Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Фали нам 5-6 првотимаца најмање. Научићемо тежим начином да није иста свака СНС управа. Није исто СНС управа са 0% интегритета, она са 20%, или она са 50% где провејава понеки глас против врховног педера, па врховни педер мора да размисли, и излази у сусрет. Ми у управи имамо говна којима је рећи да имају 0% интегритета част. Испод 0 су. Тртиш их како хоћеш, нема проблема. Изаћиће Вучела и Гмазура да се захвале. Жалосно у шта претварају Партизан. Прошло је много гована кроз овај клуб, али питање да ли су већа од ових.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
374
Reaction score
1.537
cak je se daca od miloste ovde favorizovao ispred Sume.
u oktobru znas ko ti je protivnik u evropi na prolece i ovako se spremis za to ,kod mene je nada zadnja umirala ali svi su oni izdajice i poltroni ,u petak ce biti jedan dobar veliki x
 
Последња измена:

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Čudi me da je Baždar šutnuo onako traljavo na gol kada mu je Rikardo asistirao.
Brate, malo mu lopta dosla iza i jebiga...mene cudi da mi vise od te sanse nismo u stanju da napravimo, ne racunajuci gol. U stvari ne cudi me. 0 na sredini, nikakva akcija, nista... igra nam se svodi na individualni potez iz neke kontre, neki user ko protiv subotice (jovic sutira i lopta se odbije rikardu na tacnu) itd... od Jesicevog Partizana sa Bugarskim bebetom losiji nismo bili. Da nije bilo raspalog Kelna, ova agonija bi se ranije zavrsila...
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
156
Reaction score
1.182
Локација
Pozega
Imam ja pouku: niste vi FK Partizan. vi ste tu onako. Ajd' NAPOLJE SVI.
P.S. o meču: smrad iz lože sa ona 2 goveda, preneo se i na teren...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.174
Reaction score
14.596
Локација
Brdo Banovo
Svaka cast svima sto su dosli danas, ko na protest ko na utakmicu.
Veliko BRAVO!

Izabrati ovakav fk, dolazak umesto arene, ili sada trcanje na Nbg, svaka cast braco.

Upravo umri, i vi i ko vas je postavio. Mozda uspete u onom sto niko nije uspeo, da ujedinite navijace Partizana.

To je sve sto trebate da znate o utakmici
Screenshot_2023-02-23-18-18-28-611_com.miui.gallery.jpg
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
304
Reaction score
1.427
Локација
Čačak
Nikada mi poraz Partizana nije drag, ali ako ovaj dovede do odlaska VV tandema, biće mi najdraži ikada
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
645
Reaction score
2.365
Локација
Beograd
Skoro sam napisao da bi iz Partizana trebali da odu: Popović, Stevanović, Živković, Filipović, Šehović,
Marković, Saničanin, Fejsa, Traore, Pantić, Andrade, Pavlović, Jović i Menig. Svi!

Da li sam pogrešio?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.759
Залутао си у спорт ал нема везе. Важно је да си познат, да имаш неки статус у друштву који ти даје лакоћу живљења, да тренираш и још те фино плаћају за све то...а то што немаш ни мозак ни ноге за то....кога боли курац. Ако те овде откаче увек има нека будала која ће да те ангажује, а и ако те не ангажује одмах ионако имаш довољно лове да нећеш пропасти ако одмах не нађеш новог послодавца....нема зиме за тебе у животу кад си играч или руководиоц Партизана. А Партизан ће већ некако све вас, заједно са вашим послодавцима, да преживи..можда. Момци који су стварно фудбалери треба одмах да оду из клуба. Није фер да остали паразитирају на њихов рачун кад се побеђује и са друге стране да са њима деле кривицу кад се губи. Превише паразита по глави човека.... То је неиздрживо стање што значи да је све ово нормално
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.836
Локација
"preko bare"
Skoro sam napisao da bi iz Partizana trebali da odu: Popović, Stevanović, Živković, Filipović, Šehović,
Marković, Saničanin, Fejsa, Traore, Pantić, Andrade, Pavlović, Jović i Menig. Svi!

Da li sam pogrešio?
Jesi. Nisi naveo glavne koji bi trebali da napuste klub.

Ostaje tračak nade da će ovo pomoći u tjeranju govana. Mada ne očekujem puno od toga.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.059
Reaction score
26.273
Локација
ante portas

Evo sad priča o junu.
Petriću ti si običan cirkuzant.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top