Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
A šta ćemo ako u utorak neki šiptar krene "mrko" u start na Kamaru? Ja mislim da ćemo mi svaki takav put poskakivati od nervoze i brige više nego i sam Kamara! Da sam na mestu SS-a, kunem se da bih izostavio Kamaru u utorak, leba mi! Samo bi nam falilo da se Kamara sjebe...neka igra Marković, Brašanac, ko god, samo ne Kamara!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
Što je najgore, najverovatnije ga nećemo imati ni u Genku za 10 dana...:banghead
A kad da dođe, kad da se makar malo uigra? Kad? On jebote ovog sekunda kad bi sleteo i kad bi večeras od 20h trenirao sa nama :)D) - opet je kasno. Ljudi moji, mi se danas i sutra pripremamo za revanš u Skoplju, u ponedeljak se putuje, nema tu bilo kakve pripreme za Genk. Utakmica u utorak kasno uveče, u sredu najverovatnije ni nema treninga (ili ako ga i ima, onda je to onaj relaksacioni), sutradan je već četvrtak...a za Belgiju se ide samo 4 ili 5 dana iza toga...i naravno da tu neće biti čak ni neke prijateljske utakmice, da taj štoper makar jednu prijateljsku odigra ako ništa više...Ja sam se oprostio od bilo kakvog novog desnog štopera, sad je kasno za to.

Taman tako.. svaki sekund je dragocen.. a bice da je onako kao sto sam rekao, da su se manje vise pomirili sa ovim sastavom za CL, pa sta bude, a stopera traze natanane...
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Ма можемо ми све лаганице, као и све ове године у Европи. :)

Ког бека су продали? Ако мислиш на Ерика Матуку, беше да је то штопер по информацијама са интернета...

Da na njega mislim otisao u Ukrajinu
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
Мене је друго полувреме охрабрило. А и Лион је играо преко курца први део утакмице.

јаки јесу , непобедиви нису. Одбрана им је баш лоша. Само нека тако наставе. Кључ је на средини , ту мора да буде класична туча. Можемо и морамо тамо дати гол. То је услов свих услова.

Dok nasa igra na vrhunskom nivou...

Njihov napad je jaci od naseg, a odbrana takodje...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Али и Генк има једну веома јаку утакмицу и то само пар дана пре утакмице са нама. Нешто нисам уверен да ће да се ''мази'' са Стандардом, па ето прилике да премирамо неке од играча Стандарда (кад већ нећемо стићи да купимо штопера) чисто да и они мрко уђу у дуел са пар играча Генка који би могли да нам праве проблеме :D
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Ne bih rekao da je ovaj tim Genka bolji od Anderlehta prosle godine,cinjenica je da je Anderleht imao takodje veoma ozbiljan napad-Lukaku i onaj Argentinac snagator.
Zatim Busufa koji je postio u Bg zbog Ramazana,crko gladan pa dosao na JNA:buhaha,pa Lezerni Lezer,Proto na golu,Biglia...
Sve u svemu ta ekipa je prezimila u Evropi posle.
Mislim da ce sa ovim stoperima u odbrani,mnogo zavisiti od Stojketa jer iskreno ne verujem da ce Zekstrin bombarder da nas bombarduje.
 

Dr.Hofmann

Guest
Levati biće ovo jebeno čupav dvomeč, no videćemo nakon prve utakmice na čemu smo, ali i da nas izbace meni nebi bilo ni malo čudno!
Mora se gristi jebački protiv ovih, što se nadam da ćemo i raditi!
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Лоша им је одбрана, немају физички доминантне играче, нису ни високи и чим се притисну почну да греше. Ако успемо да успоставимо притисак на њихову задњу линију биће добро. Голман им је добар али не хвата лопте са сигурношћу, више их избија, треба га бомбардовати јаким шутевима. На десном беку им дува промаја и то добро, Волков овде може да их терорише!

На средини су опасни, имају играче за брзу трансформацију и ко је онај плави што даје дубинске лопте? Мислим да ниједанпут није погрешио, није нешто брз а ни не улази у дуеле, други му ослобађају простор. Ако га Медо стави у џеп пола посла на средини је обављено!

Нападачи брзанци, ништа специјално.

Слажем се са осталима који кажу да су најјачи на средини. Играју брзо, знају лопте и не даве. Плакаћемо за Лолом!
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Što je najgore, najverovatnije ga nećemo imati ni u Genku za 10 dana...:banghead
A kad da dođe, kad da se makar malo uigra? Kad? On jebote ovog sekunda kad bi sleteo i kad bi večeras od 20h trenirao sa nama :)D) - opet je kasno.Ja sam se oprostio od bilo kakvog novog desnog štopera, sad je kasno za to.

