Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

LeGeNd

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
210
Reaction score
0
Локација
Beograd
Odbrana korektna? Kada se to može reći da je odbrana slaba, posle 5 komada u mreži možda?
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Jedna stvar mi nije jasna. Vidim da skoro svi tvrdite, a sad citam i Stanojevic, da je crveni karton Babovica prelomio utakmicu. A, kako to? Zar mi nismo poveli posle toga i drzali sve konce igre u svojim rukama? Stavise, dok smo imali igraca vise, bili smo potpuno bezopasni po gol Genka, cak smo mu i prepustili inicijativu. Mozda gresim, ali to je moj utisak sa utakmice.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Да ли је могуће да се Стојковић криви што ПЕНАЛ није одбранио?! Стварно умемо да идемо из крајности у крајност...
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Da smo iole ozbiljan klub Jovancic bi bio debelo novcano kaznjen, a Babovic vise ne bi igrao evropske utakmice u Partizanu.

Ej, bre, pa ja non-stop posmatram Medu i cekam kada ce decko da neoprezno ukliza i popije zuti i suspenziju. A on svaki put kada je bio u situaciji koja je bila zeznuta odigrao je maksimalno oprezno. Dok se "nase dete" i Jovanca zajebavaju.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
......za razliku od Vukića koji kad skoči mogu mu se podmetnuti novine pod noge jedva. Ali ne mogu sutrašnje, ima dodatak..... :D

Управо сам ово изговорио током утакмице. Није могуће боље илустровати...

Што се тиче Јованчићевог потеза, у првом полувремену играч Генка, завршава прекинуту акцију од стране судије слањем лопте у гол и ником ништа.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
"Babović i Ilić su imali žute kartone posle prvog poluvremena i mi smo ih upozorili da mirno igraju u nastavku utakmice. Međutim, teren je nešto drugo i on je iz prevelike želje napravio nesmotren start", rekao je Stanojević.

Stanoje brate mili, znao sam da cemo izgubiti tekmu cim si izasao u drugom delu sa nervoznim Babovicem. Imao je on svojih momenata u prvom delu , par puta se brecnuo na nekog njihovog, dobio zuti.

Da je zamenjen odma imali bi igraca vise na terenu, pa mozda i pobedu u dzepu, danak neiskustvu, ali nema veze crno bela garda je uz vas, grmece u bgd .
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
volkov odlican, kad bi imali i po desnoj strani takvog igraca igra bi nam bila 5 puta bolja...

u principu dobro smo igrali, i da babovic nije uradio ono sto je uradio ne bi ni 0-2 bilo daleko, stvarno glupo od njega...al moram da kazem i to da je mnogo bolji od tomica u svakom slucaju, tomic igra ko da ima 45 godina...

izmena edu-jovancic nije donela nista, jovancic odigrao lose, poklanjao im lopte i nije mu se islo na gol nego je samo zadrzavao loptu da bi je na kraju izgubio

Vukic mnogo odugovlacio u par navrata i tacno se vidi da nema snage, trebao da izadje i da udje s. markovic da zatvori sredinu terena

rankovic u par navrata vrlo nesiguran u odbrani, i nije se ni jednom ubacio u napad

Kapiten pokazao kako se igra kad je najvaznije, izvuko je snagu iz petnih zila

medo vrlo dobar, nema mu se sta prigovoriti, agresivan oduzima lopte, siguran

stoperi danas solidni

u revansu ne treba uopste da mislimo na rezultat i sta nam treba i kolko, nego da igramo isto od prvog do poslednjeg minuta, bez obzira da li povedemo u 1 min ili primimo gol, samo borba moze da nas odvede dalje, i hrabrost
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Stanojevicu zameram dve stvari: Konstantno forsiranje igraca koji na svojim pozicijama ne pruzaju ono sto se ocekuje;
Ocajan tajming kada treba izvrsiti izmenu i koga ubaciti.
Ovo sam primetio prvi put protiv Anderlehta u drugom mecu, pa posle protiv Sahtjora i Arsenala. Mislio sam da ce to vremenom popraviti, ali ocigledno da mu je to rak rana.

