Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.458
Reaction score
12.169
Локација
Beograd
Rutinski odradjeno,sve je delovalo kao da smo hteli da damo do znanja spijunima iz Belgije da ne mozemo jedan pas da povezemo i da ce nas lako odrati :)
Ninkovic odbrusio:je*em ti majku siptarsku :)))) ako ako...radisa odlican,doduse podsetio je onim jednim izletanjem na sebe a onda zatvorio gol urokljivim ocima,sve je letelo nebu pod oblake.Neka se spremi Genk
 

nidzapa

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
422
Reaction score
33
Локација
Pancevo
Mali Ninkovic vise pokazao za 15 minuta,nego Vukic za 75 min.ccc,treba Vukica da bude sramota.A za Scepovica mogu da se nerviram koliko hocu,kad to Stanoja zabole sto se mi nerviramo zbog navedenih pojedinaca. A najvise kao sto i svi mrze,mrzim igru kurcobolju. Sramota.u stilu napunili smo ih 4-0 aj malo da se zajebavam.:banghead
Sada ce neko da se pojavi i da prica kako nam Vukic treba:pop
Jbga,razliciti su ukusi i misljenja.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Spremite se za seks u Belgiji.

Kad nas *ebe Catip Osmani pred 3 soma nekih divljaka onda ce nas ovi sadzgati.

Kako smo mi plasljiva ekipa......imas 4-0,igras protiv amatera i onako se useres?
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Jedino sto je dobro iz ove utakmicu je nastup Ninkovica i pobeda ostalo je za zaborav.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.907
Reaction score
8.163
I onda ce da dodje neko i da mi kaze da ne postoji pritisak da odredjeni igraci igraju...

Ovo od Scepovica veceras je strasno.
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
razocarenje, jedina rec. Dok je jedina uteha taj gol i pobeda.

Ivanov me isto razocarao, delovao previse spor, nesiguran i odredjenim situacijama, dok je Rankovic ocigledno pokazao, da mu pozicija stopera ne ide najbolje.

Minus utakmice je zuti karton Kamare, pitam se kako ce zadnji vezni, da se cuva u sledecoj utakmici..

Igra po zemlji nam u prvom poluvremenu uopste nije isla, kretanje igraca veoma lose, ideja nije bila prisutna, a ono sto je najgore je to, da nismo bili sposobni da povezemo 3 ozbiljnija pasa po zemlji... Ili je prejaka lopta, ili se je primala na potkolenicu.

Znao sam da ne treba ocekivati laku pobedu, ali ljudi nisam ocekivao ovakvu nonsalantnost, nezainteresovanost i bezidejnost. Pa ovi su nas probijali po nasoj desnoj kao za salu. Samo Bog i Radisa znaju kako nismo primili bar 2 ako ne i 3 komada na pocetku... Malo nam je falilo da pocnemo da izvrsavamo kolektivan HARA-KIRI!

Stanoje motku u ruke i nemoj da je stedis, uberi drugu ako prva pukne!
 

koleBG

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
17
Reaction score
7
Локација
Istok
Zelim zaista da verujem da je vecerasnja utakmica bila samo predstava da se strucnom stabu Genka zamazu oci... Nista drugo nije vredno komentara.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sreća što je Stojković odbranio penal u Beogradu inače bismo ispali!
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Ovo sta smo mi veceras prikazali je antifudbal. Da su ovi imali pojma, do poluvremena bi nam dali bar 2-3 gola...
Nadam se da je ovo poslednji put da Rankovic igra stopera, jer to ne lici ni na sta.
O Scepovicu ne zelim da trosim reci, samo se nadam ga protiv Genka nece biti u startnih 11.
Sredina uzasno spora, cak i za ove siptare...
Zakljucak, ebali smo jeza u ledja. :D
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Нисам незадовољан, отприлике слична игра као и против Пјуника на страни прошле сезоне у истом периоду. Неке ствари су се виделе, више-мање јасне су свима.
НТ7 је одиграо тактички на нивоу 1. београдске лиге, уз јако несигурног Ранковића (који је опет показао да није никако за штопера) у 1. полувремену главни кривац за оних 4-5 шанси "шкембије". МШ31 је опет показао своје легендарно залагање, на страну 3 зицера које је упропастио, нешто ме посебно ужасава код њега: није добио ни један ваздушни дуел, па ни са шипијем који је много нижи од њега.
Толико за сада, било је мало добрих ствари, пуно нашег традиционалног клај-клај система.

