Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
575
Reaction score
3.084
Evo ja se prijavljujem da budem sledeci trener nasega kluba, volim Partizan i javljam se komsijama ispred zgrade . Primanja mi nisu bitna mora se od nekud početi može i volonterski .
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
575
Reaction score
3.084
Uzas . Klub nam je nikad gori zbog nesposobnih ljudi ili jako sposobnih zavisi iz kog ugla gledamo .
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Ne znam koliko je tacno ali po ovima Dijabate ide za dzabe. Ako je tacno ovi pajaci iz uprave vise ne mogu nikoga da stignu prodaju pre nego sto igrac pobegne.


U tekstu futmerkata se ako je prevod teksta dobar uopste ne spominje da li ce ugovor biti raskinut ili ce biti placeno obestecenje, vec samo da je blizu prelaska tamo, a “novinari” iz sportskih sigurno nemaju nikakve informacije po tom pitanju. Verovatno je samo nagadjanje na osnovu toga sto je nasa uprava poznata po tome da postuje potpisane ugovore, ali ne bih ovo uzimao kao previse ozbiljno.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ako može 11 stranaca, ja sam za to
Pa šta će nam onda Teleoptik? Onda bolje da zatvorimo sve to, jer nas sve to košta više od tih 11 stranaca. Valjda je cilj svake uspešne firme da ima svoj "proizvod" a da ne živi od tuđih. Nama bi cilj trebao da bude da samo dopunjavamo kritične pozicije iz inostranstva, a sve ostalo da bude naša škola. E sad druga stvar je što ova uprava upropastila sopstvenu školu svesno ili nesvesno.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd
Bez brige, uigraće on 11 stranaca i svi će osećati klub kao Taki i Belka. Teleoptik da zatvorimo, a ovi omladinci što uzeše titulu da igraju u LŠ u Leskovcu. :D
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
Можда грешим, али не би нам одговарао странац на месту штопера јер их већ имамо довољно у екипи. Више не знам ни колико их може бити на терену са страним пасошем (изузев ЕУ, ЦГ и БиХ) већ их је петорица (Мениг и Захид имају европске). Добра је нам је шанса био Настасић.
Нисам био присталица Милошевића као тренера, али сад ми се чини да би ову екипу боље водио
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
332
Reaction score
977
Локација
Boston
Nama trebaju kvalitetni igrači a ne domaći ili stranci. Više se na to odnosilo. A naša škola godinama ne izbacuje kvalitet. Generalno srpski fudbaleri imaju neradnički i antifudbalski mentalitet pa zato i istroše talenat koji imaju.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd
A kako znamo da naša škola ne izbacuje kvalitet. Klinca mora da istrpiš, kao sada Ilića. On će se razviti kako treba samo kroz utakmice ako bude igrao. Umesto toga recimo dovedemo nekog Kolorada na pozajmicu, on odigra prvu strandardno i vratimo ga posle 6 meseci...
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Bez brige, uigraće on 11 stranaca i svi će osećati klub kao Taki i Belka. Teleoptik da zatvorimo, a ovi omladinci što uzeše titulu da igraju u LŠ u Leskovcu. :D

Daj 11 kvalitetnih igrača, makar bili svi stranci. Manite me tih koji "osećaju" klub ala Lola, Markec, Zeka...ako će igrati preko one stvari.

Uostalom veću emociju za klub su imali i više su se borili za njega stranci Moreira, Žuka, Leonardo, Diara nego mnoga "naša deca".

Ne treba ni strance gomilati bez ikaivog reda, ali glavni kriterijum treba da bude kvalitet igrača a sve ostalo je sporedno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.651
Локација
Beograd
A kako znamo da naša škola ne izbacuje kvalitet.
Tako što ćete za početak doći na ,,male terene,, da gledate mlađe kategorije Partizana i Teleoptik, ili bar da pratite live prenose njihovih utakmica...
Onda ćete proceniti ima li tamo ili nema kvaliteta za prvi tim.
Ali, pri proceni morate da uzmete u obzir da oni ne igraju u seniorskom ili u najvišem rangu...a igrati tamo je ogromna razlika! Jer svako ima neku svoju meru, neki svoj rang.

Da sudija nije pokrao Partizan u prvom kolu, mi bismo sad imali stopostotni bodovni učinak! A onda dođe neki Nordsjeland, za koga čak nismo ni sigurni odakle je i išamara nas i ponizi više nego što je Partizan mogao da to uradi nekoj tamo Vodojaži (ništa lično).

Čitam ovde oduševljenje Radočajem, a čovek nam pobegao 2-3 puta, s druge strane, kritikovani Menig pobegao njihovoj odbrani 8 puta a Severina možda jednom manje...nego nisu imali uspešnu završnicu, ali i to može da se reši na razne načine...
I onda recimo, uđe mali Trifunović i ne može nijednom da pobegne nečijoj odbrani, a onda čitam na forumu kako je Severina truba i da treba da igraju naša deca!