Znaci mi dzaba raspravljamo o sansama u Genku a ovi ni stopera ne nameravaju da dovode:banghead

Sta ima koji k***c da se uigrava ako je dobar,neka ga dovedu u toku naredne sedmice.Manje je zlo da dodje kvalitetan stoper koji nije uigran nego da idemo sa Rankovicem tamo neozbiljno(koji nikako nije stoper) i trcimo dupe jer nece da stavi Stankovica u par sa Ivanovim.Igraju obojica levom,pa kakve veze ima u sredini kojom igraju?Ima masa timova koja igra sa oba desna stopera,ali ne ,bolje Radisa da zaigra stopera nego stoper da igra stopera "jer je levak".Nije to ni razlog nego Stanoje voli da mu igrac bude "mator" i iskusan pa po cenu da centarfor brani.Ja nisam ljubitelj toga nikako ,ali sta da se radi ko me sta pita?!Ako nece tog Pingponga da stavlja u tim(opravdano po meni) onda ili pravi stoper ili da se razilazimo jer ovo postaje cirkus.Igramo protiv ozbiljne ekipe a ponasamo se ko amateri!

Gledah zadnjih pola sata i mislim isto sto sam mislio i pre utakmice(iako je ovo prijateljska naravno).Ovo je jedna dobra i kompaktna ekipa koja tezi brzoj igri.Naravno imaju i mana i to dosta ali to moze da koristi Lion ali mi ako ovako neozbiljno i salabajzerski nastavimo ispadamo.
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Nisam gledao sad Genk al vidim imate razlicita misljenja...sumnjam da su jaci od proslogodisnjeg Anderlehta sa Lukakuom,Bigliom,Busufom i onim ludakom Suarezom..a doduse ne mozemo tako da merimo,jer i mi imamo skroz drugi tim u odnosu na proslu godinu...
mi vise ne mozemo racunati na novog stopera,jer sto kaze Je-ne-a nema tu vise vremena za uigravanje,tu smo u govnima totalno...kad tu dodamo i manjak zadnjih veznih,zajebato..al kako citam i njima ne cvetaju ruze :))...dakle ostaje da strucni stab odradi dobru analizu Genka i da Stanoje postavi odgvorajacuju igru,mi ostavimo grlo i srce na stadionu i sta Bog da !

Ja opet verujem !
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Lion nam ucinio uslugu danas i pokazao kako ne treba igrati.
Isto tako par igraca Liona koji su ostrije igrali su ih unistavali, ovi kao da se plase starta, a posto mi tesko da imamo nekog ko ce da ih bije...
U svakom slucaju nisu nista bolji od Anderlehta.
 

Гпб

Guest
Нису они после ове утакмице ни јачи ни слабији но што су били кад смо их извукли, али је Генк свакако портивник у нашем рангу. Биће тежак двомеч, достојан борбе за пролаз у европско предворје.

Уколико се деси да испаднемо, Боже мој терамо даље, али у овом случају кривица ће бити само на управи и спортском директору који је више пута рекао да има селектоване играче које треба довести. До сада сам говорио да се успех подједнако дели, свако је у одређено проценту допринео али сада се све своди на Салета, јер од гована мора да направи питу. Јесте била је реконструкција тима, дошли су други играчи али из ког разлога посао није завршен до краја - не знам. На дивљачки начин урнисати одбрану и оставити тренера на цедилу је индолентно и срамно. Ако сада нисмо у могућности да доведемо два-три добра и проверена (за наше услове) играча, да ризикујемо на неки начин, значи да неко не ради добар посао. Према томе, дотерали су цара до дувара. Немамо попуњене све линије тима, и да се прође у следеће коло на срећу тешко да ми можемо до ЛШ. Добро је почео овај прелазни рок, зашто се после стало сам Бог зна...
 

Zagor

Guest
Pisanje o genku na forumu podseca na scenu iz filma "Kosovski boj", kada nasi spijuni knezu Lazaru daju oprecne informacije. I, kao i u filmu, i ovde cemo znati na cemu smo tek kad se bitka okonca.

