важно јесте подизање неког нивоа самопоштовања, интегритета, па и ауторитета клуба у односу на главног противника, државу и на самом паркету.
То не значи призивање неких камиказа и било каквог делања које би доносило више штете него користи, већ раскид са мутавости, трапавости, па и давањем аутоголова, максимална заштита тима и непрестано настојање да ККП освоји онолико равноправности, колико други отму за себе.
У контексту овога, не треба бежати од критике, још мање од тога да се критика саслуша.
Чак и недовољно утемељена критика, кориснија је од било каквих хвалоспева, јер само свест о властитој несолидности тера напред, а жмурење и окретање главе на другу страну не доноси баш ништа.
Да будем сасвим јасан, стварање конкурентног тима у свим такмичењима не сме уопште бити предмет дискусије, а оно што се овој управи највише замера - однос према спортским "пријатељима", властима, брзина и каквоћа (не)реаговања у неким битним ситуацијама те утисак да се стално касни за изазовима и догађајима, ту бих био спреман да очекивања дефинишем на начин да не морам ни да улазим у технике и методе којима ће се служити, ако ће бити сасвим очигледно да Партизан неће бити ни врећа за ударање, ни крпа за брисање пода.
Понижење, сервилност и било каква врста подређености, може бити произвољно велико, али искључиво лично, док Партизан у том смислу мора остати сасвим нетакнут и потпуно заштићен.
Чини ми се да сам негде закачио да су прокламовани циљеви за следећу сезону (Тоша) Ф4 АБА лиге, добар наступ у ЕЦ и трофеји у домаћем Купу и лиги. Имајући на уму главног противника, разумем да то освајање домаћих трофеја значи и једнаку решеност за освајање АБА прстена.
Ако је то истина и ако добро разумем, онда идемо у правом смеру. Како ће ствари заиста изгледати видећемо скорих дана и неће требати превише памети да се разуме таква позиција, нити пуно речи да се нападне или брани у зависности већ од тога шта реална слика показује.
Речи се лако памте, а учињено лако може да упореди са реченим, па ћемо разговарати и питати се за здравље.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Gazda, neka klub uvede svojevrsno članstvo za navijače, ili neka to urade Pučisti... Kako bi to išlo evo predloga, ovo je sad samo onako nabacano iz glave...

1. krug članstva i najskuplji - pravo prvenstva pri kupovini karata, neki sitan kancelarijski materijal, tipa rokovnik i mala zastavica KK Partizan ili majica ili tako već nešto, popust u sopu, pristup nekim eksluzivnim online materijalima, fan days druzenje sa igracima, članska kartica...

2. krug članstva - nešto jeftiniji, kancelarijski materijal ili majica, popust u sopu, online pristup, članska kartica

3. krug članstva - još jeftiniji, kancelarijski materijal ili majica, online pristup, članska kartica

4. krug članstva - za naše u inostranstvu, kancelarijski materijal ili majica, online pristup, članska kartica, popust pri kupovini online iz sopa, digitalni program za svaku utakmicu Partizana...

Ako ovo nije dovoljno, ja sam spreman da porazgovaram sa kim god da treba, da vidim kako još mogu da pomognem, jer imam određena IT znanja, da ne bude da se samo kritikuje...

To je ono što volim da vidim na ovom mestu. Razne predloge a ne samo kritike.


Da se pobrisu sve kritike FK upravi od clanova koji nisu uplatili 100 evra fudbalskoj sekciji.

Niko vama ne brani da kritikujete, jer da je suprotno odavno bi većina dobila ban. Jedno je kritikovati a sasvim drugo zahtevati ono što nikada niste ni imali. Koja uprava, u bilo kojem klubu (našem), je običnim navijačima, pomogli oni ili ne, dala crno-na belo finansijski izveštaj. Da ne bi mozgali odgovoriću ja... nikada i nijedna!

Niko ovde ne traži pun finansijski izveštaj, već da se vidi kakva je situacija sa klubom trenutno i u suštini da li se dug smanjuje, gde su otišle pare od tih donacija i slično.

Opet, ne mogu da govorim u ime kluba, ali nešto slično ovome će najverovatnije da se objavi. Sitniji detalji sigurno neće.

Tako je to kada neki ljudi uđu uklub, onda oni postaju mnogo više od običnih navijača, u svakom pogledu.

Ako si mislio na mene, ja nisam ušao u klub, ne pada mi na pamet da ulazim, i nikad neću ni ući.

Ja sam gradjanka ove zemlje koja uredno placa porez iz koga se finansiraju budzetski i korisnici na drzavnim jaslama tako da imam puno pravo da znam njihovo finansijsko stanje.

