Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.756
Локација
Beograd
Radi za platu koju verovatno ne dobija...
...а емоцију сигурно има, бар за време утакмице, и ко је био на некој сигурно је то приметио...
...а вероватно да има нешто и пре и после утакмице - стекао сам утисак да се доста ,,исцимао,, да путем својих познанстава и личним контактима неке играче убеди да дођу у Партизан...

И сад ће неко да каже и нису то баш неки играчи, јер има и бољих...
Има, само више коштају.
А одакле у Партизану паре за те што више коштају?

Толико о прелазном року, а о осталом можемо у теми Управа и маркетинг.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
665
Reaction score
5.335
Локација
Nis
стекао сам утисак да се доста ,,исцимао,, да путем својих познанстава и личним контактима неке играче убеди да дођу у Партизан...
Pisao je Elric vec o tome, ne vara te utisak, pri tome je ubedjivao igrace da smanje trazene plate (mada svakako ih nece videti :D ), a o tome su pricali i on licno i Taki koji se odrekao nekih bonusa, ako se ne varam.
Poenta cele price je da je apsurdno pljuvati coveka koji se cima i iskreno nesto pokusava dok imamo ovakvu upravu, sva negativna energija mora biti usmerena iskljucivo na njih.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.756
Локација
Beograd
Па и ја мислим да је апсурдно фокусирати критике на човека који искрено нешто покушава док имамо овакву управу. Али и пре и после сваке утакмице Дуљај је и даље омиљена мета неких на овом форуму, за разлику од утакмица уживо, где он процентуално има много већу подршку присутних навијача Партизана у односу на то колико је оних који га вређају - тамо су то само неки појединци...

Не спорим да је двомеч са Нордсјеландом једно од најгорих издања Партизана у целокупној нашој историји, не спорим и да је Дуљај имао учешћа у томе, али, и да је много бољи тренер него што јесте, не може он за неколико месеци да од посрнулог Партизана направи европског гиганта, нити има буџет да направи неко ,,инстант,, решење...

Па чак ни највећи Жељко Обрадовић у првој повратничкој сезони није освојио трофеј, а на путу да га освоји није појачања доводио из друге француске лиге, него их тражи у Евролиги и НБА! И има обезбеђен буџет за та појачања.

Капирате разлику?!
Капирате у каквим условима ради Жељко, а у каквим условима ради Дуљај?
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.036
Reaction score
7.735
Duljaj je Partizan..i slepac vidi toliko.
Neka se zapita svakomko se takmiči u pljuvanju ka Duljaju sada,jeli možda on/a uradio nešto više za Partizan..ili nešto uopšte..pa nek onda opljune,ako mu obraz dozvoli.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.036
Reaction score
7.735
Patetika je stilska figura..ovo je ralnost.

Utadi nešto pa pljuj..pogotovo nekoga kao Duljaj.

Da ima neko drugi/bolji a da želi klupu Partizana, Duljaj bi se povukao sam..do tada se bori kako ume i može, što je neuporedivo više od svakoga ovde,pogotovo daljinskih pljuvača.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.129
Reaction score
14.703
Локација
Kipar
Prijatelju ne pljuje niko nikoga ovde. Duljaj samo dobija ocenu na osnovu prikazanog prosle godine u prvenstvu I na osnovu igara u Evropi ove godine. Neko bi rekao da bi moglo da se komentarise I davanje alibija upravi ali hajde da to preskocimo ovaj put.
Cinjenica je I da je Duljaj kojim slucajem stvarno trener ne bi bio danas u Partizanu kao sto nije dolazio ni kao igrac dok je mogao da pomogne. Tako da nemoj da ga kitimo nekom bezgranicnom imaginarnom Partizanstinom kada on to svakako nije.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.784
Reaction score
55.558
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Evo biću ja trener znam koliko i on o taktici. Izvukao bih 6:0 od ove mega ishrane iz danske verovatno. Pokazivaću emociju pored aut linije. Samo nemam pekaru. Koga zajebavate više.
Kao da je došao iz Atletiko madrida sa CV jem od 10 godina. Veću uslugu čini klub njemu nego obrnuto.
Sutra ću da čujem sa Vazura neće da ode jer niko neće da dođe a on klub neće da ostavi na cedilu.
Duljaj još ima i pravo glasa na skupštini.

