Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Sta reci ocigledno se ovde huligani nagradjuju..Ajde novinari ko ce smeti da postavi to pitanje Vucicu..
Jebem te drzavo da te jebem kakva si kretenska..
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Скотови се одморили, и почеће нови меч, јасно је ко дан. Јасно је и коме је прекид једино одговарао.

Државо Србијо нестаћеш, да ли ће нормални да те напусте или спале до темеља, потпуно је небитно...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Ови гурбети ће још добити извињење што су били истерани... :puke
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Greh je nastaviti utakmicu,zaista.
Rizikujemo povrede.
Naši su trebali da traže pražnjenje hale,znači izbacivanje vojske aleksandra vučića.
Naravno to je utopija.
Pičkousti :pickaciganska,najebem ti se mile mamice.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.105
Локација
ante portas
Lepo je nas predsednik govorio kod Tegija da ce doci do krvoprolica !
Izgleda da ovo nece da se zavrsi dok se neciji zivot ne ugasi !
Povuci ekipu sa terena i registrovati rezultat 20 : 0 za nas !

Dokle bre vise ? Zar nam Zeleznik nije bio dovoljan .
Coravog mafijasa su ispljuvali ! Ako , ako neka oseti kako je bilo Vladi Jovanovicu u Zelezniku !
Pu je**m vam mater cigansku , ko me osudi da delim zemlju sa vama !
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
585
Reaction score
3.123
Sad sam cuo da su cigani uleteli jer su Alcatrazi navatali neko dete od desetak god sa zvezdinom majicom i sutirali ga na sipci ...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Da je dule pametan sada bi zapretio da nece da nastavi dok se tribina ne isprazni.. neka dobiju sluzbenim rez ko ih jebe..
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Хајде што је барем 5 фаулова до сада поклоњено ФМПу.
Хајде што ФМП тренира Вук Јеремић :D.
Хајде што се скандира све и свашта, али се након две секунде "Човић Весне" одмах реагује.
Хајде што РТС искључиво снима клупу ФМПа током тајм-аута,
него им је опет дозвољено да навијачи неког трећег клуба (који чак ни нема кошаркашку секцију) прекину утакмицу када је ФМПу стао шут.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Ovi naslovi pokazuju svo zlo u kom se trenutno nalazimo. Grobari prekinuli, grobari zarobili.. ALO BRE INDIJANCI JEL SMO MI CORAVI? JA ZNAM DA COKI i njegova sekta sledbenika retarda jeste, al nismo svi. Dal je moguce da se toliko spinuje. SAMI PROTIV SVIH, UZIMAMO JADRAN, SVE CEMO DA VAS K****O.
 

Dr.Hofmann

Guest
Meni je jasno da TOres promaši gol, al' da čovek promaši celu tribinu... e to ne razumem...


Nije to prvi put imali smo mi jednog zarobljenika i areni ako se secate, dosao na nasu evroligasku tekmu, vise se ne secam sa kim smo tada igrali, da snima zastave, pa dobio par vaspitnih samara..:D

Jasmina znas sta su to trojke ( Osnovne jedinice diverzantskih grupa), kad nece ganci sam da dodje ti odes po njega i kidnapujes ga:D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne treba svi zajedno da napustimo ABA Ligu, kako je rekao Danilović, već mi treba samo tu ligu da igramo a da istupimo iz domaće jer nas ovde smatraju neprijateljima i strancima! Kakav kurac KUP, kakva kurac naša liga!? Eto im, neka uzmu i oni nešto!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
DA nije prekinuta garantujem da bi mi otisli na +10 do kraja cetvrtine. Govna CIGANSKA nisu mogla da se konsoliduju na terenu... Jebem im seme i pleme...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
'Ajde šta ste se ukenjali, igramo dobru utakmicu. Nisam očekivao da ćemo im toliko biti ravnopravni, pa čak i jači od njih. Idemo na pobedu, pa kud puklo da puklo!
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
I ko sada nama garantuje da ako slucajno odemo na 5,6 razlike nece ponovo prekinuti utakmicu ? Ja se ne bih vracao, pa neka uzmu kup ako ih nije sramota.
Pritom bi se konacno dalo malo vise prostora u medijima ovim ispadima koje prave navijaci malog prigradskog kluba.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Sada sam ubeđen da dobijamo GOVNA sa 5 razlike!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top