Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
543
Reaction score
2.170
Локација
45
Ил' петарда ил' Шамрок.
На-па-дај!!!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Koja je ovo formacija?

Natko na klupi
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Jahahahah ovo je jedina kombinacija koja jos nije isprobana

Sanicanin - Vujacic

Vujacic - Markovic

Sanicanin - Markovic

Daj sad svu trojicu…
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Verovatno je 3-4-3, slicno onome sto igraju Celsi i Totenhem. Iskren da budem i meni je palo na pamet ovako nesto, samo naravno sa Filipovicem umesto Sanicanina, i nekim od bonusa na desnom ving beku za prvenstvene utakmice, ali ne znam koliko je pametno praviti prelaz sa 4 na 3 pozadi u ovom trenutku, gde je ekipa imala mozda 2 treninga da to uvezba, pre bih ako je procena da Natho ne moze da izdrzi ni poluvreme na visokom nivou gurnuo Bazdara ili Petkovica na njegovo mesto.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.086
Локација
ante portas
Da se "spoje" Vujačić i Saničanin ne može da se napravi jedan kvalitetan i upotrebljiv štoper.
Jedan od njih na terenu je dosta,a obojica u isto vreme čak i previše.
Neću mračiti više , ne volim eksperimente.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
3 igraca na sredini, zajedno imaju energije koliko sam Dijabate... moralo je ovako. Pa nek udje Natko u drugom poluvremenu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top