Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
.....

Ukratko,nije da nemamo sanse da oh dobijemo,ni jedna utakmica nije resena pre nego sto je pocela.
Njihove sanse:
-skupa ekipa,dobri igraci
-lisac na klupi
-iskustvo u ls
-pobeda u prvom kolu

Nase sanse:
-Domaci teren,energija sa tribina
-Dva,tri igraca na Klea
-Cekanje od 7godina za ovakav spektakl na JNA
-Njihova tekma sa Celzijem
-Brojne povrede
-Iskustvo Krstajica,zelja za dokazivanjem mladih
-SASA ILIC

U Sasi danas vidim igraca utakmice,daj Boze da tako i bude! Samo smireno,kao i do sad i pokazi "Englezima" kako se koristi mozak
 

desolator5

Početnik
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
9
Reaction score
0
Evo sta mi ortak koji zivi vec par godina u Londonu kaze : "Brate da znas , da vas stampa ovde jako jako hvali . Wenger hvali Clea , Sasu Ilica i Krstajica . Prognoza Londonskih medija za ovu utakmicu je da ni oni nisu sigurni sta ce biti , najverovatnije X po njima ali kazu moze od 1 do 2 da ide :)... dosta respekta imaju prema partizanu .
Srecno :)"
 

Zagor

Guest
You have been run over by a steamroller! :D

Сјајно! Још да буде после меча We told you so! Ех, успомене!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
desolator5

Лепо је кад те неко хвали, али нашем менталитету респект никако не паше...више волим кад су набеђени и убеђени у победу, сетите се Андрлехта, али шта је ту је. Надам се да ћемо им показати да су били управу.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Složio bih se sa drugom 22, nama bolje ide kad nam proradi inat. a kapiram da će ove preplaćene zvezde njihove bar malčice da nas podcene. Mada nam to neće bog zna kako da pomogne, al neka. videćemo :D:
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja sam fasciniran fotkama koje je Munja postavio na prethodnoj strani, fotkama od danas na stadionu...:respect :pfc: :BB :D:Jebem ti sunce još je na fotkama prazan stadion...Biće ludilo večeras kad se Hram napuni...Nemoj da je neko došao na "Istok" blizu mene a da se ponaša kao da je u pozorištu, jebaću mu kevu! :D

SREĆNO CRNO-BELI I DA I BOG VEČERAS BUDE UZ NAS!
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
nistaonda pomericu se malo u desno,jer predpostavljam da ces biti glasan,ali nemoj posle da mi trazis dvogled ili kokice,slucjano!

Imamo "samo" 90.min i iskoristimo ih da svim svojim kapacitetima bodrimo nas klub i sto vise otezamo (legitimnim sredstvima) englezima boravak u Hramu.
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
mene samobrine da ne bude raspad sistema i na terenu i tribinama ako oni u prvih par minuta zabiju gol. tako nesto sam sanjao,da zabijaju pre nego i nasi i krenu....ali je na kraju u snu zavrsilo 2:1,za nas....cleo i sale,uz 2 asistencije boye
(sanjao sam i sledeci derbi u rupi...9-1,cleo 4 komada:) )
samo neka tako bude....mene celi dan trese adrenalin....jb ti siromastvo,kad si covek ne moze priustiti da ode na ovakav spektakl. ima da pokrenem neki ilegalni biznis do sledece sezone ili opljackam neku banku,da mi se ne ponovi ovo. u svakom slucaju,vama svima crno beloj braci i svojim prijateljima koji ce biti tamo zelim dobar provod...i ne dajte se omest ako krene po zlu.
uz Partizan treba biti ma sta se desavalo na terenu....pa neka bude sto ne moze biti ;)

srecno svima veceras

Cleo,drzim ti fige da mi ostvaris san...j
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Priželjkujem da naši igrači večeras pokažu da imaju srce junačko i da se hrabro suprostave timu iz Londona... Kvalitet je na njihovoj strani ali i mi se itekako pitamo... Meč se igra u našoj kući,u našem Hramu Fudbala a tu često važe neka druga, CrnoBela pravila igre...

Nikakvu tremu nemam,ni strah ni nervozu,mi smo bre Partizan i ne treba da ih fermamo ni 2 posto!!! Ne osećam nikakvu opterećenost time što igramo sa poznatim Arsenalom,osećam samo veliku sreću i radost što hvala Bogu moj Partizan igra u Ligi Šampiona!!! Svaka njima čast na istoriji,velikim rezultatima u Evrokupovima,na bogatstvu i moći ali na terenu ih ima isto koliko i nas,imamo mi naš plan i postaraćemo se da ga na terenu pretvorimo u delo_Oni su ljudi kao i mi,nisu nepobedivi,imaju i oni mane kao i svaki tim... Odigrali su "milion" velikih mečeva,pobeđivali su sve i svakoga ali su i gubili od slabijih od sebe... Navikli su na sve i svašta,ili ipak nisu...?! Videćemo večeras...
Jedva čekam da vidim lice malom Fabijanskom kad stane na gol ispred Juga...

Nadam se da se nova tradicija počinje stvarati večeras,tradicija da ćemo redovno u Ligi Šampiona ugošćavati evropske velikane i vojevati sa njima iz sezone u sezonu...

