Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Videces i sam, naravno pod uslovom da se ne samoubijemo(crveni karton-penal), ljudi su po kvalitetu nenosilaca vec u 3.kolu, cak i slabiji od vecine, drzi ih koeficijent koji ce poceti da pada u sezonama koje dolaze, oni su pravili vrhunske rezultate dok je Goncarenko bio trener, ali je i sa njim usledio debakl i ispadanje od Karagandija u 2.kolu kada je on podigao sidro. Jermakovic je u prvoj sezoni usao u LS ali stvarno bruka od zreba gde su visili u 2.kolu(dva remija sa Skenderbegom, prolaz na gol u gostima), pa onda u 3.kolu prodju Debrecen u 94' i na kraju mec sezone sa Slovanom, nakon 1:1 u Bratislavi, pobeda od 3:0 u Belorusiji, a taj Slovan onda u LE ne uzme boda...

Imaju mnogo srece sa zrebovima, rekao bih najvise od svih ovih timova u sampionskom delu i bilo bi previse da i nas prodju.
Kod nas nista nije sigurno po pitanju prolaza sve da igramo i protiv Petrovca na Mlavi, ali ako bude pristup kao protiv Steaue i ako bude onakva igra nemam dilemu da dobijamo oba meca, a ja sam od ljudi koji su inace "pesimisti" po pitanju FKP u Evropi. Mnogi porede BATE i opominju Petrzalku, ona Petrzalka bi poderala ovaj Bate najruznije...

Videcemo sta ce biti, ja cu uzivati u oba meca, pa sta nam padne, LE ili LS... Musema ce se vrtiti na JNA u svakom slucaju.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Гледао сам већи део јучерашњег меча и могу рећи да сам и ја сада нешто већи оптимиста, права би штета била ако не прођемо ове. Како би нам легао неки идентичан резултат као јуче уххх :) Верујем да тек сада ови из управе неће довести појачање мислећи како ови нису ништа посебно, надам се да нас то неће скупо коштати. Нека одиграмо максимално концентрисано, нека приступ буде као до сада и верујем да можемо у ЛШ! Само да дамо гол угостима и извучемо макар нерешено, некако сам сигуран да ћемо их победити на ЈНА !
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Ne bi me cudilo da je Bate namerno odigrao tanko ne bi li malo zavarao trag....imaju veliku prednost i pored ovog poraza tako da im ne bih mnogo verovao. U petak igraju sa Gomelom u gostima i taj mec bih potpuno ignorisao pa makar izasli i u najjacem sastavu. Niti smemo da ih precenimo niti da ih potcenimo. Bez opustanja u odbrani i u punoj snazi u svakom jurisu na gol i nece biti problema....

Ako nije bilo.....
Вук Рашовић: Изгубиће ако потцене БАТЕ

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/22805/vuk-rasovic-izgubice-ako-potcene-bate
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ovaj i prosla dva derbija nemaju veze jedan sa drugim,bilo je 3-1 i 2:0 za bate.Kup i prvenstvo,nedje u aprilu.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Ja sam sklon da verujem analizi clana zvanog Dvoglavi (eto samo iz razloga sto je Steau-u analizirao tacno i do tancina, kao da sam ja pisao) :clap
Sto se tice Bate-a covek je lepo sve ispisao. Rekao gde su tanki, tako i juce primise gol. Izgleda da je i Vuk citao :D.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Auu jbt, izgleda da samo Arena prenosi utakmicu iz Belorusije i to Arena 3, na rts-u imamo priliku da pratimo Valensija - Monaco. :banghead
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Prenos utakmice na Arena sport 3 i RTRS (koji će za područje Srbije vjerovatno biti ugašen jer je Arena otkupila prava prenosa za cijelu zemlju).

Jedan od derbija kola biće svakako meč između italijanskog Lacija i nemačkog Bajera iz Leverkuzena, koji je 2002. godine bio poražen u finalu Lige šampiona od Real Madrida. Direktan prenos ove utakmice emitovaće se u utorak na Areni Sport 4.

Ipak, meč koji će svakako privući najveću pažnju domaće publike biće gostovanje Partizana u Belorusiji, gde šampione Srbije dočekuje dvostruki uzastopni nacionalni šampion BATE Borisov. Iako se Partizan i BATE do sada nisu susretali, beloruski klub nam svakako nije nepoznat, budući da u njemu igra bivši bek Crvene zvezde, Filip Mladenović, a jedno kraće vreme je za njega nastupao i Mateja Kežman.

BATE je na putu do plej ofa izbacio Dandalk iz Irske i Videoton iz Mađarske, dok je Partizan eliminisao gruzijski Dilu Gori i rumunsku Steauu. Partizan se nada svom trećem učešču na Ligi šampiona u novom formatu, nakon što je nastupao na ovom takmičenju u sezoni 2003/2004, pod vođstvom Lotara Mateusa, i zatim ponovo u sezoni 2010/2011.

