Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
@Suboticki basen

I ja mislim da je negde Dozier problem i da se na njega najvecim delom i odnosi ovo sto zeljko govori..

Onaj njegov 3. Faul je toliko glup potez da je to strasno… jeste nisu ti svirali, jesu pogresili su, i onda sta uradis, namerno napravis 3. faul i izbscis sebe iz veceg dela utakmice
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Ne vredi preterao analizirati ovu utakmicu, jer prosto nije merodavna, da ne kažem regularna. Ovaj glupi kup prežalim pred početak svake sezone, jer znam šta nas čeka. Mogu samo da zamislim kako je našem stručnom štabu i igračima koji moraju da se spremaju na ovakve uslove. Ne zameram našem timu poraz, ali..

Sa druge strane, ne mislim da je preterano zdravo ovo brecanje na bilo kakvu kritiku ka timu/stručnom štabu na forumu. Grobari su bar uvek važili za pametnu košarkašku publiku jer znaju da nagrade dobar potez i trud, ali znaju i da zvižde kada to igrači zasluže. Na stranu ova smećarska trojka koja sebe naziva sudijama, a koja je došla sa jasnim zadatkom, boli koliko izgledamo raštimovano, posebno kada se lome utakmice. Sve se svodi na individualni kvalitet, ne uspevamo apsolutno ništa da izgradimo u završinici utakmica već nedeljama.

Nisu nam sudije krive što je Naneli (inače najbolji šuter za 3 poena u istoriji EL) promašio tri otvorene trojke, a ni za to što Panter nije pogodio nijedan šut iz igre u drugom poluvremenu. Na stranu što evo već bezmalo dva meseca na svakoj utakmici obavezno proda nekoliko živih lopti (trenutno 11. igrač u EL po izgubljenim loptama u sezoni). Previše promašenih otvorenih šuteva sa naše strane da bi se dobio šljam u ovakvom blatu. Koprivica solidan u obrani, ali minus u napadu, Kaminski obrnuto. Aleksa u kotraritmu cele sezone. Doužer samodestruktivan, po ko zna koji put ove sezone. Na stranu što mu je prvo dosuđen nepostojeći faul, pa u sledećem napadu nije sviran čist faul nad njim, ali nikako da shvati da je previše bitan za ovaj tim da bi sam sebe izbacivao iz utakmica (mislim na treci faul). Na vrlo sličan način je izbacio sebe iz igre i protiv Virtusa kada smo izgubili jednu od ključnih utakmica u sezoni.

Nekako uvek fali nešto. Lako je sada pametovati, ali eto, koliko nam nedostaje taj famozni plej "razigravač". Ljudi uzimaju zdravo za gotovo Madara koji je bio vrlo ozviljan igrač uloge i igrač koji je umeo da kreira i pogura tim kad zapne. Ove sezone pored Doužera nemamo takvog igrača, a i PJ se pojavi na svakoj drugoj utakmici u najboljem slučaju. Panter, Ognjen, Aleksa i Smit su kombo bekovi, nisu oni krivi što ne umeju da kreiraju, jer to nikad nisu ni radili.

Na stranu sve navedeno, Željko i tim moraju imati bezrezervnu podršku svih navijača. Toliko često pričamo kako nismo navijači rezultata, sada je vreme da to i pokažemo, počevši od Efesa i Cedevite. Da poguramo tim koji je u najvećoj krizi u poslednje dve godine, da ih podignemo koliko je to moguće, a na njima je da se pobiju do kraja, pa šta bude bude.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
pitanje je sta sad u ovom trenutku mozes da uradis ( da promenis - trening, hijerarhija, ovlascenja, izbor igraca itd. itd. ), a da imas objektivnu nadu ( mada bolje plan ) da ce to imati neki pozitivan efekat, ishod. Zajebano je samo sto se najteze menja karakter ljudi.

u kom smeru idu vasa razmisljanja ? ne sprdam se

ma da, bice da nam je PJ najveci problem.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
cela konferencija, pa procenite sami
Meni ovde izgleda da on prica o Dozeru. O onim blentavim faulovima i samim tim da smo zbog njega bez opcije u napadu pa mora sve na Pantera.

Zao mi samo sto nije pomenuo da FMP ima dva kluba u jednom takmicenju. Vreme je da se to istera. Oni ni na ovom kupu nisu igrali 3 nego 2 utakmice. Presmesno.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.629
Reaction score
5.411
Nema laži nema prevare. Kevin Panter je treći najplaćeniji igrač EL sa 2.6m.

Kao referenca - Klajburn i Džejms imaju po 2m.

Nemam ništa protiv kapitena, ne može čovek sam da igra i da nam se igra zasniva bez pravog plejmejkera. Ali ajde da ne lažemo sami sebe.

Hahaha ovi su ti reference?????cus panter placeniji od dzejmsa hahaha koji vic. Znaci fener onakvu timcinu ima sa mizernim platama. Panata isto. Dajte ljudi malo ozbiljnosti.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Ne dajmo Željka pasjim sinovima, jednom smo pičke bili, pa smo Duleta dali, ako drugi put budemo pičke, ni nismo za postojanje!

