Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Stanoju se obilo o glavu sto je aminovao rasprodaju ... pogotovu stopera ... Stoperi su suplji ko sir ... Da sredina nije odlicno odigrala bilo bi golova kolko oces. ...

Možeš da imaš najbolje štopere na svetu, ali ako nemaš sredinu ti štoperi će popušiti od bilo koga bar 4-5 na utakmici. Sredina terena rešava utakmice!

... Pa nismo se valjda toliko mucili prosle sezone po njivama JSL da bi se sada predavali, pocevsi od Gazdino predavanje. :D

Gazda se nikad ne predaje, ali da znam da mračim, znam, i to za medalju! Mada, svi vi znate šta se desi kad ja počnem da mračim, prema tome psssssst! :D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ja imam neki osecaj da cemo mi njih dobiti ubedljivo. Jeste da mi se svet jednom rusio kad posle Moreirinog gola nismo mogli da damo jos jedan (mislim na mec iz 2009), ali sada mislim da mozemo da im damo na brzinu gol i da tada napadnemo jos zesce, ako u Beogradu damo gol pa opet povlacenje onda i ne zasluzujemo prolaz.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
@Duce Gegić
Tačno tako... Više mi nije kriv Šćepakadabra što je u timu već SS koji ga forsira do besvesti kao da je sam Pele... Ne razumem više svrhu tog inaćenja i teranja kontre prema milionima navijača... Ako i dalje budemo gledali Šćepakadabru nećemo daleko dogurati...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sta reci na kraju ove tekme. Pomislio sam to milion puta u zivotu a sinoc se opet potvrdilo. Fudbal nije za Srbe. Naivni, ne znamo da dobijemo dobijeno i to je to.
U revansu ocekujem kontre Genka i bolje da ne pisem vise nista.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
U napadu moraju da igraju Edu i Diara.To je rjesenje reka bi.

Slazem se, Dijara bi bio neuhvatljiv za njihovu sporu odbranu, on i Edu su idealan tandem za sirenje odbrane, tako da bi ostalo prostora i za ulazak veznjaka iz drugog plana. 31 niti ima brzinu, niti snagu, niti bilo kakvu drugu karakteristiku zbog koje bi trebalo da se nadje na terenu.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Чини ми се да је највећа штета из ове утакмице картон Јованчића,Дијара неспреман и опет остаје Шћеповић,није реално очекивати да Лазар Марковић добије озбиљнију прилику као и Нинковић,није ту ствар храбрости тренера,без обзира на њихов потенцијал не може се са кадетима у лш.
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Najgora stvar od sinoc nije poraz, nego to sto nismo uspeli da iskoristimo iznenadjenje. A iznenaditi ih mozemo samo jednom, sad vec znaju sta da ocekuju.

Ostala nam je jos jedna karta, a to su navijaci. Videcemo ko nosi ulog na kraju...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Toliko sam se nervirala što zbog bagovanja foruma ovih nekoliko dana, a sada, kada je sve OK, shvatila sam, sad kad sam pročitala šta je pisano, da je super što je bilo tako :D

Elem... kad ste se svi ... ispisali :wink: ovde, moraću i ja

Za GROBARE sinoć :clap:respect

Baboviću, toliko požrtvovan nisi bio cele sezone, mogao si i sada da se uzdržiš i da se ugledaš na Šćepovića koji je, osim prvih 15-ak minuta, rešio da se ne zamara mnogo :puke:

Rnić je odigrao iznad svih mojih očekivanja :clap

Stojkovića ne krivim ni malo za gol sa penala koji je primio, ali onaj drugi, nisam sigurna... morao je da izađe, da li je mogao bolje, možda, u svakom slučaju je lob bio extra, na žalost :(

Ne bih tražila krivca što se drugog gola tiče, fudbal je kolektivna igra, a kada bih to radila, po meni bi to bio Aleksandar Stanojević... To nije prvi put da se mi povučemo i igramo kao bunker neki i čuvamo loptu... uvek smo zasrali kad smo to radili, a naš Trener nikako da se opameti.... zato mislim da je on glavni krivac.... valjda znaš da nemaš igrače tog formata...

Da se "slikovito" i narodski izrazim: ako hoćeš da se kurvaš, onda i dobiješ k....

U svakom slučaju, mislim da imamo stvarno dobre šanse da prođemo dalje, Genk je mnooogo lošija ekipa od prošlogodišnjeg Anderlehta. Mi smo klubu neophodni i znamo šta nam je činiti!

Nadam se da to znaju i naš trener i igrači!
:napred Partizan
 

Djeneral

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2011
Порука
6
Reaction score
1
Локација
Salzburg / Zemun
За реванш против Генка треба да играју следећи:

Опција 1


______________________________Стојковић____________________________

_________Миљковић_______Рнић_______Иванов_______Лазевевски_____

_____________________________Камара________________________

__________Аксентијевић___________________________Волков___________

_____________________________Илић______________________________

______________Л. Марковић_________________Едуардо_______________


Опција 2

_________________________Стојковић__________________


_______Аксентијевић____Рнић______Иванов________Волков________

________________Камара_____________Илић________________

_______________________Нинковић__________________________

___________Томић_________________Л. Марковић

____________________Едуардо_____________________


Мислим са овим првим или другим саставом морамо победити Генк и пласирати се у Плеј офф...
 
Последња измена:

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Najgora stvar od sinoc nije poraz, nego to sto nismo uspeli da iskoristimo iznenadjenje. A iznenaditi ih mozemo samo jednom, sad vec znaju sta da ocekuju.

