Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Najveca mi je dilema oko utakmice to gde cu da je gledam, a u dobar rezultat za nas sam siguran... :šal Jos bi bio sigurniji da debili iz uprave nisu potvrdili da ce za vjek i vjekova biti debili i lopurde....
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Da nastavimo svijetlu tradiciju razmatranja domace stampe pred evro meceve voljenog nam kluba.


B92 - 1 vest, ne najbitnija (ipak je vaznije da li je Djokovicu otpao nokat na malom prstu leve noge, pa je zbog toga odran od strane Mareja, nego ucesce u play-offu LS)

Bljuc - 2 vesti od 5 na naslovnoj. Jedna o tome kako nas je u Belorusiji docekao Vuk, druga gde Zivko prica o skautingu.

Sportske - APSOLUTNO NISTA!

Mondo - za njih je bitnije sta Lomic porucuje Vucelicu nego sto je veceras utakmica.

Novosti - izjava Danka Lazovica kako dolazi na proslavu ulaska u LS i jedan tekst o samom mecu.

Zurnal - o svemu pomalo. O utakmici, Lomicu i neprilikama na putovanju.


Sve u svemu bedno. Dosad bismo bili preplavljeni raznim informacijama da oni sa druge strane univerzuma imaju priliku da igraju i u trecem kolu kvalifikacija za kup UEFA, a kamoli ovako bitan mec. Da ne pricamo o senzacionalistickim naslovima koji bi glasili poput "sijaj zvezdo starim sjajem" i slicnim bljuvotinama. Tretirani smo u rodjenoj zemlji kao strano telo, takav tretman ce izazvati otpor, kad-tad!
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Nije slučajno što su nas tamošnji carinski organi zavlačili. Opšte je poznato da je ovo klub familije prvog čoveka Belorusije.Brat mu je neko mudo u klubu. Seljačke metode.Primitivno.Ako, samo nek nas motivišu.

Kako mi ovo zvuci poznato,sa bratom u klubu.
Mozda sam i sanjao nesto pa mi se samo ucinilo....


Mec ce resiti nase greske u odbrani,i nasi promaseni ziceri,jer se ipak i mi dosta pitamo u danasnjem mecu.
Svedemo li i jedno i drugo na minimum bice dobro...

Ajmo breee
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ko još čita novine? Ljudi, u Ligu Šampiona nikad nismo ušli pompezno. Uvek skromno i tiho i boli nas kurac. Tek je prva utakmica, sledeće nedelje je pakao.

Sa uspeh, zaslužni isključivo igrači, za neuspeh uprava, jer poslednjih mesec dana nisu ništa uradili da budemo bliže cilju.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Bice tesko, bice 0:2 :D Samo da Zile i Abu budu na nivou i ne sekiram se uopste. Dace oni vise nego sto nazad zaseru. Ajde Petrovicu junacino nasa, pokazi da te je ojacalo ovo sumnjanje u tvoj kvalitet, odigraj dvomec koji ces da pamtis ceo zivot, al' po lepom :D :napred Partizan:D: :partizan_fan:
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Bolje 1-1, nekako po pravilu ga primimo u Beogradu i onda kuku lele stižemo, da li i prestižemo.
Svaki remi sa golovima je odličan.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338

Beži bre tamo, znaš da je to najopasniji rezultat :D



Partizanovih 100: Ne igramo zbog miliona, nego zbog Lige šampiona!
http://www.mozzartsport.com/vesti/p...o-zbog-miliona-nego-zbog-lige-sampiona/113293


Ljubiša Ranković: Partizane, možeš!
http://mondo.rs/a821932/Sport/Fudbal/Ljuba-Rankovic-o-sansama-Partizana-protiv-BATE-Borisova.html


Nek nam je sa srećom u ovom dvomeču! Biću zadovoljan večeras ako uspemo da ostvarimo nerešen rezultat uz postignut gol. :napred Partizan:D::pfc:
 
Последња измена:

