Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa eto sad je dosao Manga pa neka igra on ono sto je Iliev igrao prosle godine a Edu neka trpa golove, a ne zaboravio sam Scepakadabru.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
tolike price, a i vrapci na grani znaju da ce igrati Edu i scepinho, a ako ne zaigra Edu igrace Jovancic..jedino ako ubica zameni nekog tamo u drugom poluvremenu...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Pa eto sad je dosao Manga pa neka igra on ono sto je Iliev igrao prosle godine a Edu neka trpa golove

Ја ипак мислим да Едуардо треба да игра улогу као Илиев, али нам фали један убојити шпиц који би давао голове, то би у овом тренутку могао да буде Јованчић, а касније можда и Диара...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Budite sigurni da će MŠ31 igrati u Irskoj. Pokušaće Stanoje da skine pritisak sa njega. Zna SS šta čeka ovoga kad se pojavi na JNA pa će mu dati šansu da se iskupi van našeg stadiona. Ovako, ako odigra dobro u Irskoj i onda protiv Slobode, možda ga i stavi protiv Iraca na JNA, jer će većina navijača da mu oprosti.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Може прихватам опкладу !
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja se kladim da će u špicu zaigrati od starta Šćepović i Marković!

Verujem da će Eduardo početi na klupi, da će ga SS čuvati. A nadam se da onda neće ni trebati da ulazi. A ako i uđe sa klupe neko od špiceva tokom utakmice, pre tipujem na Jovanču i/ili na "mambu".
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Постојили могућност да Манга заигра у Ирској? Имамо луфта, колико сам разумео, за тог једног додатног играча, плус човек је тренирао са нама неко време... Ако се колико толико ушемио са тимом ја бих га одмах гурнуо у ватру зашто да не! Ионако се у овим деловима квалификација не вреднује победа него пролаз, а ми имамо шансе за исправку у реваншу, ако нешто засеремо. А ја сам убеђен да тамо можемо да играмо и са Марковићем, Нинковићем, Аксентијевићем, на челу са Шћеповићем, ми би опет тамо победили!
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
@Je-Ne-A ako izadjemo u tom sastavu u spicu da se obesimo svi koletivno...
Dijara i posle preloma noge je izmislio fudbal za scepovica...
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Ja uopste i ne sumnjam da ce Scepovic da bude starter!E, sad verovatnije je da Stanojevic nece rizikovati sa Eduom od pocetka i da ce njegovo uvodjenje zavisiti od toga kako se situacija bude odvijala na terenu!
Ja iskreno nisam impresionirana time da Markovic igra od pocetka!Jeste da je talentovan i borben,ali cini mi se jos uvek zelen za Evropu!Po meni je njegovo uvodjenje u mecu protiv Genka, pored igranja Scepinja, bila jedna od najvecih greski Stanojevica!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.441
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ja uopste i ne sumnjam da ce Scepovic da bude starter!E, sad verovatnije je da Stanojevic nece rizikovati sa Eduom od pocetka i da ce njegovo uvodjenje zavisiti od toga kako se situacija bude odvijala na terenu!
Ja iskreno nisam impresionirana time da Markovic igra od pocetka!Jeste da je talentovan i borben,ali cini mi se jos uvek zelen za Evropu!Po meni je njegovo uvodjenje u mecu protiv Genka, pored igranja Scepinja, bila jedna od najvecih greski Stanojevica!