Sad zato što imamo debelog vazuru u klubu svi smeju da budu govna
Aupičkumaterinu više
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
E sad se ja pitam po čemu to da mjerimo partizanštinu. Da li je Marko Nikolić, naprimer, primer partizanštine? Ako jeste, da li je to zbog osvajanja titule ili nečeg drugog. Da li bi više bio pravi primjer partizanštine da je ostao i posle osvajanja titule, a ne otišao za novcem. Nemam ništa protiv Marka, da smo jasni, ali eto on mi pao napamet jer je možda najsvežiji primjer.

Dakle, kako da to izmerimo ko je veći partizanovac? Ili samo gledamo titule, pa onaj ko ih nema nije niko i ništa, a ovi drugi su sveci.

Ne znam, ja volim Partizan, a volim i fudbal, i onda ako smo mi navijači, zar nije naš posao da navijamo i bodrimo. Imamo pravo da budemo nekad nezadovoljni, naravno, ali da pljujemo naše, mislim da to nije posao navijača.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.129
Reaction score
14.703
Локација
Kipar
Poenta je da nema uopste potrebe da je meris a samim tim i da je koristis kao argument sto gledamo ovde kad god se povede prica o Duljajevom trenerskom angazmanu.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.036
Reaction score
7.735
Ja Duljaje poznajem lično..i pojma nemate o čemu pisete,da imate bio bi vas stid.

U kakav klub je dosao Duljaj,u kakvu ekipu i u kom momentu? Nije li nas Gordan ostavio kada je već izgubio svlačionicu i zaredjao očajne rezultate? I šta očekujete, da sredi i zakrpi sve odmah i to sa gotovo nepostojećim budžetom?

Kažete član skupštine? Član je po odredbama statuta kao bivši igrač koji radi u klubu,koliko je puta bio zapravo na sednici,jeste li sigurni i da je pozivan. Evo i ja sam član skupštine u svom preduzeću pa se ne pitam ni za šta jer nisam poklonik prve usnije..jel to nešto jebeno čudno? Gde vi jebeno živite?

I sada biste u isti koš jednog Duljaja i Nadja sa POKITIČKI namestenim rukovodstvom poslatim sa ciljem da uništava, zašto? Zato sto nisu pičke kao vi da odustanu i truju.

Svaka čast svakome, al iskoristite bar to pola mozga da makar jednom sagledate širu sliku..ili i dalje budite naširoko glupi.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.942
Reaction score
21.758
U kakav klub je dosao Duljaj,u kakvu ekipu i u kom momentu? Nije li nas Gordan ostavio kada je već izgubio svlačionicu i zaredjao očajne rezultate? I šta očekujete, da sredi i zakrpi sve odmah i to sa gpyovo nepostojećim budžetom?
Ja sam ocekivao da se tera u tri picke materine posle 5:0 u kvalifikacijama za vasar na Suvoj planini, ali nista od toga.
Sad ocekujem da se ne bruka u izjavama posto sam skapirao da pameti i morala nema. Vojnik Partizana moj kurac.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.784
Reaction score
55.558
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Evo ja sa pola mozga tvrdim da on treba da bude presrećan što je dobio priliku da radi i u ovakvom partizanu jer znanje nema ni sa treću ligu. I da će mu ovo biti najjači klub u cvju.
I da je glup i bezobrazan što bar nije ponudio ostavku, pa ako nema ko drugi nek ostane ko Vučela.
Njega ne poznajem ali bih i za rođenog brata to tvrdio.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.036
Reaction score
7.735
Poseti nekada pekaru Partizan,popričaj sa mestanima o tome ko su zapravo Duljaji sta su sve učinili za svoju zajednicu,bez ičije pomoći ili uticaja.

Usput razmisli samo sta je mogao da uradi, koliko ljudi znas uopšte da mogu da ista urade u okolnostima u kojima on radi..kada te buše svi pa i oni za koje se boriš.

Posle toga da sednemo da razgovaramo, evo ja cu castiti ručak..pa da mi kažeš da li si se posramio i koliko.
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Poenta je da nema uopste potrebe da je meris a samim tim i da je koristis kao argument sto gledamo ovde kad god se povede prica o Duljajevom trenerskom angazmanu.
Za mene je više nego dovoljno izjava Nikolića, gdje više nego hvali Duljaja!

I ova ekipa i trener Partizana imaju ,,ono,, nešto.
Da li imaju kvalitet trenutno kakav želimo, vjerovatno ne, ali i tu se može raditi na poboljšanju.

Jer posle ovakvih utakmica ekipa raste! Ajde da vidimo dokle će rasti, pa ćemo suditi. Ne može niko reći da nema napretka u igri.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top