Po drugom osnovu, deonicar sam Telekoma i NISa i takodje imam pravo da znam kome su i koliko sredstava dali.

Sta ti tu nije jasno?

Sve je tu jasno i sasvim se slažem, ali... ja sam državljanin mnogo uređenije države od Srbije, pa svejedno tražio ili ne, ne bi dobio ceo izveštaj na gotovo. Čak i ovde ne može svaka budala da traži i dobije šta god želi, pogotovo kad su finansije u pitanju.

Što se KKP tiče, prilično sam siguran da će i oni podneti izveštaj navijačima i javnosti, ali ne očekujte da to bude od slova do slova.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.946
Локација
Žrnov
Ovde niko ne priča o celom izveštaju. Na kraju krajeva, oni imaju obavezu po zakonu da objave delimični izveštaj.

Ono što nas zanima jeste koliko je stanje duga, jer želimo da znamo šta nam je donela ova godina "stabilizacije"...

Nekako, sve ide u pravcu da smo mi štedeli, na uštrb rezultata, a da će se dug povećati.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Moj stav je kreiran na osnovu informacija koje imam, na osnovu zdravog razuma i povrh svega iz ugla nekog ko nije zaslepljen odnosu prema DV.

Ne znam zbog čega, ali stiče se utisak da u poslednjih par godina navijač Partizana može ili da voli (bude zaslepljen) Vujoševića, ili da ga mrzi(hvala mu za sve ALI...).

Ili ga mi obožavamo, iz par nebitnih razloga ili pojedinci kao što si ti imaju nešto protiv njega(informacije iz prve ruke i šta god, kako god).
Ali nikad neću poverovati u izjavu ''ja nemam ništa protiv čoveka''. Jer da nemaš, i ti bi ''bio zaslepljen odnosu prema DV''.

Dakle, moja poenta je: to što ti nisi zaslepljen odnosu prema DV meni ne znači apsolutno ništa. To za mene nije neki plus niti bi to što neko jeste 'zaslepljen' trebala da bude loša stvar. Kamo sreće da je svaki Partizanovac zaslepljen na taj način.

Ne znam kada je ovo postala moda ali meni se iskreno malo povraća od toga. Da u fudbalu imamo trenera poput Debelog kao što nikad nismo imali niti ćemo ikada imati, gledali bi u njega kao u Boga. Ma šta ja pričam, pojedinci gledaju u Stanojevića kao u Boga a čovek je bio tu dve godine.

I znam da su mnogi bili za to da se trener više bavi košarkom nego politikom, i u normalnom okruženju bi to i bilo moguće. Ali svi znamo da je on samo govorio istinu i da je bio apsolutno jedini koji je smeo da kaže bilo šta protiv velikog Vučića, Malog, Vesića, Čovića, i sada kada je 'oteran' ljudi postavljaju pitanje ''pa ko sme da kaže nešto protiv ove vlade? da ne smeš možda ti da kažeš? šta si ti uradio protiv vlade? ćuti i trpi..'' a dok je on pričao protiv vlade, govorili su kako treba da se fokusira na košarku i smetala im je politika. Epa ta politika nas je dovela ovde gde jesmo, ovi od -16 miliona do ''vrha evrope'' i u svim novinama kao nova božanstvena ekipa, a mi se borimo za opstanak.

Da me neko ne shvati pogrešno, imam puno poverenje u Džikića i nadam se da će bar njemu dozvoliti da se bavi košarkom a ne politikom. Ali sve dok se večera sa Ćokijem, pije kafica sa Vesićem i šta već rade dok promovišu zvezdin grb, bolje da se Džikić bavi politikom umesto Toše, Pekmena i kompanije, isto kao što je to Dule morao da radi.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Niko vama ne brani da kritikujete, jer da je suprotno odavno bi većina dobila ban. Jedno je kritikovati a sasvim drugo zahtevati ono što nikada niste ni imali. Koja uprava, u bilo kojem klubu (našem), je običnim navijačima, pomogli oni ili ne, dala crno-na belo finansijski izveštaj. Da ne bi mozgali odgovoriću ja... nikada i nijedna!

No, no, no... kad su se tako isprsili da pokazu da nam je dug 5,4 miliona (prvicno), pa onda brze bolje za mesec dana "nasli" jos nesto, pa i za to su se pobrinuli da odmah izadje u javnost (6 i nesto miliona) kao live prenos pregleda poslovanja, onda je najnormalnije ocekivati da su postavili neku liniju, samoprozvavsi ovaj period stabilizacije, na odgovornost i obavezu da taj dug smanjuju i to prikazu. To je isto deo samopostovanja.

