Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
296
Reaction score
2.652
Локација
Beograd
Ti igrači nisu amateri pa da ne mogu da nađju motiv,oni su svi jako dobro plaćeni profesionaci tako da najbitniji motiv imaju,posle ide slavni klub ,navijači i igraš protiv ciganskog nakota .....
Ono što našem čovjeku ne ulazi u glavu je da dobro plaćen profesionalac ne znači automatski i motivisan čovjek. A to je zato što sve gledamo kroz novac, a sami ne bi platili za profesionalno urađen posao ni približno koliko taj posao stvarno vrijedi.
Oni jesu profesionalci i oni izlaze i igraju, a nivo na kom igraju zavisi od mnogo stvari koje nemaju nikakve veze sa novcem.
Profesionalac je svako ko radi svoj posao za pare, a kvalitet tog posla je različit kod svakog profesionalca. Evo npr naši košarkaši su profesionalci koji su igrali dovoljno da pobjede Hercegovac i Vojvodinu. Ali većini nas se nije svidjelo što te pobjede nisu bile ubjedljive i odraz razlike u kvalitetu. To je isto kao da kažeš da je profesionalni muzičar loš muzičar jer je odradio 2 sata svirke u manjem mjestu, a razvalio u Beogradu pred punom dvoranom. Profesionalac nije robot, čovjek je. Radi svoj posao, ali ne može se očekivati da pronalazi istu motivaciju protiv Gajdobre i protiv Panatenaikosa. Pa i atmosfera oko tih utakmica je različita. Ovaj Kup djeluje kao neka drugorazredna zabava za društvo iz mjesne zajednice.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.275
Reaction score
18.345
Локација
Kej Republika

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.357
Reaction score
37.663
Možda nije idealno poređenje, ali to sa "lepotom" me momentalno vrati u fudbalske derbije 90-ih. Mi ih ubijali igrom, vezli po terenu, umirali u lepoti, a rezultat često go kurac.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Steta, pokusao sam na sve nacine da veceras dodjem do karte, ali nije bilo uspeha, nadam se da cemo pobediti fmp.
Svi koji ste u hali, javite momcima da ima i nasih navijaca, da ne izadju kao kad gostujemo mandovima i krenemo sa -20 i jurimo citavu tekmu.
Bude li egal utakmice mi smo u prednosti.
Frenk MVP, da dobro ste culi!

Da stvar bude gora, imam prvi rodjendan u kafani, nisam nasao kartu, a ni opravdanje sad kako da ne odem, molim @Detelinarac90 ili bilo kog da postavi ranije neki dobar stream.

I za kraj pusi kurac picko corava!
 
Последња измена:

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Nema protiv musavaca nebitnih tekmi. Nadam se da cemo veceras odigrati muski i nedovicki polomiti pickicu i pokazati od cega su i da ce ovo biti samo uvertira za baba ligu. Samo muski i do pobede. Volim Partizan!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.285
Kad vidimo kako se kurče i smrde po gradu momentalno sam zaboravio Bajern. Pobediti i poniziti govna je obaveza možda i veća nego osvajanje El.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.800
Локација
"preko bare"
Ovaj kup mu dodje kao neki zimski vasar. Fali samo ona kruska za udaranje, secerna vuna i satra sa Erom i Vendi. I ringispil, naravno.
Sto ne znaci da ne treba ugaziti cigane,ionako su tu primarno da prodaju perje.
Igra nam je losa ali je zato jako mucna za gledanje,Zeljka podsecaju da bi mogao i u penziju.
Nema druge nego da im se jebe mater.
Za ringišpil će večeras biti zadužen Kaminski. Za ostalo se treba obratiti ovima iz predgrađa. To je, ipak, njihov fah.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Biće jebeno i čupavo, cige smrade će skakati na svaku sudijsku odluku, čak i kad je na njihovu vodenicu, jer su glupi cigani.

U sustini zavisi od nas, svi potcjenjuju Jareta, a on se nekako uvek naprži da kara ciganku, očekujem od njega da kida nazad a u napadu sam siguran u 10+. Kaminski isto voli kurvu, očekujem i od njega fin doprinos, Naneli mora da im nanu je......, Balša će da da nešto na obe strane, Zek mora da bude u + modu. Na sve ovo, ako Panter ako isporuči svoje, mi dobijamo, ako Panter zakaže, čak i od ostalih da neko iskoči, mrka nam je kapa, jednino ako Aleksa poludi, onda ostali mogu samo da tapkaju, to nam je sigurica.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
474
Reaction score
2.608
Možda nije idealno poređenje, ali to sa "lepotom" me momentalno vrati u fudbalske derbije 90-ih. Mi ih ubijali igrom, vezli po terenu, umirali u lepoti, a rezultat često go kurac.
Kako??? Pa 90ih smo ih pod Tumbom i Ješićem pokojnim drali ko Musa jarca. Od 93 do 99 oni uzeli jednu titulu, mi pet i Arkanov Obilić jednu. Ne bi imao ništa protiv da tako bude i večeras.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Dajte neke kvalitetne linkove za mobilan uredjaj.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.454
Reaction score
2.223
Veceras dati sve od sebe bukvalno muska borba bice tesko po zadnjih utakmica igra mi ne uliva veliki optimizam ali srce mi kaze da cemo veceras slaviti.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.357
Reaction score
37.663
Kako??? Pa 90ih smo ih pod Tumbom i Ješićem pokojnim drali ko Musa jarca. Od 93 do 99 oni uzeli jednu titulu, mi pet i Arkanov Obilić jednu. Ne bi imao ništa protiv da tako bude i večeras.
Koliko derbija u rupi si gledao i koji skor je bio? U svakom slučaju odeosmo sa teme, poenta je da mi se jebe za lepotu, bili preko puta Čikago Bulsi ili Gajdobra, samo se pobeda pamti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top