Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Eto čudim se optimizmu kao prvo, jer mi nemamo 3 krštena igrača (pogotovo posle odlazaka) u timu ali zato smo već izbacili tim koji je barem pobedio Seltik, da ne govorimo ipak da igraju ligu koja je verovatno po fair-play ono što mi možemo da sanjamo 2544. godine i kao treće koji će sigurno svim srcem igrati za svoj klub.

Sledeće, ljudi zaboravljaju da smo mi ispadli u Evropi i od gorih timova ili bili na ivici (Jermeni Fofana?).

Za razliku od ostalih ja smatram da je stil igre prednost, koliko vidim okosnicu tima im 95% čine ostrvski igrači, sa malo taktičke pameti lako se to rešava barem dominacija u posedu lopte (doduše opet kod nas tehnički pismen igrač koji verovatno ostaje je Pantić).

Lično zadovoljan sam što igramo pre svega Evropu, nije neki ex-SSSR protivnik i sa stanovišta mog je zanimljiv klub, a onda se nadam i prolazu bilo kakvom.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.788
Bice zesce zajebano.
Ovaj tim nije pobedjivao sugave timove iz JSL, sad ce lako da prodje 3ceg iz Skotske. Plus kad odu 3-4 igraca koji nesto vrede...


Mi ako ovo prodjemo da se sutiramo u dupe.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Bicemo povlasceni i u plej-ofu za LE.
Trabzonu ako se bilo sta desi u medjuvremenu, nece ga Fener zameniti, vec to bi bio klub koji je Trabzon eliminisao, ili dodatni zreb bi bio.

Za pocetak da mi prodjemo Skote, lako cemo u Q4.

Нису Шкоти проблем, проблем смо ми. Управа прави екипу за пласман у плеј-оф!

Ал` плеј-оф ове наше Пингпонг лиге ...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
To takodje znaci da se i Vulverhempton seli medju nosioce ako dodje do plej ofa, sto je takodje dobra vijest. Sledeci ispod crte je noskovski Spartak, i ako jedan nosilac ispadne u prva 2 kola, i oni bi u projektovanom plej ofu bili nosioci. Nije to lose, valjalo bi ih izbjeci.

Naravno, da mi gledamo sebe, bice jako nezgodno protiv Skota a pojacanja ni na vidiku.

Prodaje stale, sve se utisalo..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.547
Локација
Beograd
Ал зато можда и ,,комшијама,, Шкотима ,,цркне крава,, па испадну још пре него што налете на нас! :D
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Zurnal pise da revans protiv Skota prenose RTS ( za Srbiju) I Arena ( ex yu i Srbija "na kablu").

Ne pise nista za prvi mec.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Malo sam se pozabavio da "proučim" potencijalnog protivnika.

Transferi -
  • Jordan Jones - otišao u Rangerse, levo krilo, 28 utakmica, 4/4 što se učinka tiče.
  • Penzija Boyd
  • Tim Vayrynen finac sa mršavim učinkom je potencijalno pojačanje u napadu, probaće ga danas protiv Gaz Metana

Stil igre -
  • Definitivno klasika, duge lopte, centaršutevi i opasnost iz kornera
  • Par veznjaka ima dobar šut van kaznenog prostora i to ne treba dozvoljavati
  • Nemaju igrača koji pravi evidentnu razliku i koji vuče ceo tim nakon penzije Boyda
  • Odbrana im je haotična, dok su kući stabilni, na strani znaju da prime sve i svašta
  • Levi bek ima odličan centaršut
  • Iako su tukli Celtic i Rangers, od istih su dobili peticu na strani
  • Dva puta su dali 3 gola u ligaškom delu, jednom 5 (Hamilton), uglavnom minimalne pobede
  • Boyd je bio vođa, dosta temperamentan i neko ko vuče tim
Zaključak - samo im spustiti loptu i ne dati prostora za njihovu igru. Trebalo bi da ih rešimo kao danski Nordsjeland od kog smo imali slične bojazni.

Koga ne mrzi, YouTube je pun pregleda utakmica prošle sezone i može da se uveri u kvalitet.

Pozdrav!
 
