Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.220
Reaction score
7.124
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Koji smo mi ustvari carevi!
Dijabate kidaaa, ali kida kako igra. :respect
Šteta za Rikijevu prečku.
Jebali nas više prekidi! Prekid za protivnika je pola gola, bukvalno.
Popu bi zamerio što ima 10 ispucavanja u aut po utakmici, ničim izazvanim.
Teramo dalje !
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Poludio sam.
Srećno izvučen bod. Ali nenormalna postavka igrača Petriću. Ništa da naučimo.
Belić da ljubi guzicu Diabateu.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Kako ovde fali Suma da izbacuje Dijabatea i sa Rikarda duple pasove.
Slobodan je dajte mu 200k platu i daj da meljemo.
Trener pusta ovog klinca koji i u našoj ligi dva puta startuje isto i dobija žuti a sada crveni.
Nesrećno na kraju smo mogli da ih dobijemo.
Svaka čast na igri igrača, trener ni zamenu da izvrši, da odmori nekog.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Jebote koliko glup moras biti da ne vidis da NE ZNAMO da igramo sa trojicom u liniji i on opet to isto uradi i opet primimo gol...dal je moguce da je toliki neznalica? Upravi samo da jebem mater jos jednom ona je kriva za ovo
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.603
Локација
25-i maj
Gordan je miljenik srece ali generalno nije znalac. Sanicanin znaci siguran kiks,dva ovo sa 3 pozadi mi ne umemo i izgledalo je da oci bole. Andrade promasio utakmicu,Belic vidi se da je decko nivo seoskog krljaca,zao mi je sto smo i mi doveli svog Gobeljica,iskreno se samo nadam da nije alfa seljacina kao gore pomenuti. Izmene pred kraj tuga bozija,Traorea hvata grc on ga drzi u igri. Rikardo i Dijabate zasluzuju da ih isprati bolja ekipa da dodju do izrazaja. Ovaj bod je tuzan, mi ne umemo da branimo prekid bogu plakati. Glavu gore i UPRAVA NAPOLJE!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.121
Reaction score
5.504
Локација
Beograd
Lepo je videti izdržljivost Traorea, Rikardovu preciznost i Andradea. Čestitke Riki na sjajnom golu i oborenom rekordu iako sigurno nijw bolji od svih najboljih koje je pretekao da do istog dođe.

Dijabate je već sad najbolje krilo u klubu u ovom veku i to je svakome jasno a kome nije, taj se ne razume u fudbal.

Sve ostalo spada u 3 najgore utakmice FKP u Evropi a gledam od Groningena kući pa do sad. Možda i pre tog perioda. Ogroman promašaj s ovom formacijom i pristupom. Prekid bolje brane petlići iz kraja u blokovima.

Pada Nica!
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Brate, Filipovic da zna da se izvuce bio bi ofsajd. Em korner on njima poklonio em ih ostavio onsajd. Nemojte ovog lika vise, molim vas.

Belicu, ohladi glavu momce, sta ti je
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Ja napisa nesto dobro za Belića, al decko izgoreo po glave načisto. Ne bi ga više pustao. Bez mozga! Petrić vrlo loš, ovo smo izvukli na individualni kvalitet Dijabatea i Rikarda. Odbrana kuku majke, na nivou Toplicanina i Zitoradje. Filipović... de te nadjose ovi satrapi, čovek promasio sport. Kolko para treba da se skrpi odbrana? 3,4,5.miliona ja bi prvo tu ulagao, jer ovo sto imamo nije za Partizan.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.254
Reaction score
2.862
Uf, ja jesam mazohista, ali nakon drugog gola sam radio nesto drugo i samo slusao utakmicu. Svi ste vec rekli, ali ja sam ocekivao da ce Petric nakon tog drugog gola vratiti kombinaciju koja se pokazala kao dobra. Sa petoricom pozadi smo samo pravili guzvu Popovicu i niko nije znao gdje treba da se krece i toliko smo bili pogubljeni da mi je srce preskakalo cim ovi primirisu na 20 metara.

Svaka cast IGRACIMA Partizana na povratku u utakmicu i preokretu koji nam je pruzio neku nadu.

UPRAVA NAPOLJE!

Dijana, kako te prevesla ovaj Radulovic da mi je znati...
P. S. Rekao bih da ce ove da pociste i Francuzi i Nemci. Osim ako UEFA ne kazni Keln zbog toga sto se desilo...
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.585
Локација
Novi Beograd
Imamo 3 centralna defanzivna, koji su individualno veoma slabi, ali su zato u tandemu katastrofalni.
Na tome dodati 2 beka i par zadnjih veznih sa izrazito defanzivnim karakteristikama, to je jebenih 7 igrača koji bi se pogubili u prostoru kad bi presli pola!!!!
Pritom, niko ne brani prostor ispred kaznenog, niko ne brani prostor ispred peterca.
Pa jebem ti taktiku. I golmana koji krade vreme! Već sutra bih Lukača stavio na gol zbog odugovlačenja.

Petrić bi mogao još malo da poradi na foricama i fazončićima na konferencijama i time se održi na poziciji trenera, jer čovek nema dodirnih tačaka sa funkcijiom trenera.

Dijabate, koji si ti lik!!
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.190
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
Не зна се да ли су голови које смо примили глупљи од старта Белића. Ретко, али ретко кад смо ушли у неки Европски меч максимално сконцентрисани. И то је наша вечита бољка. Мислим да смо шансу за пролаз даље пропустили вечерас.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
832
Reaction score
4.395
Локација
Beograd
Utakmica koja najbolje pokazuje da je Petric psiholog svetske klase, ali i da je takticki na nivou coveka koji nikad nije pogledao fudbalsku utakmicu. Ono sto smo mi igrali pre crvenog kartona je nevidjena sramota. Takodje, ko god da je zaduzen za defanzivne prekide kod nas zasluzuje momentalan otkaz, ne pamtim kad sam video da neka profesionalna ekipa izgleda ovako nemocno kad brani prekide. Sreca pa su ovi Cesi bas skromna ekipa, da je sa druge strane bio malo kvalitetniji protivnik ovo bi se mnogo gore zavrsilo.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.677
Da ce Bog da Petric izvuce pouku iz ove utakmice.I da je put do dobrog napada preko dobre odbrane.Nama je uvek prvo poluvreme simptomaticno,dok drugo odigramo dosta bolje.
 

Калу

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
70
Reaction score
103
Локација
Србија
Тренер за прекиде Страхиња Пандуровић: 2/3 голова ове сезоне примамо из прекида.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top