Ko nije gledao utakmicu (a ja nisam), bice prilicno zbunjen ako vas cita. Te najebasmo, te najebase...
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Prosle sezone, sa jacim timom, izgubili su od Porta kuci 3-0 u gostima 4-2, ukupno 7-2...
Pa su pre 2 godine ispali od Lila 3-6 ukupnim rezultatom, pa su pre 3 god ispali od Sarajeva na gol u gostima (0:1 u Sarajevu, 1:2 za Sarajevo u Genku) a zadnji put u grupnoj fazi nekog evro takmicenja igrali su u sezoni 2002/03 u LS-u(imali skor 0|4|2), tako da ja mislim da oni imaju neku vrstu straha od Evro takmicenja jer redovno ispadaju od ekipa koje su iole ozbiljan tim, cak su i od Sarajeva uspeli da ispadnu, a sarajevo je te godine bilo u rangu Zrinjskog, ispadali od Levskog, Leirije... Ovo ipak mora bar nesto da znaci jer nije ovo bilo bas tako davno bilo, rane su jos sveze, a mislim da oni taj problem "strah" od ulaska u LE ili LS imaju upravo zbog te mlade ekipe koja je talentovana, ali bez iskustva, pa setimo se samo nas protiv APOEL-a solidna ekipa ali nisko osim gavrancica nije imao Evro iskustva bas zbog godine ranije kad nas izbacise za zelenim stolom...

A i jedna zanimljiva stvar ovde se potencira na prici kako su moci domacini, a zanimljivo da ih je u evropi uvek bas taj domaci teren jebavao... u zadnjih 10 godina u evropi kuci su pobedili samo Spartu prag 2-0, Marek Dupnitza 2-0, Liepajas Metalurgs 3-0, Inter Turku 3-2, a izgubili su cak 6 meceva kao domacini i odigral inereseno 3 puta (skor 4|3|6)
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Које опречне информације? Колико видим, највише људи је коментарисало слабу одбрану, ђене-ђене напад и јаку средину.
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Ja sam uvek za to da mi prvo gledamo sebe, a tek onda protivnika, pogotovo ako je to tim koji kvalitetom ne odskace od naseg. Ne treba biti preveliki fudbalski ekspert da bi se zakljucilo sta fali ovom timu Partizana, manje vise vecina je o tome pisala.
Ono sto predstavlja dodatni problem je potpuno odsustvo konkurencije na nekim pozicijama. Sta ce biti ako ne daj Boze za mec sa Genkom ne budu sposobni Medo ili Ivanov? Jasno je da se strategija prelaznog roka pretvorila u potpunu agoniju.
Takodje, nije mi uopste jasno dovodjenje onog Markovica iz OFK-e, za sta, da nosi torbu Vukicu?
Koliko nije dobro sto smo dobili ipak jednog od tezih rivala, toliko je i dobro da se ogoli ucinak i sve manjkavosti rada i uprave i sportskog direktora, koji su nas neplanskim dovodjenjem/prodajom igraca, doveli u poziciju da ozbiljno strepimo od po evropskim merilima prosecnih Belgijanaca.
Sve ispod dovodjenja dva kvalitetna resenja jos u ponedeljak bi bilo sprdanje sa svima nama, s obzirom na blago je reci rasprodaju koju su izvrsili u prethodnih mesec dana.
 

grobarstvo

Guest
Zasto toliki respekt Genka?Mozda i strah?Gledajmo mi u nase dvoriste.Sa dva-tri pojacanja,nema zime.Pa zar mislite da oni pricaju da ce lako sa nama?Znaju sta ih ceka u hramu.Zasto uvek potcenjujemo nase a dizemo u nebesa druge?Ja ocekujem prolaz.Nece biti lako ,ali Partizan je veliki klub za Genk.Podrska igracima i SS.Idemo dalje.Sledeci ,molim...
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Što je najgore, najverovatnije ga nećemo imati ni u Genku za 10 dana...:banghead
A kad da dođe, kad da se makar malo uigra? Kad? On jebote ovog sekunda kad bi sleteo i kad bi večeras od 20h trenirao sa nama :)D) - opet je kasno. Ljudi moji, mi se danas i sutra pripremamo za revanš u Skoplju, u ponedeljak se putuje, nema tu bilo kakve pripreme za Genk. Utakmica u utorak kasno uveče, u sredu najverovatnije ni nema treninga (ili ako ga i ima, onda je to onaj relaksacioni), sutradan je već četvrtak...a za Belgiju se ide samo 4 ili 5 dana iza toga...i naravno da tu neće biti čak ni neke prijateljske utakmice, da taj štoper makar jednu prijateljsku odigra ako ništa više...Ja sam se oprostio od bilo kakvog novog desnog štopera, sad je kasno za to.

Ni meni nije jasno šta se dešava... nek bar dovedu do petka pa da se nadamo nekom rezultatu, iako mislim da smo bolji...Veliki propust (ni sam ne znam koga) i velika mrlja na prelazni rok ako se ovo ne reši. Ranković ne sme da igra u Belgiji štopera ni pod razno...ne smem da pomislim na to..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top