Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

gravedigger_ns

Početnik
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
6
Reaction score
0
Локација
HUMSKA 1
Zato i pitam za vase misljenje jer od tih lopova se kao sto i sami znate svasta moze ocekivati. Jos da bude podbacivanje...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov
Ovaj trofej ništa ne znači, u tom smislu da se ne boduje, ne utiče ni na kakav plasman, ali... ALI.... osvajanje istog bi, za mene, imalo istu težinu i poziciju u mom svetu, kao i onaj protiv Cibone posle Kecmanove trojke :D

Ne znam za vas....
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ova utakmica je prelomna u pozitivnom smislu za nas. Dakle, stvorio se jedan front, Dule bi rekao - porodica, u kome se nalaze igrači, navijači, uprava, stručni štab. Ponovo smo, posle ovog ciganskog majmunisanja, složni, jedinstveni i nepobedivi.
Ponovo shvatamo kakvo smo mi plemstvo i gospoda u odnosu na njih. Ponovo shvatamo da smo najbolji.
Uveren sam u uspešan završetak sezone.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov
Sunce ti poljubim, još i da im se zahvalimo :D
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Kako je gordon? moze li igrat bar 5 min?
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Ovaj trofej ništa ne znači, u tom smislu da se ne boduje, ne utiče ni na kakav plasman, ali... ALI.... osvajanje istog bi, za mene, imalo istu težinu i poziciju u mom svetu, kao i onaj protiv Cibone posle Kecmanove trojke :D

Ne znam za vas....

ako pobedimo, stvarno cu bolje ziveti (glas coravog kepeca) ali ako izgubimo mislim da cu se osecati kao jeftina beloruska prostitutka koja je zadovoljila istog tog coravog kepeca :?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov
Ja neću.... momci su, što se mene tiče - sinoć pobedili... ovo večeras mi dođe kao bonus level :wink:
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.409
Reaction score
4.463
fasciniran sam ćokijem...ali fasciniran time kako ume da upravlja ciganskom masom, kako vešto spinuje u medijima...nisam još razgovarao sa nijednim gancijem koje nije u potpunosti na ćokijevoj strani...zapitam se da li neko od njih misli svojom glavom, veruje svojim očima?! pa svako ko je gledao TV video je u krupnom planu Ćokija kako serenda Rakočeviću da treba da prekine utakmicu...a meni sad tvrde da to nije istina i da je vujošević kriv što utakmica nije nastavljena...koja sekta majko mila, nije njima lako... mentalni ćokizam
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov
Eee, nije to ništa... videh ja danas Partizanovce koji isto to kažu :banghead:


Moć medija na delu ...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ja njih sazaljevam, kao sto bi sazaljevao kakvo bolesno dijete... sem u trenucima kad ih mrzim, e onda bi to isto dijete olesio od batina.

Bre, pa taj mentalni sklop se takav radja, normalan covjek ne moze da postane takav. To je bolest, nista drugo. Da se izlijeciti, ali tesko, doduse.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Posle svega sto se desilo najrealniji mi je scenario da prenosa i ne bude i samo posle osam da izadje u svim medijima , kako je fmp serijom od 32-0, dosao do najvece pobede u istoriji kluba!
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Kad im nabijas komplekse od detinjstva, eventualno prenesene sa oca, sta da ocekujes drugo?! Uvek ce njima biti kriv Partizan, ma ko im bio na celu, a da ne prestaju da iznenadjuju svojim komentarima, ne prestaju i kad pomislis da ne mogu umobolnije nesto da odvale, uvek mogu. PROSTITUCIJA je 'akademski' izraz za njih, oni su bre KURVARLUK !!!
 

alkezic

Početnik
Учлањен(а)
30.01.2007
Порука
38
Reaction score
1
@Zillgian znaš kako kažu "boles' ne bira"
Može mala pomoć?
Džajina levica, Žućkova levica... kakav upgrade će dobiti Ćoki ako sakupi kolekciju???
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
preporucujem ljudima da ne citaju komentare na mondu koji su vezani za nase obracanje javnosti.. jbt sa kime ja delim drzavu..
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
E pa sad lepo treba smrdljivim ciganima veceras u 7 jebati kevu.Sa govnima ne moze drugacije.Dule ne daj na PARTIZAN!
Pusicete vi kurac Partizanu na kraju.
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Jebote kakav medijski spin.

Ja danas pricao i sa ciganima i grobarima, jebote cigani... kako je njima dobro covece, a grobari, sa par izuzetaka (koji su inteligenciono na malo visem nivou od prosecnog), su podlegli medijskom spinu.

Ej, svi su oni gledali snimak, imaju oci i onda poveruju u ove lazi!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Mediji spinuju, cenzurisu komentare, ali je ocigledno po onom "preporucujem/ne preporucujem" i slicnim sranjima da se velika vecina ljudi sprda sa cigansturama.

A oni "Grobari" koji podlezu spinu jednostavno utakmicu nisu gledali...I najgora ciganstura koja bar malo mozga ima ne moze da podlegne spinu kada se vidi snimak svega.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
preporucujem ljudima da ne citaju komentare na mondu koji su vezani za nase obracanje javnosti.. jbt sa kime ja delim drzavu..
Nazalost vec sam procitao i doslo mi da zaplacem. Ostavio sam jedan veoma umeren komentar, ali ga nisu objavili. Sto se tice cigana, treba ih nekako razumeti, pogledajte koliko traje dominacija, a svi oni rodjeni 90-ih ne znaju sta je titula.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top