Последња измена:

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Naš potencijalni protivnik Kilmarnok igro 0:0 prijateljski meč sa Rumunskim Gaz Metanom.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Odigrali su trening meč. Daleko od neke konkretne provere. Ovo je kao mi i Budućnost. Gaz Metan delovao ozbiljnije, mada je bilo puno izmena. Ovo ne treba ni gledati kao neku proveru. Njih plaši što je Aberdeen izvukao nulu protiv Velšana s kojima igraju. Mogu da se kladim da će ih jedva izbaciti, ako uopšte prodju Nomade.

Edit: Sreda im je Dinamo Bukurešt, to im je provera pred Velšane, tu će da vide gde su u odnosu na tim sličan nama, bar geografski.
 
Последња измена:

Bojan Pfc

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
46
Reaction score
19
Локација
Beograd
Koliko sam razumeo mi cemo biti povlasceni kroz cele kvalifikacije, jer je Milan izbacen iz LE. Stvarno osecam da mozemo da prodjemo u grupnu fazu, uz nekoliko dobrih pojacanja. Ozegovic je tu tanak mnogo, dobro bi bilo dovesti onog napadaca Nigerijca iz Rome sto se spekulisalo, ali kakvi su ovi iz uprave slepci, dovesce nekog samo da se kaze da su doveli.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nosioci bi bili svakako, s obzirom da nisu ( jos) izbacili Trabzonspor. Ovako nam jos vise pogoduje ovo sa Milanom, jer se penjemo jos jedno mjesto na listi, kako mi, tako i svaki sledeci.
Dakle, Vulberhemton ide medju projektovane nosioce u plej ofu, sto znaci da ako i mi i oni dodjemo do istog, ne mogu biti nas protivnik.

Sledeci na listi nenosioca je Spartak iz Moskve. Ako neki nosilac bude eliminisan u prva dva kola, oni takodje ulaze iznad crte.

No, da mi prvo gledamo sebe. Bice stravicno tesko protiv Kilmarnoka. Nema jos pojacanja krucijalnih za jacanje tima, a vrijeme ide.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Kilmarnok izgubio 3:0 prijateljski meč od Dinamo Bukurešt
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Dinamo Bucharest 3:0 Kilmarnock

Isprangijaše ih Rumuni u kontrolnom meču pred Velšane. Jednostavno se vidi da su ekipa sa plastičnom podlogom za mečeve kod kuće. Čitam njihov forum pošto nisam ispratio stream i da se zaključiti da vlada nezadovoljstvo. Traže pojačanja.

Osim ovog veznjaka što im je prešao u Rangers, nemački klub im juri levog beka koji mi se strašno dopao, mislim da im nude pola miliona po medijima. Ako im ode i levi bek, tek onda nema šta da traže.

Iskreno, sve što sam mogao da vidim, oni će jedva da prođu tim iz Velsa. Možda me ubede da nije tako, ali sve i da prođu, nemaju šta da traže protiv nas.

:ziveli
https://www.flashscore.com/match/h0fWYBmA/#match-summary
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Pozdrav, cituckao sam malo sad njihov forum i vidim da su i oni ovaj forum posecivali. Zapazio sam da su ubedjeni da prolaze prvo kolo i vec se raspituju za dolazak u Beograd, takodje sam zapazio da se malo sprdaju za Sadika (zato bih voleo da im uvalja dva komada).
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Da, čitamo mi njihov forum, čitaju oni naš. Evo baš sad vidim da citiraju moj post kao scout report i nadaju se da će Savo da koristi isti kao taktiku.

Jedan se drznuo da kaže da nam je forum funny as fu**. Zbog toga ću im ostaviti jednu poruku.

********************************************
Dear Killie visitors, welcome to our forum. Glad you are here, that means you have high hopes. I understand the "attempt at humor" you all brits try, but this gentleman that you are mocking, Sadiq, will score couple against you, just for fun. Hope you survive clash with Nomads. Best of luck. Grobari.
*********************************************
 

Прилози

  • Screenshot_20190704_221255_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20190704_221255_com.android.chrome.jpg
    601 KB · Прегледа: 80
Статус
Затворена за писање одговора.
Top