Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.496
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jebiga sad po običaju idete iz krajnosti u krajnost.
Jeste ovo mnogo jača grupa od prošlogodišnje ali je prošlogodišnji FKP morao da prođe i neke ozbiljne ekipe da bi se domogao grupne faze. Mislim zbog Stanoja, Save se stvarno gube granice u rasuđivanju.
I po običaju to bude neki balans, ili kvalifikacije ili grupa, sem ako si žgadija gde ga glavudža drka ispod stola čeferinu što bi rek’o Mamić.
S druge strane po meni je apsolutno preterano s veličanjem Fejenorda ako ništa bar zbog toga što smo koju sezonu pre toga bili bara bara s AZ koji je u prekinutoj sezoni bio na deobi prvog mesta s Ajaksom. Opet bez ulaska u Savo, Stanoje petarda na stadionu je meni sramota pa sramota…
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Да је Партизан нормалан клуб нико се не би потресао због жреба. Дај шта даш и терамо даље, чекамо утакмице. Међутим ово није та ситуација па зато стрепимо од свега па и од жреба. Прошле сезоне буквално не би прошли групу да смо добили мало јаче екипе од Флоре и кипрана јер смо се распали у том финишу полусезоне, играчи су изостали што због повреда што због картона и цела екипа је била изнурена јурећи титулу и та јурњава није резултирала ни победом у дербију, а камо ли титулом која је била унапред додељна циганима као и све претходне. Тако да је у овим гадним временима за клуб срећа у жребу екстремно битан фактор. Жреб је и иначе увек био 49% успеха и увек је имао велики утицај на исход то је просто тако. На пример ПАОК освоји титулу и у лакшем делу квалификација извуче јебени Ајакс који је три месеца раније био полуфиналиста ЛШ....
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Jebem li ga, to mi je samo licni osecaj, nisam ih nesto detaljno pratio. Vrlo moguce da si u pravu. Mada mi nekako deluje da ce Keln biti motivisaniji za LK. Opet, mozda gresim.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Generalno, ne očekujem da će timovi iz top 5 liga izlaziti u najjačim sastavima u LK, pogotovo sada, kada je ovako zgusnut raspored zbog SP na zimu.
A Keln je, realno, negde klub sredine tabele/gornjeg doma tabele u Bundesligi, dok je Nica sami vrh u Francuskoj (kad izuzmemo PSŽ), definitivno.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
364
Reaction score
973
Локација
Banja Luka
Neko je na Forumu nekad rekao: Partizan je proklet klub...
Gledajući žrijeb i strepeći da nam ne zapadnu neki od po 2 najzajebanija iz 2. i 3. šešira, sjetih se ovog gore...
Sjetim se i one grupe ali LŠ, gdje su nam protivnici bili Real, Marsej i Porto, al tad smo bar imali igrače i trenera.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Ница има амбиције за Лигу шампиона и не верујем да имају неки посебан мотив да се надмећу у ЛК чије освајање доноси само ЛЕ које ће они и кроз првенство изборити. Келн нема шансе за ЛШ у лиги тако да ће они озбиљније схватити ЛК али и једном и другом клубу је првенство апсолутни приоритет. То би могла да буде олакшавајућа околност за нас али само под условом да се извучемо из овог хаоса јер ако останемо овако тимски растројени немамо никакве шансе ни против Словачког који као и ми ово такмичење доживљава као приоритет или у најмању руку једнако битно као лигу.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Ja bi pre da dobijamo floru i hamrun u grupama nego da gubimo od nice i kelna
Taj nas mentalitet gde se uvek busamo i trazimo najjace mi je uvek smetao...pa igracima je bolje da u ls dobiju npr porto i da igraju egal i imaju sanse nego dajte real da se igramo pa puknemo 6 komada...jel nipodostava neko partizan sto je prosao grupu prosle god?
Isto tako niko ne prica ni kroz sta je real prosao u ls prosle god sampioni su i gotovo izbacili city ili porto...
Tako da ako bog da prodjemo ovu grupu nece biti veci uspeh nikome u odnosu na proslu god.
Ja bi uvek izabrao sto lakse za nas i da se dogura sto dalje,a ta prepucavanja to je flora nije nica me bas briga...