Meč BATE-Partizan možete pogledati u utorak na Areni Sport 3 od 20:45 časova, a prenosu će prethoditi specijalna studijska emisija u okviru koje će, pored intervjua i razgovora sa fudbalskim stručnjacima, takođe biti reči o istorijatu Paritzana na evropskoj sceni i analizi igre BATE-a u nedavno odigranim utakmicama.

Od ostalih plej of mečeva Arena Sport će u utorak emitovati utakmice Mančester Junajted – Klub Briž (Arena Sport 1), Sporting – CSKA (Arena Sport 2) i Astana – APOEL (Arena Sport 5), dok su u sredu na programu prenosi mečeva Seltik – Malme (Arena Sport 1), Bazel – Makabi (Arena Sport 3), Rapid – Šahtjor (Arena Sport 4) i Skenderbeu – Dinamo (Arena Sport 5). Sve utakmice počinju u 20:45 časova.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Sto se Batea tice, jaca smo ekipa dosta od njih trenutno, bar za 2 klase, a pricam kao neko ko prati dosta ove "slabije" evropske lige. Oni su u LS lani usli na osnovu koeficijenta, bruku lagan zreb u sva tri pretkola, takav zreb da bi i onaj Vermezovicev FKP nikad gori u Evropi usao u LS sa takvim protivnicima. Pretprosle sezone ispali u 2.kolu kvala a ove jedva izbacili amatere iz Irske i Videoton koji je medju kandidatima za ispadanje u Madjarskoj ove sezone.

Ne zameri, al' ovo kao da citiram "doktora" Terzana. Cuj ciganija bi prosle godine prosla Ludogorec!? Kako da ne... Mi bi ga verovatno prosli da nije bilo Trajkovica.

Elem, istorija nas uci (makar ova 10-ogodisnja) da kad god pomislimo da smo favoriti - provedemo se kao bosi po trnju. Da li smo po nasem misljenju bili bolji od sledecih rivala:

- Asteras Tripoli, Neftchi Baku, Thun, AEL Limassol, Shamrock Rovers, APOEL, etc. da ne idemo dalje...

Od nekih evidentno, sa nekima smo bili egal, a manje-vise za sve njih ne bi bilo iznenadjenje da smo ih dobili ili prosli. Makar iz nase perspektive... A svi znamo kako smo se proveli.

Tacno je i da ovaj tim ima neku hemiju i da pokazuje na trenutke sasvim dobar potencijal koji nagovestava i odredjeni uspeh. Imali smo i sportske srece do sada, po svemu vidjenom sasvim legitimno zasluzene, ali tako je to...

Ja sam rekao i pre Steaue da Uprava moze da "garantuje" prolaz samo ako dovede dva ozbiljna i legitimna pojacanja. Nije se desilo, a mi smo prosli. Iz perspektive Vucele i "sportskog direktora" oni su bili u pravu, kao i onda kada su smenili MN. Naravno, to je rezon potpunih fudbalskih analfabeta, ali im se moze. Ovaj tim bi uz dominantnog zadnjeg veznog i sasvim pristojnog defanzivno orjentisanog levog beka bio u situaciji da igra i ocekuje stvari suprotne onima o kojima pise Dvoglavi... Kako primamo golove i mucimo odbranu.

Ovako, hazarderski kako smo krenuli, sve je moguce. I Djurati je usao sa 30k u LS, pa sto da ne... Pametni fudbalski pregalnici bi pogledali listu onih gore klubova pa bi se zapitali - da li smo uradili bas sve sto smo mogli!? Daj Boze da se ne pitamo svi zajedno...

- Mi smo ih pobedili njihovim oružjem - velikim strpljenjem. Jako su "tvrda" ekipa, koja čeka svoju šansu čitav meč. Osam utakmica u šampionatu su pobedili sa 1:0, dve remizirali 0:0. Slični su i u Evropi. Često puste protivnika da igra, a onda iskusno vrebaju iz kontri. Nisu individualno jaki, ali jesu kao kolektiv. Naši igrači Mladenović, Milunović i Nikolić odlično su se uklopili u tu filozofiju i sistem 4-3-3 ili 4-1-4-1. Partizan, koji je individualno kvalitetniji i voli da igra, ne sme da upadne u njihovu zamku, već da bude oprezan i strpljiv pa da u prvom meču izbori povoljan rezultat, a onda u revanšu, pred svojim fenomenalnim navijačima ostvari san i plasira se u Ligu šampiona. Verujem u to - optimista je Ranković.

15 utakmica, 12 pobeda, 22/5 golova vs. 4 utakmice, 3 pobede, 14/4 golova

Mrzim ovakve ekipe.
 
Последња измена:

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Pise Mozzart da Bate dovodi Aleksandra Jevtica, jos jednog od :pickaciganska :buhaha.