едит: за испадање наше десне стране, поред очајног НТ7 делом је крив и МШ31, јер као нападач по тој страни требао је да помаже Аксентијевићу и Ранковићу по тој страни, али у 1. полувремену су шипци ту пролазили како су хтели. Још један минус за МШ31.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Evo JNA je napomenuo, a ja sam to jos u prvom poluvremenu hteo da napisem, ali nisam zbog poena. Ocigledno je da je ovo vatanje Genka na bucku. Nadam se da ce se upecati.

P.S. Scepogol :D, na klupu!

P.P.S. OK sto Stanojevic ne voli da igra sa dva levonoga stopera, ali kako onda voli na stopera da mece zadnjeg veznog?! To ne znaci da Rankovica krivim za losu partiju, ni najmanje.
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Spori smo mnogo..mnogoo u svim linijama. Scepovic Out Jovancic In valjda je i SS jasno konacno.. Bravo za Ninkovica
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Kao sto je Je-Ne-A rekao ne mora da znaci da ce protiv Genka biti lose, ako je nocas bilo. Jednostavno cini mi se da smo skroz nemotivisano i bezvoljno usli u utakmicu. Skendija je stvorila nekoliko ozbiljnih prilika i to treba da zabrine.
neki utisci:
-Radisa :clap
-Medo opet dosta dobar, a protiv Genka se mora sa 2 zadnja vezna
-Volkov i Jovancic dobra pojacanja
-spori smo na sredini da je to mucno gledati
-Ninkovic za 10min. pokazao vise nego Vukic za 80min.
-Stanoje, nemoj protiv Genka sa Vukicem, Salom i Babovicem da pocinjes, kumim te :?
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Ja pre par stranica napisah da ovi ne mogu ni da nam sutnu 4 puta na gol, ali bogami nasi fudbaleri su me opasno demantovali svojim ponasanjem..
jbt ja odavno nisam video 10 toliko nezainteresovanih igraca na jednom mestu..cast izuzecima, ali sve u svemu, oni su ovde izasli samo da posede 90 minuta, da se ne povredi niko, i da se vrate kuci..
jos jedan dokaz psihologije sportiste, ma koliko da si mentalno jak, kad imas 4:0 prednosti na revans neces ici motivisan pa ne znam sta da je u pitanju..
jbt mi smo u svakom trenutku imali bar po 7-8 igraca koji samo stoje, ili onako usporeno hodaju u prazno...uzmemo loptu a niko ni da potrci napred, odbrana totalno smorena..

ipak,sve u svemu ova utakmica ne treba uopste da ulazi u jednu od cinjenica pri odredjivanju naseg kvaliteta ove godine, jer nasi igraci jednostavno ovde nisu bili dosli da igraju (opet, cast izuzecima)...
sto se mene tice, ovo je bilo 5-10% truda i zalaganja..da smo ih pritisli oni opet ne bi imali ni "P" od prilika... za mene je i dalje pravo merilo drugo poluvreme prosle utakmice koje smo odigrali maksimalno borbeno..pa zato smatram da ne treba ni da se kuka ni skace sa mosta... jednostavno nepostojanje motivacije, smor, plus extra napaljeni protivnik = bedna utakmica... a opet smo ih pobedili..i to je nesto

i dalje smatram da smo mi extra jaka ekipa..sa puno potencijala..

naravno, taj nedostatak motivacije i zelje jeste problem koji ce morati da se resi, ali mislim da toga u mecu sa Genkom nece da fali...
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Jad i beda. Jedna škendija se sprda sa nama 90 minuta da nisu tako glupi i neprecizni 5 golova bi nam dali. Naša sredina terena da nije tužna bila bi smešna, Medo 4 noge da ima ne može da pokrpi sve rupe koje ostanu iza naše ofanzivno vezne nepokretne trojke.
 

TotoRiina

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
57
Reaction score
0
Локација
Buenos Aires
Jovancic i Volkov odlicni , Radisa veoma siguran :D

ekipa u kojoj su Sasa Ilic ( veliko postovanje legendi,ali ne moze vise da pruzi slicne partije kao pre ) , Vukic i Scepovic ne obecava mnogo , previse sporo ... Scepovic i dalje glumi Ibru sa onim driblinzima :confused... ali tu je Stanoje da odluci kako i sta dalje :napred Partizan
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
A sta je to Eduardo uradio vise od Scepovica pa samo njega kritikujete ? Ovde se lovi svaka greska,a realno skoro ceo tim je prvo poluvreme odigrao za kurac . Ninkovic treba da igra ,a Sale ili da batali drugarske veze sa Vukicem ili da pokaze malo m.da ne znam sta je problem! Ako ga popusimo od Genka iskljucivi krivac ce biti oni koji su prodali Savica .
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Нема дилеме да Јованчић заслужује далеко већу шансу него Шћеповић. То је показао и на припремама, непријатно сам био изненађен што није играо на 1. мечу од почетка.

