Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Dve pobede u prvom kolu, ja zadovoljan. Dajte rumunske cigane da se izmerimo.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Фина наша утакмица, једино мало проблема правили шутевима из даљине. Божинов ће требати још да уђе у форму и мислим да ће све у реду против Стеауе. Брашанац добар, да кажем Бабињо нас није много нервирао, Јевтовић по мени јако добар. Жиле такође треба да уђе у форму, али разумљиво је да сад није на нивоу којем може. Абу улази у шансе надам се да ће то више користити.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Bravo... :ziveli

To je to. Cim dobijemo malo prostora odmah druga prica. Oumaru mora kako zna i ume da se dogovori sa sobom jer protiv malo boljeg golmana ni taj jedan gol ne bi dao inace je odigrao odlicno ali umalo da mu to nista ne znaci. Zamahni kao da sutnes pa gurni loptu pored golmana i cusni je u mrezu valjda si svestan da si brz. Zabrinjava onaj promasaj...opomena u pravo vreme.
Odbrana je kriticna....kad smo mi protiv ovog plemena strepili i komesali se pri svakom njihovom ozbiljnom napadu onda me je strah da pomislim sta ce da bude protiv Steaue. Tu nesto ne stima, a prepostavljam da su u pitanju Cirkovic i Petrovic. Koliko god da je Petrovic dobro odigrao napred danas i imao tu asistenciju pozadi je bio kritican cak je jednom hteo da gurne loptu kroz noge prtivniku ispred naseg 16. Fabricio da se oporavi maksimalno i da se ne zuri sa njim da bude 101% spreman za Steauu jer nam treba neko ko zna sta treba da se radi kod protivnickih prekida Balazic ne moze sam, a tu smo veceras podbacili i jedini razlog sto nismo primili gol je bio taj sto ovi ne znaju da ga daju.
Brasanac se trudio bio nas najbolji igrac u prvoj utakmici i evo vratilo mu se. Treba nam jos jedan zadnji vezni u izmeni ne moze samo Ivan Petrovic da bude ta rezervna opcija iako izgleda ni njega ne racunaju mnogo ozbiljno. Jedva cekam da vidim kako ce Babovic da se snadje sa jednom stranom mozga protiv Steaue na sredini terena. Danas mu je sve dobro proslo....
Sve u svemu sigurna pobeda za max broj evro bodova i to je to. Sada Jagodina kuci pa onda Steaua, utakmica sezone broj 1.
Ove godine ulazak u grupe Lige Evrope donosi mnogo vise nego proslih godina, a o Ligi sampiona da ne pricam.....svim silama u Rumuniju.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Jako dobar ofanzivni dio igre, što se tiče defanzivnog Jevtović jedino zadovoljio i vidi se da će biti pojačanje. Vulićević imao par dodavanja u noge protivniku, dok se dvojac štopera nije proslavio prilikom prekida i dugih lopti. Babovićeva prekratka dodavanja njegovom lošijom nogom oduzimaju mi dan po dan života, kad smo kod Babovića sviđa mi se što zna dugom loptom promijeniti težište igre. Petrovićeva jako lijepa asistencija, i takođe jako lijepa golčina Brašanca, Oumaru je veliko pojačanje, nadam se da će se i Božinov dokazati uskoro, i nadam se protiv Steaue. I da pohvalim Živkovića za njegovo vraćanje nazad i pomaganje Vulićevića, svaka mu čast na požrtvovanosti!
 

Gastarbajter

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
143
Reaction score
5
Локација
Osterajh
Igra odlicna s obzirom sta sam sve u zivotu gledao kad gostujemo. Samo na momente smo pokazivali srce misa, srecom dali smo gol na vreme.

Vulicevic kao desni bek i korektor stopera odlicno resenje. Nadam se da je brazilac bar cvrsci od Cirkovica jer je decko za sad najslabija karika tima. Svaku loptu iz prekida on jednostavno mora da pokupi. Nijednom ga nisam video da je izbio loptu.

Jeftovic, pravo pojacanje. Svi ostali su odigrali korektno. Zao mi je sto Saponjic jos uvek ne dobija vise sansu. Ako je zbog priprema, ok.

ps. Jel zna neko da li se prenose kartoni u 3.kolo?

:napred Partizan
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
свака част играчима, тренеру и навијачима. стваено делујемо напредно:)
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Što bi rek'o Šareni: Zbogom Dila Gori, dobro jutro (ipak je ovdje gdje sam 10:45 izjutra :))) ) Trenčín ili cigani iz Bukurešta!!!

Bravo CRNO-BIJELI!!! RAPSODIJA na terenu danas!!! IDEMO DALJE!!!!

