Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Peki

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
179
Reaction score
0
Локација
Svajcarska
Neki od vas prizeljkuju rezultat od Rhyl-a, ali cisto sumnjam u to.

Shamrock je u kvalifikacijama za Ligu Sampiona ispao od Kopenhagen, rezultatom 0-1 (kod kuce) i 0-2 (u gostima).

Treba ih ipak ozbiljno shvatiti, jer nije ovo obicna boranija kao sto je bio Rhyl
 
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
215
Reaction score
0
Локација
Nag's head
Тако је! И нас Бог да погледа! Толико ми је драго што нам се пао Шемрок... ма срећан сам као мало дете, једва чекам групе.
Dear old Dublin town - Away
5Seo6RQVqlq1PLp7g9zBJcZqQkLbq+pAAAAAElFTkSuQmCC
 

vac13zmaj

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
164
Reaction score
1
Локација
Skopje
Dobro je,od tih 5 rivala sto smo mogli da dobijemo dobili smo najlakseg,nisu ovi kao Ril nimalo ali ako ni ove ne prodjemo ondak ne znam sta da kazem,idemo do krova LE :)
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Добро је... Било је и за очекивати да нас мало погледа срећа!

Добили смо можда и најлакшег противника, али у сваком случају нема опуштања!
 

Anakin

Početnik
Учлањен(а)
23.12.2007
Порука
117
Reaction score
4
Koliko smo mi imali sreće, imali su oni. Izvukli su najslabijeg (po koeficijentu) nosioca.:D
 

MikiPFC

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
1
Локација
-MoJ Beograde-
Izbacili nas iz LS preko sudije sad nam bacili ovo da se ne bunimo previse ... klasicna namestaljka... to ti je UEFA
 

=G=

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
309
Reaction score
11
Локација
15000
Треба сад искористити ову срећу да појачамо коефицијент са две победе а и уиграмо тим што је више могуће пошто нас је луксуз тумбања екипе коштао ЛШ...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Шта се тресете к'о да сте јебали сироче?
Миљковићу сиктер из Партизана,сиктер!
Одвалили би кога год да смо добили,само би било питање колико би ко голова примио.
Што ће рећи у лиги европе добијамо најтежу групу.
Мада дуго нисмо имали један момачки блам у европи.:D
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
svidja mi se ovo sto igramo revans kod kuce... opet ce biti prilike da se napuni stadion do kraja, da se momci isprate u grupu direktno... naravno ako tamo ne useru stvari, mada ako ih ozbiljno shvatimo to ce biti samo walk in the park..


 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Шамрок Роверс је тим из Даблина, из Републике Ирске.

Само је пролаз битан. Наравно да смо далеко квалитетнији, али треба одиграти максимално.
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Shamrock do sada odigrao 4 meca u evropi ove sezone:
Flora - Shamrock 0:0
Shamrock -- Flora 1:0
FC Kopenhagen - Shamrock 1:0
Shamrock - FC Kopenhagen 0:2

Zao mi je sto prvu ne igramo u Beogradu jer tada bolje igramo.
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Super, nije moglo bolje. Ne bih da budem paranoican, ali i meni ovo delo kao namestaljka...Kako god, ovo se mora proci!
 

Velizar

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
116
Reaction score
1
I cz je u 1. utakmici gost, da li sad postoji mogucnost zamene domacinstva, da ne bismo igrali istog dana? (a i da Gazda bude zadovoljan)
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Moramo proći, ajde da i mi jednom pobedimo kod kuće. Ali ni Šamrok nije za potcenjivanje. :napred Partizan

Nego i cigani igraju revanš kad i mi, oće to moći?

Edit: ako može da se bira, bolje da mi menjamo domaćinstva. A možda nas uefa namerno ostavi, pa da se pobijemo sa ganima, pa da i nas i njih izbace doživotno.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ko ce sad da menja domacinstvo, mi ili cigani jer revanse bi trebalo da igramo istog dana? Kako ce to da se odredi uopste?
Kod ovakvih situacija smo mi u prednosti, kao klub sa većim koeficijentom od cigana. Znači ako mi "mirujemo" (ako nećemo da menjamo domaćinstva sa Ircima, a ja to NIKAKO ne bih činio, taman fino da sa jednim uspešnim revanšom kući skinemo prokletstvo i proslavimo na našem stadionu!), postoje 2 scenarija:

1. Cigani igraju svoj revanš kući u utorak 23.08. (dva dana pre nas)
2. Cigani moraju da menjaju domaćinstva sa Francuzima, tj. da revanš igraju na strani

Ako im UEFA dozvoli scenario br. 1, onda cigani vrlo verovatno i prvi meč na strani igraju u utorak (16.08.), ali ni taj meč a ni revanš u rupi NE SMEJU da počnu posle 18h (zbog plej ofa LŠ koji ima "zaštićen" večernji termin utorkom...kao i sredom naravno).

Tipujem da smo im uvalili dupli kurac - em smo dobili protivnika da oni ispizde (kao što već uveliko čine), em ćemo ih naterati da igraju revanš u Renu...:)...mada Ren ume već na strani da uvali i po 5 komada...:)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top