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ocekujemo da novine i portali pisu o nasoj utakmici a ni mi ne diskutujemo o tome :D Ne moraju ni da izvestavaju sto se mene tice, dovoljno je da mi sami znamo. Nek pisu o grofu, djovaku, misterioznim napadacima, doktorima nauka, zabole nas. Kome je Partizan u srcu znace sve bez raznih portala a utakmica se ionako ne gleda u novinama :partizan_fan:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Pobeda bez primljenog gola :partizan_fan: U Bukurestu je bilo za malo, a sada ce da bude izistinski .... BrATEu - Partizan 0:2 :BB
Ma koji god rezultat da bude u Beogradu padaju niko nas zivi ne zaustavi, a ponajmanje Bate i :pickaciganska
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.448
Reaction score
12.055
Локација
Beograd
Ja sanjao da je bilo 2:1 i budim se sav zadovoljan igrom i rezultatom :D znam da je jedan munuo abubakar ali drugog strelca se ne secam :D
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
sns kolega mijatovic nije tu 10ak dana.. na samom startu ovo je predobar znak za mec uvece. Valjda ce sada biti lakse i igracima koliko je lakse i nama na forumu.

Gazi ! Dominiraj ! Sve pare na x stavite ;)

Na kraju ide prenos na rts ?
 
Последња измена:

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085

Најгори резултат на страни у Европи. Ако одиграмо 0:0 тамо, сигурно смо испали.

Све око ове утакмице је, нажалост, постављено поприлично погрешно. Партизан је победом против Стеауе изборио јесен у Европи. Колико је то тешко, питајте навијаче комшинице, они маштају о томе већ 10 година. Чак и је и њихов гроф тврдио да ниједна екипа са ових простора никако не може да уђе у Лигу Европе. Значи, екипа је већ остварила успех у Европи ове сезоне. Зато је требало растеретити екипу пред ову утакмицу. Да играмо фудбал вечерас, а не неко јајарење. Да не буду "оковане ноге", "изгорели у превеликој жељи" и остала срања.

Све преко учешћа у Лиги Европе је само бонус. Пролазак у Лигу Шампиона не доноси клубу скоро ништа, осим бодова за коефицијент. О новцу не размишљајте, Партизан га неће видети. О неком боду у групи, са оваквом екипом - тек то нећемо видети. Појачања могу да дођу, једино ако се неки менаџер усели на стадион ЈНА у наредних 10-ак дана, и доведе неке своје комбинације.

Ова екипа је опасно неуједначена. Много смо бушни на левој страни, недостаје нам блок у средини (Јевтовић и Брашанац нису такав тип играча, Бабовић није никакав тип играча), реализација је слаба, а Божинов стартује сваку, као да је он поставио Кизу Киксера, а не број 10.

Na kraju ide prenos na rts ?

На сајту РТС стоји да у то време иде Село гори, а баба се чешља.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Ljudi, ko prenosi utakmicu veceras?

Ja koliko vidim, samo Arena Sport 3 i Radio Televizija Republike Srpske?
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Spisak svih 40 kanala koji prenose utakmicu večeras:

COj5yt5.jpg



Revanš će ići na RTS, potvrđeno. Ko nema arenu probajte neki od kanala iz BIH ali mislim da će to biti zamračeno. Što se rezultata tiče, 1:1 i bog nas veselio.. :)
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pobediti tamo nećemo, ali očekujem kišu golova. Dakle, 3:2!
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Sanjao sam potpuno drugi rezultat,dakle 2:3.

A Gazda kaze da gubimo.Dakle,stvar je jasna! :)
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Нисам сањао ни лепе ни ружне снове, али ако могу нешто да пожелим за вечерашњи дуел, онда је то да се вратимо са резултатом који треба бранити, а не који треба јурити.
Следећи резон ове топло - хладно игре, данас на ред ваљда долази један "зелени" дан, па је за очекивати да заблистамо макар у мери резултата који прижељкујем.
Невоља у лепим жељама је у томе што пласман у групе ЛШ некима и није толико важан изазов, нити толико значајна амбиција.
Да није тако чекали би предстојећи меч са много више извесности и реалних очекивања. Ненадокнадиво и неопростиво.
Овако остаје да се надамо у добар исход, мада вероватно нико не може са нарочитом сигурношћу да претпостави докле та нада може уопште добацити.
Али чак и да није довољна, преварити се у једној великој нади није срамота, јер сама чињеница да је једна таква нада могла постојати вреди толико да није скупо плаћена евентуалним разочарењем.
Оно што тешко пада јесте што није требало пуно да буде готово извесност.
И шта сада преостаје момцима у црно - белом када истрче на Бате - арену, него напред у славу!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top