Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Napisano je ono sto se znalo, proverite dali se negde pisalo kada je ovde prvi put objavljeno da ce biti pojacanja. Tako da nije bilo lozane samo se baratalo sa informacijama koju smo imali.
Mogu da kazem i to ime koje se pominjalo sem Krstica, ali ne vidim poentu. Niko nije doso sem Gordona.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Meni jedino nije jasno zašto nije potpisan Krstić, pa makar počeo da igra i u aprilu, ako je već ta sprema bila problem, a ne "viša sila".

Mi svakako imamo još 3 mesta za registraciju igrača u ABA ligi, dakle ni sa njegovim dovođenjem ne bi bili popunjeni; takođe u top4 ćemo završiti i bez njega. Ukoliko se ne varam, naša KLS počinje u slično vreme kao i završnica ABA lige - znači bio bi spreman za te odlučujuće mečeve u borbi za trofej. Poslednje, njegov ugovor zasigurno ne bi bio toliko jak da ugrozi opstanak kluba u ta 3 meseca koliko bi bio vezan za klub, a ne bi igrao.

Ako se ne varam, mi smo i Novicu prošle godine "čekali" dosta dugo da sredi spremu, pa je tek onda počeo da igra, tako da ne vidim šta bi bio problem čekati na Krleta 2-3 meseca. On je igrač koji bi u ovakvoj ABA ligi sa jednim treningom bio ubedljivo najkvalitetnija petica.

Ponašaju se kao da ispod koša imamo 5 odličnih igrača, a ne 3 amatera, 1 igrača kojem je telo na izdisaju i jednog koji u 28-oj godini ima konstantnost pubertetlije.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Na kraju smo ispali smjesni pa nam se smjesi 4 mjesto u plej ofu.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Covek ocekivao centra tipa Ekpe Udoh, pa se razocarao sto nije doveden.

Gdje sam ja ovo rekao? Ekpe ima platu koja je veca od nasa dva budzeta, logicno da sam se razocarao jer je ovaj partizan za 2klase slabiji od proslogodisnjeg.
E sad sto vi to ne vidite ili ne zelite da vidite to je druga stvar. Po meni sramotna selekcija za klub renomea Partizana.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Pa ja sam ovde bio nasisavan kada sam reko da smo slabiji tacno za Dzonsa i Murica a da imamo 5 puta bolje rezultate.

Ovaj bonaventura standardno marci.
A ti globus ne lupaj,bolje da dovedu nisu mogli.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@Maxi napisao sam da nece doci centar posle ovoliko zbrke oko tog pojacanja i nije dosao. Na fudbalskoj temi sam napisao da imam los predosjecaj i da bi lako mogli ostati bez igraca, desilo se da smo izbaceni iz evrope.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Pa niko nije rekao da.dolazi 100 posto centar,a ti pises da smo ispali smesni.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ko sto sam kazes procitaj zadnje 5-6 strane, videces da se cela stvar vrtela oko Krstica. Nasi su smatrali da moze odmah da pomogne, dok je Krle tvrdio da mu treba jos vremena da se vrati na teren.
Napisano je da su moguca dva igraca. Gordon je dosao, a drugi igrac je bio Krstic.

:buhaha:buhaha
Nemoj sada da se vadis kada si obecavao i Krleta + jednog bonus igraca
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
InAndrei sve ti je oprosteno, postao sam ko ti :buhaha

A clan sa pivom na avataru morace da casti bar 3-4 komada..
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.634
Reaction score
8.520
Локација
Македонија
Sta da komentarisemo covek je bolestan i slep na jednom oku.
Jes da smo angazovali rekovalescente ali on ima ozbilje zdravstvene probleme i u normalne klubove ne bi ni razmisljali da mu daju sansu da igra ponovo.
To samo govnari kao cigani mogu da urade jos jedan primer da spodobe kao njih nema nigde na kugli zemaljskoj
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Grešiš.
Jedina razlika je sto oni imaju lufta i mogucnosti sa ovakvim rizikom,a mi ne.
Mali rizik ,a moze da ispadne velika dobit.Nadam se da će ispasti suprotno od njihove zamisli
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Ja jedini problem juce vidjeh kod njega mrsavost i neuigranost. Mekan sut dobar ulaz explozivnost na prvu se vidi...
Kad kazem juce gledao na jutjubu nisam mogao zbog slave dan ranije.

