Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.525
Što se bodovanja tiče u trećem po rangu takmičenju, do sada su CL i LE bile jednake po tom kriterijumu (ako izuzmemo bonus poene), tako da ne verujem da će biti nekih razlika. Pobeda i nerešeno bi morali da vrede isto svuda, samo bonusi za prolazak dalje da se razlikuju od nivoa takmičenja.

Tako je bilo da sada, jedino je logično da tako i ostane, mada to je UEFA...
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
Obratiti paznju na skakace RFS .Dobri su u prekidima.Dosta golova daju tako.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Vazno je da ne srljamo i da ne gubimo strpljenje ako posle pola sata ili prvog poluvremena ne postignemo gol.....protiv bunkerasa je najvaznije drzati nulu i ne dozvoliti neki kiks zbog nestrpljenja, a golovi ce doci.... Lepo je Asano to uvideo.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Pamet u glavu, zajebano je ovo sa 1 utakmicom. Ne igramo protiv amatere.
Jedan kretenski karton, jedno golmansko izletanje (nepotrebno, a prosle godine vidjeno desetinu puta) i ode pola tima upola cene za nedelju dana da ne bi bankrotirali.
Sudi nam sudija iz nefudbalske zemlje, pretpostavljam pretenciozan, hoce da se dokazuje.

Dva zadnja vezna, pa kad ga umuvamo tad. Vitas i Banjak, a pogotovo Vitas mi ne uliva poverenje za igru sa jednim zadnjim veznim jer je kiksara.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Sutra nema opuštanja. Igramo protiv nama nepoznatog protivnika. Proteklih dana sam se pozabavio RFSom pa sam odgledao sijaset pregleda u slobodno vreme pa bih izdvojio neke stvari kako bi se i ostali upoznali pre samog meča.

Tim RFS je relativno mlada ekipa, 25.9god i 11 stranaca kao što se da videti na transfermarktu. Niko poznat nije u tom timu. Najpoznatije ime je zapravo njihov Ivica Iliev (Maris Verpakovskis) koji je doveo ove mlade strance uglavnom u fazi napada.


Prednosti:
- Jaka skok igra. Većina golova proizvod su prekida i centaršuteva.
- Njihovi bekovi centriraju iz punog trka, nešto što u Partizanu nisam video dugi niz godina
- Prilično su oštri na svojoj polovini i efikasno traže prostor preko krila iz kontri

Ključni igrači:
- 199cm visoki štoper Ziga Lipousek, plavušan iz Slovačke koji je meta svih centaršuteva iz prekida
- Roberts Salvanieks, desni bek/krilo, brz, prodoran sa vrlo neugodnim centaršutem
- Chinonso Offor (Sadiq za siromašne), klasična devetka, uglavnom tražen zbog svoje visine 192 i korpulencije. Dosta golova glavom poput ovog štopera gore

Mane:

- Katastrofalna odbrana. Uz Zigu rotiraju drugog štopera i ne zna se ko je gori.
- Ranjivi su iz kontre samo tako, amaterski zatvaraju pozadi da je to vrlo kritično
- Kvalitet lige je go kurac. Pitanje je koliko će se gore pomenute prednosti videti sutra kad ih zatvorimo sa Šćekićem i Zdjelarom

Sve u svemu, ne treba srljati. Jači smo, prolazimo ali pamet u glavu i smanjiti broj prekida zbog svih opasnosti koje sam naveo.

Za kraj, evo vam pregled poslednja tri kola:
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Srecno !!!


34(5).jpg
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako ih otvorimo na vreme, očekujem laganih 4:0.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Bez jajarenja i izmisljanja da je ovo neugodan protivnik. Rfs iz Rige, vauu.. Dva ili tri razlike, prava mera.
Imamo bas ruzan obicaj da od svakog protivnika pravimo neki bauk i daj uvek nekog lakseg.
Vreme je da se pobedjuje u seriji, nema kiksa ni u domacim ni u ovakvim utakmicama.

Mi smo Partizan i idemo po protivnika :D
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Jučerašnje utakmice su pokazale da favoriti moraju opasno da se oznoje da prođu dalje.Nema da se odlaže ništa za drugo poluvreme, utakmica mora da se reši u prvom.Kofecijenat nam je spao na 17 samo, mora se ući u ligu Evrope da bi povećali koeficijenat i ušli u ligu šampiona dogodine.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.930
Локација
Kuci
Ja ocekujem da Vitas jos jednom posluzi goste loptom u noge ispred nasih 16m

U to sam poprilicno siguran

Rezultat 5:0 lagano
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top