Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
Juce je izaslo na videlo nesto drugo,drugacije od onoga o cemu svi pricaju(rasprodaja,ne uigranost)
.Pokazalo se da nisu dovdeni iole ozbiljni igraci kao zamene za one koji su otisli!Da li stvarno ovde ima neko ko se i malo razume u fudbal i misli da sa onakvim Rankovicem i Bugarinom Ivanovim moze da se prodje Genk a kamoli da se udje u ligu sampiona!
Nisu njih dvojica ispadali ili bili prevareni u igri,njima se desavalo da u kontinuitetu poklanjaju protivnicima ciste golove a jedino zbog cega se nije desilo da tamo pretrpimo katastrofu je to sto su igraci Skendije teski amteri pa je nekom ko nije navijac ekipa koje su juce igrale verovatno u pojedinim trenucima posle gresaka nase odbrane i reakcija njihovih napadaca bilo komicno da sve to gleda!
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
isto kao sto su njihovi igraci amateri onda su i nasi tj nas jer je scepovic promasio jos bolje sanse bik -.-
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Interesantno, objavljena imena sudija za sve mečeve 3. kola kvalifikacija, samo za našu utakmicu nije! :confused
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/matches/round=2000261/index.html
Znači imamo i imena sudija onih utakmica koje se igraju u sredu (među njima i Helsinki - Dinamo, a oba tima su igrala juče kao i mi da bi obezbediili 3. kolo), ali kod naše koja se igra već u utorak još ništa!
Nešto se kuva i to mi se uopšte ne sviđa.
 

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
Scepovica namerno nisam spomenuo jer je on ovde i uopste danas medju ljudima koji iskreno vole Partizan jako skakljiva tema.Zbog cega je to tako danas predpostavljam da svi zanju ali evo ja cu i reci ovde zbog cega nisam njega pomenuo!Diglo se malo prasine oko Aleksandara Stanojevica posle ove utakmice,jedno od osnovnih pitanja je zasto uopste Scepovic kada postoji Jovancic(nije juce Scepovic prosto imao slab dan, ljudi koji redovno prate Partizanove utakmice znaju da od Scepovica tako nesto moze da se i ocekuje a Jovancic je malo drugacija prica i igrac koji moze prijatno da iznenadi ove sezone a pogotovu posle sjajno odradjenih priprema).

Scepovica dakle nisam spomenuo zbog Stanojevica i jer postoji na njegovoj pozici bolji a mislim da i nas trener vise u vezi sa ovom dilemom vise nema problema.Problem su Rankovic i Ivanov oni nemaju alternativu!
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.677
Mozemo ocekivati navlacenje sudija za njih.To nece biti nista novo,s obzirom da imaju jak lobi u uefi.Prosle sezone oni nisu ocekivali da izbacimo Anderleht a ove ce im se pomagati kad je Genk u pitanju.Tesimo se da je revans u Beogradu nasa sansa i da napravimo pakleniju atmosveru nego njihovi navijaci.To Grobari moraju da odrade i da se nadamo da cemo sai igracima da zasluzimo srecu za prolaz dalje.
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
sto se rankovica tice tu ce ga sad zameniti anderson i nadam se odigrati kako svi ocekujemo ... ali za ivanova po meni su ocigledno previse pozurili u dovodjenju povratka nema valjda ce sa andersonom sve to izgledatina kraju kako treba:napred Partizan
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
veoma zanimljivo da samo nama nisu odredili sudije ... inace,kad smo vec kod njih,zaboravi da kazem,onaj kazahstanac sto nam je sudio u prvom mecu je dobio opasne kritike vec na poluvremenu,a na kraju kad je video snimak i koliko je pogresio kod penala bilo mu je strasno krivo,kazu da je maltene zaplakao ..oprosteno mu je posto nas nije puno kostalo,ali se nadam da ce se setiti toga pa nekad i vratiti :D
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Interesantno, objavljena imena sudija za sve mečeve 3. kola kvalifikacija, samo za našu utakmicu nije! :confused

Ово си требао у тему "теорије завера"... :D

Шалу на страну, али реално више се плашим судија и њиховог навлачења, него самих белгијанаца!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.506
Локација
Žrnov
Meni smeta forsiranje Šćepovića u prvih 11 iz prostog razloga jer je to igrač koji nije tih kvaliteta...

On jeste dao onaj gol u prvoj utakmici za koji mu ja skidam kapu... Ali, taj gol je bio na 2:0 za nas. Sinoć, kada je bilo mnoogo bitnije, kada niti smo imali igru, niti preterano mnogo šansi, on radi- šta? Maši 3 zicera! Pri tom, dva puta mu golman skida "živu" loptu jer je on rešio da malo dribla. To može jednom, ali čak ni golmanu Škendije ne možeš 2 puta, a kamoli 3, u nedelju dana da daš gol na istu foru.

On, dakle, nema stabilnost i hladnokrvnost u igri... Za razliku od Jovančića, koji je klasični gol-igrač. Čovek radi ono što se od špica očekuje - daje golove. Kada je bitno!

