Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.514
Локација
Žrnov
Vidi, u ovom trenutku, Partizan je mnoooogo bliži kvalifikaciji "režimski" od Šerifa. Oni su samo tajkunski (nekada se to otvoreno kvalifikovalo kao "mafijaški") klub. Klub pridnjestrovskog arkana.
složićemo se da se ne slažemo :)
Oni su režimski, a druga je priča što je to od Moldavije otcepljeni režim... Mi ni po čemu ne možemo biti režimski, jer nas režim ne voli.. niti jedan.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.500
Reaction score
38.626
Verujem kolega da ste hteli reći: Zato nam uzimaju pare... ;) ;-)

To što oni "daju" nije ni delić onoga što posle ukradu kroz transfere.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
složićemo se da se ne slažemo :)
Oni su režimski, a druga je priča što je to od Moldavije otcepljeni režim... Mi ni po čemu ne možemo biti režimski, jer nas režim ne voli.. niti jedan.
Šerif je kao što je Lazar rekao, pre mafijaški klub, u vlasništvu vlasnika kompanije Šerif (https://en.wikipedia.org/wiki/Sheriff_(company)), najveće u Pridnestrovlju, nisu u vlasništvu samoprograšene države, već baš u vlasništvu tajkuna, tj. mafijaša.
Dok smo mi faktički pod vlasništvom države, to se možemo složiti, inače, ove glave koje trenutno obitavaju u loži FK Partizan ne bi bile tu.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
356
Reaction score
1.396
Локација
Novi Sad
Mi smo klub, koji je od strane rezima projektovan za drugo mesto. Poglavnik da zeli da nas ugasi ugasio bi nas. On zeli da budemo vecito drugi da nesto uradimo u evropi. Idealan scenarijo, kurva direktno u ligu sampiona, mi tome doprinosimo ali ne mozemo da ugrozimo.

Isto radi i sa opozicijom.
Isto RTS i N1.
Nazalost isto i sa kosarkom, sad su se tu malo stvari otele kontroli kao i one godine sa Nikolicem u futbalu. Plasim se da ce da nas vrati na mesto ako iskocimo i osvojimo ABA ligu...

Ko veruje da je bilo sta ostavljeno slucajnosti, mora biti bas glup...

Sad da li je okupacija ili nije, tesko je reci jer otkad ja znam za sebe, po mom misljenju, uvek smo bili okupirani... jedino sto je do ove vlasti vladaocu bilo svejedno da li su partizan ili cerga prvi ili drugi. Ova sekta se uvukla u sport zbog placenih huligana, lakog nacina da pare sa budzeta prebaci u stranku, najvece ljubavi poglavara itd...
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
648
Reaction score
2.373
Локација
Beograd
Više nisam siguran ni za to drugo mesto.
Ako izanaliziramo ko se i kako se pojačao, da ne kažem koga su i kako pojačali,
a tome dodamo i neke izjave čelnika tih klubova da je sve osim drugog mesta
propast za njihove timove, onda sve postaje jasnije, tj. nejasnije.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
356
Reaction score
1.396
Локација
Novi Sad
Vrlo moguce, imamo 5 predstavnika sledece godine. Ulozice se sve da se skupi sto vise bodova... da voljeni klub nikad vise ne oseti nervozu zbog raznih makabija, serifa... Znaci direktno u LS. Ko zna, kad skupe tim od 200m eur, mozda nas i puste da se i mi borimo za tu LS sa timom od 70m kao drugoplasirani... onda mogu da pricaju i kako su Partizan digli iz ponora... trenunto je suvise rizicno.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.398
Reaction score
5.196
Локација
Beograd
Posto je prodata tek trećina kapaciteta stadiona, klub je pokrenuo akciju "Daj krv, gledaj meč sa Sheriffom besplatno".

U saradnji sa Institutom za transfuziju krvi Srbije (Svetog Save 39, Beograd) i Zavodom za transfuziju krvi Niš (Bulevar dr Zorana Đinđića 48), klub iz Humske će u naredna dva dana organizovati akciju dobrovoljnog prikupljanja krva čiji će davaoci, za uzvrat, dobiti ulaznicu za revanš baraža vrednog plasmana u osminu finala trećeg po vrednosti evropskog takmičenja.

Akcije že biti organizovane u sredu od sedam do 19 časova u Nišu i u četvrtak, od devet do 18 sati u Beogradu. Na osnovu potvrde o dobrovoljnom davanju krvi, koja se dobije na licu mestu davanja krvi, a koja se na blagajni stadiona Partizan pokaže na uvid, dobija se ulaznica za meč sa Šerifom, za sektor po želji, osim za centralni deo zapadne i istočne trbine.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.398
Reaction score
5.196
Локација
Beograd
Jeste bilo ranije, uglavnom za poslednje utakmice u grupnim fazama, kada je protivnik "manje atraktivan" ili kada meč nema nikakav uticaj.
Za Evroligu su rasprodate karte za pet mečeva za nekoliko dana, a npr. prošle godine protiv Feyenoorda nije prodato 13000 karata (koliki je bio kapacitet zbog korone).
Tako da mi se čini da su ljudi mahom digli ruke od FK.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.514
Локација
Žrnov
Ja sad moram opet da podsetim na 2017-u i prazan stadion do nekoliko kola pred kraj.

Kad je fudbal u pitanju, mi smo klasicni navijaci rezultata a ne kluba. Iz vise razloga, vise ili manje objektivnih i opravdanih, sto krivicom nasom, sto uprava raznih, ali tako je.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
385
Reaction score
2.421
Локација
Kraljevo
Meni samo nije jasno kako neke ljude koji se deklarišu kao Partizanovci, ne interesuje trenutna situacija u fk-u sa ovim sns šakalima u upravi.
Ispada da si kao kul ako ne propuštaš utakmice kk-a (u EL naravno, jer takve ni Aba ne zanima), a ako pratiš fk onda nisi moderan, jer jelte, mi igramo anti fudbal u takmičenju koje je nebitno, ružan nam je stadion, lopovi ga vode, mrzneš se i koji god još izgovori.
Da je sreće da nam jsd funkcioniše kao celina, pa nagradiš mazohiste koji će da se mrznu u četvrtak na jna i koji će posle toga da kasne u arenu.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
U fudbalu ne postoji niti jedna jedina stvar oko koje bi se bilo ko od nas uzbudio; zbog toga je i takva situacija. Potrebna je iskra, kao sto je bio Marko Nikolic 2017e godine, pa da zapali napacene navijace.

Ko god da prati fk partizan je za ozbiljnu psihicku evaluaciju
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top