U takvim mecevima se postaje igrac i stice iskustvo zbog koga posle i sa vrlo malo godina moze da bude dosta dobro potkovan na tom planu. Ipak slazem se da ne treba ni sa klupe da udje sa ircima jer oni igraju dosta cvrsto i tvrdo, mogu da ga biju, da se ne daj Boze povredi..a ne treba mu to sa 17 godina.
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
@Maestro
Upravo o tome i razmisljam!Svi znamo kako mladu osobu umeju da ponesu emocije...pa se bojim da u tom nekom mladalackom naletu i ne strada!Sa druge strane, bez obzira na kvalitet protivnika, ovo je za nas jako ozbiljan i bitan mec i kao takvom mu se mora i pristupiti!
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Mislim da je Scepovic odigrao i trudio se koliko on to moze protiv Genka. Za te dve utakmice nemam sta da mu zamerim. Ali zbog prethodnih utakmica vuce repove i izazvao je gnev navijaca. Odlicno je ako pocne u Irskoj, to mora da iskoristi i da igra preko svih svojih mogucnosti. Da natera sebe i kada mu se ne trci za protivnilom da trci i vrsi presing. Sad mu je najbitnije da izgara na svakoj utakmici, narocito ako mu Stanojevic daje sansu. Ne sme da je propusti. Kasni vec na poslednji voz, ali ima sanse da ga stigne. Irska moze da bude njegova karta za buducnost u Partizanu.

Ostali igraci da daju 70-80% onoga sto su odigrali protiv Genka i bice dovoljno. Nadam se pobedi. I jedan gol razlike je dovoljan. Samo da se odigra borbeno, pozrtvovano, jer se svaka pobeda vrednuje i boduje.
 

grobarstvo

Guest
Opet je pocela ona odvratna prica,da svi igraju fudbal i da ce biti tesko.Ne sme da bude tesko.Razlika izmedju Partizana i Samroka je ogromna.Mi smo dve svetlosne godine ispred njih.Ocekujem dve lagane pobede za prolaz u grupu le.Makar i sa Scepovicem.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Tako je!

Dize se bezveze sada panika i podize se kvalitet protivnika samo da bi bio izgovor za mozda neku slabiju utakmicu uz neresen rezultat na strani ili slicno.

Ovi su malo jaci od Rila a znamo svi kako smo ih ubili.

Takodje ocekujem dve lagane pobede i sve ostalo je problem i razlog za brigu u ovoj sezoni!
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Ja očekujem vrlo sličnu utakmicu kao prošle godine sa Helsinkijem tamo. Dosadnu, tvrdu sa malo šansi.
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Verovati u sebe i svoj uspeh, a spremati se kao ides protiv samog djavola je recept za pristup svemu u zivotu. Nista ni manje ni vise od toga.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ja očekujem vrlo sličnu utakmicu kao prošle godine sa Helsinkijem tamo. Dosadnu, tvrdu sa malo šansi.

Ја управо не очекујем такву утакмицу. У Хелсинки смо ишли после 3-0 у Београду, свесни да смо много бољи, и да идемо даље. Тамо смо ишли да одрадимо утакмицу клај-клај системом, и да чекамо плеј-оф. Ово је прва утакмица овог двомеча, и то још на страни, где сваки постигнут гол вреди дупло. Без обзира на састав који изађе, са правим приступом, са 100 % могућности, Партизан може и мора до убедљиве победе на страни.
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Tako je!

Dize se bezveze sada panika i podize se kvalitet protivnika samo da bi bio izgovor za mozda neku slabiju utakmicu uz neresen rezultat na strani ili slicno.

Ovi su malo jaci od Rila a znamo svi kako smo ih ubili.

Takodje ocekujem dve lagane pobede i sve ostalo je problem i razlog za brigu u ovoj sezoni!


Ne dize se bezveze panika, alo bre jel sam ja gledao neku drugu utakmicu a ne Kopenhagen - Samrok 1-0???!
Veruj te mi Kopenhagen je jako ozbiljna ekipa pa su ih dobili samo 1-0 u prvoj tekmi u Danskoj!!!
A u Dablinu jesu Danci dobili 2 - 0 ali ovi su imali brdo sansi i precke i kurce i palce...(izvinjavam se na recniku...morao sam... :D ).
I ovi nisu MALO jaci od RILA nego veruj mi PUNOOO!
U Beogradu nemaju sta da traze, ali u Dablinu ako pobedimo ocekujem tesku pobedu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top