Treba da igra 11 najboljih. Amin.
O deci sam ispisao 11 miliona postova na temi o mlađim kategorijama (i Teleoptiku). I o tome kako zamišljam njihov razvoj.
A uzmite u obzir da ta deca ionako Partizanu samo služe da ih što pre proda i da onda stavi neku sledeću decu u izlog za prodaju.

A ko će da igra?

Jedanaest najboljih od onoga što imamo. Iako je više stilska figura nego tačna jezička definicija neke od njih uopšte svrstavati u nekakve ,,najbolje,,...

I po ko zna koji milioniti put ponavljam: NIJE fudbal TV prenos, NIJE fudbal mišljenje na forumu, nije fudbal igrica na kompjuteru - fudbal je tamo na terenu i pored njega, gde lopta tandrče, protivnik te bije, navijači vređaju, peče Sunce, hladi kiša...
TAMO se vidi ko vredi, a ko ne...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa trenutno da. Kažem šta bi trebao da bude naš cilj ili vizija kluba. Mislim svestan sam da naš klub nema nikakvu viziju.

Edit: i to ne zato što "osećaju klub" i ostale floskule. Već zato što živimo od prodaje igrača i zato što smo ogroman novac uložili u Teleoptik i omladinsku školu. Totalno je kontradiktorno ulagati u nešto godinama i posle razvijati suprotnu strategiju. Ali o čemu ja pričam kada znam ko nama radi sve u klubu.
 
Последња измена:

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.113
Reaction score
14.606
Локација
Kipar
Poslednji igrac iz nase skole koji je nesto znacajno odigrao za prvi tim je Pavlovic a pre njega Zivkovic i Mitrovic. To je otprilike period od 10 godina. Mnogo je to malo za skolu nekadasnjeg renomea.
Deca se prodaju sa 17-18 godina skoro bez ozbiljnog igranja seniorskog fudbala. Ocigledno je da ne postoji nikakav plan tranzicije u prvi tim I seniorski fudbal.
To je verovatno I jedan od razloga zasto mnogi odlaze I pre potpisivanja ugovora.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Nama trebaju kvalitetni igrači koji će dati maksimalni doprinos igri Partizana na svakoj utakmici. E sad, da li će svi biti domaći ili stranci, ili i jedno i drugo, totalno je nebitno.

Bitno je da se biraju po kvalitetu, a ne po tome ko su i odakle su.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Poslednji igrac iz nase skole koji je nesto znacajno odigrao za prvi tim je Pavlovic a pre njega Zivkovic i Mitrovic. To je otprilike period od 10 godina. Mnogo je to malo za skolu nekadasnjeg renomea.
Deca se prodaju sa 17-18 godina skoro bez ozbiljnog igranja seniorskog fudbala. Ocigledno je da ne postoji nikakav plan tranzicije u prvi tim I seniorski fudbal.
To je verovatno I jedan od razloga zasto mnogi odlaze I pre potpisivanja ugovora.
O tome i pričam, ali se svaki put javljaju neki da pametuju. Svestan sam da smo u lošoj situaciji, da moramo da bacamo novac na strance koji su realno ispod proseka koji je nama potreban.

Uprava je jedini krivac za celu situaciju u našoj školi.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.113
Reaction score
14.606
Локација
Kipar
Nama trebaju kvalitetni igrači koji će dati maksimalni doprinos igri Partizana na svakoj utakmici. E sad, da li će svi biti domaći ili stranci, ili i jedno i drugo, totalno je nebitno.

Bitno je da se biraju po kvalitetu, a ne po tome ko su i odakle su.

Tacno je to ali najuspesniji klubovi sveta imaju I najjace fudbalske skole iz kojih dolaze neki od najboljih igraca.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Nama trebaju kvalitetni igrači koji će dati maksimalni doprinos igri Partizana na svakoj utakmici. E sad, da li će svi biti domaći ili stranci, ili i jedno i drugo, totalno je nebitno.

Bitno je da se biraju po kvalitetu, a ne po tome ko su i odakle su.
Ja ne znam da li pišem na turskom pa me niko ne razume. I nigde nisam napisao "domaći" igrači. Igrači iz naše škole ne moraju nužno da budu "domaći".

Ali opet da ponovim, radi se o tome da je klub godinama ulagao u Teleoptik i omladinsku školu i sada smo došli u situaciju da se strategija kluba bazira na tome da kupuješ šta stignes u inostranstvu. Ali džabe pričam kada se pola forumaša loži na strance i još ako su crnci uff tad tek kreće loženje. Pa većina je kukala ovde kako se jedan Vlahović "gura" u prvi tim.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top