Nisi/ste, moguće je, dobro razumeo.
Govorio sam o veličini klubova, a ne o trenutnoj snazi timova. Ima ekipa koje su jake i mnogo jače od nas trenutno a jedva da im iko zna ime i obratno. Idealno je da igramo protiv ozbiljnih imena koja trenutno nisu toliko jaka. Nikako obratno. Keln, recimo, već godinama nije ono što je bio, čak su i ispadali iz lige, ako se dobro sećam, ali je i dalje veliko evropsko ime. A sasvim je moguće da će nam Česi biti veći problem od njih, posebno što sve zavisi sa kojim ambicijama će Keln i Nica igrati. Uz to smo, inače, od pomenute Flore čak i pukli.
Izvinjavam se na ličnom primeru, ali ja sam na JNA počeo da odlazim dok je na njemu još uvek bila bukvalno ista trava na kojoj je Partizan nakantavao Spartu i Mančester na putu za Brisel, a u Halu sportova kada sam gledao kako osvajamo prvi veliki evropski trofej. Mislim da nije čudno što možda nešto drugačije doživljavam klub. Posle toga je bilo svačega i dobrog i lošeg, kao što znamo. Ali KK je i u najgorim trenucima percipirao sebe kao evropsku veličinu i tako ga i drugi tretiraju. A kada nam je FK u pitanju, mi sami smo počeli da pristajemo na status seoskog kluba. Mislim da se, čak i među nama, često zaboravlja da je Partizan i dalje po zvaničnim Uefinim koeficijentima među 40 najuspešnijih evropskih klubova svih vremena. Priličan deo tih poena nije osvojio samo pre pola veka, nego i u poslednjih petnestak godina, uvek kada smo kao klub i navijači bili ambiciozni i da izvinete, kurčeviti...
A i svako će, nadam se, priznati da je uprkos svemu što se dešava poslednjih nekoliko godina i snazi tima trenutno i dalje lepše i prirodnije da gledamo Partizan kako igra u Mančesteru i Madridu ili Nici i Kelnu.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.771
Reaction score
19.403
Локација
Nickname
Svaki zdrav i normalan klub ima ambicije u domaćem prvenstvu kroz celu sezonu ili barem polusezonu, samo ih mi mučenici izgubimo već u julu mesecu.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.547
Reaction score
29.509
Локација
Novi Sad
Svaki zdrav i normalan klub ima ambicije u domaćem prvenstvu kroz celu sezonu ili barem polusezonu, samo ih mi mučenici izgubimo već u julu mesecu.
Pa mi nismo normalan klub.... zemlja u kojoj se vladar pita i za pijacu vodu i za semafore, u zemlji u kojoj osvojis 98 bodova i budes ubedljivo drugi, zemlja u kojoj se diče da budu broj a ne covek, zemlja u kojoj se lazira istorija i plasira neka nova realnost - ne mozes biti normalan covek a ne imati normalan klub.
Ni ona njihova pedersko crveno bela prćija iz rupe pune govana nije normalan klub samo sto je njima normalno da su glupi i govna, pa cute i puse vrhovnom vodji a nama vicu da smo drzavni projekat jer eto, to je tako....
Evo ako ih, nekim cudom, drknemo u derbiju - aj u 100eura da ce da pricaju kako nam firer licno namesta prvenstvo i kako su pokraĐeni...

Znam da ti ovo sve znas ali eto naleteo si mi sa upisom i dao inspiraciju
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Nakon što smo dobili ovu grupu mogu reći da još više žalim što nismo dobili one seljake sa Kipra koji su kasnije razbili Dnipro. Imali smo ogromne šanse za LE, prestižnije i bolje takmičenje. Jer realno, dobili smo LE grupu u Ligi Konferencija. Vjerovatno bi tamo dobili lakše protivnike nego ovde.

Svi smo se složili da nismo spremni za LE i da ćemo u LK skupiti neke bodove sa protivnicima po mjeri. Kad ono mauna...

Ništa, igrati, bodriti i nadati se.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
@maidros

A sta su to stariji clanovi pa da se treba paziti kako im se obraca? Mozda covek ima vise godina od tebe. Ovo je internet forum, nista drugo. I nista lose nije rekao, tj rekao je samo ono sto jeste bilo...
Pa valjda se zna neki red.
Tek si došao, malo treba da postuješ da se dokažeš, da te ljudi upoznaju, a ne odmah u meso.
Tako je barem ranije bilo ovde.
Imali smo puno slučajeva cigana, koji se registrujui samo da bi provocirali.
Ne optužujem, samo kažem da treba da postoji neki red na forumu.
Svi smo mi bili novajlije.

Edit: Stariji od mene nije sigurno.
"Star sam ko biblija" što bi rekao Radomir Belaćević :D
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nekada davno kad nisu bile ove lige kurcoferencije, kad se igralo na ispadanje, Evropa je služila da se odmeriš sa jakima. Lepe utakmice.

A sad bi smo da nam gibraltarci budu u grupi, da prezimljavamo i lažemo se da smo neko mudo. Svakako ima malo i karme, jer smo po trenutnom zalutali u bilo koje takmičenje.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
I raspored težak, jedino da Nica završi sve pa da opustena bude pretposlednje kolo.
Prvi put da ne pratim live žreb i ovo se desi.
Traore mora odmah da počne da igra.
Čaki je veoma loš ove sezone, mislim drugi su još gori ali on nikad lošiji nije bio.
Qarabag ostavio klasu igrača a dao nam Amdrade i ispada da je bolje Sumu da su vratili pošto sa ovakvom navalom i Sumom bila bi druga priča.
Vraćanje Sumu ima pravo i na naš pasoš mnogo će nam značiti.
 
  • Like
Reactions: Zex

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Posto je mozzart ispao klasicna ciganska platforma pa su odma po zrebu cigana ispisali detalje o tim timovima,a o nasim protivnicima nista evo i sutradan
da li ima neko ko poznaje,gleda ove klubove da nam malo vise priblizi sta da ocekujemo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top