Mislim, znam ja sa koje strane vetar duva i koje govno je insistiralo na javno pokazivanje tih dugovanja pre pocetka ove sezone i u KK i u FK, ali kad su ga tako slusali tada i nasladjivali cigansku rasu, onda nek udovolje sada nama i pokazu da nismo dzaba krecili i gutali zahvaljivanja.

Sto neko vec napisa danas, mozda ce za neko vreme dobiti zeleno svetlo da prikazu da je dug "samo" pola miliona, ali sta cemo trebati da uradimo dok stignemo do tog zelenog svetla koji je btw dobio prof. terza za smanjivanje od 17 miliona u godinu dana, to cemo videti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.946
Локација
Žrnov
I samo jos jedna stvar:
Apsolutno se slazem sa je DV trebalo sa se bavi trenerskim poslom, a ne i poslovima koji su u domenu predsednika i/ili sprtskog i poslovnog direktora. I slazem se da je pinekad i preterivao.

Evo sada imamo trenera koji gleda iskljucivo teren i ekipu i cak ni sudijske kradje ne komentarise.

Ali zasto se sada ti koji treba da se bave tim "drugim" stvarima istima i ne bave? Do ove Tosine izjave danas, rekao bi covek da nam teku med i mleko.
 
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ako si mislio na mene, ja nisam ušao u klub, ne pada mi na pamet da ulazim, i nikad neću ni ući.
Dobro se zna da si odbio ulazak u klub, ali zato ti koji su te zvali i koji su pričali o katastrofalnom stanju u klubu, o velikom dugu, sada o tome ćute. Jasno je da bi veoma glasno pisali o tome da je dug smanjen. Evo gorim od želje da me neko od njih demantuje.

A ako običnim navijačima ne treba da bude bitno kakvo je finansijsko stanje, onda što se tiče rezultata ne može biti zadovoljan, jer uprava nije obezbedila adekvatan tim koji bi se borio za trofeje, i kao što napisao PROFESOR najbitnije je kakvi su planovi za narednu sezonu, ako se ne jure trofeji, onda nam takva uprava ne treba!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Gledam šta pišete i ne verujem...
Kao da smo prošlog leta bili u idealnoj situaciji, pa je 5 predsedničkih kandidata bilo u opticaju, sa po 5 miliona evra minimum...
Koga smo mi ove sezone mogli da forsiramo od mladih domaćih igrača? Kada da dovedemo još nekog, u decembru? Za koje obeštećenje, a da vrede i imaju imalo potencijala za Partizan?
Koji stranac je hteo da dođe kod nas i potpiše na dve sezone, a da je dovoljno kvalitetan? Pa kod mutanta su došli preskupi stranci i potpisali do kraja sezone, o čemu vi pričate, šta smo mi mogli da ponudimo?
Ljudi koji vode klub nisu idealni, u smislu vođenja kluba, odnosa prema mutantu i ligi, postoje stvari koje je trebalo uraditi drugačije, obratiti pažnju na neke druge, itd, ali dovođenje njihovog poštenja u pitanje je van pameti... Da li stvarno neko od vas misli da je Pekovića lično briga za Vučića, SNS, i ovu državu uopšte, da može da ima neki lični interes, da se bori ili ne protiv SNS? On je čovek milioner, jebe mu se, može da živi u L.A., Majamiju, ili CG na kraju krajeva, i da bude Bog, niti mu treba nešto od Srbije u životu, niti od Vučića...
U situaciji u kojoj je došao da pomogne, siguran sam da je mnogo bolje rešenje od nekih drugih lešinara koji su vrebali, da iskoriste ime Partizana za druge stvari i lične interese...
Iskulirajte malo, 12. jun je, ima vremena za sve, malo poverenja nije naodmet.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
@Virke

Koji stranac je hteo da dođe kod nas i potpiše na dve sezone, a da je dovoljno kvalitetan? Pa kod mutanta su došli preskupi stranci i potpisali do kraja sezone, o čemu vi pričate, šta smo mi mogli da ponudimo?

Ne pricamo MI o tome, nego su pricali andrei i crni bombarder u vreme renesanse u septembru prosle godine.

Ljudi koji vode klub nisu idealni, u smislu vođenja kluba, odnosa prema mutantu i ligi, postoje stvari koje je trebalo uraditi drugačije, obratiti pažnju na neke druge, itd, ali dovođenje njihovog poštenja u pitanje je van pameti...

Pekovicevo postenje niko nije doveo u pitanje koliko ja znam, tako da ne izvrci teze. Neki drugi njegovi kvaliteti da, "kvaliteti" njegovih "suflera", i to da.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top