Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
На муци се познају јунаци.

Од нашег тима не тражим бриљантну игру, не тражим да газимо, не тражим трофеј.
Тражим само да се боре крваво, јуначки, Гробарски, и да покажу да су достојни наследници славних генерација Институције чији дрес носе.

Децо, борите се јуначки и пркосно, па како буде нека буде.

Ми сигурно не идемо на излет у Крагујевац, сигуран сам да ће наш клуб и наш тим учинити све што је могуће да се освоји пехар Купа, али ако и не буде тако, пуна подршка свима у КК Партизан, Куп је само део гигантске борбе коју водимо са најгорим олошем у историји спорта у Србији, и подршка нас навијача је нешто што је неопходно, освојили ми Куп или не.

Огроман притисак је на клубовима из Крагујевца и Железника, ми имамо најбољи могући распоред, памет у главу, срце на терен и јебаћемо им милу мајку.

Нек нам је свима са срећом Браћо Гробарска, и на трибинама и на терену.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Ovo ako budemo pametni hrabri i jaki može da bude početak njihovog kraja, a poslednji ekser finalw plejofa Srbije. Samo da ne udjemo bespotrebno sa pritiskom i kontra ritmu, mirno staloženo i do koske , a iz toga ako se izrodi trofej super,ako ne nema veze glava gore borili se i izgubili sledeći put neće, sa štitom ili na nnjemu
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Sa RTSom ne znaš šta da očekuješ evo na sajtu jedino danas što prenose je naš rukomet, kup se ni u petak ne pominje ni u odloženom snimku.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Gdje piše da prenose Partizan-Sloboda? :confused

Na dan kada sam postovao sam pogledao na njihovom sajtu raspored za cetvrtak, petak, subotu i nedelju i pisalo je kao sto sam prethodno naznacio. Bas se dobro secam jer je za cetvrtak i petak pisalo prenos polufinala 2 KRK-a bez navodjenja timova koji igraju. Sve ovo mi je i drugar potvrdio. Dakle, oni su slagali mene, ja vas.
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
pored ovolikog optimizma siguran sam da cu danas prisustvovati pobedi protiv "uvek neugodne" Slobode :D
cemu siroke price? na upravi je da nas brani od podmetanja, s nase je grmimo sa tribine za vikend. danas lagano, mozemo i da skandiramo Miretu Radosevicu
KUP JE NAS :napred Partizan
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.736
Локација
Ne mogu da verujem kakva su govna i šljam ovi iz nacionalnog servisa, jebem ih u servis, baš sam i ja pogledao juče lepo stojalo da nas prenose danas, 100% sam siguran. I baš poimence, pisalo je 21:00h Kup Radivoja Koraća Partizan - Sloboda, sad će umesto toga biti prokleti Titanik.

Popizdeo sam, taman pomislih na miru da odgledam preko TV-a prenos, sad ću morati da tražim ponovo na netu prenos i da mi koči svakih 15 sekundi.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.736
Локација
Nažalost nemam tu Arenu, tako da uvek moram da se snalazim preko neta. Najlepše bi bili kad bih mogao da gledam uživo utakmice, ali što bi rekao Šojić, nisam u mogućnosti.

U svakom slučaju, idemo večeras na jedan lagani trening, prekosutra na jedan malo jači, a u nedelju na generalnu probu pred nastavak ABA lige.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Srećno CRNO BELI, pa da se vratite iz Kragujevca kao heroji, jer će osvajanje Kupa, pored 2 državna projekta i silnih miliona biti pravi podvig!

Ovi iz RTS neka se napuše kurca, posebno njihov direktor, nadam se da ćete biti ugašeni kao preduzeće jebo vam pas mater lopovi! I svi radnici do poslednjeg kamermana i montažera, kad ste dozvolili da vas vodi ko vas vodi!
 

ackonish

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
234
Reaction score
3
Локација
Nis
Ljudi, ucestvovao sam u Nisu u organizaciju Kupa, nikada do sada nisu prenosili prvi dan, po obicaju krecu od polufinalnih meceva sa prenosima na RTS.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
prenosili na Areni malopre Vrsac protiv Mege,ne znam zasto ne bi nas prenosili..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jesi li ti na nekim drogama? Jel vidiš da ljudi kukaju što RTS neće prenositi?
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Je l' moze neko da okaci link za play by play (tekstualni prenos) ? :napred Partizan
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
po statistici novica jos nije usao u formu :D uglavnom kacite linkove arene.. da bog se ugasili..
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Вршац лагано могао да добије меч, али нису знали јадни, кад су требали да реше нешто почели да петљају и не испетљаше се! Углавном утакмица решена слободним бацањима! Јебига, с Вршцем би лагано могли у полуфиналу, верујем да ћемо и с Мегом лако, али јебеш их тамо, никад не знаш хоће ли онај Боби да полуди, Новица, они млади напаљени да се докажу Дулету! Све у свему прво четрвтфинале прође без изненађења!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top