Braćo Grobari uživajte večeras,za ovo smo se borili celu prošlu sezonu od Subotice do Jagodine... Parni Valjak je tamo gde mu je i mesto,u Evropskoj fudbalskoj eliti...
Slušaj šipku,gledaj teren,pevaj iz sveg glasa,nosi Partizan do pobede...

Neka naši momci odigraju hrabro,neka daju sve od sebe,neka se bore do zadnjeg atoma snage,neka se bore kao lavovi po celom terenu,pa šta bude neka bude...
Ako nam se ukaže i najmanja šansa za pobedu,udri bre bez milosti!!!


NAPRED PARTIZAN!!!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Lepa koreografija se sprema koja dolikuje danasnjoj utakmici za nas istorisku, dace bog da i rezultat bude istoriski atmosfera igra i sve ostalo. Samo hrabro bez previse respekta prema protivniku ne sumnajm da ce nas nasi fudbaleri opet obradovati dobrom igrom pa sto da ne i rezultatom neka bude nereseno!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
po mojoj proceni oni nece u prvih 5min zbog atmosfere moci da urade bilo sta...mi ako ce da ih napadamo trebamo to uraditi u prvih 10min...za razliku od vecine koji su pisali 'samo da ne primimo go u prvih 20min'...ja mislim da u tom nekom periodu mi treba da ga damo ako hocemo da ocekujemo bilo sta...
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
Ne seri da imaju svoj klub navijača :roll: Šta bre koj djavo znači arsenal nekome iz beograda. Mislim i meni su tobdzije najsimpatičnija ekipa u engleskoj uvek bili (posle njukasla) al daleko od toga da bi osnovao klub navijača :puke

No da ne idem u off, to je priča za drugu temu.

a sta meni znaci Partizan u Osijeku?
nekome u Vukovaru,Bijeljini....Novom sadu.Nišu,Lučanima....SVE brate, znači nam SVE.
ok mi smo srbi i navijamo za svoje,ali mislim da si skontao poantu...ljubav ne bira :)

manu i real sigurno imaju vise navijaca u kini nego u svojim zemljama....jbg, ne vidi se svako uz cukaricki ili obilica.
neka njih....neka navijaju za koga hoce, bitno da nisu kao neki...pa pricaju kako navijaju za nekoga,a svi znamo da zapravo navijaju PROTIV Partizana. danas za arsenal,za dve nedelje za bragu, pre mesec dana za anderleht.... citajuci razne forume pre mesec dana mislio sam da je lukaku igrac komsinice koliko je puta spominjan i potpisivan
 

ZS

Početnik
Учлањен(а)
06.11.2009
Порука
53
Reaction score
6
Локација
Šumadija
You have been run over by a steamroller! :D

Сјајно! Још да буде после меча We told you so! Ех, успомене!


"When the days are turning cold
When your feelings are against the law
His power called my spirit free again

Now steam-roller is here
Steam-roller!

Hard and black
For a better place to be
United we are the ones
We are the ones

At the end, the strong will survive again
Today is the day, the path is done

Steam-Roller! Crushing down!

It sounds like thunder
Devastation in the night
By my command
A new light of day will come

New black light of day
Is all that I see
Hear my scream breaking out

Oh! Give me power to break, dusty prophecy!
That black steam-roller is comin' up!

When the days are turning cold
When your feeling are against the law
This machine is made of metal
And if you want it screams!''



:pfc::napred Partizan:BB
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
А шта нас боли курац за те ретарде. И који курац их качите није ми јасно. Данас игра Партизан !
Vala bas...ko jebe te fensere...ionako mogu da se prebroje na prste...kad cuju huk sa tribina najezice se i shvatice za sebe ko su...fenseri koji glume navijace... :)
 

grobarstvo

Guest
Realno ,Arsenal je za klasu jaci od nas.Ali jedino merilo je teren.E tu smo vec isti.Progutace ih pakao .Jesu englezi ,ali ovakvo navijanje nece nigde jos dugo videti.A ne treba zaboraviti ni nas inat.Ovde se ni slavno Real nije naigrao pa nece ni ovi englezi.Idemo ,gazi ih sve.:napred Partizan
 

Milvol

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
103
Reaction score
1
Локација
Crno beli grad
Realno i jeste kako grobarstvo kaze, onakav Real se nije naigrao, a i Sale je imao onaj neverovatan promasaj :). Veceras uz malo srece i nase hrabrosti, eto dobrog rezultata. S verom u Boga i Partizan!
 

Born/Webb

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
123
Reaction score
256
Локација
Na šljivi...
Dosao je utorak,dan koji smo cekali.
Samo hrabro danas,bez srljanja i bice dobro.
Apel igraciama: Hajde da pocnemo da igramo i dok je jos 0:0 na semaforu.
Nemojte da opet cekamo da primimo gol da bi igrali. Mozemo mi to.
Ako verujemo u sebe.
Hajde danas da pokazemo sta znamo, da krenemo kao protiv Anderlehta,
bez respekta.
Sale ce vec znati kao treba sa Arsenalom :pfc:

Grobari! Ko ne planira da veceras da 120% sebe, bolje da ne dolazi.
Grlo i dlanovi i spremite se da pokazemo da smo najbolji navijaci u Evropi!
:napred Partizan
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Danas moramo da nosimo ove momke na terenu. Da se cuje huk od prvog do poslednjeg minuta. Bez podrske nema ni rezultato.
Samo hrabro!
Tako je, svi da damo 200% sebe !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top