Sinoć sam bila u osetljivom stanju uma i duha posle utakmice.... da sam sinoć pisala, ne bi bilo ovako staloženo...

Pozdrav za drugare sa chata!
 

Dr.Hofmann

Guest
Teba njemu još jedno 6 meseci teleoptika pa ako se i nakon toga ne opameti nek ide u Zvezdu.

Ako nešto prezirem kod igrača to je neodlučnost, alavost i nedovolijno zalaganje, moraju bre svi da grizu ko kurijaci sunce im jebem mankenesko , jao da sam im ja trener samo na jedno mesec dana...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Сада пошто су се утисци мало слегли и преноћили могао бих да закључим:

-Игра Партизана никако не сме да се враћа на ниво показан у већем делу пролећне полусезоне када смо властитом игром стављали себе у инфериорнији положај у односу на објективно слабије тимове и просто их позивали да крену напред и да нас опасно угрожавају. А, управо то се догодило синоћ. У том смислу су ми потпуно блиска размишљања оних који кажу да је Партизан морао и синоћ да декласира шиптаре и да за то постоји гомила разлога који се тичу спорта, политике, наше репутације....
-Нема места оправдањима везаним за прелазни рок јер је игра и резултати тима на терену директна одговорност тренера и донекле спортског директора и шеф струке мора да апстрахује проблеме прелазног рока и да пронађе решења за њих користећи своје и способности тима који му је на располагању.Уколико то није у стању из било којих разлога, онда то мора гласно да каже.
-Ставови да нас не интересују дешавања на трибинама и шиптарско шенлучење су потпуно неприхватљиви, јер Партизан представља и Србију, па у том смислу било шта што нарушава њен углед је повод за реакцију. У осталом шта би се десило да је на нашем стадиону развучена парола Косово је Србија и каква би била реакција УЕФЕ.
-Играчи који не пружају игру која доноси сасвим видљив и делотворан учинак по тим и резултат би свакако морали да посматрају утакмице са стране, а не да буду њени актери без обзира како се зову и колико стари били и наравно обрнуто. Партизан мора да у сваком тренутку има 11 играча који имају дефанзивне задатке и непрекидно оптерећују игру противника на било ком делу терена, јер се тако може у многоме надоместити слабости и неуиграности одбране. Луксуз да постоји и до три-четири играча који немају никакве дефанзивне активности( а у томе предњачи Вукић) је потпуно неприхватљив.
-Бокови су нам како год гледали ипак донели плус у игри. Ту сада имамо способније и технички квалитетније играче, при чему је можда заиста рано помислити да је ствар са Аксентијевићем решена, али има и доста показатеља да би он могао бити добро решење за наш стари проблем и не треба га пребрзо отписивати, већ му дати бар део кредита који је имао Миљковић. Али оно што се мени учинило као значајан проблем у нашој игри јесте то да организатори игре, а ту пре свега мислим на Илића и Вукића, слабо користе нове потецијале по боковима и недовољно их снабдевају лоптама и избацују у напад, већ се поново муља кроз средину и то компликујући, задржавајући и на крају губећи лопту.
-Напад мора да има висок проценат искоришћења гол шанси, јер како нам средина слабо игра и како се сходно томе не може очекивати пуно добрих прилика, онда оно што се створи једноставно мора да завршава у голу. У том смислу понашање Шћеповића у синоћним гол приликама које је имао је катастрофално и требало би да буде предмет Салетових критика, а не готово похвала.
-Пуно кретања и трчања, нарочито без лопте мора бити нешто на чему СС треба да непрекидно инсистира и то је елемент у коме су нас шиптари синоћ дебело развалили, али је то била и карактеристика у нашој игри која ме је обрадовала у неких утакмица на припремама које сам гледао, па не видим зашто то не би поновили и у такмичарским.
-Последње, али не и најмање важно, фудбалери Партизана не би смели да на такмичарске утакмице изађу у дресовима који једва да се разликују од стандардне опреме за физичко васпитање једне основне школе.
 
Последња измена:

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
veoma zanimljivo da samo nama nisu odredili sudije ... inace,kad smo vec kod njih,zaboravi da kazem,onaj kazahstanac sto nam je sudio u prvom mecu je dobio opasne kritike vec na poluvremenu,a na kraju kad je video snimak i koliko je pogresio kod penala bilo mu je strasno krivo,kazu da je maltene zaplakao ..oprosteno mu je posto nas nije puno kostalo,ali se nadam da ce se setiti toga pa nekad i vratiti :D
И ја се надам, као што је онај против Андерлехта вратио. :D:

Hteo sam u jednom trenutku da uđem u teren, da udarim nekog od njih, ne bi li se trgnuli".
Па требао си. Ја да сам тренер у клаузуле уговора са играчима би убацио да смем да их бијем, а да не могу да ме туже. Батина је из Раја изашла.
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
ma da vise sam i zaboravio te nazive u ligi uefa :)
 

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Kakve su sanse da neko od predvidjenih nosioca za 4 kolo kvalifikacija ispadne sad u ovom 3 kolu , pa da mi eventualno budemo nosioci . Naravno ja verujem u nas plasman u 4 kolo .
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Станојевић: Стрпљења за Илића и Вукића

Ако се изузме сјајни голман Радиша Илић, не зна се ко је био лошији у Партизану у дуелу против Шкендије у Скопљу. Прилично слаби штопери Ранковић и Иванов, нападач Шћеповић, неспретан да реши ситуације „један на један”.



