Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Реиса Станојевић на конференцији рече да су сви спремни сем Лазевског, Миљка, и овог новог штопера!
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Ne znam otkud vama da su ovi likovi amateri.

Циганска измишљотина... Кога год извучемо испадне да су то аматери :wink:

Вечерас треба да победимо убедљивом игром, да прште шансе. Колико голова ћемо увалити није битно.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne znam za ove startere što će visiti na tribini ali sam pročitao da Rankevičius počinje na desnom beku,opet.

Možda iznenađenje bude Radiša? :D
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Možda, mada, to sada i nebi bilo iznenađenje. Ipak je Radiša taličan :D
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Што ми не добијамо јаче од нас, а знамо да усеремо и изгубимо од слабијих од нас.
Одговор је јако прост, делом утемељен у нашем менталитету, делом у томе што је екипа уљуљкана резултатима из претходне 4 сезоне (иако су из сезоне 2007.-08. у клубу само Ламин Диара и Немања Рнић). Ми потцењујемо слабије од себе, излазимо са паролом: "лако ћемо", "они су пацери - ми смо Партизан" и томе слично. Данас си у великом проблему ако не изађеш са 100 % мотивације против било кога. Сви знају да направе пресинг, сви данас тренирају слично и спремни су. Још је Шамрок у сред првенства (они играју наопачке - пролеће па јесен).
Са друге стране, ниједна јака екипа није нас потценила, сем можда Шахтјор 2009. на оних минус бог-зна-колико, у небитној утакмици. Они на нас не излазе потцењивачки, већ спремно и са 100 % могућности.
 

sickmouse

Početnik
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
175
Reaction score
23
Локација
BL
Pa o tome se i radi i na tome ja najviše zamjeram svima. Nema malih i velikih utakmica, ko istrči na teren ima da igra sa 100 % mogućnosti, ako nisi sposoban sedmično (ako računamo i evropu ) odraditi svojih 180 minuta posla kako spada , prijavi se na biro, tamo primaju sve.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Aha, i ne samo to... Videčemo šta će biti, voleo bi da prestanu da muljaju, prevršili su svaku meru.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Znači, nema Stojketa, ako ne bude ni ilića i Vukića, predvodi nas kapiten babonja, juhu.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Da, nešto se opasno kuva, očekujte neočekivano u prvih 11 večeras...

Ali babonja kapiten naravno neprikosnoven :D
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
dolazimo do price koju sam spominjao. dobili su ponudu za stojkovica i zato i dovode aleksica. djura nastavlja u svom stilu "prodaj sto se moze":banghead:banghead:banghead
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Kada vidim sliku na golu kako nam brani Radisa....hvata me jeza..:)
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ma dajte, nije bitan golman večeras, neće ovi ni šutirati na gol...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ajde neko upuceniji da nam kaze sta se desava bre,ovo gadno smrdi,na utakmici sezone prave rokadu golmana?!? I jos pritom 2 najiskusnija igraca ne stavljaju ni na klupu?
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ma dajte, nije bitan golman večeras, neće ovi ni šutirati na gol...

Управо то, уопште није голман битан, проблем је био у неинвентивној средини, и неефикасном нападу. Никако проблем није могао бити голман, али да на терен изађу Бабовић, С.Илић и Вукић заједно - то је већ проблем у најави.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top