Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Bravo za ekipu, bravo za Gordana! Super su igrali, ovo može zadovoljiti i najveće ljubitelje Savove lepršavosti! :D

Sve mi je jedno koliki je rezultat kad se ovako odigra!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Momcima i Gordanu kapa dole!

Za pobedu protiv jačih treba imati i sreće, mi je nažalost nismo zaslužili. Ne zato što se momci nisu borili, što nisu želeli, već zato što nam klub vode gmizavci i govna!

Opet gol u tunelu. Dokle?

Dijabate, doktor jebeni!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Bravo Partizane! Sve osim pomracenja uma nekoliko igraca kod prvog gola je bilo odlicno. Petric vidio da ono sa petoricom ne valja a igraci mu vratili. Vidjeli smo koliko to znaci protiv ipak neke evropske ekipe. Volim ove utakmice kad ne znam za koga bih glasao. Svi su mi bili na visini zadatka. Steta samo sto nisu nagradjeni pobjedom jer smo je vise zasluzili svim prikazanim na terenu. Kad se sad jos vise uigraju (a samopouzdanje im vec raste) klacemo se i sa Kelnom.

UPRAVA NAPOLJE!
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Sudija,jebem ti mater onu bezobraznu. Jel te Laković delegirao mamicu ti jebem raspalu
Brate, iskren da budem, ja bih oberučke prihvatio da nam ovakvo suđenje bude uvek i svuda. No kako god, čestitke igračima na odličnoj igri i borbenosti. Lepo je bilo gledati fudbal, a ne bunker.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Mislim da bi svi mi mogli da budemo zadovoljni, iako je uzet samo bod.

Pristup, želja za napadačkom igrom, agresija...

Diabate je zvjer, šteta što nema veću podršku.

Rikardo je morao ono da da, ali sve je to razlika između domaćih protivnika i ozbiljnih evropskih, kad moraš da se potrudiš malo više i imaš malo više koncentracije za rješavanje ovakvih situacija.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.268
Reaction score
6.998
Kako lijepo gledati ovakav Partizan, bravo momci, bravo za trud, bravo za zelju, stisli smo ih dobro i imali bolje sanse. Steta, ali za prolivenim mlijekom ne treba plakati. Osjecam ponos veceras!
UPRAVA NAPOLJE POCRKALI!!!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.820
Ja se bodu ne radujem, jer smo zasluzili sva 3.
Rikardo uvek kad je bitan mec podbaci, protiv kurve, protiv slovackog, evo i veceras, zato ce u nedelju da rutinira Surdulicu.
Popovic ocajan kao i uvek, njegova ispucavanja u autu, losa procena lopte, gde nas je sreca spasala itd.
Traore jedino podbacio od startera, Lutovac pogubljen i losa izmena, ostalima KAPA dole, pogotovo Diabateu, Vujacicu, Fejsi i Urosevicu.
Natcho tek kad je "preuzeo" poziciju Traorea je pokazao klasu, pre toga imao bezbroj losih dodavanja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top