Lik je hodajuci marketing, svi su prenijeli gdje je poceo da igra od nba igraca, nba lige i jedno 10ak specijalizovanih sajtova za kosarku.
@laze_pfc
Znaci i ti cijenis da nakon sto je bio pod budnim okom doktora davida lianga, profesora na nekom univerzifetu zvanom stenford i gle cuda specijalizovao se za marfan sindrom ipak mi bolje znamo jel sposoban da igra nego on. Zanimljivo...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ma da bre....lik je bio ubica.Drzi kosarku u malom prstu.Bukvalno sam nosio Baylor,bio zvezda tog drafta i posle bolest.
Kazem ,zao mi je sto ga mi nismo doveli jer igracki moze mnoooogo,a marketinski da ne pricamo,pogotovo sada kada smo u zapecku,ali jbg kao sto rekoh.....nemamo mi budzet i mogucnosti za takvu vrstu rizika
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Mislis da je trazio mnogo nakon 2 godine pauze? (stvarno ne znam nisam upucem)
Ako nije bez razmisljanje je trebao da bude u nasem taboru...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Blage veze nemam o detaljima.Znam da je nudjen i da je posle Mornar zakasnio jer su zagrizli da ga dovedu......jbg i meni zao sto nije dosao
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.634
Reaction score
8.520
Локација
Македонија
@globus njegov sindrom nije obicna bolest pa da je izleci sa terapiom i zatim da sve bude ok.
Marfan sindrom e genetski poremecaj i osobe mogu samo da tretiraju posledice koje su prouzrokovane od njega. Zavisi kolike stete je sindrom naneo na aouru, srce (na srcane zalisce) ili na pluca.
Ne bi hteo da spekuliram kakve sve komplikacije mogu da se dese ali vreme ce pokazati koliko on moze da izdrzi ovaj napor.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
S obzirom da se radi o americi a ne o srbistanu,gdje doktor kad pogrijesi gubi licencu...
ne vjerujem da bi se neko zajebavao sa svojom profesorsko/doktorskom profesijom kojoj je sve podredio u zivotu.
Pa i kada je testiran testiran je za kosarku a ne za hranjenje golubova u parku i laganu setnjicu...

Pisem sa tel-a pa prastajte slovne greske..
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Hvala sto me prosvjetli potrudicu se da manje "lupam" u buducnosti a ti nastavi argumentovano kao i do sada da odgovaras i potenciraj mi nesto sto nisam rekao.


Niko ne komentarise ostina i njegov nedolazak u nas tabor.
.

Pa moram kad pises...Covek je i sam rekao da su nam ovi crnci bili ko zna koja opcija. Doveli su koga su mogli,ne vidim sta je tu sramno? Kolko para tolko muzike.
Plus sa ovom ekipom koja je slabija nego prosle sezone za sad imamo 5x bolje rezultate.Jos smo prosle sezone imali jednu utakmicu nedeljno.

I ne znam sta si zapeo za ostina,covek je bolestan,nisu ga hteli i kraj price.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
To je bio sarkazam..........

ti uopste ne kontas sta ja pisem, uzeo sam primjer ostina jer je potencijalna bomba i samo da nas usere neki igrac mozemo da se nadamo necemu.

zasto potenciras bolest kada se vidjelo da covjek iz 6 suteva nam dao 10 poena? A kad si vec kod bolesnih sjecam se jednog secerasa iz rahmetli zvezde (adam morison), isto bolestan bio pa mu nije smetalo da bude jedan od boljih ofanzivnih igraca koji je igrao ovo takmicenje.

Sto se aba lige tice sa ovim rosterom smo 3-4 u ligi zavisno od forme buducnosti.

Ne sporim rezultate skidam kapu, sa ovim timom drugo mjesto jeste strasan podvig, ali evo vidjecemo od cega smo satkani u naredna 3 meca sa jacim rivalima od nas. Ovo nije fudbal da trofeje osvojas u pobjedama na "manjim" utakmicama to ti je jasno valjda.



.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top