Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
297
Reaction score
2.655
Локација
Beograd
Samo je bilo potrebno da Zek upali 2 minuta ludila i utakmica je bila gotova.
Nije lako igrati ovakve težine od mečeva. Tad su svi naloženi, a mi smo bukvalno u fazonu šta je bre ovo. I što je najjače apsolutno ih razumijem. Svi oni koji prizivaju ukidanje Abe traže da ovakve mečeve igraju cijele sezone igrači koji realno jedva u glavi pronalaze motiv da izađu na teren.
Znam da mi kao navijači gledamo sve to kao poštovanje prema dresu i navijačima, ali realno ljudi nije lako pronaći motiv za ovo.
Protivnici kojima je ovo najveći meč u karijeri, sa istrošenim karijerama, koji nikad neće više igrati ni u jednom boljem klubu. Ajde da su neki mladi igrači, koji se kale, pa da se i vidi svrha ovakvih utakmica. Ali ovo su sve bukvalno sklapane ekipe da bi neko rekao eto sad i oni imaju klub.
I onda će neko doći i reći kako mi i fmp ne pravimo domaće igrače, a vi mladog domaćeg igrača možete naći samo kod miška i to zbog nada da će ih dobro prodati.
Meni je drago što smo dobili, ali mi nije drago što ovo mora da se igra. Karikatura se od svega ovdje pravi.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
365
Reaction score
2.439
Локација
Pozega

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Na prethodne 2 utakmice se video mozda i highlight sezone, prvo kad Kaminski poleti 2 metra u prazno na fintu suta igraca HERCEGOVCA IZ GAJDOBRE, a i juce kad Dozier baci lob pas Balsi i promasi ga 2 metra. Mogu da razumem da neko u fudbalu ima los pas, i nema osecaj, ali bre druze ruke koristis, i radis to po ceo dan.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
Ključ tekme veceras je Kamniski. Alkos i onaj sto mu keva ulece u teren su defanzivni kriminal ako ih budemo pametno eksploatisali dobijamo. Gajdobra i Vojvodina nisu reference, kako god da smo izgledali protiv njih… karaj!!!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.080
Reaction score
4.047
Локација
Beograd
Ovo je isečen samo deo pitanja, dečko je više nego korektno postavio pitanje.

Isto je više nego korektno postavio Trinkijeriju pitanje o evidentnoj krađi sudija, kad su igrali protiv cigana.

Mani me korektnih novinara i realnih Grobara. Dve najgore kategorije.

Večeras kučka da se napuni, pa sve kreće kako treba.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Veceras duel dve ekipe koje izgledaju kao da je u njih ulozeno 150 evra a ne 15 miliona. Ali valjda smo trenutno manje losiji majku mu.

Neka bude praznik a ne svinjac. U Zuckovu slavu.