Scepovic da danas nije uklizao ne bih znao da je na terenu. Decko jednostavno nije za jake utakmice. Oduzeo je jednu loptu i brze bolje ju je predao protivnicima.

Vukic je svetlosnim godinama daleko od onog igraca od pre 6-7 godina, nema siguran pas uopste. Danas je "prodao" nekoliko kljucnih lopti, imao je nekoliko prilika da sutira sa distance, a to mu je glavni kvalitet, koje nije iskoristio. Jednom je sutirao, ali bez vece opasnosti.

Gledajuci Genk, protiv Liona i Standarda, stekao sam utisak da su bas agresivna i brza ekipa, koja lako dolazi do izglednih sansi. Ni priblizno tom utisku nisu odigrali, a mi smo pokazali da smo kvalitetnija ekipa od njih i pored toga sto smo sklepali odbranu u poslednji cas, ali nam fali ono sto bi svaki muskarac trebao da ima.

Zbog kartona Babovica i Jovancica ne mogu ni da zamislim u kakvom cemo sastavu istrcati sledece srede, ali Scepovic ne bi smeo po svemu prikazanom da ima mesto u prvih 11.

IDEMO DALJE!
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Konačno shvatam pun potencijal autentične srpske kovanice ''Danas svi znaju da igraju fudbal'' . Ko je to osmislio mnogo je zajeban tip, ako ne i sam Duško Radović.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Nacisto sam razocaran. Ponadao sam se da mozemo da nastavimo seriju pobeda ili pak seriju bez poraza ali ne vredi. Bravo Babovicu! Aplauz! Tuga. Nije da mracim ali kad ovakav Genk nemozes da savladas onda cemu sve. Proslogodisnji Anderleht je masina u odnosu na ovaj Genk!
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
@ARMY
A po cemu ti je sad i taktika bila losa ? pa ko da je SS znao da ce babovic napraviti onakvu glupost -.- igrali smo sasvim dobro niti smo se previse zatvarali niti smo jurili ko muva bez glave , jedino je babovic uprskao stvar tim crvenim posle je sve krenulo lose ...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Bolje Stanoje pred revans da radi na sredjivanju mozgova pojedinih igraca u suprotnom, nema sta da trazimo...


Ne mogu da verujem kakve smo mi gluposti veceras pravili...ali nema veze, vec dugo ne igramo FUDBAL, tako da smo ovako barem primorani da napadnemo i da konacno proigramo, ako to sad ne budemo mogli onda ne treba ni u LE evrope da udjemo...Ni pobeda mi nije toliko vazna, koliko da konacno vidim kako igramo fudbal, a ne da mrcvarimo na 1-1 kao picketine!

Samo se bojim ove izjave SS-a "igracemo nasu igru", u tom slucaju putuj Evropo! Promene su neophodne!
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
I opet polovina prica da je genk ocajna ekipa -.- odakle vam to ? pred utakmicu niste tako pricali ... znaci da je ocigledno da im mi nismo dozvolili da igraju bolje !
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Babović: Izdao sam saigrače...

26. jul 2011. 23:48 > 23:49

Isključeni fudbaler Partizana priznao da je ostavio ekipu na cedilu. Strelac Tomić o nesmotrenom startu kod penala.

Partizan je poražen u Genku 1:2 (0:0) u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Mnogo toga je ukazivalo da će se crno-beli radovati u utorak uveče u Belgiji. U 32. minutu ostali su sa igračem više, posle isključenja Ngkongka. Ali, Stefan Babović se na početku drugog poluvremena pobrinuo da se snage izjednače.

"Moj start je bio neoprezan. Bio sam uveren da imam loptu, ali sam se prevario. Zasluženo sam dobio drugi žuti karton, mada mislim da prvi nisam zaslužio", izjavio je Babović i dodao:

"Izdao sam saigrače, stručni štab i poverenje ljudi iz kluba. Ovakav potez nije mi svojstven, ostavio sam ekipu na cedilu, što sam najmanje želeo. U Beogradu ću biti najglasniji navijač i bodriću ih do pobede".