Па нема шта ми њих да изненађујемо поново, јер ми смо ти који диригујемо, квалитетнији смо од њих, и ту нема дилеме...
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Да, стварно, ено вам менаџер форуми па се зајебавајте... У среду добијамо на срчаност, ако је не буде не треба ни да прођемо. Они ће да чувају резултат и да вребају на контре... За чување лопте немају играче, губили су је много пута и то од нпр. Вукића и Илића а највише од Камаре.
 

Djeneral

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2011
Порука
6
Reaction score
1
Локација
Salzburg / Zemun
PAOK hool @

Дај Боже да се ЈА питам и у вези састава и формације и тактике и психолошког фактора и физичке спреме а посебно да се питам и уместо Ђуре и уместо Станоја...

Синоћ би била решена утакмица у нашу корист имали би 3 разлике најмање и не би се зезали...

а сад је овако, како је тако је...
 

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
Штета што примисмо други гол.Ја задовољан и поставком игре, и залагањем играча.Једино ми се чини да је грешка извођење Едуарда онако рано.На тај начин нам је напад тотално отупео, а убеђен сам да би до краја било још шанси пред њиховим голом.Опет смо се на жалост, свесно или несвесно повукли у задљих 20 минута и то нам се обило о главу.
Што се тиче недисциплине неких играча имао бих штошта да кажем, али нећу наши су а и ја сам лепо васпитан.За Гробаре синоћ наклон до пода,одлично навијање.
Мислим да смо синоћ пропустили велику шансу да их шокирамо.Нема везе, идемо даље, а овако ће храм бити вероватно пун.Видимо се у среду.

Има један тим, цео сам живот с њим...
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
Djenerale, odakle ti takva drskokst, da dajes sebi za pravo toliko slobode i smatras sebe kompetentnijim od Stanojevica, koji ima iza sebe uspehe za svaki respekt, i pritom je juce savrseno takticki izveo ekipu...ajde malo vise postovanja iskazi...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Djenerale kako mislis da igraju Miljkovic i Lazevski sa po 7 treninga i kompletno propustenim pripremama?! Ne moze to tako, mora da se zna neki red.

Samo mi nije jasno kako mozete da se odusevljavate Vukicevom igrom? I dalje mi pred ocima stoji nasa kontra 3 na 2 kad Vukic vuce loptu i levo ima samog Jovancica koji je prelepo sebi stvorio prostor, a Zvone mrcvari loptu i daje je negde na bok...
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Ako pogledamo sve nase kvalifikacije za LS, ono sto bode oci i jos uvek pece dusu svkog kome je srce priraslo crno-beloj boji je svakako Artmedija i Apoel. Zaista mislim da su to bile tako lepe sanse... bilo i (nadam se) neponovilo se.

Ako ne prodjemo Genk (daleko bilo) ostace jos jedan gorak ukus u dusi, da smo prokockali i propustili jos jednu lepu sansu da udjemo u sam evropski krem. Mislim da je to ekipa, srednje evropske klase, kojoj smo odlicno parirali u vecem delu tekme, a u dobrom delu i bili bolji rival na terenu. Najmanje sto smo zasluzili je bio remi...

Necu mnogo o igri, ali ono sto mene bode oci je nastup nekoliko fudbalera i njihovo ponasanje. To je pre svega Babovic. Ono sto je juce uradio je zaista sramno za njega i za klub. Covek nikako da svati da igrati u PARTIZAN JE PRVO OBAVEZA, a tek onda CAST I PRIVILEGIJA. Onako ostaviti igrace na cedilo u onokvaj situaciji, na onakav nacin je za svaku osudu, prvenstveno od kluba pa i od svih nas. Sada ce jos vise ostati upecatliva teza da ce uvek ostati "poznat" kao sin Milije, a ne kao fudbaler Stefan Babovic. Ja razumem da je njegov menadzer Damjanac ada je taj isti u dil sa nasom upravom, ali... ovaj bezobrazluk je prevsio svaku meru.

Stefane ako ovo citas, znaj jedno: Ja jucerasnji poraz si kriv 100 % i znaj da si razocarao svakog ko voli Partizana...

Onda, Jovancic... Ja razumem da je dosao iz sela u grad (citaj iz Rada u Partizan), ali dobiti onakav zuti karton za ono i dozvoliti sebi da ostavis ekipi na cedilu za revans mec koji nam moze usmeriti sezonu... :pop

Scepovic :pop Kada se setim njegovih reakcija na terenu i van njega prosle sezone, njegovih akcija 1 na 1 u Skoplju jos uvek se cudim kako ga klub nije poslao u Libiju na odmor...
Da covek ne poveruje...

Jedno je sigurno, u Partizana nema reda i discipline,Stanoje mora da reaguje i to pod hitno..

Za ostatak bi hteo pohvaliti Stanoja za taktiku, kapitena za zaista fantasticnom izdanju juce, Edo i Kamara su bili odlicni, Rnic takodje (ako se ima u predvidu koliko je bio u timu).

Grobari :respect

Dakle sada:
NAPUNITI JNA (mora biti 35.000 ljudi) I NAPRAVITI PAKLENU ATMOSFERU kako samo mi znamo i umemo, ali tako da ovi neznaju gde su dosli i sta ih je snaslo! UZ pun stadion i sjajnu atmosferu ja verujem u prolaz uz maksimalnu borbenost nasih fudbalera. I da... Babovic nece igrati
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ma ne zamarajte se puno formacijama, igraćemo sa istom postavom kao u Belgiji, samo što umjesto suspendovanog Babovića igra Neca Tomić. Drugi film neće biti na repertoaru.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Статус
Затворена за писање одговора.
Top