:napred Partizan :ziveli
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Rutinski kao sto sam i ocekivao. E sad protiv rumunske Zvezde morace mnogo bolje. Trebamo smanjiti te greske na sredini terena gde protivniku otvaramo kontru i naravno sto bolje poboljsati odbranu. I po meni je napad sasvim dobar ali odbrana je kriticna. Nadam se da cemo raditi sto vise na tome i biti spremni za Steauu pa da vidimo na cemu smo i sta da ocekujemo stvarno od ove nase ekipe. Cestitke momcima, strucnom stabu i Grobarima na lepoj podrsci u Gruziji.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Rutinski, svaka čast crno-beli! :clap Idemo na Čaušeskove.

Hvala Andrijinom tati.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Mogao bi neko od kolega da izanalizira rumunske cigane :)
Znam da ima par kolega koji su dobri u tome.

Sada ne mogu docekati okrsaj sa njima,ubedjen sam da su sanse 50% 50%
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Дила (из)Гори

Свака част момци. Честитке :clap. Ди Браш објаснио на почетку сезоне. Један од најпотцењенијих играча у историји Партизана, или бар у оном периоду колико ја памтим. Сада, јуриш на Букурешт. Такође, мислим да нема потребе за вређањем Румуна овде на форуму. Нису то ничим заслужили. Нити имају нешто против Србије, нити су браћа онима с Крцун Арене. Тако да, молим вас, задржите достојанство.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.322
Reaction score
2.548
Локација
Humska 1
Sasvim pristojno i dobro odigrano, kako smo strepeli pre utakmice, ovo je bilo stvarno dobro. Svi pojedinci manje-vise dobri, Abu vec poceo da trese mreze, steta samo za njega i onu odlicnu akciju kad je promasio 1 na 1 ali se ubrzo ispravio.

Sve u svemu, ja zadovoljan, teraj dalje, sledeci su rumuni.

:clap
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Dobro je,idemo dalje.Ovi Gruzijci kad su se oslobodili pritiska,posle 15-og min. su imali nekoliko dobrih suteva.Doduse imali smo i mi 2 zlatna zicera,ali...Otprilike,realno stanje stvari,2-0 je sasvim zadovoljavajuce.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.286
Reaction score
18.420
Локација
Kej Republika
Lagano, rutinski, bez cimanja. Konacno i mi neko gostovanje da ovako završimo.
Nek se spremi alea alea sekuritatea...
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Alea alea sekuritatea:D

Jesmo prolazili Rumune zadnjih nekoliko duela,ali meni su jos uvek u glavi Dinamo Bukurest,Titograd,Mijatovic,Raducoju itd.

Jos je bila prica da ce tada Dinamo da se raspadne,jer je bio vojni klub,a bas te zime koju smo prezimili u Evropi su Rumuni skidali Causeskua.

Red je da izbacimo Rumune u jednoj ovako bitnoj utakmici,a uz 2 pojacanja to bi mozda i bilo moguce.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Čestitke momcima i štabu na prolazu dalje, ovi su taktički i tehnički dosta iza nas al su zato čvršći bar duplo od nas, ne smijemo sebi dozvoljavati da nas ovako otresaju niži i lakši na vagi igrači.

Ljudi igramo ofanzivno u većini situacija ostanu sami Balažic i Ćirko kakvo je čudo što oni ispadaju ponekad.
Treba nam plej sa sigurnim ali upotrebljivim pasom prema napred a ne da se griješi na sredini pa nam tako protivnici stvaraju najviše šansi i trpe štoperi.
Te greške na sredini ne može da zakrpi ni Kanavaro iz najboljih dana, plej plej i samo plej.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Čestitke momcima na prolasku. Rutinski je ovo bilo. Pravi pokazatelj će nam biti utakmice sa Rumunima, tu ćemo da vidimo koliko ovaj tim može.

Bitno je da se nismo obrukali, prošli smo te prve utakmice, zaradili sa dvostrukom pobedom bodove kako za sebe tako i za nacionalni koeficijent. Jes da ih ne podnosim ali ako Čukarički i Vojvodina prođu, to je još bodova što je realno i nama jako bitno jer nam treba što više poena kad nas već neki brukaju i sramote u evro takmičenjima. Jebote neverovatno koliko su baš "borci za pravdu" :puke unazadili nacionalni koeficijent, a samim tim i naš Partizan. I još onda neko ima obraza da kaže kako mi brukamo Srbiju u Evropi :pop

Branežac opet izdominirao, dobra partija.

Aj nek nam je sa srećom, obezbedili smo najmanje play off LE...
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Bile su dve opasne situacije na 0-0 onaj sut sa 20-tak metara i centarsut kad je Jevtovic zamalo dao autogol. Srecom gol je resio sve pa nije bilo vise nervoze.
Valjda ce da igra brazilac protiv Jagodine cisto da vidimo jel spreman za rumune ili ide Cirko.
Imali smo dva prekida kod leve aut lijnije u prvom jel se meni ucinilo ili je neko mahao rvackom zastavom u ta dva slucaja?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top