Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Verujem da bi Joveta prihvatio i manju ponudu od nas nego da ide u fckn Iran ali prvo mora neko od onih parazita da se seti i ponudi mu ugovor naravno ako duhuštolebdinadčmarakanom to odobri.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Svaki igrač koji se vrati k.... ne valja, zato se i vraća. Kad se samo setim kako sam se radovao kao malo dete kada se Bambi vratio. A ono ispade da mu je najbolji potez bio što je Natha prevario.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Meni se nešto čini, moguće da grešim, da je taj gol bio za mršavih 1:1. Ipak je bilo za 2:1, proverio sam, pre toga je promašio penal.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
372
Reaction score
1.533
Jebote mozda i ja gresim bio sam nacirkan, otisao sa svadbe na utakmicu,
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
За Јовету је био идеалан моменат да се врати на лето 2021-е, а за Насташића прошло лето. Јовета је имао 31 годину, а Насташић 29. Били су слободни али су изабрали Херту односно Мајорку. Љајић без клуба 6 месеци па оде у јебени Карагумрук.... С.Савић још у Атлетику, он нас тек не види са те висине..... Руку на срце можда их нико из клуба није ни звао да дођу али ако баш хоћеш да дођеш - ма доћи ћеш. Мени није јасно како толико дуго можеш да не играш у Партизану, како те не повуче да се вратиш и кад ниси у слободном паду......

Једино се Бамби вратио и може неко да каже да није имао где другде (а могао је сигурно и са једном ногом неке арапе да жица за паре) али обрни окрени дошао је директно из ЦСКА, а не преко неких успутних станица и довео нам Татка фудбала, био део једне лепе и кратке приче, набио цигане у дербију - од њега доста и хвала му. Једини.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.653
Локација
Beograd
дошао је директно из ЦСКА
И било је претужно гледати га како више планира да падне и изведе слободњак него да потрчи. Као што је и Данко више падао и махао ка судији него што је играо. А Вукић се 6 месеци загревао да би проиграо. Док Јојић ни за две године није успео да зашпринта.

Ако су и Настасић и Јоветић (и било ко други, трећи или четврти) у тако неком фудбалском стању, ХВАЛА им на томе да се не враћају. Ко може да потрчи, зашпринта и игра, добродошао.
Па стварно не можемо да дозволимо да нам је фудбалер у слабијој кондицији и брзини од тренера!!!
(А видели сте Дуљаја на снимцима тренинга)
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ja nikad neću zaboraviti Ćirića, 2005 protiv CSKA, zagrevanje pred tekmu, zima u pm, a on kasni za timom pola širine terena. Penzija ne tako dugo posle toga. Ubile ga pljuge.

Opet, od povratnika, nekako stara garda uvek prijala. (Ilić legenda, Iliev, Krstajic, Vukic da ne nabrajam)

Ovi klinci danas, bože me sačuvaj, to sve ima freske po telu, veštak zube, iščupane obrve i kilo gela. Odu tamo preko, poprime tu Jersey shore kulturu. Gledaj samo Filipa Stevanovića, mali je prso ko lajsna. Dača isto, više razmišlja kakva mu je frizurica nego šta je uradio na terenu….

Fali njima svima jedan Marko Nikolić i dva šamara pre i posle treninga.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
И било је претужно гледати га како више планира да падне и изведе слободњак него да потрчи. Као што је и Данко више падао и махао ка судији него што је играо. А Вукић се 6 месеци загревао да би проиграо. Док Јојић ни за две године није успео да зашпринта.

Ако су и Настасић и Јоветић (и било ко други, трећи или четврти) у тако неком фудбалском стању, ХВАЛА им на томе да се не враћају. Ко може да потрчи, зашпринта и игра, добродошао.
Па стварно не можемо да дозволимо да нам је фудбалер у слабијој кондицији и брзини од тренера!!!
(А видели сте Дуљаја на снимцима тренинга)

Pa ne sjecam se kad se Zvone tacno vratio, ali onu sezonu 2011/2012 je jebao kevu...
Jedan od klasnijih igraca koje sam ja gledao
Onaj gol u rupi je remek djelo koje ne vejrujem da cu skorije vidjeti opet...

Jovetic je suvise velika klasa od igraca da bi se vratio 2021. godine. Kapiram da je on u Herti imao par miliona evra.
Medjutim, ovo ljeto je bilo nacrtano da se vrati i bio bi najveci majstor fudbala koji je igrao u nasoj ligi u poslednjih 30 godina.
Ali avaj....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top