Такође, његов колега Едуардо је с пет метара послао лопту изнад пречке, Илић, Вукић и Томић, чија игра је наликовала успореном снимку…

Ваља бити стрпљив. Не би требало доносити такве закључке на основу утакмице у којој смо победили и то на гостовању, док, на пример, Динамо из Загреба није славио на гостовању у Бакуу – каже Станојевић.

Како онда објашњавате утисак да Вукић и Илић ни изблиза не играју као некад?

Гледам то другачијим очима. Некад ће бити стартери заједно, некад не. У првој утакмици су били одлични, у другој нису. И не знам у чему се њихове партије разликују од издања Томића, ништа мање лошијег или бољег од обојице – запитао се Станојевић.

журнал
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.089
Reaction score
8.451
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Игра Партизана никако не сме да се враћа на ниво показан у већем делу пролећне полусезоне када смо властитом игром стављали себе у инфериорнији положај у односу на објективно слабије тимове и просто их позивали да крену напред и да нас опасно угрожавају. А, управо то се догодило синоћ. У том смислу су ми потпуно блиска размишљања оних који кажу да је Партизан морао и синоћ да декласира шиптаре и да за то постоји гомила разлога који се тичу спорта, политике, наше репутације....

Glavni krivac je po meni za to Stanoje. I za ono sinoc i za ovo sto si prvo naveo za slabije timove iz nase lige.
On nije normalan sa taktikom polako, defanzivno, mrtvo...kad imas rezultat. Mani se bre toga Stanoje aman covece. Protiv cigana se nismo opekli ali jesmo protiv javora u finisu prosle sezone ..a i jos nekim utakmicama. preteruje ga covek sa tim nekim tripom koji ima. Igramo defanzivno pa sevamo kontre ali ne videh do sada nijednu kontru u poslednjih...ko zna koliko utakmica.

Sinoc jesmo izgledali sporo i mlitavo i nezainteresovano ali da li su igraci jedini krivci zbog toga? U prvih pola sata nasi spicevi su bili na sredini terena a krila nam igrala bekove. Nisam sigurno ja ili neko odavde rekao igracima da se toliko nabiju nazad... slicna taktika kao u revansu kupa nego sto su ovi iz skendije totalni idioti pa ne umeju da kazne. Kako da mi budemo nosioci u evro takmicenjima kad ce da igramo X sa ovakvim ekipama koje mozemo da dobijemo cim malcice krenemo napred. Sinoc smo dobili ali necemo moci doveka da se provlacimo sa igrom 0

I vidi ga sad sa ovim strpljenjem. I onda ce da jedan od njih jednom u polusezoni da postigne ili namesti gol i onda ce da bude eto doprinose, dobri su...
Mnogo je bre tvrdoglav!
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Kakve su sanse da neko od predvidjenih nosioca za 4 kolo kvalifikacija ispadne sad u ovom 3 kolu , pa da mi eventualno budemo nosioci . Naravno ja verujem u nas plasman u 4 kolo .

Utakmice koje ce biti od znacaja za nas su (boldovani su timovi sa visim koeficijentom od nas):

Glazgov Rendzers - Malme
Ekranas - BATE Borisov
Kopenhagen - Semrok
Helsiniki - Dinamo Zg
Makabi Haifa - Maribor
Rosenborg - Plzen

Ako prodjemo Genk, potrebna su nam dva iznenadjenja. Najrealnije je da ih naprave Plzen i mozda Helsinki. Maribor ne bih potpuno otpisivao, mada su oni bas imali lakog protivnika u 2. kolu, pa se ne moze proceniti njihova snaga. Ekranas tesko da moze nesto vise da uradi, iako BATE nije blistao. Malme i Semrok nemaju nikakvu sansu.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.907
Reaction score
8.163
Stanojevic bolje da cuti, nego da prica ovo sto prica..

Kakve veze ima Dinamo Z. i Inter Baku sa nama i Skendijom???

Jel on gledao Inter Baku-Dinamo Z pa mozemo to tako da prica, mozda ih je Dinamo uneredio sa igrom ali nisu mogli dati gol... Mozda je Inter "samo malo" kvalitetniji tim od Skendije...


A drugi deo... Pa ko je stavljao Tomica u prvih 11? ja?? i onda kaze ovako nesto...
 

koleBG

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
17
Reaction score
7
Локација
Istok
Ja bih da prestanemo da gledamo tudje koeficiente i da vidimo sta cemo sami sa sobom
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top