Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Odličan žreb, izbegle se i neke mine u 3 kolu, videćemo ko nam se pada za 3 kolo sutra u 13h.
I TSC ima lepe šanse da ode u play off, pobiće se oni sa ciganima iz Rumunije, a uzimaju poziciju nosioca u 3 kolo i lepe šanse za play off.
 
  • Like
Reactions: BaX

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.844
Локација
Banja Luka
Skraćuje li se večeras spisak potencijalnih rivala za sutašnji žreb ?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.454
Trebalo bi, 4x10 i jedna grupa od 12.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Zabole me iskreno za taj tsc ko za lanjski sneg. Samo Partizan!
Realno bi tako trebalo da bude. Ali kad imas upravu koju zabole za Partizan, pa gledas da i drugi dogura sto dalje i omoguci nasoj ligi sto bolju poziciju sledece godine, jer se mi ocigledno ne borimo za titulu, i igracemo intertoto kup sledece godine. Pa sad uprava i Savo neka misle da im ne trebaju pojacanja.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas
Malo o našem narednom rivalu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.233

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Poruke o menadžmentu kluba i đeci su premještene u temu Uprava i marketing.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
E ovde će biti jebeno ako ne bude pojačanja.... Može Desna, da se ne pojačavamo bezveze :D prejaki smo
 
  • Like
Reactions: BiP

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Sarloa prva u Belgiji, i ako su samo 4. kola (tukli Briz), Alanja mrtva dosta jaca nego Maltja prosle sezone, a ova Desna nabijem dobija Kijev prosle sezone uz X, gubi od Sahtjora 2:3 i 2:4.. znaci kost do kosti!

daj Belgijance.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ako budemo igrali na strani, bez pojačanja u defanzivi - this is where your journey ends...
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Jebote.. sad su nam Sarloa, Alanija i Desna zajebani rivali, uvalise nam najgore izgleda

Nista, da trazimo mi sami da nas Uefa prebaci u Intertoto, tu Evropa Ligu 2 pa da se nadmecemo sa sestim iz Estonske lige, mada i tu moze da nam padne neka neugodna Trans Narva

Ps. Danas svi igraju fudbal...
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
E vala ako su teski protivnici Sarloa, Alanja i Desna onda ga popisaj, onda i treba da igramo ligu evrope 2. Kad smo mogli pre da izbacujemo i pobedjujemo ozbiljnije protivnike mozemo i ova tri tkma. Ako mogu odvratni musavci (gadi se i meni samom sto ih pominjem) da izbacuju Kopenhagen, Jang Bojs, Salcburg koji su dosta jaci od ovih etevalja, mozemo i mi ove. Realno nije los zreb, ako ne mozemo ove protivnike da prodjemo onda je jsl nas nivo i to je to, nema tu neke filozofije. Siguran sam da cemo pobediti ko god da nam dodje od ova tri protivnika. Ali to ne znaci da ne mislim da su hitno potrebna pojacanja, bek, stoper, adekvatna zamena Sadiku da udje sa klupe podhitno!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top