Nemanja Tomić je samo 12 minuta posle ulaska u igru pogodio metu, ali je odmah zatim skrivio penal.

"Ispustili smo dobar rezultat. Ja sam nesmotreno napravio penal, a kod drugog gola trebalo je da čuvamo loptu, međutim, izgubili smo je tamo gde je najopasnije. Ipak, pokazali smo da imamo kvalitet", podvukao je Tomić.

Marko Šćepović je imao utisak da igrači Genka nisu hteli da igraju i žali zbog poraza.

"Ovako nešto samo nama može da se dogodi. Imali smo dobar rezultat, a oni kao da nisu hteli da igraju. Imamo aktivan rezultat, mada je sve ovo šokantno za nas", rekao je mladi napadač Partizana.

Zvonimir Vukić je uveren u plasman crno-belih u plej-of za Ligu šampiona.

"Šteta. Ispustili smo priliku da mirnije dočekamo revanš. Nije bilo loše, a uveren sam da ćemo u Beogradu da obezbedimo prolaz. Pokazali smo da smo bolja ekipa", istakao je iskusni vezista.

Golmana Vladimira Stojkovića prevario je strelac iz penala, Jele Fosen, tako što mu je rekao - istinu.

"Fosen mi je nešto signalizirao. Planirao sam da se bacim u desnu stranu, međutim, mislio sam da fudbaler Genka pokušava da me prevari i zbog toga sam se odlučio da bacim u levu. Nije me lagao", objasnio je Stojković i nastavio:

"Sve se urotilo protiv nas, ali verujem da ćemo na krilima naših navijača proći dalje".

Vladimir Jovančić se sa velikim crvenilom na licu pojavio pred novinarima, koje je zamolio da ne daje izjavu.

m o n d o r s
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Da sam prije utakmice dobio sansu da prihvatim 2-1 za Genk, uradio bih to bez razmisljanja. Ali poslije prvih 10 minuta igre jasno mi je da smo za klasu boljinod njih. Ne znam zasto kenjate po Babovicu, po meni je odigrao veoma dobro, a start za zuti karton je prosto receno za šamara. Drugo, sa ovakvom odbranom ,koju smo kritikovali jos prije utakmice, ja sam zadovoljan. Bilo je par ispada, ali OK je to, pa nismo Čelzi, shvatite to vec jednom. Ovi Šabanadžovići ce primiti tricu na JNA, a nece proci ni pola sata igre, zapamtite to. Odigrali smo takticki dobro, mada mislim da smo morali mnogo agresivnije da napadnemo njihov gol, pogotovo sa bekovima, svidilo mi se, mislim da imamo solidnu igru po strani. I jos nesto. Ubacujte ovu djecu ako Boga znate, danas bi se igral sa njima drugo poluvrijeme, da je izbacio Babovica na vrijeme, cisto zbog zutog kartona. Ovi su kurton ekipa.

Sve pohvale Grobarima, domacin je razvaljen i ponizen.

Bice sve ok, idemo dalje.
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Mi ove u Beogradu nećemo pobediti. Stanojević će postaviti taktiku da se ide na 1:0 i to će nam se osvetiti. Verovatno ćemo prvi dobiti gol, pa onda uslediti šok i drugi gol. Ligu šampiona smo prokockali večeras! Imali smo sve, i igru i gol u gostima i sve to prosuli...

Babović mi više ne bi prismrdio dresu Partizana! Može on sada da se izvinjava od jutra do sutra, ali dobiti takav crveni je neoprostivo. Nije on balavac koji je tek počeo da pika loptu. Babonja aufiterzen!

Ajde bre koje su to izjave, zgazicemo ih!

Nista nisu pokazali bre, nista! Bolji smo za klasu, samo hrabro i pametno u Beogradu i nece znati sta ih je snaslo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top