Za slucaj da je neko zaboravio bravure doticnog, evo jedne, uz prigodan komentar na kraju klipa:

https://www.youtube.com/watch?v=jLfhzjDWeVU

Jevtic je navijao za Partizan dok nije otisao kod njih. Kao klinac bio nas, proveren info. Inace od decembra nije imao angazman. Trenirao je sa Radom u ovom pripremnom periodu, a od januara nema angazman.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Auu jbt, izgleda da samo Arena prenosi utakmicu iz Belorusije i to Arena 3, na rts-u imamo priliku da pratimo Valensija - Monaco. :banghead
Ja koliko se secam uvek su bile prenosene obe odlucujuce utakmice za ulaz u LS tako da i ovaj put mora da bude isto koliko god da je ovo ciganska drzava.
Na rts-u stvarno stoji Valensija-Monako....bogami...kako je krenulo valjalo bi da im blokiramo sajt sa jedno milion emajlova valjda ce malo da im se pomeri brk od toga....mamicu im cigansku jebem :pickaciganska
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Mi ako se plasiramo u Ligu Sampiona, pola utakmica nece ici na RTS!
Tako je kako je...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
da ,nije ih ni sramota.. toliko para drmaju a otkupili paket za LS jedan mec nedeljno. bagra
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Нећу бранити РТС, али АС држи права за ЛШ и она даје по један пренос РТС у Србију, код мене у ЦГ од ове године Спорт Клубу. Ако уђемо у ЛШ Арена једне недеље на АС друге на РТС-у.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
I više procenata kolega, a što se tiče mitskog pojačanja, ja sam za to da je bolje lošiji igrač uigran sa timom nego obrnuto, naravno, kad uprava na vreme nije odradila neke stvari...
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Situacija oko toga je sledeca, kao nacionalna frekvencija, RTS je otkupio prava LS sredom(derbi utakmica), to je najjeftiniji paket, u koji ulazi i magazin LS i pregledi sa ostalih utakmica, recimo OBN u BiH ima isti paket.

Arena je otkupila komplet LS ali oni nemaju pravo da prenose sredom utakmicu koju RTS izabere, i tako je vec godinama, ko prati zna. Arena zna da napravi fintu ako recimo RTS prenosi jednu utakmicu a u BiH na OBN ne ide ista, onda Arena stavi tu utakmicu koju RTS prenosi na Arena BH 1 posto i BH ima svoj jedan kanal.
Tako je recimo i bilo sa nama u LE prosle i one tamo sezone, RTS prenosi utakmicu pa Arena ne moze na svojim kanalima nego prenose na Arena 1 BH.

E sada, mislim da teoretski postoji opcija da neka druga tv kuca prenosi tako utakmicu utorkom. U BH kao sto rekoh OBN prenosi sredom utakmicu ali trio RTRS-BHT-FTV je zajedno uplatio UEFI i oni prenose utorkom za BH utakmice, ali sva 3 kanala prenose istu utakmicu jer je zajednicki paket.
Ali iz nekog razloga u Srbiji ocito niko vise nema interes za to.


Recimo u CG je sad RTCG odustao od LS pa je umesto njih uskocio SportKlub i oni ce uvesti SK CG 1 kanal samo zbog toga i na teritoriji CG ce se sredom moci gledati ta 1 utakmica na tom kanalu, isti paket kao sto je kod OBN-RTS.

Jednostavno nista ne moze na silu. Mada nisam siguran ali moguce da postoji sansa da RTS otkupi utakmice Partizana utorkom od Arene, pa onda da prenose i RTS i Arena ali to sve zavisi od toga koliko je raspolozena Arena da im izadje u susret a RTS koliko para moze da izdvoji.

Slicna prica je za ABA bila, ako se secate kada je b92 prenosio utakmice onu jednu sezonu kada je Makabi igrao, oni su placali Areni 1 utakmicu da prenose, kao i RTS prosle sezone sto je placao SKu.

Uglavnom utakmicu u utorak prenosi ovaj trio RTRS-BHT-FTV kao i Arena 3. Ali mislim da ce u Srbiji skremblovati jer Arena tako trazi.



E sad najgore od svega je sto najveci krivac nije ni Arena ni SportKlub ni RTS nego rat kablovskih operatera Telekoma i SBBa, samo u Srbiji/BiH u Evropi postoji ovakav rat operatera pa su gradjani uskraceni da nemaju na tvu i Arene i SportKlub.
Ja sam iz RS, kod nas je ista situacija, 90% RS ima Arene a nema SK, u Srbiji je obrnuto...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne znam šta se čudite??

Već 3 godine, na RTS i HRT prenosi LŠ su samo sredom. Utorkom je Arena i RTRS.
Arena naravno ima utorak/sreda 3 prenosa i na AS2 multiprenos, s tim što sredom derbi kola ide na RTS i ta jedna utakmica ne ide na Areni. Tako je kako je. Ako uđemo u LŠ, 3 utakmice će ići na RTS, 3 neće.

Imate onaj Kliksport na uplaćujte 50din za prenos ili lovite youtube stream.
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Fakticki su u pitanju 3 utakmice, ove 3 ce sa stadiona ako se udje ako Bog da gledati...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top