Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Nas je Obrad najvisi od mladica borova.....nego treba vidjeti i za ovog malog desno sa Mitar Miric frizurom. Mogao bi na pleja.....vidi se da je uigran s Obradom
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Gazda, ostali su neki drugi ljudi koji nisu trebali..

Pekovic je i onako bio samo marioneta, oni sto su stvarno vodili klub i dalje su tu, povezuju staz samo naravno!

Tačno tako, ali svejedno... gde je ta druga strana o kojoj se ovde pričalo. Nije je bilo pre dve godine, nema je ni danas. Nemam ja ništa protiv da ospete paljbu po ovima, dosta toga su i zaslužili, ali ne varajte se da postoji opcija, jer trenutno ne postoji, a da li će se pojaviti, videćemo!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Ko sto je svojevremeno vazilo da treba da se skloni Dule da bi dosli novi sponzori, sada vazi da treba da se sklone Siki/Tosa kako bi dosli novi ljudi.

U ovo prvo nikad nisam ni verovao, dok u ovo drugo glavu ostavljam!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Upravo to sto kaze Gazda, nase "legende" samo laprdaju preko burek medija a onaj sto nije zvezda vec Partizan finansira pudlicu. Evo, citava kolona je bila voljna pre dve godine, sad jos veca, ne zna se ko ce pre da sedne u fotelju.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Koliko cujem Radicevic je izgleda odbio Partizan, jer je od covica dobio bolju finansisku ponudu...
a pre odlaska u letnju ligu, ponuda mu je bila dobra...sada vise nije...
 
Последња измена:

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Nije tajna da imaju više para.

Problem je što mi srljamo kao ovnovi bez plana. Barem meni tako deluje sa strane.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Kad nemas para tesko je imati i plan, kad ti je drzava bankomat ne moras ni imati plan.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Koliko cujem Radicevic je izgleda odbio Partizan, jer je od covica dobio bolju finansisku ponudu...
a pre odlaska u letnju ligu, ponuda mu je bila dobra...sada vise nije...

Procitah sada to na netu.

Ako padne na foru "igraces evroligu" onda decko stvarno nije cist u glavi jer pred sobom ima primer da je polovina igraca koja je napustila kurvu otisla u klubove koji ce igrati evrokup. Zasto je tako neka razmisli sam. Da sam na njegovom mestu ne bih to uradio.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
A na koju kartu mi igramo?
Rad sa iskusnim trenerom, inače poznatim neradnikom i obožavaocem alkoholnih pića?
Požrtvovanost uprave koja je na godišnjem odmoru?
Na autoritet predsednika?
Na visoke ambicije koje klub ima u predstojećem periodu?
Na platu, koja jeste niska ali je zato i neredovna?
Moramo biti svesni jedne činjenice, ne postoji racionalan razlog zbog kog bi neki mladi igrač koji može da bira između nas i bilo koje EL ekipe, uključujući i cigane, izabrao nas. S obzirom na to da smo u poslednje 2 sezone promovisali ukupno 0 ( N U L A ) mladih igrača, od naših aduta je ostalo samo ime. A to ime znači još samo nama zaludnim zaljubljenicima u Partizan i igru pod obručima.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
U svakom slucaju bolje rad sa iskusnim i dokazanim trenerom bez obzira sto je obozavalac akloholnih pica nego pocetnikom koga su oni postavili kao marionetu i kome ce verovatno pudlica da diriguje iz loze u toku utakmice koga da ubaci u igru kada da uzme tajm aut itd.

Bolje i nemati predsednika neko vreme nego imati pudlicu za vratom. U predhodnom periodu se pokazalo da je predsednik kod nas manje vise protokolarna funkcija a da glavnu rec vodi Todoric sada a pre njega dok je bio u klubu vodio je Dule.

Nesto se ne secam da je Danilovic za vreme dok je vrsio tu funkciju izlazio toliko cesto na KZS kao sto izlazi pudlica i pricao o stanju u klubu o pojacanjima planovima finansijama itd, cak i kada je izlazio uglavnom je to bilo zajedno sa Duletom i posle njegovog opsirnog obracanja manje vise potvdjivao njegove reci samo uz koju svoju dodatu tek da bi nesto rekao.

Plata kakva takva je nazalost na to ne moze u ovakvoj situaciji ne mozemo sa njima da se nadmecemo.

Klub ima ambicije da se ove sezone izvuce iz krize, da li ce uspeti u tome ili ne videcemo, meni se licno svidja sto se krenulo sa mrtve tacke i sto se neke stvari rade na vreme, kao sto je dovodjenje stranaca ranije za razliku od proteklih godina kada se dovodilo u Septembru ili Oktobru.

Slazem se da ne postoji racionalan razlog ali ne za sve ekipe iz EL, njemu kao mladom igracu zeljnom dokazivanja nikako ne bi odgovaralo da ide u neki jak evropski klub jer bi tamo presedao na klupi celu sezonu, sa druge strane ukoliko izabere cigane moze da prodje kao Rakicevic i dobija sansu na kasicu jer verujem da ga pudlica uzima samo zato da bi napakostio nama a ne iz razloga sto ga zaista zeli.

Mislim da mu je najbolje da izabere neki klub u kome ce imati dobru minutazu, a to ce svakako imati kod nas, i da radi sa trenerom kod koga moze da napreduje a kod Mute to svakako moze.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Naša uprava je toliko toga uradila pogresnog u protekle dve godine, da je zaista teško i početi nabrajati za šta su sve tačno zaslužni. Koliko puta su samo kleknuli pred premijerom, a sada ne mogu da garantuju platu nikome? Kako se to zove? Nesposobnost ili ponižavanje? Čovek bi očekivao da ćemo izvući neku korist od toga...

