Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Sad sam skontao koja je uloga Radiše u timu.....da plaši ove kod penala :s

Svima naklon do poda:respect

Ma odoh bre da pijem nemam snage da balavim više

POZDRAV BRAĆO GROBARI :pfc:
 

dakipsy

Početnik
Учлањен(а)
26.02.2007
Порука
22
Reaction score
15
Tako jeeeeeeeeeeeeeeeeee
Idemooooooo breeeeeeeeeee!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Dobro je, ostadoh živa, sa jednim krevetom manje u kući i srčanom manom više :D Radiša, Bog te molovao :D GROBARI, BRAVO, IDEMO TAMO GDE PRIPADAMO!!! Sve čestitke svima, i nama i njima!!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pogledao nas Bobek sa neba...

Ne samo pogledao...i povukao 3 njihova penala koja su tako krenula ka nebu...ovozemaljske sile nisu u stanju da čak 3 penal-šuta igrača jednog tako renomiranog evropskog kluba pošalju po pet i više metara iznad gola...ovo je nešto iz kosmosa...

Čuo sam sad od jednog prijatelja ovu rečenicu koju moram da vam prosledim na ovom mestu:

Štef, hvataj je gore dragi Štef!!!
:pfc: :D: :BB

Radujmo se braćo...ne znam šta više da napišem...

Srčka mi udara kao nenormalna, moram na svež vazduh...
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Nemoze Cleo da da toliko golova koliko Radisa moze da primi,ali srecom sve se dobro zavrsilo_Odbrana na visini zadatka,napad sjajan.Sva sreca da se ponovila noc punog meseca kao i protiv Q.P.R .Ponos Srbije ipak je u L.S
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.408
Локација
JNA
Kao sto rekoh,Anderlehtu sve najbolje u Kupu Uefa...jaoj Partizane moj....hvala ti do neba....mojoj sreci nikad kraja sad.....volim vas braco Grobari....Kleo care....
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Odusevljen sam kao i svi, ali nesto sto me jos vise odusevilo to su Lola, Lazevski i Jovanovic, ako je onaj Lukaka ili Lukaku kako vec se zove svetska klasa, onda je nasa stoperska linija jaca nego sto smo svi mislili. Ovo je nakon 6. maja, datuma kada sam se rodio najvazniji dan u mom zivotu xD
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.408
Локација
JNA
Jel zna neko kad igraci dolaze kuci?
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
AU JEBOTE STA SE DESAVA OVO????!!!!!!!! Iskreno, ne mogu da verujem ocima da smo PONOVO u LS!
Sve cestitke svima kojima je srce crno-belo, hvala svima koji su ucestvovali u ovom uspehu sto su nam omogucili da gledamo Evropsku elitu! U kurac vas sve ljubim ludaci!

VESELITE SE BRACO!!! :pfc::pfc:

Stankovic, Lazevski, Krstajic, RADISA, Kleo - KAPA DOLE! I svima cestitke! Srce su ostavili momci!
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Moram reci da je uprava FK naucila dosta od KK. Kad se pogledaju izjave po novinama i Djurica i Stanojevica moze se prepoznati dule. Djura kaze danas u zurnalu, da je drzava dala neku pomoc, 2-3 miliona, bili bi sigurno u LS ovako kao nemamo cemu da se nadamo:).
Bravo i za dovodjenja Kamare. Mislim da ce Lazevski igrati sve bolje. Tomic me je bas razocarao. Ilijev isti ko kad je otisao,svaka cast i za tehniku i za kondiciju, sve dobro odradi ali da da gol ili da doda loptu u pravom trenutku ne zna. Ono sto je uvek krasilo partizan, pas igra, nam nedostaje jako. Bice bolje kad Sale bude igrao celu sledeci put.
Mora se priznati i da anderlecht ima strasnu ekipu i ovo je ogroman uspeh. Momci su odigrali strpljivo i na iskustvo protiv fizicki i trkaci dosta jace ekipe.

Klea u reprezentaciju ili menjam drzavljanstvo!
 

grobarstvo

Guest
Cestitke svim igracima,Saletu i naravno Djuri.Posle svega,ispade da je Djura za sve bio u pravu.Neko se nece sloziti ali ovo veceras ce ga demantovati.Pozdrav za sve grobare i sledece kolo svi na Karaburmu.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Jedan je Radisa Ilic :)
Cestitke svima od Sase Ilica, Ivice Ilieva i Mladena Krstajica do ovog decka sto zakuca peti penal u raslje...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Oladio sam se 300 puta svega mi :D Svima svaka cast a Kleu statua treba da se podigne :D
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
Dobro, sad smo se zagrijali, a sad dajte tu Barsu da se nadigravamo.. Inace, Stanojevic svojom pojavom i stavom i svim sto je do sada pokazao oslikava covjeka za velika djela, a takvi ljudi uvijek nose i dozu srece sa sobom. Svaka cast svima. Ja sam presrecan. Jedino sto nisam blizu Bg-a da dodjem na docek..

:pfc:
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.523
Reaction score
1.320
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Kada sam vidio da Stankovic izvodi onaj penal, mislio sam da je gotovo. Mlad momak, ima tremu...a i ukucani dodase da je steta sto ce mlad momak da nosi teret cijeli zivot.....nisam smio da gledam penal..

Ali....momak je pocijepao mrezuuU!!!!

Tooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top