Od foruma početi, pa gamad rasterati, još noćas.
Objaviti ovo na naslovnu stranu foruma.
Pored naše igre ne svidja mi se i dužina banova pojedinih članova. Suviše ovde vlada demokratija kad se namirišu cigani.
Retko ko spori da smo losi , da smo dobrano omasili sa pojačanjima pa i da je dosta greška Željko napravio ove godine u sklapanju tima. Jbg , živ covek gresi.
Ali da neko i u napadu ludila kaže da treba da ode sa klupe je za doživotni ban .
Da ne pričamo o tome sto on jeste košarkaški genije koga nažalost ova grupa momaka ne može ni znanjem ni karakterom da prati.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.972
Локација
Žrnov
Meni ovde izgleda da on prica o Dozeru. O onim blentavim faulovima i samim tim da smo zbog njega bez opcije u napadu pa mora sve na Pantera.

Zao mi samo sto nije pomenuo da FMP ima dva kluba u jednom takmicenju. Vreme je da se to istera. Oni ni na ovom kupu nisu igrali 3 nego 2 utakmice. Presmesno.
Izričit je bio da ne misli na igrače i da igračima ne zamera na želji i borbenosti.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace

I prestanite više na forumu svakoga ko kad je loše - KAŽE da je loše - nazivate ,,ciganinom,, ili mu spočitavate da tera Željka!

Niko ne tera Željka
ovo jednostavno nije tačno, ima ih nekoliko a ako ti Gorane nisi ja jesam pročitao sve komentare od večeras i mogu poimence da ih nabrojim

Ako je zdravija atmosfera u klubu Nebojse Covica koji je promenio 3 trenera i 33 igraca za ove 3 sezone, odmah ali odmah neka ide i Zeljko i sve u pm. Jugoplastiku napravismo od njih, da nam trebaju uslovi i organizacija Reala da bismo ih jebeno jednom dobili u finalu Kupa.
"Crveni nije klub, Crveni je država, a protiv države se ne može.." - osim ako ne nameravaš da pogineš
e, to je ono što Željko pokušava da nauči igrače, da mirne glave idu da poginu, bez obzira na sve pre, za vreme i posle utakmice
kad shvate da spremnost da se pogine na znači kraj nego početak, onda će da se upali mašina


a što se tiče odlaska u PM, mogu svi pre njega slobodno, a prvo svi koji tako pričaju/pišu...
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
Psovanje i provociranje članova
napusi mi se kurca i ti i tvoji istomisljenici
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Godpodo grobari "DOSTOJANSTVO"
Dostojanstvo je termin koji se koristi da označi pravo na poštovanje i etički odnos od rođenja.
Imamo to sto imamo.Ja i dalje jedva cekam sledecu utakmicu da jos vise volim i bodrim moj/nas Partizan.
Sto jedan prethodnik reče ako svrsavate na čupavo stvorenje u GPS ukucajte Železnik i tamo ga gledajte.
Nikad nisam čuo Željka da govori o sudijama, veceras jeste.Zasto? Pa ako vam nije jasno poslje godina i godina sa kim imamo posla, vama pomoci nema.
Podrska do zadnje sekunde moga života Partizanu i za svakog ko brani crno bele boje.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.431
Локација
Pozega
Kada Željko priča o kontroli emocija, pogledajte kako izlaze igrači Partizana na parket prilikom predstavljanja i obratite pažnju na Zeka. Za ovakve utakmice je potrebna hladna glava i vrelo srce. Pojedinci to još uvek nemaju.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Aleksa je u uzasnoj formi… tj mi sa njim na terenu katastrofa kako izgledamo

PJ isto ma problem, sve se svodi na 1 na 1 i to je to…

Bas teska situacija za klub… i mislim da tesko mozemo proigrati, da neki igraci nisu isporucili ono sto treba i to je najbolje priznati… pa kako bude
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.972
Локација
Žrnov
E i još jedna stvar.. posebno mi je drago što su cigani izvređali našeg čačanskog princa :buhaha da se malo skine sa tog hajpa "svi smo mi Srbi"

A pogledajte kako se naš klub pravi mrtvim na Želimirove izjave i šta izbacuju kao hightlight izjavu. To je tek sramota.
 
Последња измена:

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
ovo jednostavno nije tačno, ima ih nekoliko a ako ti Gorane nisi ja jesam pročitao sve komentare od večeras i mogu poimence da ih nabrojim
Pa daj taj spisak cigana, sve sa grehovima pa da se izbace sa foruma ili da se oznace. Pa jebem mu mater toliko hrabrosti mozes valjda da imas da na forumu napises ko su cigani. Pola foruma jebe sve po spisku vlasti, a zbog toga su neki isli i na razgovor u policiju a ti ne smes da napises za koga mislis da je cigan i da provocira!?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top