Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Шта рећи осим брука, срамота, катастрофа... Од онога што сам могао видети на ТВ-у, некако ми делује да наши нису били за прекид утакмице, док циганима некако више одговара. Кажем не знам, само тако ми је деловало на снимку.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Ваљда су ови наши у клубу нормални, па неће одиграти сутра утакмицу са овим смрадовима, после свега овога што се издешавало ноћас...

Ето им пехар, јебо их пехар! Натакнем на курац и риђег и ћоравог и пичкоустог и све оне малоумнике на трибинама! С ким ми делимо ваздух, јбт :puke
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Sutra nema meca i tacka.Majku vam jebem cigansku.Eto vam kup pa se poserite u pehar:puke
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Samo da kazem da cu od danas da bijem sve cigane svaki dan. Koga god znam, braca, rodjaci, familija, komsije, sugradjani. Treba na vreme deratizovati, necu da mi sutra deca rastu okruzena ciganima.
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Koja smo mi kurceva drzava...., kafic na plazi u Panami, ciscenje ulica u Bangladesu, fizikalisanje u domu za matore u Angoli...., sve je bolje od ove vukojebine. Ejjj, finale Kupa, zamisljam na sta ce ovo da lici do kraja sezone.
 

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
Sad sam cuo da su cigani uleteli jer su Alcatrazi navatali neko dete od desetak god sa zvezdinom majicom i sutirali ga na sipci ...
Врло вероватно. А минут пре тога су ишутирали полуслепо маче са три шапе...
APELUJEM, PLAČEM, JAUČEM, MOLIM, da se naši sutra ne pojave u hali!
Neka podigne Čović pehar, nadgrobni spomenik mu podigli!
Са овим се апсолутно слажем. Цигани прекинули утакмицу и ово је већ вечерас требало да има завршницу. Што нису избацили одмах навијаче и наставили утакмицу после 10-15 минута? Ово је више него смешно...
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Ne igrati ni pod razno. Ma koliko slatko zvučala mogućnost odvaliti ih i uzeti kup.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Kažu na U92"Posle dogovora Đilasa sa čelnicima klubova odlučeno je da se........."Pa kojeg dogovora mamu vam jebem.Jebote bog pa jedan ćoravi se stavio iznad živih legendi košarke,vedri i oblači.Koji kurac nastavak utakmice!Jebote al sam besan!!!!:banghead:banghead:banghead
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Cigani ponovo potvrdili ko su i sta su.
Sad trebaju nasi da izadju pred kamere i da im se onako sa stilom najebu mile majke.
A sutra, na teren ne treba da izadje niko.
Mi smo gospoda, nama ovaj trofej ne znaci nista, mi smo institucija, imamo svoje dostojanstvo, imamo bre nivo! A ovi cigani su gori bre nego one kurave sa zeleznicke stanice. Sto se mene tice, za nas je ispod svakog nivoa da sa njima igramo sutra. Evo im trofej neka se u njemu slade, a pogotovo neka se slade nacinom na koji bi ga uzeli.
Nemamo potrebe da se ponizavamo i igramo sutra..

mamu im jebem cigansku da im jebem.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Ako nastavimo mec sutra, zaista treba da se zapitamo. Nastavite mec sami sa sobom, mamu vam jebem mutantsku. Nek na jednoj strani budu igraci FMP-a a sa druge strane Covic, Vucic, Djilas i ostala bagra. Da onaj peder procelavi govori nekome sta ce da se radi :pop

Mi smo veceras pobedili, MORALNI smo pobednici i to je sustina. Govna su pokazala svoje pravo lice jos jednom, cela Srbija je videla kakva je to gamad.

Momcima svaka cast, od mene nijednu rec kritike nece cuti pa makar izgubili od svakoga do kraja sezone.
 
Последња измена:

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.492
Reaction score
13.462
Локација
tamo daleko...
Visa smo rasa, sve im jebem cigansko. KOLIKO IH MRZIM.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Nikako nam ovo ne odgovara, mogli smo da dobijemo ovo veceras, pogubili su limenkari, pali su fizicki...
ali koji ciganluk na delu, covic i rakocevic jedva docekali prekid a Dule i Sasa traze nastavak i u ovakvim uslovima... Pa pogledajte facu kapitena kad mu Djilas kaze da se prekida :respect
Jbg, moralo je ovako, ipak Rakocevic ne moze da izdrzi celu utakmicu, ovako svaki dan po poluvreme, milina... Pu, seme vam se zatrlo!
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
ciganski slogan: "kad ne mozes da ih pobedis ti prekini utakmicu" ... jebo im pas mater govna jedna,ako nesto makar su igraci njihovi ljudi za razliku od uprave i "navijaca" ma sve bi ja to na kolac !!!
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Bruka... Blago nama kad je Nebojsa Covic postao najbitnija figura srpskog sporta.
Ovo je bre kup samo. Ne daj Boze da Beograd dobije organizaciju F4 ABA lige
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Ovo je sve ciganska predigra za sledeći meč u jadranskoj ligi i za prvenstvo! Odlučuju o nastavku rakočević, čović, đilas, samo je vučić falio, ovo je više smešno nego žalosno!!!
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Pu mater im jebem cigansku kakvi kreteni :puke

Ovaj narod je sav posao u kurac
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Da presecem...zeleo bih da cestitam igracima Partizana na vecerasnjoj igri.Vi ste nas ponos.Sa decom cemo ih karati i kada imaju dream team-ove i neogranicene budzete.

Sta je sa Gordonom, valjda nije nesto ozbiljnije?
 

Chicharito

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
105
Reaction score
3
Сутра никако не изаћи на терен. Нека им дају трофеј,јебо их он. Каква стока,мени није понекад,у задње време често,јасно шта смо ми згрешили Богу да са њима имамо посла.

А што се ћоравог тиче,не знам је ли још неко приметио у другој четвртини креће песма за Човић Весну и Белошевић циганштура прилази спикеру и овај каже,цитирам : ''Молим публику за фер и коректно навијање''. Значи ћорави мислио на све,још на крају се прави будала,не може да се игра. Марш бре,багро. Дајте им трофеј,стока пећинска. :pickaciganska
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top