Napred crno-beli!
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Ključ tekme veceras je Kamniski. Alkos i onaj sto mu keva ulece u teren su defanzivni kriminal ako ih budemo pametno eksploatisali dobijamo. Gajdobra i Vojvodina nisu reference, kako god da smo izgledali protiv njih… karaj!!!
Ako ih budemo pametno eksploatisali. Ali mi to bi 1 derbi nismo uradili. Bukvalno 2 lesa u odbrani jedan prodor ili mismec ne mogu da brane bez faula. Ajde njih 2 al mrtvi midzet jago nam brani centra, i ne mozes loptu da mu spustis dolje. Al zato ces videti njih kako ce da nam uvlace svaki napad u pik balsu i kaminskog do iznemoglosti. Mnogo bitan derbi ne zbog kupa nego zbog skidanja pritiska nekog, mislim da bi proigrali posle, poraz ne daj boze jos vise pljuvanja, kanal, tesko bi se vise digli psihički. Šteta da prospemo proslu sezonu olako, i ovoliko fajp, nerealno je kolko se djece nalozilo na ovaj tim i kolko smo dobili buducih navijaca
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.458
Ne znam, mi smo uzlaznom putanjom krenuli prosle godine posle kupa koraca ako se dobro secam. Ledej je kljuc ako on igra pobedicemo ako ne bice neizvesno i pustiti mamarosa da sutira za 3 do besvesti.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ovaj kup mu dodje kao neki zimski vasar. Fali samo ona kruska za udaranje, secerna vuna i satra sa Erom i Vendi. I ringispil, naravno.
Sto ne znaci da ne treba ugaziti cigane,ionako su tu primarno da prodaju perje.
Igra nam je losa ali je zato jako mucna za gledanje,Zeljka podsecaju da bi mogao i u penziju.
Nema druge nego da im se jebe mater.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.601
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Samo je bilo potrebno da Zek upali 2 minuta ludila i utakmica je bila gotova.
Nije lako igrati ovakve težine od mečeva. Tad su svi naloženi, a mi smo bukvalno u fazonu šta je bre ovo. I što je najjače apsolutno ih razumijem. Svi oni koji prizivaju ukidanje Abe traže da ovakve mečeve igraju cijele sezone igrači koji realno jedva u glavi pronalaze motiv da izađu na teren.
Znam da mi kao navijači gledamo sve to kao poštovanje prema dresu i navijačima, ali realno ljudi nije lako pronaći motiv za ovo.
Protivnici kojima je ovo najveći meč u karijeri, sa istrošenim karijerama, koji nikad neće više igrati ni u jednom boljem klubu. Ajde da su neki mladi igrači, koji se kale, pa da se i vidi svrha ovakvih utakmica. Ali ovo su sve bukvalno sklapane ekipe da bi neko rekao eto sad i oni imaju klub.
I onda će neko doći i reći kako mi i fmp ne pravimo domaće igrače, a vi mladog domaćeg igrača možete naći samo kod miška i to zbog nada da će ih dobro prodati.
Meni je drago što smo dobili, ali mi nije drago što ovo mora da se igra. Karikatura se od svega ovdje pravi.
Ti igrači nisu amateri pa da ne mogu da nađju motiv,oni su svi jako dobro plaćeni profesionaci tako da najbitniji motiv imaju,posle ide slavni klub ,navijači i igraš protiv ciganskog nakota .....
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
152
Reaction score
1.155
Локација
Pozega
Za lepotu igre, nadam se, pa i protok lopte, gledljivost, evo spremam se da gledam FKP vs imt u 16:15h. Drugi sport, al' prohtevi isti, dovoljno za danas, pa onda včrs. može negledljivo samo tako, i sa igrom kakvom i igramo, al' sa jednom loptom više, na kraju, u ciganskom košu. Meni dovoljno. Nek samo Bogovi šuta, budu včrs. uz nas, pa da Tristan ponese ovaj nebitni #50 trofej za Bgd. Ne moramo ni da ga odmah prišivamo na zastavu pobednika kupa...
Srećno Partizane !
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Crni Smajlagic sto bi rekao Djordje Cvarkov kao da je od papira. Coveka nije promasila nijedna prehlada,upala,promena vremena koja mu nije uticala na bol u kostima,mislim da deca u obdanistu manje virusa pokupe od njega. Nisam ocekivao da nesto odradi na ovom kupu ali nam je trebao da igra odbranu na Bolomboju i naravno sad od toga nema nista,morace Zek da izgine.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
161
Reaction score
502
Локација
Ruma
Crni Smajlagic sto bi rekao Djordje Cvarkov kao da je od papira. Coveka nije promasila nijedna prehlada,upala,promena vremena koja mu nije uticala na bol u kostima,mislim da deca u obdanistu manje virusa pokupe od njega. Nisam ocekivao da nesto odradi na ovom kupu ali nam je trebao da igra odbranu na Bolomboju i naravno sad od toga nema nista,morace Zek da izgine.
Baš šteta, iskreno zbog toga sve mi se čini da od dečka neće nikad biti neka klasa od igrača, mada možda i grešim. Previše je to pauza, pa ponovnog vraćanja u formu, pogotovo što njemu treba vremena da se konsoliduje. Biće i zanimljivo videti šta će biti sa njegovim ugovorom, u suštini i pored svega on je jedna od boljih domaćih mladjih solucija na toj poziciji, kontam da ćemo ga zbog toga lakše zadržati, pod uslovom da on bude hteo da ostane.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.790
Локација
Beograd
Да ли ће ико клуб, удружење тренера, лига нека, УН, или ко већ, заштитити Жељка Обрадовића од оваквих питања? Напушите му се курца, клошари новинарски!!!

Jbg oni bi voleli da umesto 63 ima 73... nejga se najviše plaše, jer dok je on tu tu je opasnost za njih.
Kako ga samo naprasno zamrzeše kad se vratio u svoj Partizana, to je za ozbiljne sociološke analize
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Toliko loše igramo da sutra konačno očekujem reakciju i pobedu.
Ја искрено неочекујем реакцију. Кад против Сплита није било реакције, мислим да та реч у главама наших кошаркаша не постоји.
Некако се више уздам у традицију. Ипак ми више тих купова у Нишу имамо од њих, а и било би невероватно да Жељко трећи пут за редом не успе да освоји куп. А и чини ми се да боље играмо када су нам неки играчи повређени, односно сад прекобројни, а Смајли болестан.
Искрено, миран сам и без еуфорије, да не кажем равнодушан.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
575
Reaction score
3.084
Ja nikako ne mogu biti ravnodusan , pogotovo kad Jare organizuje napad.. nesto u meni povileni
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top