Што се Шћепакадабре тиче, таман сам помислио да је постао ослонац екипе, кад оно прц... Шта он ради није ми јасно, ни "Ц" од центарфора. И сам Станоје је рекао да жели "убице" у нападу, ако је Шћепа убица, Едуардо и Јованча су ратни злочинци.

Овако лоша игра ме ни мало не брине, сасвим сигурно ћемо видети други Партизан против тих 'Талијана из Белгије...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Pobeda.
Svaka čast,to je najvažnije i da se nismo obrukali.

Sramotna partija Partizana.
Ovo je igra sa proleća,a tim je potpuno drugačiji,znači da minus ide i za trenera.
Ovakvom igrom nećemo daleko stići.

Ideja da Ranković igra štopera nije ni za komentar.Sve sam video već u Beogradu ali posle prvog poluvremena bio sam u strahu da li Rankovića uopšte smemo da stavimo na desnog beka ili zadnjeg veznog.Posle odgledane cele utakmice 100% sam siguran da ne sme da bude u 11,šta su mu samo radili 1 na 1,strašno.

Vidim i da je trener video Tomićeve mogućnosti,em što nema muda da zadrži loptu i igra već ne obavlja ni odbrambene zadatke,tako da je Aksentijević sa njim i Rankovićem imao muke.Babović mu je pokazao kako se igra.

Babović je i Šćepovića pokretao rečima da igra odbranu jer ovaj sa Tomićem se nije ni pomerao.Ponovo je brzo poleteo,dok je njegova nonšalancija kod šansi već opšte poznata.To može u našoj ligi,sa mišlju valjda će već neko dati gol ali u Evropi to ne ide.Jovančić mu je pokazao kako se rešava situacija 1 na 1 sa golmanom.Svaka čast Jovanča :respect.

Sramota je za Partizan da Vukić igra u prvih 11.Toliko nekretanja da je to strašno_On ne samo da se ne vraća da uzme loptu i kreira igru već se krije iza leđa igrača Škendije pa je do njega nemoguće doturiti loptu.
35.minut prvog poluvremena je primer koliko se ne vraća da pokrije u odbrani,posle izgubljene lopte ne prati njihovog igrač,tj.trčkara za njim onda ovaj gubi loptu koja stiže do drugog igrača Škendije,a on opet trčkarajući ne stiže ni njega i ako je mogao da je samo malo potrčao.
Zamolio bih sve članove foruma da pogledaju snimak utakmice i da ne gledaju ništa sem kretanja Vukića,mislim da će vam sve biti jasno.
A Stanojevića,ako uopšte ima vremena da čita forum,a nadam se da bar ima neko ko mu je blizak i čita toplo preporučujem da uradi isto i pogleda to kretanje.
Čak je i mladi Ninković uspeo da pokaže dosta toga za 15 minuta,doduše već u splasnutoj atmosferi,u odnosu na Vukića.

Nadam se da je Stanojević sve video.
I ako nije bilo sjajno dosta njih je sasvim o.k i sa mnogima sam zadovoljan Ivanov(možda nije brz ali nije ni spor tako da kritike na njegovu sporost ne stoje,stigne on sve što treba),Volkov,Medo,Babović,Ilić.
Eduardo nije blistao ali on se bori i ima stvari koje nam mogu zatrebati,kao šut van 16 ili na ivici.
I nadam se da će sledeći tim istrčati protiv Genka.
Stojković,Aksentijević,Volkov,Markeš,Ivanov,Kamara,Petrović,Babović,Ilić,Jovančić,Eduardo
 
Последња измена:

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Ako smo hteli danas sa navodnih pola gasa da nadmudrimo predstavnike Genka, zajebali smo se teško. Ko se malo razume u fudbal, dovoljno mu je bilo prvo poluvreme i zna sve. Razumem da smo otišli da odradimo utakmicu " takmičarski " ali ovo večeras je za :puke. A pojedini igrači jednostavno nisu vredni mojih živaca, gledaču ih kao da sam u transu dok mrse mude u svetom dresu, a kad odu, ako odu, ima se alkoholiziram i patosiram 3 dana zaredom...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top