Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2024.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.909
Reaction score
33.650
Локација
Novi Sad
Na temi "Uprava i Marketing" je postavljena nova anketa oko pitanja dolaska na protest u nedelju 16.06.2024! Molim vas da se izjasnite!
 

Ilyasova

Forumski bard
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.339
Reaction score
9.113
Igramo LS , a opet nema nikakvih pojacanja, koje su nam ambicije zapravo, verovatno da ne primimo 5 u dvomecu protiv Dinamo Kieva.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
391
Reaction score
2.848
Локација
Vukovar
Igramo LS , a opet nema nikakvih pojacanja, koje su nam ambicije zapravo, verovatno da ne primimo 5 u dvomecu protiv Dinamo Kieva.
Ambicije su iste kao i svih ovih prethodnih godina , a to je uništavanje kluba po zadatku, dok se za to dobija adekvatna nadoknada u vidu slobode da se trpa u sopstveni džep koliko se proceni da treba.

Koja je razlika između ove i neke od prethodnih recimo 8 sezona, a ja bi rekao i poslednjih 20 sezona, razlika je samo u tome što je klub u sve gorem stanju, a sistem uništavanja i pljačke je nepromenjen tu imamo jednu konstantu.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.392
Reaction score
2.951
Mogao bih ekspoze da napišem na temu "nebitnost dominantne noge u formaciji sa 2 štopera". Ponekada mi se čini da su naši stručnjaci blago autistični i da samo slepo slede ideje koje vide u ligama petice bez razmatranja opravdanosti primene i dovoljnog štofa za istu. Levonogi štoper je bitan samo kada se igra sa 3 pozadi pa da može da izgura pas uz levu aut liniju. Sve ostalo je demagogija. Poput igranja krilima koja nemaju šut na kontra nogu. Divota.

Svejedno, baš mi je žao ako nema ništa od Maraša. Kao i obično, ponadah se.
Zar nije upravo Stanojević bio taj koji je insistirao na levonogom levom štoperu u 4-4-2? Davno je bilo, ali čini mi se da je bila tako neka priča.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
9.056
Reaction score
14.485
Ма нека је и Саничанин али ако је левоног е то је много битно
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.574
Reaction score
42.382
Локација
Žrnov
Mogao bih ekspoze da napišem na temu "nebitnost dominantne noge u formaciji sa 2 štopera". Ponekada mi se čini da su naši stručnjaci blago autistični i da samo slepo slede ideje koje vide u ligama petice bez razmatranja opravdanosti primene i dovoljnog štofa za istu. Levonogi štoper je bitan samo kada se igra sa 3 pozadi pa da može da izgura pas uz levu aut liniju. Sve ostalo je demagogija. Poput igranja krilima koja nemaju šut na kontra nogu. Divota.

Svejedno, baš mi je žao ako nema ništa od Maraša. Kao i obično, ponadah se.
Igrač kome nedominantna noga služi samo zato da ne padne - nema šta da traži u modernom fudbalu, te tako i u formaciji sa 3 štoper mora tom nedominantnom nogom da ume da odigra pas, bilo uz liniju bilo na stranu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.728
Reaction score
40.197

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
145
Reaction score
465
Локација
Brdo brate
Igrač kome nedominantna noga služi samo zato da ne padne - nema šta da traži u modernom fudbalu, te tako i u formaciji sa 3 štoper mora tom nedominantnom nogom da ume da odigra pas, bilo uz liniju bilo na stranu.
Ne bih išao toliko daleko da poredim "moderan" fudbal sa domaćim. Nemamo mi taj fizički niti mentalni kapacitet. Višedecenijska negativna selekcija u okviru struke je odavno došla na naplatu.
Ipak, dubinski pas unutrašnjom, u stranu, najčešće iz prve, ide jačom nogom. U suprotnom gledamo naš fudbalski folklor, svako malo lopta u autu.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
929
Reaction score
4.947
Локација
Beograd

Nek mu je sa srecom, zelim mu da uskoro ima novog predsednika i generalnog direktora kluba, da osvoji mnogo trofeja u nasem dresu i da bude mnogo bolji od prethodnog levonogog stopera Partizana koji je igrao za reprezentaciju BiH.
 

Ilyasova

Forumski bard
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.339
Reaction score
9.113
Jebote necemo valjda krenuti sezonu sa nesretnim Owusuom ili Kanuteom?
DMF, LB, RB, ST umesto Saldanje, LW ili RW, AMF nedostaju bar 6/7 pojacanja i naravno smena direktora.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
9.056
Reaction score
14.485
Ne bih išao toliko daleko da poredim "moderan" fudbal sa domaćim. Nemamo mi taj fizički niti mentalni kapacitet. Višedecenijska negativna selekcija u okviru struke je odavno došla na naplatu.
Ipak, dubinski pas unutrašnjom, u stranu, najčešće iz prve, ide jačom nogom. U suprotnom gledamo naš fudbalski folklor, svako malo lopta u autu.
А нема поенте ни гањати левака да игра тог левог штопера ако му је нога "дрвена". Рецимо имало је маса дешњака штопера који левом играју боље од Саничанина плус су генерално бољи играчи у том моменту али ето он је као неки левак и то га је ставило у ред ретких играча таквих карактеристика што може да прође управо само на нашем нивоу фудбала и нигде више. Надам се да овај Мујакић није из исте приче.
 
Top