Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Sigurno nisu pricali o izborima u Americi.. bilo je tipa: "nema razloga za govor mrznje, otisao je zli debeli i sada je sve vraceno u sportske okvire" :/
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Da dodam par stvari koje znam,a vidim da ste u blagoj zabludi.


Prestanite da pričate da Peković sve ovo radi zbog Zlatibora i gradnje na istom.

Prvo, pitanje je koliko on uopšte ima veze sa Zlatiborom ,a i da ima ,ko zna ko je tu još u dilu .
Drugo, sve to što će Peković sazidati na planini ,ostvariće profit manje nego jedna njegova sezona u NBA , pa kad od toga odbijete Mikin,Lazin,Perin,Jankov, Markov....deo ,koliko će tu ostati za njega ?!
Ima tu nekih drugih pobuda ,kojih ,jebem li ga ???
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Tu kaže majstor da je mislio,ne zna,nije insajder...
...
Tu je već na "mi"...
...
e tu je ponovo insajder.....
...
ovde" odgovorno tvrdi" ,kasnije "ne zna šta se desilo".....
...
Nadam se da će se naći bar jedan/a da objasni ovo trenutno stanje prosvećenog,preobraćenog AR. (bez zajebancije stvarno me zanima) :ziveli i :napred Partizan
:buhaha
Seciranje, ili čas anatomije, svejedno... :respect

Sad da vidite kad sledeće pripreme budu na Zlatiboru, a Peković vodi trčanje!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Polako Public...sta si se uzburkao :D
Smiri se,obrisi se,pa polako
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ma mnogo bolje otkad sam prestao da uzimam insajdere za ozbiljno. Uživajte, predomišljajte se, lakše je bez vas.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Tosa zato sto je namazan svim bojama i ne radi nista sem sto cuva svoju poziciju,ogroman manipulator koji se kao nista nikad ne pita ,izigrava tugaljivu mladu ,a zabija noz u ledja sa druge strane.Pre dosta godina Kici,pre dve godine Duletu, a sada i ljudima koji meni mnogo znace i bliski su mi...
Kada je Toša sve ovo postao, kada si ovde ubeđivao da je Toša potpuno nebitan lik, kome su izmislili funkciju sportskog direktora, iako on sam nema nekog uticaja u klubu.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Nemaju za šta da ga ucene?!
O čemu ti pričaš?! Pola Nacionalnog parka dobio, na lepe oči?! Reci da zajebavaš...
Drugo, čovek iz HKP, inače mnogo dobar sa Tošom, priča mi kako mu je Todorić, sav razočaran, rekao kako od Pekovića nema ništa, u smislu, mrka kapa...

Od kad je to pa Zlatibor Nacionalni park?

Lepo je Igor objasnio, dečko možda samo odrađuje priču oko gradnje u dilu sa svojim drugarima iz separea kojima treba neko čisto ime u toj priči, štono bi reklo ime jednog kluba u tim zgradama, "Alibi". Nije on tu priču zamislio sam, niti je realizuje bez ekipe.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ljudi, Pekovic je decko od 30 leta, bez ikakvog iskustva u vodama u kojima se zadesio, sa jako oskudnim obrazovanjem i sistemom vrednosti koji je prepun tetovazama, misicima, kuravama, lovom, sampanjcem, "jakim" likovima, "prijateljima" i "bracom".... Privrzenost Partizanu mu nikad necu osporiti, nikad i nikad necu posumnjati u losu nameru... Ali realno, sta takva struktura licnosti moze kad upadne u makaze cokija, anrdeja, djilasa, i na kraju premijera sa nedicem...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Lepo je Igor objasnio, dečko možda samo odrađuje priču oko gradnje u dilu sa svojim drugarima iz separea kojima treba neko čisto ime u toj priči, štono bi reklo ime jednog kluba u tim zgradama, "Alibi". Nije on tu priču zamislio sam, niti je realizuje bez ekipe.
A i ne ide dok se rade takvi poslovi, da se kači sa vlašću zbog Partizan. Ne treba kvariti idilične odnose, nije svrsishodno, ni primereno.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.303
Reaction score
10.821
Локација
Beograd
Brabas, sunce ti poljubim, ja tek sad vid'la da sam se zajebala :D permutovala s Kopaonikom pa ispadoh plavuša, pu, pu... Kakogod, suština je ista, lokacija, dozvole i ostale trice i ku.čine, plaćene su... Kako i čime, vidimo...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Kada je Toša sve ovo postao, kada si ovde ubeđivao da je Toša potpuno nebitan lik, kome su izmislili funkciju sportskog direktora, iako on sam nema nekog uticaja u klubu.
Majstorski:clap:clap
Uostalom kao i postovi o NBA petorkama,nemcima,da znam ko je covek iz senke ....
Ajd nadjite to da sam ja negde napisao.Doduše jesam patentirao povezivanje staža:D
 
Последња измена:

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Koliko se sećam ja sam tošu hvalio jer je on ddoveo pekovića,a ne obrnuto.....jest baš nebitan lik ,a pola veka u klubu.Za šikija sam pricao da je nebitan i da povezuje staz
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Majstorski:clap:clap
Uostalom kao i postovi o NBA petorkama,nemcima,da znam ko je covek iz senke ....
Ajd nadjite to da sam ja negde napisao.Doduše jesam patentirao povezivanje staža:D
Tegi ne pravi razliku,sabija i leve i desne.Dobro je to....
Kakav crni toša.On je tu samo zbog atmosfere kao i baskuz,a Pera da dodaje lopte.Traži se pravi SD,sa karakterom....
Poslovni je tu već god.dana
Ovako......
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Daj bre Pekare...jel me zezas?
Jankovic je blizu
 
Последња измена:

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Izdvajam:



Ali ajde da se nadamo.

Taj portal je obična bezobrazna kopija nekadašnjeg portala iza koga stoji jedan čuveni banovani član ovog foruma (jedan od njih). Momci se ne libe da se lažno predstavljaju tvrdeći da je to isti portal koji je postojao do pre nekoliko meseci, kopiraju postove sa raznih foruma i konstruišu svoje priče koje često nemaju veze sa istinom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top