Dug je smanjen za milion i po evra. Ok, poštujem, ako je tako. Hajde da vidimo gde smo za dve sezone? Zašto igramo ABA ligu ako nemamo ambicije, hajde da se sklonimo u KLS. Šta to tačno znači strpite se još sezonu dve? Je l to ona stara šefova mantra da ćemo za dve eventualno tri godine živeti bolje?

Muka mi je od tih paušalnih vrednosti... Evo mi hoćemo, ali jbg Čović nam ukrao. Pa ukrao vam je kad ste glupi i iznosite sve što vam padne na um u javnost. I to već drugu sezonu za redom kao da u prvoj niste naučili ništa...

Idite bavite se nekim marketingom u vašoj stranci, jurite pičke po Adi, ostavite se Partizana kad za to niste... A za Todorića i Šilobada... Nemam dovoljno jaku poruku osim: Mrš
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Posao uprave je da pronađu novac i sponzore. Ne znam odakle tom Todoriću i Šilobadu obraz da se ponašaju ovako kao da im je Partizan dedovina. Ako nisi sposoban za vođenje kluba povučeš se lepo i doviđenja. Pa nije ta vaša plata bitnija od Partizana klošarčine.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
@ kragujevcanin
Nema to veze dal je nesto izneseno u javnost ili ne. Menadzeri odradjuju posao, a covicu nije problem da sazna sve sto zeli da zna... njegova bolest, opsesija i mrznja i mnogo dalje nego sto mozemo da zamislimo..
ja vam odgovorno tvrdim da se telefoni Duleta, Danilovica i Tose bili 24 sata prisluskivani od januara 2014, to moze da vam potvrdi bilo ko od njih, a u odredjenim petiodima svako od njih pracen... to mogu da potvrde bar jos 10 clanova sa foruma jer smo se i licno uverili...
Ta zavera i plan za unistenje Partizana traje od pocetka 2013 godine...
To je nesto nezamislivo za zdravi razum...
Ja sam bio zaprepascen svojevremeno kada ke ovo zlo u ljudskom obliku na pres konferenciju povezao Duleta sa slikama Hieronimusa Bosha i Tuluza Lotreka... ako se secate?
Zasto? Zato sto je on imao podatak iz Interpola da se te dve ukradene slike nalaze u Srbiji.
Ja sam isto to slucajno znao jer sticajem okolnosti tih dana sam pogledao na CD ponudu o njihovoj prodaji, a slike su se nalazile u Nisu...
Kako je on to znao? I kako je taj tacan podatak perfidno upotrebio protiv Duleta, to ni Gebels ne moze da smisli...
kasnije su te slike mislim pronadjeme i to vrlo brzo posle toga, jasno je bilo na osnovu trazene cene da su na crvenoj poternici Interpola i da su locirani pa niko lud nije hteo da ih kupi...
Sada sam se ja raspricao bez veze ali poenta je bila da mi zaboravljamo da projekat za unistenje kluba, koji jednom nije uspeo, nikad nije stopiran sve dok je vrhovni poglavar na vlasti ili dok je ziv... i jedan i drugi...

Slobodno obrisite ako mislite da sam previse eksplicitno rekao nesto...

@ PAKI
Surova istina ! Koju ja ne mogu da prihvatim i boricu se za svoj klub dok sam ziv jer mi zivot inace nema smisao...
 
Последња измена:

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
539
Ja bih zamolio navijace Partizana i gospodina bombardera da se Dragan Todoric na ovom forumu ne zove Tosa vec govno ... Hvala...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Mozes ti brate da pricas sta hoces, cinjenica je da je jedan prisluskivani i dalje tu. Sumnjam da je i broj promjenio.

Dok je on tu, uopste me ne zanima sta nam rade sa strane, nebitno je.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
ja vam odgovorno tvrdim da se telefoni Duleta, Danilovica i Tose bili 24 sata prisluskivani od januara 2014, to moze da vam potvrdi bilo ko od njih, a u odredjenim petiodima svako od njih pracen...

Meni samo nije jasno sto Danilo nije izvadio utoku i isprangijao jednog od njih. Ionako je sportska velicina par excellence pa bi verovatno dobio nanogicu i 4 meseca kucnog pritvora, ali ovima bi mozda selo u glavu.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Pa ne bi ni ja prihvatio da budem savetnik da sam bio na njegovom mestu.

Ostavljen na vetrometini da sam prica i bori se za klub dok su Todoric i Danilovic se krili iza njegovih ledja i sve to cutke posmatrali.

Nijedan ni drugi glas nisu digli sve vreme dok je Dule pricao o teskoj situaciji u klubu, dok se borio protiv pudlice i njegovih poslusnika.

Nikada nisam gledao nijednu tv duel emisiju da su ucestvovali trener sa jedne i predsednik kluba sa druge strane do tada. Sta ima njih dvojica da raspravljaju i duelisu o organizaciji kluba, nego Danilovic ocigledno nije imao muda da izadje pudlici na crtu pa je to uradio Dule.

I posle tolike borbe delom zbog toga izgubljenog zdravlja iz kurtoazije mu nova uprava ponudi mesto savetnika da bi sam otisao da ne ispadne da su ga oterali. Pa jebem ti takvu ponudu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top