Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Pa to i jeste zanimljivo. Ovaj tuzio I dobio tuki, a ovaj nije I isplacuje mu se .......no to je jedan od paradoksa o kojima pricamo ...umesto da se zahvalimo coveku sto je za sicu nama doneo istorijske radosti, mi ga useravamo svakodnevno...ali bitno je ici uz struju...dobiti reputaciju..
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.390
Reaction score
2.436
Локација
Novi Beograd
Znaš kako, Partizanovci su uvek išli uz struju, nikada niz,...
Nije nam svojstveno da se prepustimo masi.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Naravno I ovo si pogresno razumeo I pomesao sintaksu uz vodu I niz vodu.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.433
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pa ovog su kao zahvalnost za sve sto je uradio sutnuli nogom u guzicu i to preko posrednika, a ovog drugog su bez dana iskustva postavili u strucni stab i dali mu platu. Koliku platu ima, mozda radi volonterski?

I sad je zanimljivo sto ovog prvog isplacuju, a ovog ne?
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ma briga te, samo ti pici uz niz struju...sto kazes da nisi deo mase...kad ono jesi... a I zanimljiva mi ta transformacija da mi persiras u privatnim porukama , a ovde smo na ti :prekrsti
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ili "trenerku" ?

http://www.telegraf.rs/sport/2847023-marina-maljkovic-vodila-bih-kosarkase-partizana-video

Inace, ja sam bio za Gagija, ali mi Marina nije pala na pamet, tako da ne bih bio razocaran za slucaj da ona bude izabrana.

Da bi se tako nešto desilo neko u klubu bi trebao da ima viziju ili muda. Nažalost, to više ne stanuje u KKP.

Kamo lepe sreće da Marina preuzme klub, ali nema ništa od toga, niti će biti uskoro.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
@Spejs brate, ako podjemo od pretpostavke da se svako od nas ovde na forumu, slaze da Partizan ne predstavlja samo klub;vec skup ideja,principa i nacela, onda ne vidim razlog zbog cega bi neko zamerio profesionalnom igracu, da zatrazi svoja zasluzena primanja preko suda, zbog nesposobnosti/nemogucnosti ili cega god, ljudi koji se u tom trenutku nalaze u upravi KK Partizana da isplate ono sto duguju...

Da pojasnim. Iz moje perspektive, Kecman je tuzio skupinu ljudi, tj. upravu KK Partizana, jer nisu bili u stanju da isplate svoja dugovanja...A niko nije veci od Partizana
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.390
Reaction score
2.436
Локација
Novi Beograd
Ma briga te, samo ti pici uz niz struju...sto kazes da nisi deo mase...kad ono jesi... a I zanimljiva mi ta transformacija da mi persiras u privatnim porukama , a ovde smo na ti :prekrsti
Opet grešiš, silno grešiš.

Da sam ja masa, i da je bilo mase, trener bi i dalje bio DV.
Mi smo manjina, crne ovce, bele vrane.

PS
Zato se i zovu privatne poruke.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Prijatelju , ja sam I javno I privatno ja, ne igram uloge. A ovde na forumu si deo vecine, deo mase na zalost. Kazem na zalost jer da imamo ozbiljniju kriticku svest mozda bi nam bilo bolje. Doduse, kako nam je u drustvu, tako je I u svakoj drustvenoj nisi, sto bi se mi razlikovali, iako verujemo da se razlikujemo..a nismo ni svesni koliko su principi razmisljanja, zakljucivanja, mitomanstva I ostalih sranja isti
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.433
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Deo mase koja je za dve godine dobijala poene i banove za svoje stavove, koji se na kraju ispostavise kao tacni.

Koje onda isao niz vodu ili uz struju, masa koja je bila kaznjavana ili oni sto su nesto kao cekali, pruzali nekakvu sansu i filozofirali o ociglednim stvarima?
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Deo mase koja je za dve godine dobijala poene i banove za svoje stavove, koji se na kraju ispostavise kao tacni.

Na sta konkretno mislis? Sta ste to bili u pravu? Kakvo ste to resenje nudili osim kuknjave na nepravdu? Sta je ta kuknjava ili sta bi konkretno donela da je ispostovana vasa zelja? Zato jos jednom kazem, nama treba grobarska prefrigana bagra na celu kluba..ko razume sadasnji trenutak shvatice.
 
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN
Na sta konkretno mislis? Sta ste to bili u pravu? Kakvo ste to resenje nudili osim kuknjave na nepravdu? Sta je ta kuknjava ili sta bi konkretno donela da je ispostovana vasa zelja? Zato jos jednom kazem, nama treba grobarska prefrigana bagra na celu kluba..ko razume sadasnji trenutak shvatice.

A gde su tebi one obecane finansijske excel tabele oko poslovanja KKa? Obecanje ludom radovanje?
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ozbiljno te pitam. Evo Lukaimasa kaze da se on pita DV bi ostao trener. Ja se pitam, u kom svetu on zivi? I iskreno mi je najzalije sto psd nije ostavio ovog godinu dana da se przi, da mu prepusti klub tog septembra 2015...nedugo zatim, sva ova rasprava na forumu ne bi nikada ni postojala. A jos jednom, taksativno, sta si ti bio u pravu ?
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Najzalivije (sto bi ti reko) je sto si ti deo vecine...zato smo tu gde smo..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top